Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gramka juz na nogach jestes ? Ja pije kawusie:) Lilka kiedy nam pokazesz fasolinke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Kalpek i Graminis Wy to jesteście ranne ptaszki :) Mnie obudziło piękne słoneczko :) ale znając irlnadzką pogodę zaraz może padać deszcz. Zostajemy tu kolejne 3 lata... nie jestem przekonana czy to dobra decyzja. Muszę jednak zacząć rozglądać się za dobrym ginekologiem i od nowego roku zaczynam od nowa monitoring, badania itd. Życzę Wszystkim miłego dnia. postaram się jeszcze zaglądać bo do pracy dopiero na 13 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Alutku🌼 Kochana dajesz sobie swietnie rade i nawet jesli popelniasz jakies malenkie bledy to jestes najlepsza i wymarzona Mama dla Pawelka. Wierze, ze jest Ci trudno gdy Maz slabo pomaga i co gorsza trudno mu zrozumiec sytuacje....ale tutaj moze pomoc tylko szczera rozmowa o Waszych uczuciach, obawach, potrzebach...Malutek na pewno juz wkrotce bedzie jeszcze silniejszy i z kazdym dniem bedzie przynosil wiecej radosci. Poczatki czesto sa trudne... zreszta kto mowil, ze bedzie latwo. Ty jednak poradzisz sobie wspaniale!! Odzywaj sie jesli tylko znajdziesz chwile i ochote, ucaluj Pawelka w nosek od forumowej Ciotki! A Tobie przesylam kilkogram energii i optymizmu, ktore od rana dzis we mnie wstapily ;) Trzymam za Was kciuki!!! Saro🌼 a Ty prosze bardzo uwierz- skoro my Ci to mowimy- doczekacie sie Dzieciaczka!! Moze wyskoczcie gdzies na wakacje, odpoczac chociaz na chwile od myslenia o starankach? Mozecie sobie na to pozwolic? Grameczko🌼 posciel jest super!!tyle kolorow i wzorow- chyba trudno bylo zdecydowac, ktora najfajniesza. Jak dojdzie, daj znac czy jestes zadowolona z jakosci materialu i uslug tego sklepu. Rowniez mnie bardzo kusi ten zakup i chyba sie nie opre :) :) Kalpek🌼 fasolkowe fotki przeslalam na poczte dzis rano. :)Zrobilam je wczoraj wieczorem przy sztucznym oswietleniu wiec jakosc jest mierna. No ale mam nadzieje, ze wybaczycie. Molestuja mnie tu w pracy strasznie... nadrobie co trzeba i zajrze znowu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Graminis:) Dziękujemy za fluidki,przydadzą się na pewno🌻 Nikolka:) To jednak zdecydowaliście się zostać i studiować i fajnie,przecież zawsze można spróbować,pewnie ze znajdziesz dla siebie dobrego gina🌻 Lilowa:) Zaraz zobaczę zdjecia Twojego brzuszka,na pewno śliczny🌻 Glaskanko dla brzusia👄 Dla reszty po 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziarka🌼 ja to bardziej Fasolinka nasza chcialam sie pochwalic... brzuszek no coz... jest bardziej na Wasze zyczenie ;) ja go widze... maz go widzi... ale otoczenie jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słonka!!!! jak mnie tu dawno nie było....niestety z netem coraz gorzej :-( mały rośnie jak na drozdzach - co chwila chowam za male ciuszki (urosl juz 10 cm i wazy 7kg) oj jest co dzwigac tak juz wyglada: http://www.bobovita.com.pl/fotogaleria.php?m1=7&A=PHOTO&sys_id=21559&photosList=14 http://www.bobovita.com.pl/fotogaleria.php?m1=7&A=PHOTO&sys_id=21558&photosList=14 duza buzka dla wszystkich staraczek , przyszlych mamusie i obecnych mamusiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka tyle sie napisalam i wcielo mi posta juz dwa razy :-( napisze innym razem bo mialam tylko chwilke , pozdrowienia i buziaczki dla wszystkich a moje malenstwo rosnie jak na drozdzach i minki takie stroi ze ...: http://www.bobovita.com.pl/fotogaleria.php?A=PHOTO&sys_id=21559 http://www.bobovita.com.pl/fotogaleria.php?m1=7&A=PHOTO&sys_id=21558&photosList=14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka tyle sie napisalam i wcielo mi posta juz dwa razy :-( napisze innym razem bo mialam tylko chwilke , pozdrowienia i buziaczki dla wszystkich a moje malenstwo rosnie jak na drozdzach i minki takie stroi ze ...: http://www.bobovita.com.pl/fotogaleria.php?A=PHOTO&sys_id=21559 http://www.bobovita.com.pl/fotogaleria.php?m1=7&A=PHOTO&sys_id=21558&photosList=14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka tyle sie napisalam i wcielo mi posta juz dwa razy :-( napisze innym razem bo mialam tylko chwilke , pozdrowienia i buziaczki dla wszystkich a moje malenstwo rosnie jak na drozdzach i minki takie stroi ze ...: http://www.bobovita.com.pl/fotogaleria.php?A=PHOTO&sys_id=21559 http://www.bobovita.com.pl/fotogaleria.php?m1=7&A=PHOTO&sys_id=21558&photosList=14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka tyle sie napisalam i wcielo mi posta juz dwa razy :-( napisze innym razem bo mialam tylko chwilke , pozdrowienia i buziaczki dla wszystkich a moje malenstwo rosnie jak na drozdzach i minki takie stroi ze ...: http://www.bobovita.com.pl/fotogaleria.php?A=PHOTO&sys_id=21559 http://www.bobovita.com.pl/fotogaleria.php?m1=7&A=PHOTO&sys_id=21558&photosList=14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak nie wcina posta to pozniej wkleja setki razy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he :-) olawd słońce... nie wcięło!!! a minki twojego synusia :-) cudocudowne :-) lilku no fasol jest ogromniasty :-) i boski!!! brzusio ❤️ zgrabnisty ale oczywiście wiem wiem... fasolinek mieszak w nim i powoli się rozpycha!!! idę powiesić ciuszki dzidziusiowe... dziś dzień pranka... szkoda tylko, że słonko uciekło i mamy deszcz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd🌼 ale fajny jest Twoj Synus!! :) nie nudzisz sie z nim na pewno :) Graminis🌼 faktycznie Fasol duzy sie robi. Teraz, czyli w 15 tygodniu ma podobno okolo 9-10 cm. Na USG niecaly tydzien temu mial 8 cm :) U nas tez pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chciałam ciuszki wysuszyć na słonku!!! :-( pogoda brrr... muszę jeszcze dokupić parę rzeczy... brakuje mi jeszcze jedenej koszuli do karmienia i cyckonoszy dla mlekodajek (mam tylko jeden) a podobno wskazane co najmniej 3... któraś ma jakąś wypróbowaną firmę z cyckonoszami w cenie niższej niż 100??? a i ręczniczki z kapturkiem dla małej bo mi umknęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak ja ogarne te liste zakupow ... czesc bede chciala z Polski, czesc stad...A widze, ze lista dluuuuuga...Niestety nie doradze Ci nic w sprawie staniczka. Moze zjawia sie tu jakies Mamusie. Graminis🌼 dziekujemy z Fasolem za komplementy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Alutek- kochana, doskonale Cię rozumiem, kiedy nie można na nikogo liczyć , jest jeszcze gorzej, ale pamiętaj- Twój synek jest TWÓJ i tylko Ty dasz mu matczyną miłość!!! Pięknie rośnie i na pewno już zawsze będzie zdrowy jak ryba!!! Ściskam Cię mocno! 👄 Kalpeczku- pisz tu zaraz jak tam po tej wizycie wczorajszej???? Co lekarz powiedział na omdlenia? Patinko- biedaczko! Mam nadzieję, że szybko bóle miną👄, a pamiętasz jak wspominałam, że ta \\\"maszyna\\\" może zaszkodzić na takie \\\"ukryte sprawy\\\" , akurat wspominałam wtedy o wyrostku, ale cóż... Może już dość tej diety co? Powinnaś teraz po prostu zdrowo jeść! Olawd- jak miło Cię widzieć. Synek śliczny!!! Lilowa- zdjęcia maluszka słodziaśne, fajnie jest mieć takie pamiątki! A Ty to jesteś taka chudzinka, że zaraz po porodzie bęziesz znów laska!!! A u mnie zerwała sie zawierucha i okropna burza w tej chwili! Wróciliśmy ze szczepienia, Adaś biedak się upłakał,bo miał 3 wkłucia :-( Ale za to znów piękny wzrost wagi, widac ssanie cyca nie na darmo idzie :-) A z opalania znów nic nie było, bo wczoraj zabiegana byłam i załatwiałam mnóstwo papierkowych spraw, związanych z Adasiem. Powiem Wam szczerze, że mam deprechą jakąś. Wczoraj M mi tak podniósł ciśnienie, że nie mogę jeszcze dojść do siebie. Nie wiem, co się z nim dzieje, czasem mam ochotę go po prostu pobić! Ech... nie warto pisać... :-( Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja juz polmetek mam:):) czuje dzidziusia juz coraz czesciej i wyrazniej przewaznie w nocy:):) juz zadne ciueszki sie nie mieszcze wczesniej a brzunio jak pileczka:):) troce was zaniedbuje ale nie mam czasu teraz mamy remoncik w domu buziole 😘 😘 fluitki:):) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........23.06.2009 nikolka25...................25..................27.... .............19.05.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............07.06.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................5... .............08.06.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34................4 z clo ...............06.07.2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........04.07.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............23.05.2009 anula177..................26....................5....... .............24.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................36.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................35........ ................15-07-09 gab2901....................34..............29........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............20............ ......... .29.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............14........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............13....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia rybulko :-) nie zabijaj męża... czasem może się jeszcze przydać... ale rozumiem, że od ciągłego zaciskania zębów można dostać szczękościsku... to tylko facet... madzik dawaj fotu tej piłeczki!!! lilku stuk puk do fasola od lucy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu🌼 zbiera sie nam takich pamiatek... Chce zalozyc albumik. Poki co w wolnych chwilach pisze pamietniczek.Kiedys sobie z Fasolem poczytamy. :) A jesli chodzi o moja tusze to kto wie jak to bedzie w czasie dalszej ciazy i po porodzie. Najwazniejszy jednak Dzidzius.Ucaluj Adaska w te bolace miejsca od Lilowej. Gramnis🌼 my jestesmy i pracujemy jak mroweczki....A Ty co teraz wymyslilas? Prosba jeszcze do Mamus... czy mozecie uzupelnic tabeleczke o to jak dlugo staralyscie sie o swoje pociechy... ku pokrzepieniu serc :) Cholercia, ale mam ochote na truskawy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Graminis! Ile w Tobie jest optymizmu... Bardzo mi go brakuje. Bardzo ciężko jest być samotną...a ja czuję się tak coraz częściej. Gdybym mogła coś zmienić... ale cóż skoro moj M nie dorosnął nawet do tego, żeby normalnie porozmawiać. Nie raz zastanawiam się, gdzie ja miałąm oczy? Coraz częściej zaczynam rozumieć, dlaczego ludie sie rozwodzą :-( Smutna rzeczywistośc.... Gdyby nie moje kochane małe skarby, to na pewno zdecydowałabym się na rozstanie, choćby chwilowe... Oj, nie będę wprowadzac niepotrzebnego pesymizmu, spadam, bo znów za chwilkę karmienie i biegusiem po Różyczkę. Buziaczki. Głaskanko dla Lucy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........23.06.2009 nikolka25...................25..................27.... .............19.05.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............07.06.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................5... .............08.06.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34................4 z clo ...............06.07.2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........04.07.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............23.05.2009 anula177..................26....................5....... .............24.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................36.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................35........ ................15-07-09 gab2901....................34..............29........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............20............ ......... .29.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............14........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............14....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu🌼 chyba jednak jakis magnes miedzy Wami byl skoro do dzis jestescie razem. :) Pewnie jeszcze przyjedzie czas kiedy znowu go poczujecie... Dzis nie czas zeby nad tym sie zastanawiac... nie psuj sobie nerwow- szkoda, ich na te gady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia :-) nawet jak jest źle, jak ryczy się przez nich do poduchy... to w głębi serca wiesz, że jest i tak naprawdę kocha cię bezwarunkowo... mimo męskich humorków, głupich odpowiedzi, bezsensownych fochów, beznadziejnego milczenia... są po to żeby było nam łatwiej... i skoro kochana stanął na twojej drodze, skoro wasze serducha zabiły tą samą melodię i dzięki temu powstała róża a później adaś... to może znaczyć tylko jedno... że w głebi twojego smutnego i samotnego chwilowo serducha kochasz tego marudę :-) złe chwile miną... i słonko znów zaświeci... może jemu też jest ciężko tylko jeszcze trudniej mu o tym powiedzieć??? bo przecież jest facetem i męska duma nie pozwala??? uśmiechnij się kochana :-) 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×