Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

monia no rzeczywiscie przydal by cie sie lekarz 9 miesiecy ciązy i karmienie piersią obciąża organizm a moze zaczelabys od jakis witamin dla karmiących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Ja tylko na chwilke - za chwile lece sie kapac i wlosy ukladac bo na 1 idziemy do kosciola na slub, a na 6 wieczorem na sale..... U mnie @ dalej brak - dzis 42 dc, piersi mnie bola jak niewiem i rano temp. wynosila 37*C, wiec juz nic z tego nie rozumiem.....nic , czekam dalej....:) Kochane zycze Wam udanego weekendu i odezwe sie pewnie do Was w poniedzialek:)👄👄👄👄 Papa!!! Monia🌻 uwazaj na siebie sloneczko - usciski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was cieplutko ale sie tu cisza zrobila :O Monia polecam jakies witaminki na wzmocnienie organizmu belisse na wzmocnienie paznokci wlosow i skory biore 2 tydzien i widze poprawe a wczesniej pilam lykalam w tabletkach pokrzywe i nic dalej lecialy mysle ze pokrzywa ogolnie bardziej dziala oczyszczajaco. Czestsze spacery meza z dziecmi a ty wyjdz do kolezanki na miasto-Sama od czasu do czasu dobrze ci zrobi odpoczywaj za duzo na siebie bierzesz i organizm jest wyczerpany i takim sposobem wola do Coiebie-ZWOLNIJ TEMPO-wybacz-cie za caps locka. Ale do lekarza radzilabym rowniez idz niech zrobi ci kontrolne badania z krwi moze masz anemie brak zelaza? ja na zakupkach znow zakupilam buciki z Syreny wygodne skromne ale bardzo praktyczne Laura oczywiscie zniszczyla mi sandalki nadepla i pekl paseczek 😭 aj te dzieci :) Olivka zasnela a ja przed chwilka zjadlam grahamke z president serkiem z rzodkiewka i pije kawusie z mleczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie co za potworna cisza :O jejku jak ja tesknie za tym gdy nie moglam nadgonic stronek. Monita wracaj,, Gramka na razie zajeta ale jak lenka bedzie miala 3 msce mysle ze wszystko wroci na dawne tory i topic zacznie znow zyc;) smutno sie tu zrobilo zycze wszystkim udanej soboty ;) Do gramki chetnie bym sie wybrala :) i obkukala mala lenke ale pewnie mieszkasz daleko?Jest jakis dojazd do twojego miasteczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie bez zmian uczulenie nie zeszło swędzi jak diabli pójde w Polsce do lekarza zobaczymy co powiedzą dzieciaki dobrze Rafałek jest grzeczny Martynka też myszko danego wesela dla reszty dziewczyn udanego wekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie cieplutko :) jolanta ojej :O nie dobrze a kiedy lecisz do polski? moze wybierz sie juz tutaj do lekarza po co cierpiec masz? wspolczuje ... no i wolalam wczoraj ale nikogo nie przywialo :( ja tez zmykam udanej niedzieli wszystkim zycze moze zerke pozniej jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! ale cichutko... Jolanta- oj, to nie jest już śmieszne, dobrze, że idziesz do doktorka, mam nadzieję, że to nie jakaś choroba! Pogoda barowa, a mieliśmy się dziś do parku wybrać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Ja jeszcze nie pojechałam do Rodzicow,bo mezus pojechał z bratem na giełde i musze teraz zcekac ... Zimno sie juz zrobilo.. Zaraz bede jechac na rosołek :) Ściskam mocno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) niedziela minela mi bardzo leniwie wlasnie wrocilismy ze spacerku bylismy na lodach :) Jutro zacznie sie nerwowka przed zabiegiem :O i wogole zaczynam juz coraz intensywniej myslec o domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGULA 28
CZEŚĆ DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGULA 28
Cześć dziewczyny, nie pisałam długo, bo coś mi nie wychodziło:-)Opisałam kilka razy moje problemy dnia codziennego,ale okazało się,że coś nie tak z moim pseudonimem i się zniechęciłam:-)ale już wiem,że jestem Agula 28 i wszystko mam nadzieję będzie ok. No dziewczynki jestem właśnie w czasie dni płodnych, tak mi się wydaje;-)od kilku godzin boli mnie strasznie lewy jajnik, pomyślałam sobie,że to pewnie ta komórka się uwalnia i zaczęłam zaczepiać męża :-)no, ale przecież jest mecz to mąż nie ma ochoty na zabawy:-)Mówię do niego mężu mój, właśnie uwalnia mi się jajeczko, ale jak to mężczyzna spojrzał na mnie z uśmiechem politowania:-)usiadłam przed komputerem i mówię sobie napiszę do Was, oj dziewczynki ja to już się namyślę o tej owulacji i w ogóle, wiem,że to nie jest dobrze, wiem:-)Byłam jakiś miesiąc temu u ginekologa, chciałam zrobić sobie cytologie, powiedziałam,że będziemy starać się z mężem o dziecko, tzn. już od jakiś 2 m-cy się staramy, pani doktor( niezbyt miła) zrobiła cytologie, badanie i powiedziała:wszystko jest ok. nie powinna mieć pani problemów, tylko proszę nie nastawiać się,że za miesiąc będzie pani w ciąży, ja oczywiście powiedziałam do niej, nie absolutnie, spokojnie do tego podchodzę, nie ma pośpiechu:-)ale ona zrobiła minę podobną do dzisiejszej mojego męża:-) Nie chce mi się iść jutro do pracy dziewczyny, no ale co zrobić. Dziewczynki muszę poczytać trochę co u Was, bo taka jestem samolubna, przeczytałam,że myszka nie ma okresu, trzymam kciuki aby nie nadszedł:-) idę wyprasować sobie jakieś ciuszki do roboty, dziewczynki a jak długo Wy starałyście się bądź staracie o dziecko, napiszecie mi? Może później jeszcze wpadnę a jak nie to miłego poniedziałku o ile to możliwe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGULA 28
Myszko byłaś na weselu, doczytałam:-) ja tez idę w październiku, będę świadkową u mojej koleżanki, już 3 rok z rzędu świadkuje u moich dziewczyn i powiem szczerze,że ma trochę dosyć zastanawiania się co mam ubrać:-) mam nadzieję,że się wybawiłaś;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula mam nadzieje ze juz nie dlugo bedziesz szczesliwa mamusia i zobaczysz magiczne 2 kreski na tescie ciazowym :) ja dlugo sie nie staralam bo bardzo mi pomogly testy owulacyjne no i u mnie byl problem z donoszeniem niz z zajsciem ale dziewczyny na pewno napisza :) mozesz tez zajrzec do naszej tabelki tam tez jest sporo informacji wnioskujac po ilosci cykli @ ktore sie staraja.Mam nadzieje ze rozumiesz o co mi chodzi. Wszystkie was pozdrawiam i strasznie sie denerwuje przed jutrzejszym zabiegiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam tabelke zebys nie musiala szukac ;) 🌻STARAJĄCE SIĘ🌻 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............???????????? Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............26..................27.. . . .. .........10.08.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............????????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................60.... ..............29.07.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27................10................ 06.08.2009 silnaaa.......................32..................7... .............29.08.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34......... długo + 3zclo .......................??? xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........05.08.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............???????????? anula177..................26....................5....... .............???????????? AsiaAaK....................19...................13...... ..............10.07.2009 🌻ZACIĄŻONE🌻 Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu gab2901....................34..............37........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............19...... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 felicity78....................30...............36....... .............27.08.2009 🌻DZIECIACZKI URODZONE🌻 Nick.............waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ........27.04.2009 Graminis.................????...........Lenka........... ...........15.07.2009 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ............23.07.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie koleżanki.Od długiego już czasu próbuję usiąść do kompa i skrobnąć kilka słów, co niestety graniczy z cudem. Praktycznie nie mam kiedy, bo cały czas zajmuję się moją kochaną dwójeczką, no i nadal z nimi jeżdżę na rehabilitację, poza tym w domu jest mnóstwo pracy i nie mam czasu dla siebie, śmieję się,że odpoczywam pod prysznicem. Moje małe skarby budzą się o 5.30 i buszują do 22, gdzie prawie wcale mi w dzień nie śpią, tzn. śpią po kilka minut z czego uzbiera się czasami 1 godz, czasami 2 i to wszystko.Ogólnie są grzeczne, bo pozwalają mi zrobic w domu wiele rzeczy, czasami chcą być tylko noszone, ale więcej czasu spedzają na wspólnej już zabawie razem ze sobą , oczywiscie ja też uczestniczę z doskoku , no ale pilnować to ich trzeba przy zabawie , bo nie raz się uderzą, innym razem trzymaja się za rączki, gaworzą sobie bardzo wesoło, krzyczą, śmieją się ...jest z nich tyle pociechy, alei pracy bardzo dużo.Nie mają jeszcze ząbków, choć dużo wskazuje,ze niebawem będą , biorą się do siadania, ale najbardziej to im odpowiada próba raczkowania, potrafią godzinami ćwiczyć i krzyczeć na mnie, kiedy im nie klaskam i nie mówię,ze robią to bardzo ładnie i dobrze. Gabryś mówi mama, oboje mówia ej, am , mam z nimi bardzo wesoło. Jedyne co muszę radzić sobie z nimi sama, do tego te wyjazdy i dom, ale wyrabiam się, pomaga mi po pracy mąż przy karmieniu, zabiera na spacer, zajmuje się nimi gdy mam duzo pracy.Poza tym nie mam pomocy żadnej, na początku czasami bratowa coś pomogła, mama trochę przyszła, ale to było moze do 3 miesięcy , od tamtej pory nie mam pomocy. Wiedzialam ,ze będę musiała sama sobie z wszystkim radzić, ale daję radę więc nie jest źle, czasami jestem bardzo zmęczona, czasami nie mam kiedy zjeść, innym razem w biegu szykuję dzieci do wyjazdu.Trochę to przykre, bo bratowej dzieckiem to ja się zajmowałam i do tej pory siedzi u nas więcej niż u siebie w domu, no ale co będę się przejmować.Zawsze mówiłam,ze jestem silną kobietą pomimo mojego wyglądu, waże chyba tyle samo co przed ciążą, albo i ciut mniej, no ale moje życie jest w ciągłym biegu.Tylko teraz moje kochane mam dla kogo żyć, wiem dla kogo to zycie w biegu, moje 2 skarby są dla mnie najważniejsze na świecie i to jest cudowne.Powiem Wam jedno człowiek jak się tak długo stara o dziecko , docenia to i wie co znaczy prawdziwa miłość do takich małych istotek i kocha je tak bardzo mocno,że nie wyobraża sobie jakie to życie było bez nich.Jestem zalatana,zmęczona, czasami niewyspana, ale najszczęśliwsza na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem na bieżąco co u Was się dzieje, tylko wyczytałam coś ,ze Myszce się spóźnia @, może jej się udało, robiła test? Kochana Myszko tak w ogóle to chciałam do Was pisać w dzień, kiedy to miałaś rocznicę ślubu, wiem,że długo trwało,ze dopiero teraz piszę, ale i tak życzę Ci kochana wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, szczególnie żebyś jak najszybciej doczekała się upragnionego, wyczekiwanego dzidziusia, wierzę,że ci się uda . Kochane a co tam u Was?Bardzo za Wami tęsknię, jak będę miała znów chwilę to do was zajrzę, postaram się , by to nie trwało znów tak długo. Mam nadzieję,ze wszystkim wam się uda, a komuś się poszczęści tak jak mi podwójnie.Mamusiom życzę wszystkiego dobrego, oczekującym również, a staraczkom wytrwalości, wiary i nadzieii.Pozdrawiam. Wasza Smerfecia.Buziaczki. Pamiętajcie jesteście super kobietki. Tak apropo wiem,ze juz dawno obiecałam , ale postaram się wrzucić zdjecia na NK, bo narazie mam tylko jedno, bo nie mam kiedy, ale postaram sie wkrótce coś tam wrzucić.Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Smerfetko- jak miło, że do nas zajrzałaś !!! 👄👄 dla szkrabów i Ciebie. Jesteś silną kobietką!!! Agula- zaczernij sobie nik, żeby nikt się pod Ciebie nie podszył :-) No i witaj u nas- pisz:-) Dziś okropnie pochmurny dzień :-( Mój szkrab od 6 nie śpi i właśnie bawi się na macie, zaczepiając mnie. Na razie jest grzeczny, więc do Was zajrzałam. Patinko- trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. Kalpeczku👄 Myszko👄 Lilowa- dawaj znać jak po koncercie?????? Ciekawe jak Monita i Sara na wakacjach? Madzik- co u Ciebie? I dla wszystkich niewymienionych[ usta]👄 Mnie już powoli kończy się macierzyński, więc muszę w tym tygodniu trochę papierkowych spraw pozałatwiać, no i czeka mnie niedługo "wycieczka do mojej firmy" :-( :-( :-( na samą myśl dostaję gęsiej skórki... A za tydzień już koniec wakacji, zacznie się przedszkole- czyli nowy rytm dnia! Ale teraz to już nie będzie dawna wyprawa z płaczącym niemowlakiem, bo mały bardzo lubi nowości:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko jak cudnie, że jesteś... buźki słodziuśki dla twoich chłopaków 😘 😘 monia... na samą myśl o powrocie do pracy dostaję mdłości... ale na mnie to czeka ok lutego... monitka, sara, urlopowiczki mam nadzieję, że nie zapomniałyście o nas!!! myszeńko co tam u ciebie??? jak @? jak weselicho??? w moim serduchu oczywiście tli się nadzieja :-) pati a do kiedy jestes w polsce... u mnie w tym tygodniu gonitwa przed chrztem ale zapraszam po niedzieli... cudnie byłoby się zobaczyć i pogadać :-) z chorzowa musiałabyś dojechać do katowic a z katowic są 2 autobusy do mnie 149 i chwilowo 931 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dzisiaj byłam u ginka po resztę mojej dokumentacji i jestem gotowa na pierwsza wizytę do kliniki. Juz nie mogę się doczekać środy, co tam mi powiedzą :) od 2002 roku się staram o dzidzie, byłam już raz w ciąży ale na początku 4 miesiąca straciłam i od tej pory nie mogę zajść. Smerfetka29 jak to zleciało jak ostatni raz pisałam na forum to miałaś dwie małe fasolki, a teraz juz bawisz, szczęściara z ciebie :) Dziewczyny jak się mogę do tej tabelki dopisać i czy mogę? Idę robić obiadek bo mój mężuś niebawem może wrócić głodny i zmęczony (boroczek) Później tu zajrzę do was, pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca - test
Witam, mam pytanko, spróbuję więc i u was... Mam pytanie i zanim wybiorę się do lekarza, a muszę czekać ponad tydzień szukam odpowiedzi tutaj. Spóźnia mi sie okres i to już 3 tygodnie, podejrzewałam ciążę i ucieszyłabym się, ale 2 testy wykazały brak ciąży. czy test może się mylić?? Miała tak któraś?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca - test...
Witam, mam pytanie więc zapytam i u was i zanim wybiorę się do lekarza, a muszę czekać ponad tydzień szukam odpowiedzi tutaj. Spóźnia mi sie okres i to już 3 tygodnie, podejrzewałam ciążę i ucieszyłabym się, ale 2 testy wykazały brak ciąży. czy test może się mylić?? Miała tak któraś?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Kochane wybawilam sie na weselu ze az mnie nogi bolaly.....to wesele bylo jedno z najdrozszych na jakich bylismy i napewno na takim juz sie bawic nie bedziemy.....poprostu bylo bajecznie i pieknie:) Ja nadal bez @, zla jestem jak cholerka ze ten @ nie nadchodzi, jakby przyszedl w terminie to juz bym byla po badaniu HSG, a tak musze czekac ....brrrrrrrrr.....dzis moj 44 dc i pewnie bez tabletek na wywolanie @ nie przylezie:(:( Smerfetko👄 jak cudnie ze zajrzalas.....czekam z niecierpliwoscia na zdjecia Twoich skarbow noi Twoje oczywiscie......Odpisalam Ci wiadomosc na gg, wiec juz tutaj sie nie bede rozpisywac odnosnie mojej zagubionej @.....Sciskam Was mocniutko i przesylam 👄👄👄 My w ta sobote mamy kolejne wesele i to ostatnie juz w tym roku, a pozniej nas czekaja chyba dwoje chrzcin....juz czasami mam dosc tych imprez, no ale trzeba isc..... Zmykam teraz na sniadanko i na jakas kawke, a pozniej bede robila chyba "Oponki" bo strasznie za mna chodza:) Milego dnia i bede podgladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja odebraam juz paszport Rafałka ięc jutro o 6 rano lecimy do Polski bede pisała od mamy własnie założyłam sobie paznokcie żelowe super francz pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta wiec zycze szczesliwego lotu i udanego urlopu w Polsce - buziaki dla Ciebie i dzieciaczkow👄👄 A co tu taka cisza??? Ja wstawilam kapusniaczek do gotowania i za chwilke bede sie zabierala za "Oponki":) Wrzuce pare zdjec na nasza poczte z sobotniego wesela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka kurde jak ja ci zazdroszcze tylu sukienek !!!!!!!!!!!!! i musze powiedziec ze wygladalas najladniej z tych wszystkich 3 pań :) a daj przepis na te opnki, chyba ze juz kieduys dawalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfciu dobrze ze sie odezwalas, przykro mi tego sluchac ze sama musiasz sobie dawac rade, ja wiem ile ty masz pracy przy dwojce dzieci jolanta :) sia dopisuje sie oczywsicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Asia- oczywiście, że możesz wskoczyć do tabelki, musisz ją po prostu skopiować, dopisać siebie, a potem na nowo wkleić:-) Trzymam kciuki za wizytę!!!! O ile dobrze pamiętam, to jutro? Daj znać jak poszło! Pytająca-test - Słyszałam o takich przypadkach, ale osobiście nie spotkałam się z tym. Testy na ogół są wiarygodne, no chyba, że ciąża jest na tyle wczesna, że stężenie hormonu w moczu jest małe i ciężko go wykryć, powinnaś kupić test o wysokiej "czujności" one wykrywają ciążę wcześniej, najbardziej wiarygodne jest jednak zrobienie bety z krwi. Lilowa- po zdjęciach widzę, że koncert udany??? Pisz zaraz! Myszko- jak zwykle cudnie wyglądałaś!!! Pani Misiowa- co tam u Ciebie? Jak mała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę zmodyfikowałam tabelkę:-) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............?????????? Asik85.......................23..................2...... ............?????????? niusiusia....................27..................13... . ............?????????? Myszka24/USA............26..................27.. . . .. .........10.08.09 nikolka25...................25..................29.... .........ok 15.07.09 misiaczki....................23.................44... ...............?????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............??????????? Sara76.....................32.................60.... ...............29.07.09 kalpek........................22.................31 ...................???????? EwelkaO /Kraków.........27................10................ ...06.08.09 silnaaa.......................32..................7... ...............29.08.09 mała kobitka...............30..................18................ .??????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........??????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........??????????monita30...................34......... długo + 3zclo ...................???? xxmadziaraxx.............30.......(już nie liczę)... ............05.08.09 AsiaAaK....................19...................13...... ............10.07.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu izulkaa......................30............. .8.....................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 dorota822...................27.............16........... ........20.11.09 lilowa.........................27..............19...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 felicity78....................30..............36........ ...........27.08.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............????...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... ...........13.11.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.........31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd....................????..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................????..............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............??????...........Oskar........................ .09 Jeśli coś będzie nie tak, to poprawcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×