Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

dzięki za kokosankę!!! miałam ochotę na coś słodziaśnego ;-) zabierzcie mnie ze sobą na spacerek :-) monitka a ty zrób sobie przerwę i jazda z nami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra uciekam na spacer a pozniej do solenizanta na kawke wiec pewnie zajrze do[piero jutro i mam nadzieje ze juz bedzie wporzadku z wami kobietki i wszystkie sie beda odzywaly!!! bo jak nie to lanie znajde wszystkie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka Monitko barzdo chetnie bym z wami rowniez popacerowala szkoda ze tak daleko mieszkacie ale chociaz wirtualnie zapraszam na spacer ;p Uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego spacerowania:):):) ja niestety siedze do 19 grameczka a ty też uciekasz?? nie uciekaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie monitko ja jestem... byłam pozrywać porzeczek czarnych :-) a teraz upiekę babkę bo mnie skręca na słodkie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,jestem juz :) Na weselu było super,wychulałam sie jak nie wiem !!!! Dziewczyny mi sie ten podział nie podoba,raz byłam na takim forum i zrobili podział to sie rozpadło forum... Madzik zajebisty mam brzuszek!!!! Dziekuje za miłe komentarze na NK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem:):):) tylko troche popracowałam:):):) bo już sie chyba uzależniłam od kaffe:):):) i mam sporo papierów do odfajkowania i jeszcze koniec miesiaca się zbliża,a gramko jak tam z tym szpitalem nadal te tychy?? bo jakoś ostatnio natrafiłam na twój topik o tym szpitalu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tychy tychy tychy... postanowiłam juznic nie kombinować... zobaczyłam sobie porodówkę jeszcze raz... i jestem jak najbardziej za... jak źle trafię na położne to trudno... urodzić trzeba!!! a przecież męża będę miała od głaskania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie że tak ja jestem tego zdania ze nie każdemu dogodzisz jedni powiedzą ze super innym cos nie spasuje i sa na "nie" tak że bedzie co ma byc:):):):):) i po co sie na zapas stresowac:):):) a mąż będzie przy porodzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie na całe szczęście... chyba będę się czuła spokojniejsza mając go przy boku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitko:) Ja trzymam cały czas kciuki za Ciebie🌻 testujesz dwa dni po mnie,mam nadzieje ze Ci sie uda,życzę Ci tego z całego serca👄 A co do mnie,to ja sie nie leczę i nie biorę nic-bo u mnie wszystko ok,tylko z M.gorzej-ale bierze witaminki a ja biorę folik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na jakiś czas bastuje,uciekam z forum:( ,odezwę sie,jak będzie coś nowego.... pozdrawiam was wszystkie:) pa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo!!! TAk czytam o slodkosciach i sam zrobilam ciasto... na nalesniki :-) jest w lodowce, i pozniej bede smazyc, oj oj tkie z Nutella sa pycha!!! :-) Wypowiem sie co do pomyslu zmieniania forum, ja bym to powiedziala tak... jesli chodzi o sam fakt, ze ktoras z kobiet zachodzi w ciaze, to jak wczesniej wspominiano, jest to nadzieja, ze i ja moge, wiec to pozytywny fakt bycia z Wami, z ktorego bardzo sie ciesze i dziala to wszystko na mnie mobilizujaco. Co prawda wpadam tu tylko poczytac Was, czasem piszac cos, ale nie wiele, mimo wszystko jak dla mnie jest dobrze tak jak jest. *** Jutro mam kolejna wizyte u ginekologa. Mam ciagle krwawienia. Mowiac krotko, wszystko sie \"czysci\". Brzmi to tak bardzo mechanicznie, ale coz, widocznie tak mialo byc... To byla chyba ciaza biochemiczna, o ktorej duzo ostatnio czytalam. Mam nadzieje, ze niedlugo znow nam sie uda, a wszystko skonczy sie pozytywanie. Wiec Kochane - jak ja moge to Wy tez mozecie i wierzcie w to!!! Pewnego dnia wszystkie z forum bedziemy miec swoje maluchy i co wiecej, co niektore z nas bede pewnie starac sie nawet o drugie :-) Zycze powodzenia i milego dnia!!! Troche zimnego powiewu wiaterku w tak upalny, duszny dzien. Pozdrawiam, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czokdi następnym razem na pewno się uda, trzymam i pozdrawiam 👄, dobrze, że jesteś pozytywnie nastawiona po tych przykrych przeżyciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ ja juz w polsce okolo 10 rano przyjechalam wykonczona obolala jutro mam wizyte u lekarza przeczytalam pobieznie ostatnie 3 strony bo niestety nie mam na nic wiecej czasu.Przykro mi ze tak sie dzieje pomysl z nowym topikiem uwazam i na tak i na nie. na tak poniewaz juz kilkakrotnie pomaranczki dawaly znac ze mowimy o dzieciach a staraczki nie maja swojego tematu choc to nie prawda i caly czas tule je swoim serrduchem to wiele osob czyta to w inny sposob. Na nie uwazam ze topik moze zginac no chyba ze duzo ukrytych pomranaczek ktore nas czyta regularnie zacznie sie udzielac. Zycze wszsytkim staraczkom jak najszybciej fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monica73
Czesc dziewczyny, czy ktoras z Was korzystala moze z pomocy bioenergoterapeutow przy zajsciu w ciaze??? Jesli tak to z jakim skutkiem i gdzie???Bylabym wdzieczna za jakies informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki szybko meldowac sie tu !!! nadal wszystkie na siebie obrazone?? szybko sie odzywac i skonczyc z fochami!!! Monica ja nie kozystalam z tego rozaju fachowcow ale kojarze ze ktores dziewczyny o tym pisaly wiec poczytaj wstecz nasz topik to moze znajdziesz cos co cie bedzie interesowalo a moze ktoras cos napisze ponownie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam myszka i kalpek sukienki mialyscie zajebiste ja zdjec nie mam wiec sie nie pochwale lilowa, madzik i cala reszta wracac mi tu natychmiast !!!! sluchajcie jestesmy juz tyle razem, nie mogą nam psuc relacji jakies anonimy zobaczcie ze tylko jak sie odezewala pomarancza to wszystkie stanely murem za nami w nas jest sila i widocznie nie odpowiada to kilku osobom i raz na jakis czas nam o tym przypominają ja do was dolączylam jak bylam juz w ciązy i teoretycznie nie mialam tu czego szukac od samego początku zostalam bo jest super atmosfera bo mozna z wami pogadac o wszytskim, nawet o tym czego nie wiedzą nawet najblizsi kochane moje wracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×