Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

no tak tyle to ja tez wiem ale to oni sa gora. w poniedzialek naglasniam w gazecie to.Nie mam juz sil doslownie.Policja boi sie wyjsc na ogrod gdy ktos sie cche wlamac do mojego domu teraz dowodow nie chca brac. mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madzik
Od dawna czytam ten topik i madzik zawsze bylaś grandziarą i sie wymadrzałaś a glupia jesteś jak but i tyle,dziewczyno jakim cudem cie do matury dopuscili skoro ty mózgu nie masz hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko a myslalam ze tylko nasza policja jest do dupy i boi sie takich sytuacji a ty nikogo nie podejzewasz?? do pomaranczki pocaluj mnie wiesz hehe mysle ze mi zazdroscisz buziaki dla ciebvie 😘 oj chyba blad zrobilam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie tylko ja mam nerwowy nastrój dzisiaj... Pamiętajcie, że czasami lepiej przemilczeć pewne sprawy (np pomarańczki) Patinko niezła jazda z tą policją, aż trudno uwierzyć, że mają takie podejście do sprawy. Lilowa i Madzik mam nadzieję, że emocje opadły :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madzik
Na przyjemność trzeba sobie zasłużyć he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancza milo mi madzik jestem a czy glupia naszczescie nie tobie to oceniac hehe bo z tego co widac to ty rozumu nie masz he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolko opadly opadly :):) masz racje juz kiedys dziewczyny mowily zeby nie zwracac uwage na puste pomarncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madzik
Możesz sobie ignorować cenne uwagi, pamiętaj tylko, że nic nie zmieni faktu, że Twoje wypowiedzi są często bez sensu, niezmiernie chaotyczne po prostu wieśniackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesniackie to ty masz wypowiedzi ukrywasz sie i myslisz ze cos zmienisz na kaffe?? takie wypowiedzi ignoruje i nie biore do siebie bo dla mnie ciebie nie ma na kafefe hehe ale pilnuj moich bledow oki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroscisz mi czegos? wieku dziecka bo nie wiem po co rozkrecasz moj temat a moze liliowa to twoja bliska kolezanka? nie tobie mnie oceniac i jak widzisz nic tu nie dajesz i zadna z nas nie zwroci na ciebie uwagi wiec jak to ewelka napisala idz do topiku ortografia heh papapa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko wlasnie dalam sobie z nia spokoj napisalam co mialam napisac :):) pamietam te slowa juz kiedys od ciebie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez robie bardzo duzo bledow :) piszemy w pospiechu i ja nigdy nie patrze na posta przed wyslaniem ale nigdy niokomu to nie przeszkadzalo ,wiec nie rozumiem. dzis chyba zly dzien :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ale się burzliwa dyskusja rozpętała. Jeżeli chodzi o bratową Madzik, to współczuję Madzik Twojemu bratu, że ma kobietę idiotkę, która w ogóle nie nadaje się do roli matki, jak możne się tak zachowywać jeżeli już jedno dziecko straciła??? Czy ona jest faktycznie tak głupia czy żyje w średniowieczu??? Może po prostu jej nie zależało? Przepraszam, ale tak mi się ciśnienie podniosło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was calusy od Smerfastycznej rodzinki 👄 i ode mnie dla Was 👄 ca podczytuje Was czesto :) u mnie nic nowego..praca dom i tak w kolko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Misiaczki! A jak tam Twoje sprawy prywatne? Coś się ułożyło? Są widoki, że wszystko wróci do normy? Pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko faktycznie jakis nerwowy ten dzien :P:P sarciu ona jsest bezmyslna idiotka bylam z nia 2 razy i nie zauwazylam takiego smutku jak sie patrzy na nia a mowie ci jak ja dzis zobaczylam cala odkryta serce mi scisnelo taka kruszynka podlanczona pod te wszystkie aparatury:(:( misiaczki milo cie slyszec gdzie ty sie tyle ukrywalas odzywaj sie czesciej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki witaj i zagladaj czesciej my cie tez sciskamy i 😘 cale mnostwo posylamy :D sara jak fajnie ze sie pojawilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko trzymaj sie i ucaluj od cioc internetowych twoje skarbki :) a kakusia cos ostatnio sie nie pojawia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik zaparz sobie teraz meliske :) ksiazka albo tv i relaksuj sie glaskaj brzuszek i wysylaj fluidki pamietaj masz sie nie denerwowac :) bo masz slicznego kochanego dzidziusia w brzuszku a on potrzebuje spokojnej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko dziekuje:):):):) ide juz lezec glaskac brzunio i mam sok od mamy to bede go pic i ogladac polast:):):0 😘 😘 dla twoich panienek:):):) i fluitki ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko ja się popłakałam po tym reportażu, tak mi szkoda dzieci odrzuconych przez rodziców. Madzik popieram pomysł relaksu. Myśl tylko o dzidziusiu :) Dzięki za fluidki. Tak bardzo bym chciała żeby za 10 dni na tescie były 2 kreseczki własciwie to + bo mam test, który pokazuje + albo -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka trymam kciuki aby fluitki przyniosly ci fasolke:):0 dziewczyny wlasnie mama do mnie zadz ze moja szwagierka wypisala sie na wlasne zadanie ze szpitala 😠 no jak tu sie nie wkurwic jak miala co 3 godz dziecku mleko donosic i mieli malej podawac po trochu to wypisala sie ze szpitala i dziecko zostawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik teraz to już mi ręce opadły......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo... Jestesmy juz po zakupach... kupilismy kilka upominkow dla bliskich...brakuje nam drobiazgow...ale teraz czas na odpoczynek... Dziewczyny.Mi emocje sie nie podniosly. Nie wytracaja mnie z rownowagi tego typu ataki. Nie rozumiem ich ale nie mam zamiaru czyms takim sie denerowac- zwlaszcza teraz. Nie staje w obronie tej dziewczyny, staralam sie po prostu spojrzec na problem z innej perspektywy...zrozumiec dlaczego do tego doszlo. I nie Madzik, ,,Pomaranczowy Glos\'\' to nie moja bliska kolezanka- jak tu sugerujesz...wierze, ze to forum czyta wiecej osob, bo jest to forum otwarte, na ktorym kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarciu ja nie wiem zabic ja to za malo a jeszcze dzis jej mowilam zeby lezala jak najdluzej to aby ze szpotala wyszlam to pewnie poszla i sie wypisala i teraz jestem ciekawa czy bedzie dojezdzac do malej i czy bedzi u niej siedziec dlugo bo co 3 godz musi sciagac pokarm i niech bog da mala bedzie zdrowa i co ona moze same dziecko w domu bedzie zostawiac jak teraz umiala ja zostawic w najgorszych dniach gdy jej najbardziej potrzebuje liliowa bez komentarza:):):) bo ja tez mam dzidzie i nie mam zamiaru sie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc i kolorowych snow :) mam nadzieje ze jutro bedzie dla nas wszystkich lepszy dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko a gdzie ty sie podziewasz?? madziara:):) graminis a ty gdzie nam ucieklas:):) ewcia ciebie tez juz dawno nie slyszalam:):0 nikolka a ty juz spisz:):) pani misiowa jak tam twoja malutka:):0 patinko a ty co porabiasz:):0 misiaczki a ty gdzie sie podziewasz:( bvuziole dla wszytskich dziewczyn 😘 i jeszcze na upojne noce fluitki:):0 ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×