Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Dzień dobry :) Mam dzisiaj wolne i spróbuję nadrobić zaległości w newsach :) Przeczytałam tylko ostatnią stronę... Monita 🌻 przykro mi ponieważ wiem co pewnie przeżywasz. Ja mam takie rozczarowania już od ponad dwóch lat ;( Chciałam Ci napisać, że mi pregnyl bardzo pomógł bo jajeczka pękły i nie było po nich śladu. Zazwyczaj pękają do 24 do 48 po zastrzyku no i ja przyszłam mniej więcej po 24 i oczywiście nadal były i już byłam zła, że napewno się nie uda ale poszłam drugiego dnia i nie było po nich śladu. Lekarz tylko powiedział \"no to teraz biegnie pani po winko i proszę działać\". Ja oczywiście pobiegłam do samochodu, szybko do domu no i kolejne rozczarowanie bo mojemu akurat się nie chciało bo miał 3 miliony innych spraw na głowie. Myślałam, że go rozszarpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::):):):):) dziękuję nikolka kurcze mój też w tym miesiącu był zestresowany:(:(:( ale myślałam że będzie dobrze a tu jednak nie ale zobaczę teraz jak wezmę ten pregnyl bo pierwszy raz mam go przepisanego i wtedy nie popuszczę już mojemu m jak nie bedzie chciała to chyba go zgwałcę :):):): hihih ale my jesteśmy zdesperowane normalnie szok:):):):) a ile kosztuje ten pregnyl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię Ci ja byłam taka zła no ale było minęło. Za zastrzyk zapłaciłam chyba ok 15 - 20 €. NIe pamiętam tak dokładnie. A Ty kochana jak trzeba będzie to zmus siłą bo to idealny moment żeby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle teraz znowu jestem pełna nadziei bo prawie wszystko wskazywało na to, że miałam owulację. Jednak tak jak mój były lekarz powiedział, że 99%pewności daje usg (a ja nie robiłam w tym cyklu), a 100% daje CIĄŻA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak kochane staraczki jesteście w domu to oglądajcie Dzień dobry tvn bo niedługo będzie mowa o nowej metodzie zapłodnienia. Mam nadzieję, że żadna z nas nie bedzie musiała z niej korzystać ale zawsze warto wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nadzieję ze w końcu uda się NAM!!!!!:):):):)zastać mamuśkami po raz pierwszy i po raz kolejny:):):):) w końcu chyba te wizyty nie poszły na marne ja w ciągu 2 miesięcy byłam 6 razy u mojej lekarki :):):) normalnie co za natężenie :):):) gdzie jesteście dziewczynki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tych co nie oglądały, a są zainteresowane :) Mowa była o NAPROTECHNOLOGII brzmi ciekawie, a tak naprwdę myślę, że część z nas nieświadomie z tego korzysta. Krótko mówiąc jest to codzienna obserwacja własnego organizmu (śluz, krwawienie, temperatura, badanie poziomu hormonów itd). Różnicą jest badanie nasienia gdyż odbywa się to w sposób naturalny, czyli podczas stosunku. Używana jest wtedy specjalna, przedziurawiona prezerwatywa i część nasienia przedostaje się do organizmu kobiety, a druga zostaje w prezerwatywie i zostaje oddana do badania. Generalnie chodzi o to, że jest to metoda naturalna, akceptowana przez kościół i ma być powiedzmy alternatywą dla in vitro. To tak po krótce, resztę można doczytać :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po tych tabletkach clo to straszny ten okres mam dziś !!!:(:(:( i bóle i intensywność jak nigdy,a tu jeszcze w pracy siedzę do 19 wcześniej miałam strasznie skąpe i minimum 2 dni musze to jakos wytrzymać:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis ja nie widziałam Pawełka bo nie mam dostępu do waszej poczty :( Chętnie jednak zobaczę jeśli nie macie nic przeciwko gg 9331488

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie widziałam Pawełka - śliczne maleństwo z niego !!! taka kruszynka malutka,ale rączki do góry trzyma to dobrze :):):) buziaczki dla niego i alutka 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis już mi monita dała wszystkie dane :) Fajnie w końcu zobaczyć Wasze buźki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zaraz sprawdzam a później wysyłam zaproszonko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK zaproszenia przyjęte :) narazie nie mam czasu obejrzeć zdjęć bo się zasiedziałam a teraz w biegiem muszę uciekać sprawy załatwiać. buziaki i do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zawsze rano witam Szanowne Lachonarium :) ;) Pawelek 🌼 jest sliczny!!! Malenstwo slodziutkie!! Wierze, ze jest silny i swietnie sobie poradzi! Monita🌼 i tak niedlugo zostaniesz znowu Mama...nie ma co sie martwic... korzystaj z zycia poki mozesz :) ;) Nikolka🌼 pojawiasz sie i znikasz... mam nadzieje, ze bedziesz czesciej sie pojawiac :) Graminis🌼 jak sie czujecie moje Kobietki??Kiedy kolejne lekcje w szkole rodzenia? Pani Misiowa🌼 a co tam u WAS? Monia🌼 mozesz juz siedziec? Jak Adas sie dzis czuje? Madzik🌼 mysl teraz pozytywnie... bedzie dobrze! Patinka🌼wkurzylam sie wczoraj na te ambasade...nerwa takiego dostalam jak sobie to wszystko przypomnialam,ze hej. Energii mi wystarczylo na wysprzatanie kuchni ;) Myszka🌼 jak przygotowania do imprezek? Misiaczki🌼 napisz choc kilka slow co u Ciebie? Olawd🌼 jak sie miewa maly Tymoteusz? Ewqa🌼 ciekawa jestem jak sobie radzisz w nowej pracy no i jak Emilka radzi sobie z nowa niania? Kalpek🌼 Ewelka🌼Sara🌼Madziara🌼 Dorota 🌼cieplutko pozdrawiam i czekam na wiesci! Powoli chyba chorobsko odpuszcza. Wczoraj zwalczalam je maminym eliksirem z miodu, czosnku i cytryny! I musze przyznac, ze to paskudztwo dziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa --- u nas problem jest ze snem w nocy budzi sie caly czas i piszczy w dzien jak probuje zasnac jest to samo piski i jeki jakbym jej krzywde robila dziewczyna z innego forum zasugerowala mi skok rozwojowy i by sie zgadzalo tylko musze doczytac w necie ile to potrwa bo ja juz świruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko zaczyna byc marudne moze nie chciec jeść buntuje się na wszystko placze w nocy nie chce sie ubierac i takie tam sama dopiero czytam ale nie brzmi to optymistycznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panimisiowa widzę, że Ty również skończyłaś politologię :) NIe wiem jak Ty ale ja trochę żałuję, że wybrałam ten kierunek dlatego teraz studiuję zupełnie coś innego i wiem, że w końcu to jest to co chciałam :) Lilowa ja wiem, że nie jestem zbyt regularna i w sumie nie wiem z czego to wynika... Właściwie to rzadziej siadam do komputera bo nadrabiam zaległości w czytaniu :) Kupiłam kilka książek i zawsze kiedy pomyślałam sobie o tym żeby może usiąść i je przeczytać to znajdywałam mnóstwo innych \"ważniejszych\" zajęć np komputer (wstyd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka --- politologia wyszla przypadkowo miałam iść na prawo bo u mnie w rodzinie jest kilka prawnikow i zawsze mnie to fascynowalo ale nie wiem co mnie podkusilo zeby wybrac ten kierunek ale i tak mam do czynienia z prawem bo pracuje w Sądzie :P a ty co studiujesz dodatkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej panimisiowa... twoja księżniczka ma gorszy okres :-( biedulka!!! hej lilka!!! my czujemy się dziś cudnie a zajęcia w szkole rodzenia dziś :-) no chyba, że nie załatwię auta :-( bo nasze stoi w warsztacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×