Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

kalpeczku wykorzystaj ten czas na totalny relaks!!! :-) liluś maść na razie leży i czeka... my działamy rumiankiem!!! monia, patinka 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Dziekuje dziewczynki za wszystko, bez Was by mi bylo ciezej👄👄👄👄 Okres zostal zatrzymany pewnie przez te cyste.....wiec narazie lekarz nie chcial mi dawac tabletek na wywolanie bo to sa hormony i kazal poczekac mi jeszcze do polowy wrzesnia - byc moze okres sam laskawie zechce przyjsc (mam taka nadzieje) - a po skonczonym okresie ide na to badanie droznosci jajowodow - a po tym badaniu spowrotem do ginka i bedziemy cos robic dalej......natomiast jezeli okres sie nie pojawi to po tabletki na wywolanie do ginka....... ja w podswiadomosci dziewczyny czulam ze to nie ciaza..... testy mi nnie wychodzily, nawet u ginka test wyszedl negatywny, wiec spodziewalam sie ze tak to sie moze skonczyc.... No nic trzeba isc dalej - glowa do gory i jezeli nie tym razem to moze nastepnym sie uda.....widze ze moj maz bardziej to przezyl niz ja - on byl bardziej nastawiony na ciaze - ale mu przejdzie...... Dobra ja za chwilke zmykam do pracy, a po pracy kochane czeka mnie praca w kuchni - musze upiec 5 ciast na jutro....wiec jutro wstaje skoro swit i zasuwam...a w sobote bawimy sie na weselichu... Pozdrawiam Was wszystkie i zycze milego dnia, oraz jeszcze raz dziekuje Wam bardzo👄👄👄 Do uslyszenia:)Buzzki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu z kursu do Was stukam. Musze sie na chwile zrelaksowac. :) Cisza dzisiaj byla w naszej kafeterii. Myszko🌼 udanej imprezki w sobote i nie przemeczaj sie prosze!! Monia🌼 polecam syrop z miodu- czosnku - cytryny. Jeszcze tylko godzinka tutaj, jutro 8 godzin w pracy, wieczorny relaks, przygotowania do wyjazdu i raniutko w sobote startujemy do Cardiff. Doczekac sie nie moge!Pewnie bede najbardziej zwariowana, jak nie jedyna ciezarowka na tym koncercie :) Zawsze mowilam mojemu Malzowi, ze Bono to jedyny Facet oprocz niego oczywiscie, ktoremu trudno byloby mi sie oprzec. :) Milego wieczoru dla Wszyskich i Kazdej z Osobna!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa- ale czad!!! Jak szaleć, to szaleć!!! A ja jestem uczulona na miód i cytrynę:P A u mnie już wszyscy śpią, mimo, że czuję się cholernie zmęczona, to jakoś codziennie mam problem z zaśnięciem, a jak już zasnę, to wstać nie mogę... Ech- jak ja bym chciała też poszaleć... wyrwałam się dziś z moimi szkrabami do dużej galeri, na początku było ok, ale potem koncert Adaśka i trzeba było spadać, no i niestety ledwo do domu dojechałam, bo nie dość, że mi tłumik odpadł, to jeszcze przy samym domu hamulce siadły! Nowy wydatek:-( :-( :-( No cóż- spadam już, pomęczę się trochę, ale zasnę:-) Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko kochana trzymaj się. Ale to dziwne bo chyba nigdy ci się okres nie spóźniał aż tak... kurcze zasmuciłam się bardzo.... aż nie wiem co napisać :( tak mi przykro i żal.... ale niedługo musi się udać. Ginek weźmie się porządnie za badania i będą efekty! Pani Misiowa zapraszam :) ale powiem ci że dziś mam doła - teść skrytykował że wybrałam błyszczące płytki na cały przedpokój - że brzydko będzie i ślisko- i teraz się martwię że jednak mogłam inaczej wybrać i że nie będzie ładnie... :( tylko że my nie mamy czasu chodzić i po sklepach i oglądać!!! Lilowa Emilka ucałowana! A ty pogłaszcz od nas brzuszek :) Klapeczku kochany trzymaj się - wytrzymasz. A niedługo zajdziesz w ciąże i praca nie będzie potrzebna :) Graminis Emilka też miała takie krosteczki ale mało i za jakiś czas same znikły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia niunio już pewno duży chłopak - a pamiętam jak siedziałaś w domu w ostatnim miesiącu ciąży i narzekałaś że ci się nudzi i już nie możesz wytrzymać tego czekania :) Jolanta kurcze zdaje się że wczoraj powiedziałaś że jesteś w ciąży a tu już szkrab na świecie !!!!!!!!! dziewczyny jak ten czas szybko leci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Patinko jak tam Oliwia ? Emilka już zaczyna chodzić prawie sama, na razie trzyma się mebli - muszę pilnować żeby sobie guza nie nabiła. Niania kupiła jej małą lalkę i Emilka tarmosi ją całymi dniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapominałam dodać że jak gramka urodziła to ja akurat z kompa koleżanki zajrzałam na naszą klasę i zobaczyłam zdjęcia. prawie się popłakałam z żalu że nie mogłam do was zaglądać w takiej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa zaufaj intuicji, jezeli plytki ci sie spodobaly to sie nie zastanawiaj tylko je kladz ja robilam remont dwa lata temu i tesciowie pojawili sie w trakcie remontu i jak juz jak bylo posprzątane i powiem ci szczerze ze nic sie im nie podobalo w duzym pokoju zrobilismy sufit podwieszany i halogeny ... i oczyswicie pierwsze pytanie gdzie jest żyrandol, ja na to ze nie bedzie no jak to nie bedzie żyrandola? potem doszlo do tego brak ławy z obrusikiem ( mamy szklany stolik) i brak zaslon w kuchni płytki sie okazalay krzywe a fuga źle polozona jednynie lazienka zostala laskawie zaakceptowana na kociec M poklocil sie z nimi i powiedzial to moze jeszcze raz zrobimy remon t pod was zeby wam sie pdoobalo ja nigdy w zyciu nie komenuje ich zakupow nie komentuje kolejnego obrusa haftowanego :P nie wtrącam sie przy wybiorze kanapy i foteli bo jakbym powiedziala tak naprawde co mysle to by sie poobrazali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wieczorem zrobilam kopytka a teraz krupnik nastawilam pije druga kawkę i czekam na Was ale chyba dobrze wam sie spi :P gab odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3377
Czesc dziewczyny ja juz kiedys w pierwszej czesci z wami pisalam jako joanna ale zapomnialam jakie numery byly po joanna :) JA juz sie staram od 2002 roku narazie mialam robione badanie hormonow i laparoskopie z kamera (sprawdzanie droznosci jajowodow pod cisnienie) Lewy mam drozny, a pramy zamkniety :(, ale jakas szansa jest Bylam juz w raz w ciazy ale komorka obumarla w pierwszej polowie 4 m-ca :( 26 o 10:30 mam pierwsza wizyte w klinice w Dortmundzie Podalam wczesniej moje wyniki hormonow czy ktos sie orientuje czy sa prawidlowe? Bo niemoge sie doczekac srody co mi tam powiedza Czy mam jakies szanse i jaka metode zaplodnieia mi zaproponuja :) Tyle lat minelo, zaluje ze wczesniej sie nie zdecydowalam na klinike, ale liczylam na cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia3377
Myszka ja tez juz tak mialam ze okres mi sie spoznial i mialam takie dziwne kucia, okazalo sie ze to cysta. Sa cysty ktore same pekaja a sa takie ktore trzeba operacyjnie zalatwiac Mi pekla sama, ale co to byl za bol, Mialam tak tylko raz. MAm tez miesniaka w cianie macicy niewiem czy czasem on nie przeszkadza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Asia- napisałam Ci normy, jak na moje oko, to wyniki są w porządku, ale to zapewne oceni lekarz. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i jakoś da się wybrnąć z tej sytuacji- mięśniaki niekoniecznie trzeba usuwać operacyjnie, czasem wystarczą leki. Trzymam kciuki i zapraszam do nas! :-) Efqa- rzeczywiście ten uciekający czas mnie przeraża! Emilka już pewnie duuuża :-) Pamiętam, że moje siostra rodziła tuż przed Tobą i jej córcia tez już prawie chodzi... szkoda, że nie możesz być u nas częściej. Graminis- malutka prześliczna!!! Ja sobie oglądnełam zdjęcia Adasia po urodzeniu i widzę, jak urósł!!! A taki malutki wciąż mi się zdaje:-) Kalpeczku- no i jak z tą pracą? Pani misiowa- ja też mam kopytka, a dla męża pierogi ruskie:-) Dziś mam mnóstwo roboty, no i muszę części do auta jechać zamówić... wózkiem z 2 dzieci :-) Nie wiem jak to zrobię :P Nie wiem, czy wy macie to samo, że kiedy wchodzicie do takiego sklepu motoryzacyjnego(czytaj pełnego facetów) to robicie furorę??? Bo u mnie to patrzą zaraz jak na ufoludka:-) chyba nie mają pojęcia, ze kobiety też się mogą na tym znać:D No , a jak jeszce wpadnę tam z dzieciakami, to dopiero sensacja będzie :D :D :D Muszę uciekać, bo mi Róża zaraz na głowę wejdzie :-0 Miłego dzionka dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was cieplutko :) dzis Laura ma zabieg i juz zaczynam sie troche denerowac ze bedzie ja bolec laserowe usuwanie naczynka :O na twarzy proszono abym zakupila masc Emla by nie czula bolu a ja na pewniaka poszlam sie pytac o ta masc wczoraj i wszedzie chca recepte a ja nie moge sobie isc do lekarza od tak sobie jedynie w razie problemow ale lekarz wykombinuje recpete wiec spokojnie 2 godzinki przezd zabiegiem mam podejsc do ganinetu dostane recepte wykupie posmaruje i bedziemy czekac :O trzymcie kciuki ja bede miala zabieg usuniecia nadzerki w poniedzialek III stopien cytologi wyszedl i ostry stan zapalny a ja nic nie czuje uplawow tez jakby mniej ale podobno z nadzerki ten stan zapalny wyszedl. aha zalozylam normalne konto na NK moj nick to patinka67 wiec zapraszam :p poukrywalam wiekszosc danych wiec mysle ze nie bedzie problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia o kurcze nowe wydatki sie szykuja nie zazdroszcze ;( Efqa moja nie probuje chodzic choc nogi wiele miesiecy trzyma sztywno bo u mmay nawet na podlodze jej nie poloze bo pies pelno siersci wiec nie ma o co sie podciagac :( ale juz nie dlugo bedzie lozeczko szczebelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko zabieg na pewnie odbedzie sie bezproblemowo 👄 koniecznie musisz zrobic porządek ze swoją dupinką bo z tym nie ma żartow monia ty jak tam wpadniesz taka lacha to im wszystkim tym cwaniakom gęby poopadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Dzieki. Brzucho wyglaskany i poklepany od Was! :) :) Wysylamy fluidki!! 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka🌼 trzymam kciuki za bezbolesny i udany zabieg! Grameczko🌼 Malenka jest sliczniutka!! Monia🌼 Adas tez super chlopczyk. Jeszcze bardziej podoba mi sie to imie :) Jolanta🌼 a ja Twojego Rafalka nie widzialam jeszcze. Gdzie mozna go podgladnac? Jesli chodzi o zalatwianie paszportow, to w Londynie nie ma juz umowionych spotkan.Trzeba jechac i swoje w ambasadzie odstac.Przeraza mnie ta jazda zima z noworodkiem w sprawie tego paszportu... pewnie wiec do Polski wybierzemy sie dopiero w maju.No i tutaj czeka sie okolo 6 tygodni podobno. A nie mialas problemu ze zrobieniem zdjecia takiemu maluszkowi? Kalpeczku🌼 odezwij sie! Myszko🌼 jak sie czujesz? Pani Misiowa🌼 widze dzis na strazy :) Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa ja jak szlam robic zdjecie mojje Olive to fotograf polozyl na stole bialy material i prosil abym polozyla tam dziecko poczekal az otworzy oczka i pstryk i za 1 szym podejsciem poszlo glowa do gory :) dziekuje dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j ana chwilunię... miałam dziś ryczący poranek ;-) lecimy na spacera!!! monia coś wiem o tych głupich spojrzeniach w motoryzacyjnym ;-) ruszaj na podbój męskiego świata!!! pati wysłałam zaproszonko!!! kalpek, myszko, lilku 😘 a monita na pełnym luzie :-) mam nadzieję, że przytulańsko na maksiorka!!! :-) gab... myślę o tobie często i o maluszku... napisz co u was... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny juz przyjelam zaproszenia :) ja tez czesto mysle o gab :( mam nadzieje ze u niej ciut lepiej .... ja wlasnie pieke ciasto bo mam od paru dni mi maudzi ze zjadla by takie domowe z brzoskwiniami i gruszkami pieke za jakies 15 min bedzie gotowe a ja ani kawalka nie zjem bo musze uwazac na cistka ciasteczka waga ciut w gore skoczyla :O trzeba sie pilnowac :( za godzinke wychodze po recpete dla laury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Patinko wyslalam Ci zaproszonko na NK ;) Ja tylko wpadlam na chwilke, koncze jesc sniadanko i biore sie za dalsze pieczenie - juz czesc popieklam wczoraj a dzis reszte musze skonczyc :) Czuje sie dobrze choc czasami brzuch pobolewa, krzyz boli i cycki bola wiec byc moze okres sam przyjdzie.....piersi mnie zawsze bola od owulacji do okresu, wiec juz sama niewiem....narazie czekam:) Caluje Was kochane bardzo mocno👄👄👄 i sciskam ....zycze milego dnia i postaram sie zagladnac jeszcze pozniej:)Papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ale cisza na forum :( Ja dzis miałam wolne za 15 sierpnia! Umowa mi sie juz skonczyła,dostalam swiadectwo pracy,teraz mam kilka dni wolnego,bo przyjmia mnie znow za kilka dni.. Dzis bylam kupic se kiecke na wesele,bo mamz a tydzien juz,a jakos nie mam ochoty isc na nie wcale :( Babcia juz w domu jest i sama juz chodzi :) Mama miala dzis do niej jechac.. Jutro sobota,chociaz sie wyspie,bo dzis Paweł mial jechac z chlebem,musialam go o 3 zaeisc,bo kolega sie nie zatrzymał kolo domu,ale wracalismy obydwoje,bo brat se juz kogos wzial...nie spalismy do 5 tylko gadalismy...:) Ja dzis musialam wziasc dwie tab anty,bo wczoraj zapomnialam... :shock: :oops:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny dziękuje za pamięć. Jakoś ostatnio nic nie ma dla mnie sensu. Mały jest już w Zabrzu ale nadal za dużo nie wiemy. Dzisiaj o 19.55 będzie miał 2 tygodnie a jest jak bezwiedna lalka rusza praktycznie tylko oczkami. Ma mieć robiony 26 rezonans główki bo ona jest największym problemem. Kiepsko je zazwyczaj wszystko co zje ponad 30 ml to mu sie ulewa ale strasznie wczoraj byłam tego świadkiem leciało mu buzią i noskiem ( z krwią) . Mam wrażenie że on mnie w ogóle nie poznaje nie reaguje na nic. Po wizycie u niego jestem tak zmęczona psychicznie że padam . Nie wiem skąd mam na to wszystko siły. A mało pisze żeby Was nie zanudzać i nie smucić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gab nie zasmucasz nas i nie zanudzasz pisz z nami tobie bedzie choc odrobinke moze lzej a my zawsze cie wysluchamy i wesprzemy. Trzymaj sie kochana 🌻 Laura po zabiegu bylo goraco gonilam ja po gabinecie bo wystraszyla sie igielki az cala mokra bylam ale dalismy radem przekupstwem oczywiscie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na chwilkę:-) Mąż zabrał dzieciaki na mały spacer:-) Gab- kochana pisz do nas na bieżąco- wal śmiało co Ci leży na serduszku- jesteśmy z Tobą!!!! 👄 Patinko- wysłałam Ci zaproszenie na Nk:-) Autko już naprawione- mąż sam wszystko zrobił. A w sklepie o dziwo właściciel w końcu potraktował mnie jak równą sobie, po tym jak sama mu wzięłam katalog z ręki, wyszukując odpowiednie części:D Fajnie, że zrobił się ruch na forum:-) Nie wiem , co się ze mną dzieje, taka jestem słaba, wymiotuję prawie codziennie:-( pasuje mi iśc do lekarza, ale nie ma kiedy- kto wie jak tam moja anemia.... Nie zanudzam i juz spadam. Przeraża mnie, że juz tak ciemno za oknem- dnia ubywa, to straszne!!! :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×