Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

PaniMisiowa:) a jakie masz przypuszczenia? wiesz nie chciałam nic tu mówić,ale dziś rano testuje i nie wiem co wyjdzie, aż się boje,ale co ma być to będzie.Całuski dla córeczki i dla Ciebie🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia to fakt :-) sexy króweczka :-) monitko... uda się... nie trać wiary i zapału :-) z twoim uśmiechem dasz radę!!! efqa trzymam kciuki :-) madziara... jak tam... zgadzam się z kalpeczkiem... czekamy!!! mniama, myszko ale bym się załapała na tą imprezkę z twoimi wypiekami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) Nic z tego,tak jak się domyślałam:( rano wstałam zalana,ale się nie poddam tej wstrętnej @,będę walczyć z nią do końca,po skończeniu @ zaczynamy od nowa,jednak to była zmiana klimatu,bo co by tak długo spóźniała mi się @,nie wiem już sama,bo się troszkę przeciągło,tak to bym już miała koniec @ jakby przyszła w terminie franca jedna...a testy zostawię na następny raz,nie zginą,przydadzą się,jak nie teraz,to po in vitro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam tabelkę: STARAJĄCE SIE Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........23.06.2009 nikolka25...................25..................27.... .............19.05.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............07.06.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................5... .............08.06.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................3........ ...........04-06-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........04.07.2009 lulkusia....................24....................13.... .............23.05.2009 anula177..................26....................5....... ............24.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................34.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................34........ ................15-07-09 gab2901....................34..............29........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............19............ ......... .29.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............14........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............13....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Monita, nawet nie wiesz jak bardzo Cię rozumiem :( w ogóle z testatmi mam tak samo jak Ty. Jak tylko zrobię to od razu drugiego dnia @ przychodzi. Madziara :( ja za tydzień zmienię tabelkę - oczywiście w tej samej rubryce :( Trochę powiało pesymizmem no ale cóż takie są realia :( W ogóle w piątek 5h spędziłam w szpitału bo T tak bardzo sobie rozciął rękę, że mu 7 szwów założyli. Zrobił sobie zdjęcia i jak je zobaczyłam to mi się słabo zrobiło... Tak poza tym to planujemy dłużej zostać w Dublinie bo podjęłiśmy decyzję o studiowaniu tutaj. Zobaczymy co z tego wyjdzie ponieważ chciałabym wrócić ze względu na problem z zajściem w ciążę, bo tutaj ciężko trafić na dobrego specjalistę. Jestem rozbita i nie wiem jaką podjąć decyzję... Graminis Ty zawsze jesteś taka uśmiechnięta??? Na każdym zdjęciu jesteś taka radosna :) EfQa jak atmosfera w pracy???? Lilowa gdzie nam zniknęłaś???? Madzik jak bratanica???? Monia Twój mąż naprawdę może być dumny z tak uroczej żony :) Panimisiowa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1999
Ja z pytaniem mam 19 lat a mój chłopak 23 chcemy miec dziecko.Mój chłopak pracuje i jest odpowiedzialny a ja wlasnie koncze szkole tzn.zawodówkę . Mamy się starac o dziecko,gdy m isię skończy miesiączka,ale gdy jestem coraz blizej konca miesiaczki totym bardziej mam wątpliwosci czy sobie poradzimy jak zareaguje otoczenie na tak młodą mamę(cho znam i młodsze)ROSZĘ O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka25:) Nie możemy się poddawać i musimy być dobrej myśli,my i inne laseczki tez zostaną już nie długo mamusiami,musimy być cierpliwe,ta cierpliwość wynagrodzi nam dzidzia.A co chcecie studiować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce kontynuować filologię angielską a T pewnie marketing. Naprawdę mam ogromne wątpliwości głównie ze względu na ciążę... W poniedziałek jedziemy na uczelnie i pewnie wtedy zdecydujemy co robić dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane co tam u Was ??jak staranka ja maluszki?? pozdrawiam serdecznie u mnie nic nowego pracuje i jakos to wszystko iddzie...nerwy jak zawsze...ale takie zycie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam tabelkę: STARAJĄCE SIE Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........23.06.2009 nikolka25...................25..................27.... .............19.05.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............07.06.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................5... .............08.06.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................4 z clo ...............06.07.2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........04.07.2009 lulkusia....................24....................13.... ................23.05.2009 anula177..................26....................5....... ..............24.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................34.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................34........ ................15-07-09 gab2901....................34..............29........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............19............ ......... .29.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............14........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............13....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Wygląda na to, że jestem pierwsza! Dziś jest bardzo słonecznie i mam nadzieję, że tak już pozostanie! Monita i madziara- tak mi przykro, że ta cholerna @ przyszła, byłam pewna, że brzuszki Alutka i mój poleciały w Waszą stronę! Ale przecież na tym nie koniec! Jestem pewna, że jeszcze w tym roku ogłosicie dobre wiadomości! Kalpeczku- a mnie się śniło, że byłaś w ciąży! Może Ty nam ogłosisz jakieś wiadomości? misiaczki, Efqa- fajnie, że do nas zajrzałyście! Dziewczynki- ale mi nasłodziłyście! Aż się zaczewieniłam :-) Anna- myślę, że decyzja należy do Was obojga. Musisz zadać sobie pytanie, czy naprawdę jesteś na to gotowa? Dziecko całkowicie zmienia dotychczasowy świat. Nie ulagaj naciskom chlopaka. Jeśli jednak tego chcesz, to wiek nie ma znaczenia, ważna jest wewnętrzna dojrzałość. A to, co ludzie będą mówić trzeba najzwyczajniej w świecie olać!:-) W końcu to Twoje życie! Powodzenia! Pogoda piękna więc razem z małym krzykaczem idziemy na słoneczko przed dom. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monia:):) hej dzieczynki i musiałam zmienic tabelkę,a juz maiłam nadzieję że wyląduje niżej:):):) no cóż......... na razie nie wiem co dalej,po południu zadzwonie do gin moze sie umówię na sprawdzenie drożnośći,nie mam juz pomysłu na siebie :(:(:(:( moniu byłam wczoraj na rodzinnym wypadzie niedaleko ciebie bo w Inwałdzie w parku Miniatur :):):):) było bardzo fajnie ,wzieliśmy też córkę od brata i spędzilismy tam cały dzionek:):) u mnie tez pogoda piękna,zabieraj Adaska na polko bedzie na pewno smacznie spał:):):): widze że dziewczyny strajkują i coś mało piszą:):):) graminis ranny ptaku gdzie jesteś????? pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita- a ja nawet nie słyszałam o tych miniaturach! My wczoraj zrobiliśmy grilla i zaprosiliśmy siostrę, było miło, tylko Adasiek cały czas ryczał:-( Naprawdę z niego jest mały terrorysta. Choć dziś z rana, jak odwieźliśmy Różyczkę do przedszkola, to zaryzykowałam i pojechałam do ZUS, załatwić pewne sprawy i o dziwo zasnął! tylko w drodze powrotnej była syrena :-) No, to uciekamy rzeczywiście, może jak zaśnie, to trochę mordkę sobie opalę :P Jak zaśnie.... he he A dziewczyny albo pracują, albo skorzystają za słoneczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziarka przykro mi :( w koncu gorąco mala poszla spac ja juz obiad zrobilam pranie powieszone i moge z wami pokonwersowac kobietki moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniu ten "MINIATUR PARK" jest niedaleko krakowa w stronę wadowic,super zabawa dla dzieci musicie się kiedyś wybrać z dzieciaczkami:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ledwo wyszliśmy, to kupa, potem ryk i znów się karmimy! :D Ale mnie strzaskało na murzyna he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Adasiek dał popis zamiast łapać słoneczko to on taki numer mamusi zrobił :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musimy kiedtś pojechać koniecznie, bo z tego, co widzę na zdjęciach, to super. Tylko Adasiek musi podrosnąć. Ciekawe co u Alutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale mam straszną te @ chyba po tych tabletkach clo,zaraz odpłyne:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O sorki za wyrażenie, myślałam, że ocenzurują :D Monita z taka @ to Ty lepiej nie wychodź na słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia z dziecmi jest tak zawsze ja tez ktoregos dnia tak mialam ze ledwo wyszlam to zaraz kupa przebralam wyszlaysmy z domu to zdjela buta i zaczela chodzic po mokrej trawie probowalam ja zlapac to mi uciekala az sie przewrocila na kolana ale bylam tak zla ze nie wrocilam sie znowu tylko wsadzilam ja do wozka i mowie " teraz bedziesz mokra siedziala w wózku" oczywscie ona nic z tego nie zrozumiala :P ale nie mialam juz sil na kolejnny powrot do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie:):):) też właśnie jak zmieniałam tabelkę to myślałam co tam z alutkiem i Pawełkiem?? dziś poniedziałek więc chyba wszyscy zalatani :):):) lilowa,jak tam samopoczucie?? graminis no chyba nam jeszcze nie urodziłaś:):):)daj znać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) Monitko🌼Madziarku🌼 glowy do gory!!Moze Wasze Malutki chca sie urodzic jak troche cieplej na dworzu bedzie ;) Nikolka🌼wiem, jakie trudne sa takie decyzje... a jeszcze trudniej je podejmowac gdy Malenstwo w drodze... my tez czasami sie zastanawiamy kiedy wrocimy do PL.... czy wrocimy...prawda jest taka, ze z kazdym rokiem wrastamy tu coraz bardziej... Monia🌼 Wy grzejecie sie na sloneczku a u nas teraz pochmurno... zazdroszcze wiec pogody... Wygrzewaj sie wiec za Was i za nas. :) Ewelka🌼 a co u Ciebie?? Cos malo Cie tu ostatnio widac? Jak ogrodeczek? Graminis🌼 jak sie czujecie Kobietki? Patinko🌼 szybkiego uporania sie z przeprowadzka zycze!! Nie zagldalam ostatnio ale troche pracy mialam... i dla siebie czasu zabraklo. Ten tydzien powinien byc juz lepszy- przynajmniej w pracy, bo po pracy mam wieczory zajete po brzegi. Dzis spotykam sie ze znajoma i mam do zrobienia projekt na jutro, jutro college, potem znowu przygotowania do zajec i w domku troche spraw do uporzadkowania i znowu zajecia. A w miedzy czasie musze znalezc czas zeby spotkac sie z polozna i lekarzem ogolnym...wybrac i zapisac sie do szkoly rodzenia bo do tych fajniejszych trzeba zapisac sie z wyprzedzeniem. W czwartek bylismy na USG. Fasol robi sie juz dosc pokaznych rozmiarow- cale 8 cm!! Moj krwiaczek powoli znika wiec jestesmy dobrej mysli. Uciekam na razie ale oczywiscie bede zagladac. Pozdrawiam Wszystkie i Kazda z Osobna🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×