Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

madziarko a ty gdzie?? coś mi sie zdaje że razem równo teraz brykamy z chłopami,oby ta wredna @ do nas juz nie przyszła:):):) ksiazki przeczytane:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,u mnie bardzo brzydko,pada i zimno jak cholera :( Gramka sliczne łóżeczko!!!!! Lilka co u ciebie ? :D Monita witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kalpeczku co u ciebie?? piszesz się na kawke i ciacho od grameczki:):):) i pogaduchy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też pogoda marna miałam dziś do pracy spacerkiem iść a jednak musiałam autkiem jechać bo straszna ulewa rano była:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak cudnie! nie ma jak upiec ciasto zaraz się pojawiają kawiarki :-) nie popisuję się... ciacho z torebki ale pychota... krówka!!! nakładam krem właśnie, jeszcze polewa i gotowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pysznie:):):) chyba musze do sklepu skoczyć po jakieś ciacho :):):) taki mi smaczek narobiłaś grameczko:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy jutro trzecią rocznice ślubu i z tej okazji poszlismy wczoraj na zakupki kupilam sobie dwie pary rybaczek, spodniczke sportową i bluzke a M buty i koszulke bo nic wiecej nie znalazl i pierwszy raz w zyciu nasze dziecko dostalo najmniej bo tylko bluzeczke zawsze wyglada to tak ze idziemy do Smyka albo H&M i kupujemy tylko malej a potem nie starcza czasu na zakupy dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super że zakupki sie udały:):):) życzę udanego świętowania rocznicy ślubu:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy dla zakochanych małżonków :-) cudnie!!! a patrysia i tak pewnie zadowolona!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryska byla w swoim żywiole bo miala schody ruchome a ona moze z nich nie schodzic a poza tym miala rozrywke w sklepach pod tytułem "schowam sie tacie ciekawe czy mnie znajdzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawałeczek ciacha pnimisiowa??? :-) ale masz cudną córcię!!! ja już się swojej nie mogę doczekać!!! dziś mam wizytę u gina... ciekawe czy dowiem się konkretów... chyba najwyższy czas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........23.06.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............07.06.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................5... .............08.06.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34................4 z clo ...............06.07.2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........04.07.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............23.05.2009 anula177..................26....................5....... .............24.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................36.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................36........ ................15-07-09 gab2901....................34..............29........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............20............ ......... .29.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............14....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dziewczynki jestem na maksa rozbita. Niby słonko świeci, T robi śniadanko, muzyka gra. Z pozoru miła sielanka :) Niestety szkoda że towarzyszy mi @ Panimisiowa zazdroszczę zakupów :) ja już tak dawno nie byłam, muszę to nadrobić. Graminis, Lilowa, Monita dla Was wielki buziak 👄 za słowa pocieszenia. Monita miałam monitorowany cykl przez 3 miesiące i dopiero w 3 cyklu po zastrzyky miałam owulację. Brałam parlodel na obniżenie prolaktyny. Nistaty lekarz do którego chodziła niespodziewanie wrócił do Polski, trafiłam do innego który nie chciał mi przepisać nowej recepty na ten lek więc teraz przyjmuję castagnus ale nie do końca jestem pewna jego działania. W sierpniu będe na urlopie w Polsce więc postaram się zrobić jakieś nowe badania. T też coś przebąkuje, że się przebada. OK mykam na śniadanie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimisiowa! ja mam, chętnie pożyczę!!! :-) nikolko :-) smacznego :-) widzisz rybko :-) masz wsparcie i razem na pewno dacie radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym razem zapach kawki i gramkowego ciasta mnie przywolal... niestety pracy mam sporo... nie wiem na ile bede w stanie posiedziec z Wami. Graminis🌼 lozeczko wyglada super.... teraz tylko czekac na slodka zawartosc :) Trzymam kciuki za wizyte u gina!! I prosze podziel sie przepisem na krowke. Monitko🌼 pewnie masz racje i zaczynam sie uzalezniac, ale takie nalogi nie sa chyba szkodliwe ;) Nikolka🌼 mam nadzieje, ze patrzysz dzis na swiat przez rozowe szkielka. :) Kalpek🌼 co u Ciebie? :) Pani Misiowa🌼 oj fajnie takie zakupy w dwojke!!! I super, ze udane! my pewnie tez niedlugo sie wybierzemy, bo jestesmy zaproszeni na wesele mojego najlepszego przyjaciela na 1.08.2009. Musze sobie cos upatrzec, z kupnem jednak sie wstrzymam do tygodnia przed wyjazdem, bo do tego czasu bebenek moze mi mocno urosnac. A jesli mowa o nim... Mi na serio brzucho zaczyna rosnac... tzn jeszcze bez problemu wchodze we wszyskie jeansy, spodnie i kiecki , ale widze juz spora roznice. U nas ciagle dylemat z domkiem... moze w tym tygodniu pojedziemy go zobaczyc, to nam przejdzie lub... zakochamy sie i decyzja bedzie na ,, TAK\'\'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa🌼 tzn wiem, ze zakupy byly w trojke, ale ukierunkowane na potrzeby dwojki i tak czasami trzeba! :) Nikolka🌼 nie mysl o okresie... zrelaksuj sie... to pewnie jeden z ostatnich razy kiedy Cie nawidza przed ciaza. :) fajnie, ze T zastanawia sie nad badaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka taki nałóg najbardziej wskazany:):):):) ja poleciałam do sklepu po delicje bo takiego smaka nam gramka narobiła:)):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholercia!! Gramka mi smaka narobila na krowke a tutaj takiej nie dostane!! Och, zemsta bedzie slodka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×