Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Madziara🌼 Z moja ,, kreacja\'\' to nie bedzie taka prosta sprawa. :( Chce sobie teraz cos upatrzec ale kupie pewnie dopiero w ostatnim tygodniu lipca, bo przeciez ja rosne! Slub bedzie okolo 21 tygodnia ciazy a do tego czasu brzucho bedzie juz pewnie duzy i okragly ;) Jestem teraz na moim kursie. Jest dzis upalny i sloneczny dzien. Okolo 27 stopni.Szkoda mi tego czasu na siedzenie w murach ale z drugiej strony wiem, ze musze sprobowac skonczyc ten kurs jak najszybciej... a jeszcze tyle przede mna. To nawet nie polowa. Czy sil i zapalu mi wystarczy? Nie wiem... czasami w to watpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz radę liluś!!! ja już w domku, zmęczona straszliwie... ale tak to już jest jak 2 ciężąrówy wpadną do sklepów z ciuszkami... wprawdzie postanowiłam nic nie kupować ale nie mogłam sobie odmówić i skusiłam się na jedną malunią bluzeczkę dla lucy ;-) a porodówka... fatalna!!! oczywiście to tylko moje subiektywne piewsze wrażenie!!! ale wiem jedno... decyduję się na poród w tychach i już nic nie kombinuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki🌻🌻🌻 na poczatek dzięki wielkie i buziaki dla ewqa za wierszyk 👄👄👄 madziara jak tam twoje starania?? bo moje na razie oki:):):):) jest dobrze hihihih grameczko jak tam Lucy?? wstawajcie wypijemy kawke:):):) wiem że pogoda nie dopisuje i nawet się z łoza nie można zwlec,bo co ta za pogoda w czerwcu :( dawno takiej nie było a własnie odnośnie mojego zastrzyku to była przygoda:):):):) moja gin uznała że pęcherzyk ma 19mm i można by dopiero w niedziele wieczorem podać ten Pregnyl,więc umyslałam sobie że sąsiadka mi go zapoda:):):) ale mój wspaniałomyślny mężulek uznał że przecież on może mi podać hihih (robił tez zastrzyki swojej mamie) więc się zgodziłam hihih i uznaliśmy że wpierw seksik będzie :):):):) i później tak sie bałam że byłam zalana cała potem ale jakoś się udało :):):) więc jeszcze dziś podziałamy wg.zaleceń ginki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale Wam zazdroszcze tych wesel:):):) ja bym też w gdzieś poszła :):):) ale na razie nic się nie zapowiada,a po drugie mamy żałobe bo teżś zmarł w marcu:( więc nawet byśmy nie szli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Monitko ja sie melduje na kawke tylko zrobie kaszke malmu i go nakarmi bo sie upomona ;p a poznioej zapraszam do mnie na kawke bo miodowca bede robic jak maly usnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) i znowu zajrzalam przed praca :) Wstawac spiochy!!!!!! :) Co to ma byc za spanie o tej porze? U Was juz przeciez 8.30!! :P ;) no juz.... odkrywamy kolderki i wyskakujemy z lozeczek! Monita🌼 dzielni jestescie bardzo z tymi zastrzykami. Szacuneczek dla Ciebie i Malżonka :) Rowniez ciesze sie, ze jedziemy na to wesele... u na to wyprawa. Trzeba brac urlop, kupowac bilety lotnicze, do tego w pracy mam szkolenie wiec musze je przesunac jakos o tydzien itp itd. A zaraz po weselu mam skierowanie na badania tutaj, wiec jestesmy dosc ograniczeni czasowo. Nie moglam sobie jednak odpuscic tego wesela. Zeni sie moj najlpeszy ( jak nie jedyny) przyjaciel. Musze wiec tam byc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstałam dziś już o 6 rano:):):) teraz siedzę w pracy i piję kawusię:):):) ale przecież zawsze miło jest do nas wracać:):):) też mam kuzynki w uk i belgi i zawsze miło spędzamy czas jak przyjeżdzają nie mówiąc już o braciku moim z bratową:):):) oni są we włoszech:):)ja przyjadą to same imprezki hihih:):):):) kakusia ale smaka narobiłaś mi z tym miodowcem:):):) pisze sie na jedno ciacho ,choć nie mogę:( bo w sumie to chyba Wam jeszcze nie pisałam że mam problemy z cukrem:(:(:( mam strasznie podwyższone poziomy i musze to kontrolować,i nie mogę słodyczy i ogólnie dieta ale to się tak nie da od razu wszystkiego rzucić musiałabym mieć silną wole patinki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez z kawusia... zbozowa :) Od poczatku ciazy nie wypilam nawet lyka normalnej kawy. Myslalam, ze bedzie trudniej. A tu jak sie czegos chce to wszystko mozna. :) Monita🌼 badz twarda!! Nie daj sie slodyczom. Dobrze, zeby ten cukier spadl troche przed ciaza! Powiedz sobie, ze robisz to dla Dzidziusia. :) bo przeciez on juz do Ciebie drepcze i chce miec zdrowa i piekna mame :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buśka liluś dla ciebie👄 tak bym chciała żeby w końcu przydreptał:):):):) nawet mój syn mi ostatnio cały czas o małej niuni mówi :):):):)chyba coś czuje:):) jak byliśmy w poniedziałek na Słowacji to w jednym sklepie były takie ciuszki dla niemowlaczków :):):):) jejku jakie one były słodkie takie rózniste kompleciki z czapeczkami i śpioszki ,normalnie aż mi się chciało kupić :):):):) ale mam nadzieję ze wkrótce tam zaglądnę i coś kupię:):):) a teraz proszę o fluidki :):):) kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny ja wczoraj na kontroli w szpitalu zbadali brzuszek posłuchała bicia serduszka i za dwa tyg. do kontroli a za tyd. do rodzinnego na kontrolę kochane pogoda w Irlandi poprostu lato lato w pełni bardzo gorąco wczoraj nalałam Martynce wody do basenu i kąpała się na balkonie ja się trochę opaliłam i dziś to samo przesyłam troche pogody do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Jolanta no to u Ciebie jak i u Gramki ostatnia prosta zostala ;p ja dzis na obiad robie zapiekaneczki paluch, farsz z wedlinki cebulki pieczarek do tego serek i zapiekanka gotowa ;p i zdrowsza niz na miescie bo wiem co jem ;p a niunio ma krupniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj jolanta🌻 to super że wszystko w porządku z dzidzią :):):) pomidorowa super ja dziś w pracy i do wyboru mam gorący kubek serowa lub cebulowa z grzankami:):):) kakusia pewnie że się piszę na naleśniczki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz z pracy pisze :) Jolanta🌼 u nas tez super pogoda... wczoraj bylo 27 stopni gdy konczylam prace... dzis zapowiada sie podobny dzien. Na lunchu skocze na ryneczek. Strasznie mnie ciagnie do czeresni. :) A Ty sie opalasz Kochana? A ja myslalam, ze w ciazy trzeba unikac sloneczka. wiec staram sie na nim nie siedziec. Ale moze przesadzam? Kakusia🌼 znowu smaki nam robisz. Tez lubie miodownik. Ale my od dzis z Monitka bardzo ograniczamy slodycze. ;) Nalesniczki -owszem, a z czym serwujesz?? :) Grameczko i Lucy!! Gdzie jestescie? Wstawac spiochy!! ;) Patinko🌼 mam nadzieje, ze z kazdym dniem czujesz sie lepiej!! Monia🌼 jak sie czuje Maly Terrorysta, jego sliczna Siostrzyczka i ich dzielna Mama? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa opalałam się tylko ramiona i ręce brzuszek zakryty bo jestem taka biała a troche słonca dobrze nam zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro juz tak kazda chwali sie swoim obiadem , to i ja to zrobie. :) A co!! :) Beda : mlodziutkie ziemniaczki, koperek, zrazy w sosiku, buraczki i kwachotki ogorki :) Do tego zrobie herbatke w dzbanku ( zawsze robie przy takich upalach) Wyciskam do niej cytryny, mandarynki i dodaje swieze listki miety... na deser bedzie to co upoluje na rynku: czeresnie albo truskawki ze sniezka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio robiłam porządki u siebie siorka zrobiła mi kolor na włosach jeszcze musi mi je troche podciąc w poniedziałek nogi ogoliłam depilatorem i pomalowałam paznokcie u nóg wygoliłam tu i tu i mówie do Bartka że ja już moge rodzić bo jestem gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Martyną do porodu też się ogarnełam cała moja położna się wtedy śmiała jakim cudem z takim brzuchem pomalowałam sobie paznokcie u nóg ha ha trzeba się troche pomęczyć żeby być ładną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Martynka właśnie ogląda nasze wesele ostatni pytała gdzie była Martynka na tym weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolanta 🌼 a pewnie- juz Wam to pisalam : jak rozkladac nogi to z klasa ;) :) a ostatnio nawet sie zastanawialam czy dam rade sama sie wydepilowac, zrobic sobie pedicure itp ale widze, ze jak sie chce to wszystko mozna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale fajnie:):):) ja wczoraj z kumpelą ogladałam płytke z komunii i własnie też sie nam przypomniało o naszych kasetach z wesela niestety:(:( bo wtedy jeszcze na kasety nagrywali i teraz nie mam gdzie tego zobaczyć:(:( może wiecie czy da się z kaset zgrać na płytki???:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze się da napewno kamerzysta to zrobi zresztą oni teraz robią takie cuda moja siorka zrobiła nam płyte na Martynki roczek jak się poznaliśmy z Bartkiem ślub jak byłam w ciąży i potem całe 12 mięsiecy z życia Martynki i jeszcze dziecięce pioseneczki jako podkład muzyczny super aż łezka się kreci jak się oglada bardzo fajny prezent uciekam na mały spacerek z Martynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa no obiad super !!! Pzregrac z kasety na płyte da sie nawet samemu wystraczy magnetowid i nagrywarka dvd ;p Na nalesniczki zapraszam pod kazda postacia np. serek, bita smietana owoc (truskawka, brzoskwinka, banan, czeresnia itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do szykowania sie do porodu to powiem wam ze ja tez swietnie sobie poradzilam z depilacja itp. Coprawda trwalo do pol dnia zasapałam się ale udalo sie a zawsze w domu lepiej niz w szpitalu na szybko maja cie jakies kobiety golic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie muszę kogoś poszukać :):):) bo ja niestety nie mam już magnetowidu:):):) zepsuł się i już nie kopiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam : kupiliśmy* bo jeszcze jakaś pomarańczka tu przyjdzie i mnie będzie poprawiać tak jak madzika:):):)kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×