Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Przed okresem:-) Ale dla pewności, bo na początku kreseczka była blada. A co do okresu, to przyjmuje się, że powinien wystapić 14 dni po owulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia- ja Cię rozumiem, ale teraz test raczej nie wyjdzie.A jak nie wyjdzie, to tak będziesz się nakręcać, albo załamywać i po co? Wiem, że ciężko... Takie bóle mogą zwiastować okres... Poczekaj jeszcze, a najlepiej o tym nie myśl:-) Gramka- Twoje "mam Cię" zabrzmiało w taki sposób, że się przestraszyłam he he:-) No to teraz tylko czekać na wiadomości od Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny my z Martynką robiłyśmy dziś korony na głowe u nas pada deszcz od rana a tak to fajnie być z niunią w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jolanta! Fajnie, że już odpoczywasz, korzystaj póki masz chwilę wytchnienia:P U nas wyłoniło się słoneczko :-) Całuski dla Martynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bój się monia... jeszcze mi się nie włączyło porodowe rozdrażnienie ;-) jolanta... no to odpoczywamy!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja jak zwykle przepraszam ze malo bywam ale moje dziecko wkracza w koljny etap zycia czyli chodzenie chce zeby caly czas go trzymac za rece a on dumnie chodzi czasami nawet za jedna reke a do tego nauczyl sie raczkowac ;p Mam nadzieje ze mi wybaczycie ze rzadko pisze napewno o was pamietam choc nie mam kiedy napisac to nieraz zabieram na chwilke mezowi kompa zeby przeczytac co u was :) Gramka ja mam taka sama posciel (tzn tylko inny wzor ale tyle samo elementow i od tej firmy :)) i ma juz ponad rok czesto ja piore i jest ok. nie bedziesz zalowac a cena rewelacyjna w porownaniu do cen sklepowych :) glaskanko dlal brzusia i nie mozemy sie doczekac Twojej córeczki :) Jolanta nie boj sie ze nie masz siary mi wogole przed porodem nie ciekla siara a karmie niunia do tej pory grunt to czesto przystawiac dziecko po porodzie i sie nie zniechecac nawet jak na poczatku bedzie mniej mleka to dokarm malenstwo raz czy dwa i czesto je przystawiaj do piersi a pobudzisz laktacje ja tak mialam 1-2 dzien ledwo co pokarmu a 4 nawal ;p Glaskanko w brzuszek Lilowa suuuper ze brzuszek rosnie czekamy na zdjecia z wyprawy :) Myszko a ty jak zwykle zabiegana :) Kochane lece bo moje male juz sie upomina chodzenia Caluski dla kazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:):) Jak tam dziewczynki??? Widze ze nasza grameczka dzielnie strozuje na topiku;);) super..... Wpadlam sie przywitac i lece do sklepu, bo bede robic dzis kotleciki mielone i upieke karpatke, ale oczywiscie bede podgladac i w miare mozliwosci sie udzielac.... A dzis nasz kochany MISIACZEK ma urodzinki,wiec kochana zycze Ci: 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 STO LAT !!!! W dniu Twoich urodzin gorące życzenia wiele uśmiechu i powodzenia, niech Cię nie trapią żadne zmartwienia i niech się spełnią wszystkie marzenia. ........()..()..()..()........................ ........||..||..||..||.......................... .......(▒▒▒▒▒▒▒)........................... .......(ஜஜஜஜஜ)........................... ......(♥♥♥♥♥♥♥♥♥)..................... .(▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒)..........)_(......... ..(♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥)..........)_(......... .(▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒)........ ((_)......... .██████████████.....$$$$$$$$$_$ ...........████.................$$$$$$$_$.. .....█████████..............$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$___$$______________$$__$$$ __$$$___$$_______§______$$__$$$ __$$$___$$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$ __$$$_______________________$$$ __$$$_______________________$$$ __$$$_______________________$$$ __$$$_______________________$$$ __$$$_______________________$$$ __$$$_______________________$$$ 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 Zmykam i zagladne pozniej:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia kakusiu :-) jak miło, że wpadłaś!!! ale ci pociecha rośnie!!! czyli dobrze wybrałam pościel :-) uff... a myszka nasza jak zwykle upiekła torcik :-) to ja mam kwiatka dla misiaczka ____________$$_$ ____________$$$__$_$$$$ ____________$$__$$_____$ ___________$$$_$__$_____$ __________$$$$_____$$___$$$$$$ _________$$$$$______$$_$_____$$ ________$$$$$_______$$________$ ________$$$$$_______$_______$ ________$$$$$$_____$_______$ _________$$$$$$____$______$ __________$$$$$$$$_______$ __$$$_________$$$$$$$_$$ $$$$$$$_________$$$ _$$$$$$$_________$ __$$$$$$_________$$ ___$$$___$_______$$ ___________$_____$ _______$$$$_$___$ _____$$$$$$__$_$$ ____$$$$$$$___$$ ____$$$$$______$ ____$$$________$ ____$__________$ _____________$_$ ______________$$ _______________$ _______________$ _______________$ wszystkiego o czym marzysz skrycie w serduszku... zdrówka, miłości... sto lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki gdzie Wy sie podziewacie?????Moje miesko na kotleciki mielone juz wymieszane i przyprawione i czeka w lodowce, karpatka sie piecze w piekarniku....zaraz zrobie krem i bede smazyc kotleciki....obiore ziemniaczki i zrobie sosik, i zupke pomodorowa mam tez juz gotowa, wiec ktora ma ochote zapraszam do mnie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki 🌻🌻 witam w czwartek :):):):) ciekawe czy będę dziś pierwsza:):):):) sorki że tak przedwczoraj uciekłam,ale normalnie była jakaś awaria neta i do wieczora nie miałam,myslałam że mnie w pracy szlak trafi!!!!!! wieczorem zaskoczył wiec szybciutko Wam napisałam ale oczywiście sie nie wysłało bo znów net przestał działać :(:(:( Wiec wczoraj byłam na pielgrzymce po komunijnej mojego synka,w Ludźmierzu i Zakopanem,było super,wszystko zwiedziliśmy ,mieliśmy mszę w Ludźmierzu ,później chodzenie po Zakopanym i wyjazd na Gubałówkę,wrócilismy koło 21 i byłam tak padnieta że szok nawet mi się gadać nie chciało:):):):) mały oczywiście obkupiony głupotami z Krupówek :):):):):) witaj iza - musisz być cierpliwa monia dobrze mówi:):):):) grameczko wstawaj :):):):):) moniu kurcze no na serio masz amok w domciu,ale mały na pewno wynagradza Ci to wszystko słodkimi uśmieszkami:):):):) dołączam się również do życzeń dla misiaczka 👄🌻👄 a nasza myszka znów nam smaki robi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia buziaczki dla synusia:):):):) ale czas leci` jolanta ja żadnej siary nie miałam przed porodem,a później cesarka więc zaczęłam karmić dopiero w 3 dobie i miałam dużo pokarmu tak że głowa do góry i nie stresuj się dodatkowo bo wszystko będzie dobrze :):):):)buziaki 👄 już niedługo maleństwo będzie z Wami głaskanko dla brzusi:):):):):):) grameczko jak tam brzuszek :):):) robimy poranną kawusię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie \\ Znow korzystam z chwilki kiedy moj maly sie zajal sam soba :) Poprawiłam odrazu stopke bo juz \"mamy\" 6 ząbkow i zabkowania ciag dalszy ;p Monitko dziekujemy za buziaki niunio tez przesyła buziaczki i robi kosi kosi dla wszystkich internetowych cioc :) 👄 Czas leci nieslychanie dopiero jak pisalam ze niemoge zajsc w ciaze a moj niunius za miesiac i dzien obchodzi 1 urodziny :) jestem z niego taka dumna :) Kochane starczki i to jest wlasnie dowod ze kazdej sie uda wiec niestresujcie sie i mnostwo przytulanek :) Misiaczku z okazji urodzinek (spoznione ale szczere) najlepsze zyczenia spelnienia najskrytszych marzen a przede wszystkim stabilizacji, spokoju, szczescia i upragnionego malenstwa wraz z wielkimi buziakami przesyłamy z Kacperkiem 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Gramka wybór był jak najbarzdiej trafny zwlaszcza ze tyle pieniedzy zaoszczedzone ja zaluje tylko ze nie zamowilam sobie od nich odrazu kompletu 2 cz. i przescieradełka na zmiane takto musialam czekac na piekne slonce rano prac zeby na pore spania bylo gotowe jedyne co to po tym czasie poduszeczka ma ślady czestego używania ale ja dosc czesto pralam bo a to sie ulalo a to sie niunius spocil itp. ale to chyba kazdy material po takim czasie by nosil takie slady ;p Monia biedulko wspolczuje i rozumiem bo moj nygus tez tak wisial ciagle przy cycku dopiero po ok 3 miesiacu mu przeszlo ;p tez byl szantarzysta ze jak przestawal ssac to zasypial ale jak tylko go odkladalam to bylo darcie albo cysiek albo rece i wez tu cos zrob w domu ;p Pozdrawiam i powodzenia I tyle spokoju lece kibitki bede jeszcze zagladac w miare wolnej chwili :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej- ja pewnie tylko na chwilkę.. Misiaczki- ja też dołączam się do spóźnionych, ale szczerych życzeń- SPEŁNIENIA WSZYSTKICH, NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ!!!!!!!!!👄👄👄👄 Znów z rana zamieszanie było, ale jakoś sobie poradziłam z tym rozgardiaszem:P Adaś podejrzanie śpi, choc już słyszę jakieś pomruki... zaraz będzie karmienie i pewnie to wyczuwa. A dziś idę do córci do przedszkola, mają zakończenie roku i będie jakieś przedstawienie. Oczywiście płakać mi się chce, bo nie mam co na siebie włożyć, wszystko, co ładne, nie dopina sie w biuście :-( Jestem grubas!!!!!!!Nienawidzę swojego wyglądu! Buuuuuu!!!! Karmienie jest fajne, tylko po co mi większy biust??? Ech, znowu mnie deprecha dopada, mój M jak zwykle wczoraj mnie dobił głupimi słowami, ale cóż... Dobrze, że mam te dzieciątka... umęczą, ale dzięki nim żyję :-) Myszko- Ty jesteś prawdziwą gosposią domową!!! A u mnie cudnie świeci słońce, chciałabym się poopalać, ale nie wiem, czy mały pozwoli. Od wczoraj, od 13 spał tylko jeszcze od 23 do 1, od tej pory zasnął dopiero o 7, no i teraz 15 minut , nie źle... Ale czywiście nie płacze z głodu, tylko tak kwiczy, uspakaja się kiedy go biorę na ręce, przytulam, albo przy piersi, ale ileż można... he he, słodki ciężar... mam wrażenie, ze któregoś dnia padnę i nikt nie będzie wiedział, bo moja jedyna sąsiadka nawet nie wychodzi z domu... Wiem, wiem, głupie scenariusze wymyślam, ale to chyba ze zmęczenia:-) A w sobotę przylatuje moja siostra z Irlandi z mężem i roczną córeczką(moją chrześnicą), tak się cieszę, bo będzie z kim pogadać. No i mój M znów ma problem, bo mam po nich pojechać na lotnisko, a on nie zostanie z 2 dzieci he he... szkoda słów.. No dobra, spadam, podejrzana cisza w wózku(bo my już od rana na dworze), to może coś sprzątnę. Będę zaglądać! Buźki!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wstałam!!! dzien dobry kochane 😘 i jestem z was taaaaakaaaa dumna!!! tyle was z rańca na topicu!!! :-) monitko ale ci zazdroszczę tego zakopanego :-) kakusiu, no właśnie się zastanawiam, bo koleżanka będzie teraz zamawiać pościel, czy nie dokupić zestawu podstawowego :-) moniś... to zmęczenie cię dopadło... wyrzucamy słowo depresja!!! a duże cycki nie są złe!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Graminis tez jestem troszkę ze od rana taki ruch na naszym forum :) Ja niestety znowu na chwilkę bo za godzinę do pracy uciekam. W ogóle ostatnio cierpię na pracoholizm. Nie mogę w domu wysiedzieć :) Powiedzcie mi czy Wasi mężczyźni pomagają Wam w domu???? Mój jest taki leniwy, że wszystko musze za niego robić. Nawek kubka po sobie nie zmyje. Wczoraj zwróciłam mu uwagę i oczywiście wynikła kłótnia i nastały ciche dni... Ciężko mi wytrzymać takie milczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nikolka:):):) no to witaj w klubie:):):) mój to wogóle się nie chwyta prac domowych,a co dopiero o kubkach i szkalnkach to one sa wszędzie jak wracam z pracy to od razu zabieram sie za kuchnię i oczywiście cały czas mu zwracam uwagę:):):) ale on se z tego nic nie robi,a co by mu szkodziło zeby to do zmywarki włożył ,przecież nie musi myć ale oczywiście nie,a co do słodyczy to miska w salonie ze słodkościami jest zawsze wypełniona papierkami po cuksach i to mnie najbardziej wkurza!!!! ale cóz takie nasze chłopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój to akurat jest wielbicielem porządku i czasem do mnie się czepia, że zostawiam swoje rzeczy w różnych miejscach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grameczko dobry pomysł musisz sobie dokupić jeszcze tę pościel,bo zawsze lepiej jak się ma na zmianę,bo nie zawsze jest czas wyprać ,jak np.dziecko zwymiotuje albo się ubrudzi pościel przy przebieraniu np.kupki:):):) tak że nie zastanawiaj się jak jest okazja i zamawiaj:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Monis Monis ty to umeczysz sie biedulko wez no tego swojego na kolano i wiesz tak raz a porzadnie zeby zrozumial ze ma ci pomagac a nie dolowac!!! Czy wszyscy faceci uwazaja ze sa pepkami swiata ?? Grameczko to jak masz mozliwosc to zamow sobie ja nie zamowilam i zaluje ale moze jak bedzie drugie w przyszlosci to naprawie ten blad ;p Moj niunio zasnal na chwilke (jego drzemki to 30-45 min) wiec lece cos posprzatac i wstawie obiad a jak wstanie to na spacerek bo ladny dzien sie szykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffffffffff dzięki Monita. Myślałam, że jest ze mną coś nie tak. Wiem, że mam bzika na punkcie czystości ale przy tym nie wymagam od T robienia nie wiadomo jakich porządków. Poprostu mógłby czasami sam z siebie wziąść odkurzacz albo np włączyć pralke czy zmywarkę.... Ach te chłopy... OK dziewczynki muszę Was opuścić :( Odezwę się jutro buziaki MIŁEGO DNIA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nikolka Co do mezow to moj pod tym wzgledem jest jeszcze bardziej nie do zniesienia zadko kiedy (chyba raz w roku) zdazy mu sie umyc po sobie szklanke (tylko szklanke) jak zwroce uwage to ma pretensje a jak mu o cos chodzi to sie czepia ze ja w danym momencie nie pozmywalam garow (choc sam tego nigdy nie robi)zazwyczaj jak mu brakuje czystej szkalnki i wez tu zrozum chlopa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he :-) nikolko!!! miłego dzionka a ja chyba rzeczywiście kakusiu domuwię sobie te 3 części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... ja to jestem jakaś dziwna... chyba nie mam jakiś poważnych skurczy... fakt czasem zakłuje mnie w pipce, czasem brzuch stwardnieje ale ogólnie nie czuję, żebym miała rodzić... dziś mam poród próbny w szkole rodzenia... mam nadzieję, że za bardzo się nie wczuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bledami sie nie przejmuj jak sie szybko pisze to czasem sie cos nie swiadomie zrobi nawet nie zauwazylam :p Co do porodu to tez tak mialam ze nic nic jakies tam uklucie lekki skurcz na poczatku a jak lekarz mi kazal przyjechac na jego dyzur i powiedzial ze urodze to sie martwilam ze beda wywolywac itp a jak czekalam w izbie przyjec to chyba ze stresu zaczely mi sie skurcze i za pare godzin niunio byl na swiecie ;p Dodam ze nastawialm sie ze chce urdzic i ta nasza psychika to chyba dziala cuda ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy wyczucie w tej samej chwili wysyllamy posta ;p dobra uciekam bo musze chociaz nastawic obiad jak male spi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×