Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

madziara melduję uroczyście, że pościel w pralce... po praniu zamelduję lilce jak się sprawuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo:):):) ja też się już melduje:):):):) siedze dziś w pracy liluś super fotki i jak dzieciątko wyraźnie widać aż jestem w szoku:):):):),nie przejmuj się porodem jeszcze masz dużo czasu:):):) graminis super ta fotka z ciuszkami:):):):)aż musiałam mężowi to pokazać:):):) pokaż później pościel jak powiesisz do suszenia:):):) a Lucy jak tam? rozpycha się? głaskanko :):):) madziarku przyjemnej lektury życzę:):):) a co czytasz ciekawego?? moniu fotki super Adasiek już ma takie fajniutkie licka i paluszki pulchniutkie:):):) madzik czekamy na foteczki i obowiązkowo dla ciebie głaskanko brzusia:):):) kalpek powodzenia życzę w podjętej decyzji:):):) a ja jestem już po @ i jutro jade do gin.ciekawe co powie???? wczoraj miałam troszkę gości ,i rodzice na obiadku i znajomi się zjechali na grilka więc dziś odpoczywam w pracy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he monitko oczywiście że wkleję pościel w psiaki na balkonie ;-) też dziś odpoczywam bo wczoraj świętowaliśmy urodziny mojego brata... a z brzucholkiem to już nie tak hop siup :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monito:) Książka ma 4 tomy,a ja czytam dopiero 2 część tomu,jakoś mnie wciagla ta książką i fajnie ja się czyta:) te książki wszystkie 4 to z jednej serii, 1.seria \"Zmierzch\"-i film tez widziałam, 2.seria co właśnie czytam to \"Księżyc w nowiu\", 3.seria \"Zaćmienie\" 4.seria \"Przed świtem\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na razie słonko ale już się mroczy więc niedługo pewnie będzie padać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie pada ale pogoda paskudna się zrobiła... no cóż... idę wywiesić psiakową pościel Lucy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superaste:):):):) dodałam sobie te stronke z allegro z pościelą,może mi się przyda:):):):)oczywiscie za jakiś tam czas:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........23.06.2009 nikolka25...................25..................27.... .............19.05.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............07.06.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................5... .............08.06.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34................4 z clo ...............06.07.2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........04.07.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............23.05.2009 anula177..................26....................5....... .............24.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................36.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................35........ ................15-07-09 gab2901....................34..............29........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............20............ ......... .29.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............14....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! widzę że na forum mamuśki rzadko się odzywają chyba mają dużo pracy POZDROWIENIA dla wszystkich mam BUZIAKI dla starających się i Uściski dla brzuchatych. A ja byłam w poniedziałek u gin oczywiście zasypałam go masą pytań jak zwykle zresztą troszkę mi rozjaśnił oglądał dzidzi dokładnie i stwierdził że wszystko jest w porządku i że dzidziuś rozwija się dobrze a nawet stwierdził że bardzo dobrze ale ja i tak mam wciąż jakieś obawy żeby tylko było zdrowe po prostu się martwię i tyle bo zanim dowiedziałam się że jestem w ciąży to przypomniało mi się że brałam leki na alergię które nie są wskazane w razie ciąży i stąd moje zakłopotanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doruś uśmiechnij się i żadnych zmartwień!!! dzidziolek ma się na pewno świetnie!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis mam taką nadzieję że jest ok bo jak coś będzie nie tak to już na pewno wiem że to przeze mnie i nie wybaczę sobie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie nic ciekawego pojawila mi sie na brzuszku jasna brazowa kreseczka znam mojego dzidziusia hehe a tak wiecej o dzidzi to caly czas go czuje w lewym boku mama mowi ze gdzies tam sobie chodzi:):):)a zdjecia brzusia przesle przy najblizszej okazji obiecuje:):)teraz mam taki okres ze nic mi sie nie chce mam takiego lenia ze szok :P:P aha wynikow z matury jeszcze nie ma :):) sarciu nie denerwuj mnie czase dzieje sie wlasnie tak na zlosc :(:( a poza tym co tam u ciebie caly czas zaciskam kciuki:):) 😘 nikolka mam nadzieje ze @ nie przyjdzie do ciebie trzymam kciuki:):) ja mialam takie cos ze jak widzialam ciezarowki to wyc mi sie chcialo wie 😘 magdaleena witaj i wpisuj sie do tabeleczki 😘 monia ja jestem wstanie wytrzymac co do plci bo chcialabym zrobic niespodzianke ale bardzo sie nie da jak wszyscy w okilo mowia ci zebys sie spytala itp wiec chyba sie spytam monia a synus cudny ja tez chce !!!:):) 😘 kalpek a co tam u ciebie co ci tak zimno:):0 😘 myszko ty to chyba wiekszosc czasu spedzasz w garnkach oczywiscie jak najbardziej cie podziwiam :):) 😘 graminis posciel super sama bym taka chciala:):) 😘 madziara i jak tam wzielo cie cos sloneczko:) lekturka przeczytana:):) 😘 monita brzunio poglaskany zarazam cie:):) 😘 dorota tez mam takie mysli o dzidzi ciagle mysle o jego zdrowku ale staram sie o tym nie myslec bo wiem ze musi byc dobrze:):) i ty tez staraj sie myslec pozytywnie 😘 misiaczki a ty gdzie sie podziewasz juz dawno cie nie slyszalam:(:( 😘 patinko a ty jak sie biedulko czujesz 😘 olawd maly juz kawal chlopa :):) slicznota 😘 buziaki dla niego ewciu a co tam u ciebie w pracy jak tam emilka :):) 😘 alutek na wyniki z matury musze jeszcze troche zaczekac:):) a slub jak urodze bo z brzuniem juz tak bym nie wybawila a wiadomo trezba troche potanczyc a ja sie boje o dzidziusia zeby nic mu sie nie stalo staram sie malo chodzic a twoj malutki dojdzie do siebie jest silnym chlopaczkiem :):):):) 😘 😘 dla nie wymienionych lece na ogrod po zodkieweczke :):) i nie zapomne o fluitkach dla was:):) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik lektura jeszcze nie skończona,nogi tylko opalałam,bo już mam dość słońca.... Glaskanko dla brzusia🌻 jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek... ja na chwilkę wpadłam życzyć udanej soboty :-) u nas paskudna pogoda ale psiaki suche... można prasować ;-) no i właśnie tym się dziś zajmę... do porodu 28dni... :-) chyba najwyższy czas!!! lecę na śniadanko!!! a to dla was: ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie, wiadomość dla lilki... po praniu żadnych ubytków na psiakowej pościeli... póki co nie mam zastrzeżeń i uważam, że warto było!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wreszcie koniec pracy od poniedziałku wolne zaczą ł sie 36 tydzień wszystko spakowane teraz czekamy pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tabelke STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........23.06.2009 nikolka25...................25..................27.... .............19.05.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............07.06.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................5... .............08.06.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34................4 z clo ...............06.07.2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........04.07.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............23.05.2009 anula177..................26....................5....... .............24.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................36.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................36........ ................15-07-09 gab2901....................34..............29........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............20............ ......... .29.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............14....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie kupe deszczu dzis a w moim miescie jest impreza dzis i jutro i dupa z tego bedzie :\"(:(:( madziara ja sie generalnie dobrze czuje czasami sie az za bardzo martwie o dzidziusia :P:P a fluitki napewno przyniosa ci fasolke jeszcze ich dozuce dla calkowitej pewnosci:):) 😘 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ wielkie 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze tak dla pomaranczki co kiedys zwracala mi uwage na pisownie DORZUCE poprawiam blad :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjatkowo witam sie w sobote... to dla mnie wyjatkowa pora tutaj, bo z reguly w tym czasie jestem w pracy. Dzis jednak domek, ogrodek, wieczorem imprezka u znajomych.... przyjemny weekend. Dopiero od dwoch tygodni sie nimi ciesze, od kilku lat pracuje 6 dni w tygodniu... teraz nadszedl czas zeby zwolnic nieco . Grzecznie stosuje wiec do zalecen lekarskich:) Dzis rano po raz pierwszy zauwazylam, ze moj brzucho naprawde robi sie duzy...robi sie taka jakby pileczka :) Smieszne to, ale chyba dzis jeszcze bardziej do mnie dotarlo, ze jestem w ciazy hehe - koniec 15 tygodnia :) Grameczkop🌼 dziekuje za relacje dotyczace poscieli... pokazalam Malzowi memu- rowniez mu sie podoba... zastanawiamy sie tylko jaka duza jest ta przesylka??czy my po prostu zdolamy to zabrac z Polski razem z naszymi bagazami? Pozdrawiam Was serdecznie i zycze udanego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko🌼 ja tez dzis mam pranko i prasowanie :) Niestety jeszcze nie dzidziusiowych ciuszkow... u nas pogoda sliczna, moge wiec suszyc na zewnatrz. Ciesze sie, ze udal Ci sie zakup tej poscieli :) Oby caly czas tak dobrze sluzyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana lilko ten zestaw, który zamówiłam był szczelnie spakowany w paczuszkę o wys ok 1m... wymiary +- 100cmX30cmX30cm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Zycze Wam miłego,udanego i ciepłego weekendu:) My się dziś wybieramy do pabu a jutro robimy wypad na plaże.... U nas dziś grzeje słoneczko jak nic i ta duchota....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik:) dziękuje za fluidki i życzę udanej imprezk,tylko żeby nie padało u Was,glaskanko dla brzusia🌻 i jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×