Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

madzik- a moze ona jest w jakimś szoku poporodowym- to się w głowie nie mieści!! może potrzebna jakas pomoc psychologa czy jak?? KATASTROFA!! dobranoc wszystkim, ja zmykam pod prysznic i spac bo jestem padnięta buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Jestem na chwilke👄 Dziewczyny pomaranczka sie nie przejmujcie i nie dajcie sie wyprowadzic z rownowagi, bo ona do tego zmierza....poprostu IGNORUJCIE TAKIE WPISY;););) Madzik przykra ta sytuacja z Twoja bratowa.....:(:(:(:( trzymam kciuki za malutka, napewno da sobie rade .....dla Ciebie przesylam 👄 i lapie fluidki :) Smerfetko kochana sciskam Was mocno i przesylam caluski👄👄 Dziewczynki kochane pamietam o Was wszystkich i naprawde przepraszam ze malo pisze.....dzis z rana pieklam ciasta i na 1 polecialam do pracy....wrocilam kolo 7:30 i zdazylam zrobic jeszsz ciasto \"Piersi Murzynki\"....jutro pozostaje mi zrobic tylko sernik i ptasie mleczko, a na 11:30 mam do fryzjera, pozniej polece do bratowej pokroic jej ciasta a na 4 na paznokcie i tak mi dzionek zleci....Po wekendzie postaram sie czesciej u Was bywac:) A teraz wszystkie bez wyjatku (oczywiscie bez pomaranczki) pozdrawiam Was , sciskam i caluje 👄👄👄👄👄 i zycze jutro milego dzionka:):):) Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka myszko widze że masz bardzo cenzuralną nazwę ciasta;) ja znam \"cycki murzynki\" ;) hihi ja tez dzis bede robic ciacho a własciwie 2- jedno dla nas a drugie na komunie dla kolezanki, spody popiekłam wczoraj wiec dzis sprawnie pójdzie a wy co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Ale tu wczoraj wiało :-D A ja tak zupełnie z innej beczki: DZIŚ PO RAZ PIERWSZY USIADŁAM!!!! Czuje się jak nowo narodzona! I weszłam w swoja spódnicę sprzed ciązy:-) jeszcze mi trochę brakuje, ale jestem na dobrej drodze. Dziś była cudna noc- Adaś budził sie co 2 godziny na cycusia i spał dalej! Jestem wyspana!!!! A wczoraj dostałam 39gorączki, dreszcze, ból piersi i w porę zorientowałam się, że to zapalenie i udało mi się nad tym zapanować! Buziaczki dla Was wszystkich! Widzę, że ciężko pracujecie, macie imprezy itd... Jak dobrze,że już przyszła wiosna!!! Dziś amm dobry humor i mam nadzieję, ze nic tego nie zmieni! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madzik
Zastanawiam sie czego to niby mozna by tobie zazdroscic. Skad ci sie wzielo to mniemanie na temat swojej osoby to dla wielu tez zagadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I myslę, że z tą tabelką, to dobry pomysł, proponuję zmienić "płeć" na ilośc cyklów, bo co pomogło, to w niektórych przypadkach ciężko stwierdzić, chyba, że wpisać "cud" he he. Ale tak na poważnie, to problem będziemy miały z wcześniejszymi staraczkami, chyba, że ktoś pogrzebie w pierwszej części i powpisuje. Niech się wszystkie wypowiedzą, ja jestem za :-) No uciekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja jade dzis do mamy i bede pozniej:):0 ewelka wydaje mi sie ze to nie jest szok tylko moj brat wczoraj w nocy wrocil z wojska i dlatego sie wypisala a dzis pojechaly na godz zawiesc mleko aby niech do mamy zajade to im tam wyprawie nie pracuja to moga posiedziec z dzieckiem prawda myszko ale mi smaka narobilas uwielbiam ten placek ale niestety nie mam talentu pieczenia:P:P monia jak tam adas sie czuje?? daje popalic:):) buzka dla wszystkich :):) 😘 😘 i fluitki:):0 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja tez mysle ze nie ma sensu pisac co pomoglo tylko ilosc cykli bo np ostatnio patrzylam ile cykli alutek sie starala oczywiscie 😘 dla pawelka :) a tak by bylo wszystko wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!!!! Właśnie skończyłam sprzątanie. Nie mam już siły walczyć z wilgocią. Co doprowadze jeden pokój do porządku to muszę się brać za kolejny i tak bez końca, a moja współlokatorka jest tak ślepa na brud, że ja już nawet nie mówię jej co ma zrobić bo mi głupio. Ile ja bym dała żeby juz wprowadzić się do swojego mieszkanka, bez grzyba i bez współlokatorów... masakra Monia kochana ja chętnie wezmę Twój brzuszek. Jeszcze 10 dni i będzie wiadomo 🌻 Madzik tylko spokojnie, nie krzycz za bardzo na brata i bratową (chociaż po tym co zrobiła ktoś powinien przemówic jej do rozsądku) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o tabelkę to też jestem za. Szczególnie pomocne staraczkom będą informacje, od tych które długo się starały :) Pomocne w tym sensie, że może dadzą nie jednej nadzieję na to, że nie zawsze po np 6 cyklach zachodzi się w ciążę, że czasami trzeba dłuuuuugo się postarać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Poprawilam tabelke---- co o tym myslicie??? Bedzie teraz dobrze??? W miejsce znakoiw zapytania wpiszcie kochane jak dlugo staralyscie sie o maluszka.....jezeli chcecie jeszcze cos inaczej zmienic, to niema problemu, zmiencie tak aby bylo dobrze:) Ja sie kochane juz wyrobilam z pieczeniem...ciasta pokrojone i ladnie poukladane na talerzach i poprzykrywane pieknie folia....jedynie poeniej ptasie mleczko pokroje i uloze na talerz.....teraz kochena zmykam sie szykowac bo za 30 minut wychodze fryzjera:) Buziaczki👄 i milej soboty i niedzieli:) Papa🖐️ 👄STARAJĄCE SIĘ👄 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................58.... .............13.05.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................3........ ............04-06-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... .........07.05.2009 lulkusia....................24....................13.... ..............23.05.2009 🌻ZACIĄŻONE🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................31.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................30........ ................17-07-09 gab2901....................34..............26........... .......... ..12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30............. .8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............15........... .......... .23.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............11........... . ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............9........ ............ .06.12.2009 ❤️DZIECIACZKI URODZONE❤️ Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper.................. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????................Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip......... ..............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz.......... .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel......... ...........10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek.......... .........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś......... ...............27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane👄 ależ się porobiło dwa dni mnie nie było na forum,czytam i nie mogę uwierzyć madzik ... ta cała sytuacja jest straszna ale mam nadzieję że dzidzia z tego wyjdzie obronną ręką i da sobie rady,wiara czyni cuda,a ty się nie stresuj i dbaj o siebie bo kruszynka czuje twoje zdenerwowanie,pogłaskaj brzuszek buziaki za fluidy 👄👄 graminis ale Ci dobrze że już jesteś na L4,wypoczywaj bo już niedługo zaczną sie nieprzespane noce👄 monia to super że opanowałaś te początki zapalenia, to że do formy wróciłaś to tylko sie cieszyć👄 patinko ale ty zagoniona jesteś,a waga twoja to mnie szokuje też tak chce!!! oby tak dalej trzymam kciuki👄 olawd jak tam niania?? sprawuje się👄 myszko a może mi tez upieczesz jakieś ciacho na komunie:):):) ja musze piec w sobotę tort dla mojego synka :):):)👄 smerfetko odezwij się napisz co tam u twoich maluszków? 👄 pozdrawiam cię nikolka łap brzusio moni,mi sie nie udało bo @ przylazła i znów zaczynamy od nowa👄 sara👄 gab👄 alutek z pawełkiem👄 lilowa👄 ewqa👄 ewelka👄 panimisiaowa👄 kalpek👄 madziara👄 misiaczki👄 i dla wszystkich dziewczyn 👄 a na pomarańcze to nie zwracać uwagi,jak ktoś chce sie wypowiadać na forum to niech się nie kryje tylko tylko oficjalnie powie co mu leży na sercu i jeszcze jedno straszny dziś sen miałam :(:(:(:(:( normalnie az nie mogłam rano dojść do siebie śniło mi się ze sie rozbił samolot w którym mój brat z bratowa lecieli na komunie do mnie (mieszkają we Włoszech) a maja właśnie przylecieć w piątek aż mi sie nie chce myśleć ale to chyba jakiś już stres przed komunijny mnie dopadł bo to już tak blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że chyba wszyscy odpoczywają w niedzielny poranek:):):):) a ja dziś w pracy do 17 :(:(:(:( i nawet jestem zadowolona bo troche odpocznę,bo cały piatek i sobotę pracowaliśmy z mężem i moją mamą w ogrodzie żeby to jakos zagospodarować przy domku całą przestrzeń i posadzić drzewek trochę i skalniak robilismy:):):):) i bardzo się cieszę z naszej pracy bo w sumie to fajnie wszystko wyszło:):):):) tylko że mój m się rozchorował i dzis leży z gorączką 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje slonezka :) 🌻 weekend minal mi bardzo pracowicie tzn nie nudzilam sie wczoraj zawiozlam lauree na religie potem zakupy wizyta u kolezanki przekladalam ja juz od miesaica i juz mi glupio bylo pozniej na szybko obiadek :) ryz oraz kurczaczki w sosie paprykowo ziolowym z marchewka i pora z tego co Laura mowila i Maz niebo w gebie ja niestety nic na ten temat powiedziec nie moge :p ale skoro Laura zjadla a jest wybredna tzn ze bylo nie najgorsze ;) dzis bylam tez caly dzien na zakupach zakupilam dzis siedzonko dla Olivki do karmienia bo na lezaczku ona sie wyglupia wywija raczkami nozkami i sie odbija bo ten lezaczek jest jak na sprezynkach i czasami nie trafiam do buzki tak sie wyglupia :) oraz rozowy wozeczek nie moglam oczu oderwac ;) zaraz wam fotki pokaze ;) a tak na marginesie dziewczyny ile ja mam wpisac cykli bo z kubusiem zaszlam po 10 miesaicach ale to nie byly takie staranka ze bardzo chcialam.A po jego smierci po 4 miesiacach mialam pozamaciczna a pozniej po 2 miesaicach szczesliwa ciaza wiec Doradzcie bo nie cche nikogo wprowadzac w blad :) aha policja mialam przyjechac po dowod ktory mam w postaci nagrania i nie przyjechali wiec jutro akcja naglasnianie w gazecie ja juz mam dosc. dobra czas na fotki :p http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/82170b053426ad2c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e91eb69a3abd6980.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/308cfe0ec60d360b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/87b6bf7f89b2a658.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolanta chcialam obejrzec zdjecie ktore dodalas na nk ale zablokowalas galerie a bez tego nie ma mozliwosci zeby ktokolwiek zobaczyl zdjecia patinka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kobietki :) W końcu słońce u nas zawitało :) Może nie jest najcieplej ale przynjamniej nie ma deszczu huuuuuurrrraaaaa :) U mnie napięcie i niepewność czy @ przyjdzie czy też mi da wolne na kilka miesięcy :) Mój kochany też troszkę oszalał - codziennie wieczorem nastwia budzik żebym rano zmierzyła temperaturę wczoraj nawet przyłapałam go na czytaniu informacji na temat temperatur :) I z jednej strony boję się, że będzie po raz kolejny wielkie rozczarowanie, a z drugiej mam \"motylki\" w brzuchu i myśli, że może jednak się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Wiem że rzadko tu zaglądam ale od czasu do czasu was podcztuje wszystko to jeest spowodowane tym że nie mam internetu w domu a w pracy nie zawsze mam czas siedzieć na internecie zresztą jak by to wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę wam się pochwalić że za tydzień przjeżdzą mój mąż tak strasznie sie cieszę i juz nie moge się doczekać bo właśnie teraz potrzebuję jego bliskości ale niestety bedzie tylko tydzień i znów jedzie mam tylko nadzieje że na poród zdąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja muszę wam powiedzieć że jestem taka przeziębiona że koszmar katar jak nie wiem co gardło mnie boli i czym tu się leczyć?? I nawet nie wiem gdzie to złapałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka duża buźka dla wszystkich👄👄 chciałam zapytać czy wiece gdzie można kupić PREGNYL!!!! nie ma go w aptece i nawet na hurtowni a w tych aptekach internetowych nie wysyłają leków na receptę,czytałam ze w Czechach można kupić bez problemu,sama już nie wiem......chyba będę musiała zadzwonić do gin.i zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wpadłam zobaczyć, co u Was, bo maluch jeszcze śpi. Wczoraj wpadłam w mega depresję, po prostu ryczałam cały czas, wszystko mnie dobijało, mało spałam i w ogóle do dupy... Wieczoram pojechałam do Mamy na cmentarz i wzięłam Adasia, trochę mi ulżyło... Dorota- kup sobie coś homeopatycznego, mnie bardzo pomagało- np. na gardło Homeovox, a jak poczułam, że coś mnie bierze, to zaraz wzięłam Oscilococcinum, naprawdę od razu zadziałało! W razie gorączki Paracetamol. Patinko- wózek czadowy! Ale te Twoje córki laseczki! Błagam -wyślij na naszą pocztę swoje zdjęcie, jeszcze nogdy nie miałam okazji Cię zobaczyć! No i Adasiek już stęka :-) Mówię Wam, jak kurka, wydaje takie dźwięki! Róża na niego mówi: kurka złotopiórka :D Kalpek!- śniłaś mi się dziś w pięknej czerwonej sukni! Byłaś z mężem i zapisywaliście do naszego przedszkola swoje dziecko! Może to jaskiś dobry zwiastun??? Co tam u Ciebie? Nikolka- trzymam kciuki! I dla wszystkich 👄👄👄 Zmykam, bo płacz coraz głośniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia 671 dzięki za radę ja jem na razie czosnek i piję herbatkę z cytryną oraz taki domowy syrop robiony ( miodzik) z mniszka lekarskiego mam nadzieje że on nie zaszkodzi dzidziusiowi on zawiera kwiat mniszka cytrynę i cukier mam nadzieje że to nie wpłynie na dziadziusia źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita30 ja coś o tym słyszałam ale już od dawna go nie ma w hurtowniach może co wycofali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×