Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

grameczko ja będę dziś wieczorkiem robić ciacho z truskawkami i galaretką:):)więc zapraszam ,pośle ci jutro moim m. hihih po drodze do pracy podrzuci :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze, ze ktos mnie rozumie. :) W nocy wstaje po 2-3 razy, mimo ze ograniczam plyny wieczorem ;) Po dzisiejszych ilosciach to pewnie noc w toalecie spedze. Wydaje mi sie jednak, ze dzieki temu ze duzo pije to nie tyje tak bardzo, bo w sumie do tej pory moze kilosek (w porywach dwa) mi przybylo. Ile Wam przybylo do tego czasu w ciazy? Pamietacie? Koncze 17 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lody? no też by mogły być ale z bitą śmietaną, owocami i polewą czekoladową!!! monitko no to będę wyczekiwać przesyłki... lilku ja w 17 tyg ważyłam tyle co przed ciążą czyli powoli wracałam do formy czyt. mniej rzygałam... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee mi te rewolucje zoladkowe juz dawno przeszly - okolo 10 tygodnia. No moze jeszcze specjalnie do miesa mnie nie ciagnie ale poza tym apetyt dopisuje :) A mowia, ze na dziewczynke bardziej mdlii... moze w tym jest odrobina prawdy? Nam sie caly czas wydaje,ze to chlopaczek bedzie. No zobaczymy. Pewnie za jakis miesiac sie dowiemy. Preferencji co do plci nie mamy zadnych. Byle zdrowe!! A jak bylo z reszta Mamus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliowa nie wierz w to ze mniej mdli na chlopca ja mam chlopaka a meczylo mnie przez 4 miesiace schudlam prawie 5 kilo wiec ja kolo 17 tyg konczylam dopiero tracic na wadze i odzyskiwac sily ;p Smerfetko chcemy zdjecia maluszkow bardzooooo!!! Co do sikania w nocy to jedna z wiekszych tortur ciazowych ja potrafilam co 2 godziny sie budzic maz sie wkurzal ze sie krece a ja mu powiedzilam ze przeciez z pampersem spac nie bede ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja schudlam na początku 9 kilo tak wymiotowalam w 8 tygodniu bylam w szpitalu bo bylam juz odwodniona dali kroplowki i wypuscili do domu a potem nadrobilam te 9 kilo i nadrobilam jeszcze chyba z 8 brzuszek mialam malutki w 9 miesiącu dopiero mnie wybrzuszylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ciekawe ile ja przytyje skoro juz nadrobilam swoje z nawiazka!! Bede niezla Barylka! :) Czy czytalyscie wywiad z Nelli Rokita umieszczony na wp lub slyszalyscie jej wczorajsza wypowiedz?? Po prostu brak mi slow na to bezmozgie babsko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie burzowo ale naszczescie juz sie uspokoilo :):):) caly dzien mialam net wyl i nie mialam jak do was zajrzec :):0 pozniej posle wam dzisiejsza fotke brzunia:):):) lece dziewczyny bo zamanilo mi sie plackow ziemniaczanych takich ostrych :):)dawid smazy wiec wole byc przy tym :):) pozniej do was zajrze i nadrobie 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie czytam ten durnowaty wywiad... widać, że kobieta zupełnie nie wie o czym mówi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma was :-( no więc mykam zrobić jakieś papu bo mi się ssanie włączyło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam znowu pada wlasnie przeczytalam na Wp ze Michael Jackoson nie żyje nie bylam jakąs jego wielką fanką robil różne kontrowersyjne rzeczy no ale osiągniecia muzyczne tez miał no w koncu król popu kończy sie jakis etap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Korzystam z wolnej chwilki i wpadam:-) Wczoraj, po ostatnim wpisie zamknęłam kompa i usłyszałam krzyk... terrorysta padł dopiero o... 22:30, ale za to nocą budził się tylko 4 razy, a po nakarmieniu zasypiał :-) Czuję się znacznie lepiej:-) A dziś mam 5 rocznicę ślubu :D Ciekawe, czy mój M choć o tym wspomni... Szkoda tego Jacksona , ja też jakąś szczególną fanką nie byłam, ale mimo wszystko żal, był w wieku mojej mamy... Nie wiem, jak mam wykrzystać tą wolną chwilę(bo Adasiek śpi od czasu, jak przyjechaliśmy z przedszkola), bałagan okropny, niewiadomo za co się brać... Lilowa- ja też w 17 tygodniu dopiero zaczynałam jeść, bo okrutnie wymiotowałam, zupełnie jak Pani Misiowa, skończyłam odwodniona w szpitalu, a potem już brzusio zaczął rosnąć:-) Przypominam, że do zabrania są 2 brzuszki - Alutka, mój, a teraz będą kolejne 2. Jak się posypią fasolki, to będzie dopiero :D Uciekam, muszę cokolwiek posprzątać, bo cisza w domu, to rzadkośc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się i ja :-) monia najlepsiejszego :-) 🌻 🌻 🌻 🌻 miłości, poczucia bezpieczeństwa, silnego mężowskiego ramienia, wsparcia - kiedy jest potrzebne, zrozumienia - zawsze... szalonych nocy, cudownych poranków, pięknych dni!!! wszystkiego najlepszego!!! ❤️ ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia wszystkiego najlepszego przede wszystkim zrozumienia z mężem samych pieknych chwil a reszta sama przyjdzie ja miałam dziś okropną noc wogule nie mogłam spać tak mi było duszno otwarłam okno ale nic nie dało w koncu poszłam spac do Martynki no to może 4 godziny spałam jak bym to wszystko zliczyła aż jestem na wszystko zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ostatni mój mąż to jakoś bokiem mnie obchodzi mówi że jestem duża sex to był niepamiętam kiedy chyba z 4 razy się kochaliśmy w tej ciąży no ok na początku lekarz nie kazał ale po 16 tyg. już mówił że jest ok wczoraj się wkurzyłam i poszłam spać nawet jak poprosze żeby mi łydki rozmasował to minutke bo już go boli reka nieraz poprostu brak słów............... sorki ale zawsze pomaga jak ktoś posłucha a nie mam z kim tak pogadac moja kumpela mieszka w Polsce i też ma 3 dzieci to nie będe jej gitary zawracac a z wami zawsze można porozmawiać dzieki idę sprzątać troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolcia dawaj ile wlezie byleś miała czysto na wątrobie :-) może męża twa po prostu dzidzi krzywdy nie chce zrobić... nie bierz tego do siebie rybko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia🌼 duzo milosci, zrozumienia, wytrwalosci, dni pelnych ciepla rodzinnego i usmiechu na co dzien dla Was obojga :) Kurcze, Kobietki to skoro Wy zaczelyscie tyc dopiero od 17- 18 tygodnia, czyli praktycznie od 5 miesiaca to ile przytylyscie do koncaciazy? hehe Bede pewnie niezly slonio skoro juz sa dwa kiloski na plusie. :) Smutna wiadomosc o Jacksonie... mielismy jechac na jego koncert. Potem zdecydowalismy sie na U2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lilkuś... nie powiedziane, że będziesz słoniątkiem... powiedziałabym, że raczej się nie zapowiada... rzeczywiście smutna wiadomość... król odszedł... a przecież mimo wszystko było w nim coś magicznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wsiąkły!!! lilkuś!!! 🌻 monitko gdzie jesteś??? ciekawe jak tam patinkowa przeprowadzka??? klapeczku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis🌼 masz racje... niewazne ile kontrowersji bylo wokol jego osoby, dla mnie byl krolem popu i to cholernie dobrym!! Niepowtarzalnym... Smutno mi dzis cholernie. Ruszylo mnie to dosc mocno. Co chwile jakas wielka lza toczy mi sie po policzku... Kojarzy mi sie on glownie z dziecinstwem. Pamietam gdy jako mala dziewczynka tanczylam po pokoju z dezodorantem w dloni spiewajac jego piosenki. Starsze rodzenstwo bezskutecznie tlumaczylo mi, ze to facet a ja jestem dziewczynka :) Dla mnie to bylo niewazne. Czulam o co walczy w swoich piosenkach... i zupelnie nie obchodzilo mnie co mowia o nim plotki.Po prostu uwielbialam Michaela. Tak samo jak Mercurego... pamietam jak trudno mi bylo zrozumiec gdy odszedl, ze nie bedzie juz wiecej piosenek Freddiego...wtedy pierwszy raz moj dzieciecy swiat sie zalamal... potem odszedl najkochanszy na swiecie Tata...A dzis schodzi kolejna moja gwiazda z dziecinstwa... dlaczego cholera to wszystko jest takie przemijalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilku rycz!!! to pomaga... a w ciąży jest wręcz konieczne :-) faktem jest, że ludzie przemijają a tym którzy jeszcze są trudno zrozumieć zasady rządzące tą przemijalnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka 🌼 ja chce ;) Jak sie dzis czujecie? Ja chyba zaczynam czuc ruchy Fasola... dwa razy ostatnio poczulam cos... cos blizej nieokreslonego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×