Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

dzieki madziara w imieniu brata :):) 😘 dla ciebie teraz czekamy na twoje zafasolkowanie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Grameczko :-) widzę, że jak zwykle stróżujesz na forum :-) Obawiam się tylko, co będzie jak urodzisz, no chyba, że Lilka przejmie pałęczkę. Nie odzywałam się, bo ostatnie dni były koszmarne!!! Adasiek prawie nie śpi i cały czas trzeba go zajmowac, bo domaga się bliskości. Wczoraj byłam już taka zmęczona, że pawie zasłabłam, bałam się prowadzić auto. Dziś w nocy spałam 3 godzinki i czuję się znacznie lepiej. Oj daje mi ten chłop w kość... ale nie poddaję się, choć już mnie deprecha dopada. żeby choć mieć w kimś wsparcie.... ech... No, ale jakoś wiara w Boga mi daje siłę, wiem, że będzie lepiej, tym bardziej, że widze jak maluszek rośnie :-) A Ty jak się czujesz? Czy wysłałaś komuś swój numer telefonu, żeby ktoś dał znać na forum, gdy się ZACZNIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomóżcie dziewczyny Czy jest możliwość w 14 dniu cyklu ( od miesiączki) by zajść w ciąże? Tzn. okres miałam 24 maja..a kochałam się 6 czerwca. Cykle mam regularne zazwyczaj 32 lub 33 dni. Zaznaczę że miesiączka trwa zawsze 7 dni. Zrobiłam 14 czerwca o godz. 18 test ale wyszedł negatywny a jeszcze około tydzień pozostało mi do spodziewanej @ tzn mam dostać 22 czerwca. Acha.. owulacje miałam najprawdopodobniej 8 czerwca- wtedy śluz wygladał jak " kurze białko" i od tamtej pory do dziś mam śluz biały, rzadki- ale taki lepki. A dwa dni temu miałam kłucie z prawej strony brzucha - w okolicy jajników. Wiem że to wrazie czego za wcześnie na objaw- ale od 3 dni częściej chodzę do WC - może sobie wmawiam ciąże i szukam objawów? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś... ty to dzielna babka jesteś!!! widzisz mój wyluzowany gin narazie nie prorokuje porodu więc trochę jeszcze postróżuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym numerem to serio niegłupie... bo mój nr ma tylko alutek ale pawełek tak ją absorbuje, że rzadko bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Graminis nie denerwuj się, za 2 tygodnie zobaczysz córeczkę :) Monia skąd w Tobie tyle siły????? Dziewczyny za 2 godziny idę do pracy, a czuję się bardzo bardzo źle. Mam okropne mdłości (gdyby nie @ to pewnie wmawiałabym sobie że to mdłości ciążowe), głowa mi pęka, kregosłup od 4 dni nieustająco boli... Oby to wszystko jak najszybciej przeszło bo nie wiem jak przeżyję 8 godzin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia- zajście w ciążę raczej nie powinno byc możliwe tego dnia, ale czasem organizm płata nam figle... Na zrobienie testu jest oczywiście za wcześnie, a poza tym robi sie go najlepiej z porannego moczu. Osobiscie uważam, że nie jesteś w ciąży. A tak w ogóle, to chciałabyś? Graminis- to dawaj numer na mój e- mail, jakby co, to nawet z Adaśkiem przy cycku poinformuję nasze forum :-) :-) nikolka- a może zrób sobie dziś dzień wolny? Należy Ci sie coś od życia! Wypoczniesz troszkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - tak chciałabym i to bardzo;) Wg tych wszystkich kalendarzy na internecie wychodzi że to własnie były dni płodne -ale sama nie wiem. Cały czas bolą mnie jajniki i całymi dniami śpię - na pewno za wsześnie na objawy. Dziś zobaczyłam że wyskoczyło mi parę pryszczy i mam rozwolnienie ( tak jak zawsze przed okresem ale tak 1 - 2 dni ) a do okresu zostało mi niby 5 dni. Nie wiem co o tym mam myśleć. Aha..chciałam zapytać.. że jeżeli występuje śluz taki jak "kurze białko" to oznacza że w tym momencie pojawiła się owulacja tak?? - czy to znaczy że zaczęły się dni płodne i owulka pojawi się np. za 2 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia-z tym śluzem bywa naprawdę różnie, ogółem zawsze mówi sie, że najlepiej, kiedy jest "mokro i ślisko" Pod koniec obecności białkopodobnego śluzu następuje jajeczkowanie. Jednak z naszych obserwacji na forum, mimo takich własnie objawów nie udało się "wstrzelić" w te dni. Może Tobie się udało, powinnaś cierpliwie zaczekać do dnia spodziewnej miesiączki i zrobic test z porannego moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę, że na objawy mimo szysko jest stanowczo za wcześnie, to chyba wynika z psychiki :-) coś o tym wiem :-) A owulacja oczywiście mogła się przesunąć, wystarczy lekki stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za pozjadane lierki, ale pisze jedną reką(dzidzi mi wyje- lekko mówiąc). Izunia- zapraszamy do naszej tabeleczki starających się ! Wspólnie będzie łatwiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dzięki Monia;)...wiesz ja rzadko obserwuje wszystkie cykle itp. ale ostatnio miałam cykle co- 33 dni, 33 dni , 31dni, 31 dni - więc teraz może cykl być krótszy ? . A wg tych kalendarzy niby owulka mialabyć 11 czerwca - a ja taki śluz ( bardzo dużo) zobaczyłam 8 czerwca gdy poszłam się myć. Mogła się ona przesunąć 3 dni szybciej? - bo jak cykl w tym miesiącu bedzie krótszy- mam racje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście to nie znaczy, że definitywnie nie jesteś w ciąży, do spodziewanej miesiączki już niedługo, więc test rozwieje Twoje wątpliwości :-) Trzymam kciuki! A długo się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie, kiedy owulacja się przyspieszy, cykl automatycznie jest krótszy, domniemam, że pewnie dlatego pomyślałaś, żeby zrobić test wcześniej? A jednak bywa, że cykl mimo tego, jest normalny, moga na to wpłynąc przeróżne czynniki np zła jakośc śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHA dzięki Monia;) Długo się nie staram dopiero 2 cykl;) A Ty ile czasu się starałaś przy pierwszym i drugim dziecku?? I kiedy zaczęły Ci się pojawiac pierwsze objawy i jakie one były??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak dziewczyny myślicie..że gdyby zrobiła jutro z rana test- 4 dni przed planowaną miesiączką wyszło by coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka- wysłałam Ci maila :-) Izunia- ja starałam się 4 cykle, w porównaniu z niektórymi dziewczynami tutaj, to Pikuś. Ale oczywiście za każdym razem nachodziły głupie myśli o chorobach itd i straszne rozczarowania. A co do objawów, to zaczęły się, kiedy już wiedziałam o ciązy. Ja robiłam test oczywiście ze 3 razy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - ale 3 razy przed okresem czy po?? a jak wystąpi owulacja to równo za 14 dni dostaje się okres - czy to jest z tym róznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia, moje cykle były jak w zegarku 32 dni, a mimo to, nie udało się od razu. A druga kreseczka wyszła w dniu spodziewanej miesiączki. Wiem, że trudno być cierpliwym, ale poczekaj choć 3 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×