Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Witamy Cie Alutku :) Mój mąż ten sie urodzilw 32,wazył mniej...ale ejst silny teraz wiec bedzie dobrze ! Ja biore te anty,moze sie odblkuje juz na dobre i wtedy sie uda...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem... lenka śpi więc zaglądam... witaj alutku, będziemy się chrzcić razem :-) no i będzie już magiczna więź miedzy twoim przystojniakiem i moją lalunią... może coś z tego będzie??? ;-) a tak w ogóle się nie chwal mama wagą tylko dawaj foty maluszka i pamięta, że wszystko będzie dobrze bo facet jest silny!!! :-) kalpeczku... i pewnie właśnie tak będzie... była blokada... nie ma blokady :-) czego ci z całego mojego rozciągniętego serducha życzę!!! myszko... wielkie wow... piękne gustowne very eleganckie pazurki!!! a ja dziś ruszyłam na małe zakupki i... kupiłyśmy z babcią sukienunię do chrztu i oczywiście kreację maskującą brzuch dkla mamuni ;-) w żadną kieckę nie wchodzę przez te wielkie cyce... dzień uważam za udany, tym bardziej, że na koniec dnia odwiedziła mnie moja fryzjerka i odżyłam dzięki jej nożyczkom i wprawnym rękom :-) zobaczymy jak będzie z nocką bo lena trochę dużo pospała w dzień... kolorowych snów dziewczynki a dla strzelających samych goli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka uwielbiam "french" i masz super dlugosc, bo są praktyczne a wyglądają elegancko jak napisalas zauwazylam w fotosiku zdjecia testow, to twoje?? graminis dawaj zaraz foty sukienek !!! kalpek 👄👄👄👄 madzik co tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka sukienusia slodka jak cukiereczek a ty w tym komplecie bedziesz taka seksowna mamuska, taka troche uczennica to dziala na chlopow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Co do paznokietek - to dziekuje bardzo:)👄 Ja wlasnie lubie taka dlugosc bo wtedy te cale dwa tygodnie zanim ide na dopelnienie wygladaja ladnie i lamia sie.....jak mam troszke dluzsze to zawsze gdzies uderze w pracy czy cos i mi sie lamia pozniej..... Grameczko sliczne kreacje macie z Leneczka - bedziecie wygladac jak dwie krolewny:)👄 PaniMisiowa to sa moje testy z przed kilku miesiecy ale owulacyjne....musze ich zaraz wykasowac:) Kurcze czekam na te @ teraz jak na zbawienie a ona nie przylazi.....w pierszy dzien cyklu mam dzwonic i umawiac sie badanie droznosci i czekam na nia a ta sobie w kulki leci....2 dni temu i wczoraj bylo jednorazowe plamienie i jak do dzis cisza.....tempka juz od 2-3 dni niska wiec juz cholera powinna przyjsc...ale tak to jest jak sie na nia czeka to nie przylazi, a innym razem przychodzi nieproszona:) Kochane zaraz sie biore za prasowanie, pranie juz wstawilam.....jeszcze musze ogarnac troche domek, a wieczorkiem wybierzemy sie moze troche potanczyc:) Bede zagladac:)Milego weekendu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy orientujecie sie jak mozna usunac zdjecia z fotosika??? Jezeli tak to napiszcie mi prosze, bo ja jakas tepa jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) myszko super pazurki:)własnie o to mi chodziło czy mozna tylko zel na swoje paznokcie połozyc:) wiec chyba sobie tak zrobie bo tipsów nie chcę moja @ tez nadal nie przychodzi, a tez chce zaczac brac lek ,bo test zrobiłam i nic:( kalpek to teraz masz leki anty?? napisz jakie bo moja lekarka mi tez mówiła ze jak w tym yklu przy lekach nie zajde to da mi jakies silne tabsy anty na dwa miesiace zeby zablokowac jajniki i pózniej znów na nowo ruszyć grameczko super ubranko:) ja dzis szalałam a domu,malowałam przez pół dnia deski na barierki z których bedzie zrobiony balkon,zachlapałam całe nogi i nie moge tej farby zmyć:):):) a przy okazji mnie tak słonko ztrzaskało ze jestem czerwona:) tak ze góra czerwona a nogi brazowe od farby:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) w niedzileny poranek..:) Monita ja biore ''yasmin''bo akurat miałam w domu,bo rok temu brałam je na wyschniecie cysty,miałam dwa opakowania,z jednego zuzyłam 7 a drugie cale,wiec..nie musialam kupowac.. Chociaz ja słysze,ze one to takie"dobre "nie sa..ale weszły na trynek nie dawno,wiec... Kiedys brałam rigevidon,przytyłam po nich 6kg😭 Ja pije kawusie,mezus spi jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) w niedzileny poranek..:) Monita ja biore ''yasmin''bo akurat miałam w domu,bo rok temu brałam je na wyschniecie cysty,miałam dwa opakowania,z jednego zuzyłam 7 a drugie cale,wiec..nie musialam kupowac.. Chociaz ja słysze,ze one to takie"dobre "nie sa..ale weszły na rynek nie dawno,wiec... Kiedys brałam rigevidon,przytyłam po nich 6kg😭 Ja pije kawusie,mezus spi jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej kobitki :):):) co tu tak cicho?? gdzie sie podziały wszystkie kobitki?? kalpek dzięki za odp.ja nigdy nie brałam tabletek anty.więc nie mam porównania które dobre a które gorsze,ale najgorzej przeraża mnie fakt ze po wielu sie tyje a ja już więcej nie chcę utyć bo i tak mam za dużooooo ja nadal nie mam @! robiłam dziś rano kolejny test i jedna krecha,nawet nie mam objawów,i teraz żałuje że nie pojechałam w sobotę do mojej gin.sprawdzić co znów sie dzieje:|, bo w piątek już wyjeżdżamy i nie dam rady do niej iść jak mnie to wkurza wszystko,miałam dostać 3,w sam raz na wczasach miały być starania a tu wszystko szlak trafił i pewnie @ przyjdzie na wyjeżdzie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za cisza okrutna!!! :-( monitko... szkoda, że wychodzi jedna krecha... :-( ale wakacje sprzyjają przytulankom... :-) kalpeczku buziole wielkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie wszystko ok po za tym że dostałam stan zapalny na dole i byłam u lekarza przepisał mi krem bo nic innego nie może bo karmie i pocieszył mnie że jestem nieciekawie zszyta bo kwalifikuje się na korekcje krocza super zobaczymy co powie moja gin a Rafałek dobrze pozdrawiam bo płacze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety... czyli nie zszyli cię ściegiem koniakowskim??? ;-) jolka może ten lekarz to jakiś panikarz... poczekaj na swoją ginkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ja jestem ale szyję sobie kiecki na wczasy :):) takie plażówki na ramiączkach,mam dwa kolory dzianiny i stwierdziłam że uszyję:):) tak żeby szybko na strój kąpielowy nałożyć i biec na plażę :):):) jolanta współczuję ci ale Rafałek to kawał chłopa się urodził więc mogli się postarać żeby dobrze zszyć,ale taka to juz nasza służba zdrowia :( grameczko co tam z Lenką że się wścieka:):):) fajne te foteczki na nk:):) a gdzie reszta?? patinko gdzie cię wcieło?? jesteś jeszcze w polsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzis zjechany humor,przez jednego kolega dupka!!!! Martwie sie cały czas,bo wczoraj moja Babcia pojechała do szpitala,jutro o 8 bedzie miec operacje,usuniecie guza na nerce :(mysle o niej caly czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapek tulę do serducha i trzymam kciuki za babcię!!! głupimi chłopami się nie przejmuj!!! szkoda zdrowia!!! monitko ty to jesteś czarodziejka!!! lenka coraz głośniej się domaga tego co jej się należy... i już jej nie położysz w leżaczku, trzeba jej poświęcać więcej czasu bo inaczej ryk aż się purpurowa robi ;-) charakterek to ma po tatuśku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Kobietki 🌼 Kalpek🌼 dzis trzymam kciuki za Twoja Babcie! Grameczka🌼 no tak, Lenka po prostu doszla do siebie po trudach porodu... teraz pokazuje jaki ma charakterek :) ale na pewno i tak jest przeslodka- nawet jak sie prezy i robi purpurowa ze zlosci. :) A Maz juz wrocil do pracy? Monitko🌼 pewnie wkurzasz sie na te @ ze zapowiada Wam sie na urlop ale pamietam jak pisalas, ze i tak na urlopie nie bedzie sposobnosci do przytulanek... beda wiec po :) Moze tak wlasnie ma byc ? :) Moniu🌼 co u Ciebie? Jak sie czujesz? Jak dzieciaczki? Jolanta🌼 no i wlasnie tego szycia sie boje. Kolezanke tez zle zszyli i miala pozniej zabieg. Chyba dosc czesto to sie zdarza.Podobno rzadziej sie peka przy porodzie w wodzie... mam nadzieje, ze bede mogla taki miec. U nas pochmurno sie zrobilo..niby cieplo ale sloneczka brak. Weekend byl bardzo udany. Przyleciala do nas kumpela z Polski, wybralismy sie wiec w sobote do Londynu, udalismy sie w ulubione miejsca, zjedlismy dobry obiadek...wrocilismy dosc pozno. Wczoraj natomiast pojechalismy na farme, pozbieralismy pyszne mlode marcheweczki, malinki, jazynki, sporo roznych warzywek... mamy wiec piekny warzywno- owocowy zapach w domu! Dzis bedzie trzeba chociaz czesc przerobic :) jesli sie uda... bo wszystko blyskawicznie znika w naszych zoladkach ;) Pozdrawiam Was Wszystkie i Kazda z osobna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Kalpeczku🌻 trzymam kciuki za Twoja babcie - bedzie dobrze👄 Monitko🌻 tez jestem zla na swoja @ , bo akurat czekam na nia a Ona nie przychodzi, a miesiac temu zjawila sie jak gdyby nigdy nic po 22 dniach....cholerka....chce sie umowic na to badanie droznosci i mam zadzwonic w 1 dc, a tu cisza - w czwartek i piatek byla jakas plamka wiec juz bylam pewna ze zaraz mnie zaleje (bo zawsze tak mam) a tu do tej pory cisza.....😠😠😠😠 Grameczko🌻Leneczka jest taka slodziutka na zdjeciach na nK - maly Anioleczek👄 Jolanta🌻kurcze to nieciekawie:( bedzie dobrze, a Rafalek pewnie rosnie jak na drozdzach👄 Lilowa🌻 ciesze sie ze weekend spedzieliscie milo👄 Patinko🌻 Ty nadal w Polsce jestes czy juz nie???👄 Smerfetko🌻 odezwij sie do nas choc na chwilke👄 dla Ciebie i synkow:) AnulkaS🌻 a co u ciebie slonko kochane???Napisz co tam slychac👄 Izulkaa🌻 A co u Ciebie slychac???? 👄 EfQa🌻 dla Ciebie i Emilki - odezwij sie:) Madzik🌻 Ty tez napisz nam jak sie czujecie???👄 Reszta dziewczyn niech tez nam napisze choc kilka slow🌻🌻🌻🌻 Czekamy na wiesci od Was:) Pozdrawiam Was wszystkie i kazda z osobna - ide zrobic sobie sniadanko i kawke wypic.....bede podgladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszuniu 😘 ale małpy z tych @... ale jak się zemścicie na nich i wykurzycie je na 9miechów to dopiero będzie :-) lilku jedz jedz!!! smacznego... ja zżarłam coś i mała wygląda jak biedronka cała w czerwone kropeczki :-( nie wiecie od czego to może być??? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka🌼 a co jadlas? Przypomnij sobie i wtedy mozna myslec co bylo tym alergenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lasencje Miło czasami zajrzeć do was, mały juz marudzi ale może coś zdążę nasmarować ;-) to fajnie graminis że nasze dzieciaczki ochrzczone będą w tym samym dzniu, może coś z tego wyjdzie hi hi jolanta współczuję, mi 5 tygodni po porodzie na szwe zrobił się ropień i jak byłam u ginesa to mi to przekół i wyciskał myślałam że padnę z bólu, myslę że było to wynikiem tego że za szybko zdjeli mi szwy i tam coś lekko się poluzowało na szwie na zewnątrz. Z tym zszywaniem to histore słyszałam i też tego bałam się najbardziej. Moja siostra przy drugim dziecku jeszcze 2 mm i by w pampersach była do końca życia bo by jej zwieracze pękły, a szwagierka to miała strasznego krwiaka że przez miesiąc na pupę siąść nie mogła. Zależy na jakiego partacza się trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gdzie Wy sie wszystkie podziewacie???? Cisza jak makiem zasial:) Prosze chodz o meldunek👄 Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może to pomidorek z porannej kanapki??? bo chyba nie jest uczulona na witaminki??? kurde, chyba przesadziłam... ale biedronce schodzą kropki całe szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza... :-( udanych wieczorków, owocnych staranek przytulanek dla staraczek, bezzgagowych snów dla ciężarówek i spokojnych, przespanych nocy dla mamusiek!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! W weekend się nie odzywałam, bo wyjechaliśmy na 2 dni do kuzynki, dzisiaj byłam w pracy do 18-tej i był niezły zapierdal... teraz siedzę i wypełniam dokumenty na studia II stopnia, bo jutro chciałabym jechać złożyć, a po za tym w sobotę w końcu wyjeżdżamy na wakacje i już się nie mogę doczekać. Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze krocza i cycki, bo coś ostatnio jakaś epidemia na forum panuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przepraszam ze malo pisze ale moj skarb 4 sierpnia zrobil pierwsze kroczki sam i tak mu sie spodobalo ze teraz ciagle chce chodzic a ja musze go asekurowac bo jeszcze dupka buja sie na boki ;p cale dnie tylko by chodzil i chodzil nawet nie mam czasu cos zrobic w domu to cud ze obiad ugotuje (korzystam kiedy spi) jest przeroskoszny cigle sie smieje i kluci jak cos nie po jego mysli (nawet jak sie zdenerwuje na niego to potrafi swoim usmiechem mnie rozsmieszyc ) Grameczko pewnie ten pomidorek z rana albo cos z wczorajsza bo od momentu twojego jedzenia do wytworzenia sie z tego pokarmu jest ok 5-6 godzin a jak sok pilas niedawno to nie wchodzi w gre choc grejfrut tez moze byc przyczyna a parzylas goraca woda pomidorka bo moze to nie bezposrednio pomidor jest przyczyna?? Myszko Monita wygoncie ta wredote na 9 miesiecy choc rozumiem obawy bo ja tez nadal nie mam @ a ostatnia mialam 11 czerwca niezle co ... i nie wiem co jest grane Alutek suuuper ze synek rosnie jak nalezy bardzo sie ciesze i buziaki dla niego :) EfQa chyba o nas zapomniala troche sie martwie czy o niej wszsytko ok moglaby sie odezwac co u niej choc na chwilke 👄 Kalpku od ciebie tez wyganiam ta wredna @ zobaczysz niedlugo jej pokarzesz gdzie pieprz rosnie grunt to zeby wszsytko u ciebie doszlo do normy Pani misiowa co tam slychac wracasz do pracy?? pozdrawiam i jak tylko bede miala chwilke bede pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×