Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Hej dziewczynki! I ja wpadłam na chwilkę. Nawet mi się nie chce zasmiecać forum swoimi okropnymi wywodami, po prostu brnę dalej, z nadzieją na lepsze jutro... Myszko- rozumiem Cię doskonale, dlatego myślę, że przerwa od nas może Ci pomoże... Ale nie na zawsze! Wierzę, że do nas zajrzysz nie raz!!!! Ja też pamiętam, że był czas, kiedy było nas więcej na forum, bardzo sie wspierałyśmy i jakoś chyba cieplej było... Nie pozwólmy żeby to zginęło! Póki co, stróżowac będą zaciążone... xxmadziaraxx- fajnie, że Ty do nas wróciłaś po takim czasie! Myszko, Kalpku, Misiaczki- za Wami nam tęskno, bo reszta ma wytłumaczenie- tzn opieka nad dzieciaczkami. Dla Was kochane gorące 👄👄👄👄👄👄👄 A dla zaciążonych 👄🌻👄🌻 Zmykam, bo kolejna nieprzespana noc sprawia, że ledwo widzę. Pa pa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tak imię mamy wybrane jak zaczynaliśmy starania to mój mąż mówił że robi Rafałka i tak zostało i Martynce też to imię wpadło tak że bedzie Rafałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro Myszko Kalpku serce mi pęka jak was czytam, az mi się łzy zakręciły... Wiem doskonale jak to boli! Jaka potworna jest ta bezsilność i poczucie kolejnej porażki zwłaszcza że na około tyle dzieci się rodzi... Ma się wrażenie że cały świat się cieszy tylko ty siedzisz w szklanej kuli, gorsza, pokrzywdzona przez los zapłakana i pozbawiona nadziei... Przesyłam wam uściski i swoje wsparcie. musicie wytrzymać - będziecie wspaniałymi mamami!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam wierszyk dla staraczek, wiem że rymy częstochowskie ale mam nadzieję że da im wiarę i siłę!!! Dziś kolejny raz umarła nadzieja, jak co miesiąc od kilku lat... Leżę bezsilna, sama w ciemnościach - za oknem słoneczny świat. Przepraszam cię moje Kochanie, że dziś znowu zabrakło mi siły żeby przetrwać to długie czekanie, na marzenia co się nie spełniły. lecz gdzieś w głębi serca muszę dalej wierzyć - Choć dziś jestem przygnieciona bólem - Ty pewnego dnia się urodzisz a ja Cię mocno do siebie przytulę....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wszystkim przyszłym mamom które już koszmar starania się maja za sobą przesyłam życzenia zdrówka, uśmiechu i pociechy z dzieci!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana Ja dzis mam pelno roboty ale na chwilke zagladam staram sie zrehabilitowac ze ten czas kiedy mnie dlugo nie bylo ;p ale wtedy moj maly nygus nie dal mi siasc do kompa ;p Teraz mam chwilke bo Kacperek spi usnal ogladajac bajke na siedzaco :) ale nie dziwie sie od 6 wojuje ;) Ja robie pranko, prasuje sterte ubran (nazbieralo sie tego ze drugi dzien juz mi schodzi), gotuje kompoty (tez drugi dzien), sprzatam i gotuje obiad dzis zebereczka ;p pozdrawiam wszystkie i bede zagladac Ps. EfQa suuuper wierszyk az sie wzruszylam, a jak u Ciebie pracujesz?? a jak Emilka z opiekunka sie dogaduje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Witam cieplutko!! Efqa🌼 zagladaj i pisz ( wiersze rowniez) czesciej. 🌼 Grameczko🌼 jak sie czujecie? :) Kakusia🌼 wchodze na stronke ale przypominaj o tym od czasu do czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie ucieklyscie? Jejku- taka piekna pogoda a my w pracy....a po niej jeszcze szybciutko na kurs. Pomocy!! Chce na sloneczko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lilku!!! ale ci zazdroszcże tej pogody :-) u nas paskudnie. ciągle leje i leje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis🌼 i tak z niej nie korzystam... wysylam wiec sloneczko do Was . Tam sie bardziej przyda ;) Przegladam wlasnie katalog z ciuchami dla ciezarnych... 1.08 idziemy na wesele. Musze sobie jakas sukienke ladna kupic. Chcialabym cos kolorowego, letniego i eleganckiego a te wszystkie ladniejsze kroje sa po prostu czarne, brazowe, ciemnoszare. Sa takie smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdziesz na pewno coś extra!!! mnie niestety a może stety 2 sierpniowe wesela ominą bo z małą Lucy raczej nie poszaleję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka!!!! co tu tak smutno sie zrobilo ??? kochane trzymam kciuki za was i wierze ze na pewno los sie do was wkrotce usmiechnie i bedziecie wspanialymi mamusiami wpadam jak zwykle tylko na chwilke bo jestem u mamy a maly zostal w domku z tatusiem bo pogoda masakryczna . ale obiecuje ze niedlugo sie poprawie bo w tym tyg prawdopodobnie wkoncu bedziemy miec neta !! hura!! trzymajcie sie laseczki - duze buziaczki dla was papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej olawd!!! to cudnie, że już będziesz z nami... a smutasko bo staraczki mają taki smutaskowy czas i nam też smutasko i w ogóle to niech już te bociany przylatują i będzie bajecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie ma was dziewuszki... więc zmykam. o 16 jadę zwiedzać kolejną porodówkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dzis zapraowana Lilowa ja tez mam wesele 1.08 ale nie wiem jeszcze czy idziemy bo bysmy musieli pierwszy raz zostawic niunia i boja sie tego a mam taka ochote potanczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita:) Jak tam staranka i zastrzyki?🌻 Monia:) Wiem,zrobiłam sobie długą przerwę od Was,ale już jestem z Wami🌻 Jolanta:) To będziesz mieć synka? Ładne imię🌻 EfQa:) Ładny wiersz,sama go napisałaś? Jak tam Emilka i jak w pracy?🌻 Saro:) Przytulam mocno🌻 Myszko:) Przytulam mocno🌻 Kalpeczku:) Przytulam mocno🌻 Kakusia:) Jak tam Kacperek? Ico tam u Ciebie? Głos oddany.A czemu nie chcecie iść na weselicho,wybawicie sie,na pewno będzie super a Kacperka podrzuć rodzica🌻 Graminis:) Co tam u Ciebie? Jak sie czujesz? Glaskanko dla Lucy🌻.Jak tam zwiedzanie porodówek?🌻 Lilowa:) Co tam u Ciebie? Jak sie czujesz? U mnie tez w miarę ładnie. Kreacja już wybrana?🌻 Olawd:) Co tam u Ciebie? Jak tam Tymek? Głosik oddany🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×