Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Jestem i ja :) ale zaraz biore sie za malowanie moich puiórek... Misiowa gdzie pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja na chwilkę w Polsce super i pogoda jest fajna byłam u lekarza i powoli mi ginie uczulenie dostałam leki i maści ale wychodzą mi siniaki na nogach i nie wiadomo dlaczego zobaczymy a tak to super mały waży już 5800 i wszystko dobrze w poniedziałek na bioderka na kontrole pozdrawiam was pa buzki dla was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Je rowniez zycze Wam wszystkim milego weekendu, my wrocilismy z kosciola ze slubu i na 6:30 idziemy na przyjecie weselne:) Pozdrawiam i 👄👄👄 sle:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dzisiaj leczę kaca, wspólnie z mężem :) zabalowaliśmy wczoraj ze znajomymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Asia- czasem trzeba poszaleć:P Oglądałam Twoją galerię i naprawdę ciekawe pomysły! A domek masz cudeńko. Widzę ,że dzielą nas wspólne pasje:-) Ja jestem krawcową z zawodu i z miłości :-) Większośc jednak rzeczy , które szyję, są do ubrania, choć w domku też coś robię, ale ja mam niestety malutko miejsca. Myszko, Kalpku- mam nadzieję, że Wy też poszalałyście:-) Kalpeczku- dawaj zdjęcie w nowym kolorku!!! Olawd- jak miło, ze do nas zaglądasz👄 Reszta pewnie odpczywa... A ciekawe kiedy wraca Sara i Monita? Ja jak zwykle słaba, we środę idę na badanka, zobaczę co tam... A we wtorek zaczynamy przedszkole- będzie jeden obiad mniej do ugotowania:-) Uciekam, wrzucę tylko jeszcze zdjecie Adaśka na NK. Miłego dzionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na chwilkę bo musimy odespać... chrzest za nami!!! impreza udana!!! i... od soboty daję małej bebiko... cycem się już nie najada :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z wakacji, a nie odzywałam się, bo mieliśmy scysję z teściową i żyć mi się nie chciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim Ja dzisiaj idę do mojej ubezpieczalni zapytać sie czy mi to in vitro pokryją, zaraz idę pranie pościć bo przez weekend sie troszkę nazbierało :) Monia chyba tak mialas napisac(albo sie myle)-- nie dzieli nas Pasja, tylko łączy nas pasja do szycia :D fajnie ze jest ktoś kto ma takie same zainteresowanie, a może ty masz jakieś pomysły które ja mogłabym wykorzystać? Pani Misiowa- Fajnie ze wracasz do pracy, ja tez chciałabym wrócić do pracy, niby pracuje ,ale siedzie na razie w domu.Maja kryzys w handlu i z tego powodu muszę siedzieć w domciu i czekać.Chyba napisze wypowiedzenie, ale jeszcze parę dni poczekam zobaczę może zadzwonią. Poświecę sie całkowicie firanom, jak nie zadzwonią :) Sara z teściowymi trzeba twardo, jak sa wredne.JA na szczęście mam super teściowa i na każdy temat mogę z nią porozmawiać, a teścia mam tez extra na luzie :) idę zrobić co mam zrobić , bo koleżanki po mnie przyjadą po 14:00 i jedziemy< do centrum :) no i do ubezpieczalni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja juz po weseleu,było super !wytańczyłam sie tylko mnie starsznie teraz nogi bolą :( Widziałsycie mnie,bo mam fotki na NK,ale na tym ddrugim w kiecce jestem juz po paru głebszych,dlatego tak ten łeb odchyliłam...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko :) zaczynam dochodzic do ladu choc jeszcze duzo brakuje od Laury pokoj prawie gotowy teraz biore sie za goscinny. jak ja zazdroszcze ze ktos potrafi szyc ja mam problem guzik przyszyc rece sie trzesa mi na igla i nitka :O dzis u nas bank holiday swieto ide sie wziasc za pranie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki buziaczki dla wszystkich 👄👄 wreszcie jestem strasznie się za wami stęskinłam:):):) wróciliśmy w niedziele wieczorem i juz jestem w pracy,nie mogłam sie z papierami ochadać i przeczytałam zaległości :):):) wakacje były fantastyczne !!! aż żal było wracać, morze,plaża,spacery na lody :):):) wycieczki, płynelismy dwa razy statkiem raz pirackim nocą , a drugi raz katamaranem wycieczkowym na cały dzień ,było fantastycznie,bylismy też na słowenii w najwiekszej jaskini POSTOJSKA JAMA pogoda przez całe 17 dni upalna po 37 stopni w nocy 30 stopni, a diś rano jak wychodziłam do pracy były 4 stopnie!!! myslałam ze zamarzne i już mam katar i oczy i głowa boli, całe dnie wielkie byczenie no poprostu lenistwo maksymalne,strasznie jestem zadowolona :):):) zycze każdej takich wakacjii fotki jeszcze w aparacie więc moze w tygodniu się z nimi uporam i wrzuce na nk albo na naszą pocztę a co do staranek to wszystko w normie, @ oczywiście dostałam w dzień wyjazdu i meczyła mnie jeszcze przez 4 dni mimo że brałam luteine:(:( myslałam ze się wścieknę!! ale brałam clo więc dziś na maxa bedą starania:):):) grameczko fajnie że już po chcrzcinkach macie spokój:):):)buziaki dla małej myszko szkoda że sie nie udało,ale teraz do przodu zrobisz badanie hsg i bedziesz wiedzieć gab ściskam mocno👄 efqa fajnie że remoncik w domku bo bedzie się lepiej mieszkać:):):) patinko a ty już u siebie,wsółczuje ci tego sprzątania ale to tak chyba jest jak sie chłopa na tyle zostawi to oni są bezradni:):):) a jak po zabiegu doszłaś już do siebie?? dla wszystkich kobitek buziole:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Asia- no tak, miało być oczywiście "łączą":-) A wszystkie pomysły mam w głowie :-) "wyciągam" je na bieżąco, kiedy coś potrzebuję, Niedługo szwagierka będzie mieć imieniny, a kupiła sobie sypialnię, więc wymyśliłam, że jej uszyję jakąś ciekawą narzutę z poduszkami. Wakacje dobiegają końca niestety. Od dziś mój M będzie w domu dopiero po 20 i to jak dobrze pójdzie, bo tyle pracy mają:-( Z jednej strony to dobrze, bo lepszą wypłatę przyniesie(zwłaszcza, że już na wychowawczym będę), ale z drugiej to ja chyba zwariuję non stop sama z dziećmi... Oby jak najdłużej było ciepło!!! Sara- olej teściową!!! Pozdrawiam Was dziewczyny i zmykam, bo jak zwykle ryk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monia może nie bedzie tak zle mały rosnie i będzie na pewno coraz lepiej więc dasz radę:):):) patinko wysłałam ci zaproszenie na nk:):):) ewelka patrzyłam na fotki z budowy,to musieliście wpierw ten stary domek zwalić żeby na tym miejscu postawić wasz?? ale super że już mury rosną,pewnie już dach jest:):):)dawaj foty smerfetko w końcu jakieś wieści:)):) fajnie ze maluszki rosną i możesz cały czas im poświecić:):):) zaglądaj częściej kurcze nie moge już chyba będzie grypsko cały czas pociągam nosem i głowa boli:(:(:( a w piatek jedziemy na wycieczkę od mojego m z pracy do niedzieli w bieszczady,więc musze się kurować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek a co ty malujesz za pióra???? masz na myśli farbowanie włosów :):):) pani misiowa to super że możesz wrócić do pracy po przerwie,bo wiesz jak to teraz jest z tą pracą witam asię :):):) i widze że mamy taką sama pasję,ja szaleje na punkcie firan ,zasłon i lambrekinów wszystko sama wymyslam i szyję,nawet sie zastanawiałam nad otworzeniem takiego salonu i od razu szycie i sprzedaż firan:):):) no zobacze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saruś jak tam po wczasch?? liluś widze że też szalałaś:):) zazdroszcze ci tego koncertu:):) fajnie ze fasolek był spokojny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kogo ja widzę??? monitko, super,że już jesteś :-) zazdroszczę ci tych wakacji ale cieszę się, że przywiozłaś tyle cudownych wspomnień... moniś cześć słońce... hm... ja zjednym dzieckiem jak zostaję sama to mam czasem deprechę a co tu dopiero z dwójką... ale ty dzielna jesteś i na dodatek supermama z ciebie więc dasz radę a większa kasa na wychowawczym na pewno się przyda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kalpek ja pracuje w Sądzie i juz w poniedzialek wracam, normalnie juz sie nie moge doczekac mam dosc wiecznego sprzatania, gotowania wiem,ze dobrze zrobilam ze tyle z nią zostalam ale teraz zrobie cos dla siebie juz kupilam sobie troche ciuchow a reszte kupie za pierwsza wyplate dziewczyny juz widze to oczami wyobrazni jak ide z kolezanka do centrum handlowego i wydaje duzo kaski a potem kawka i ciacho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Ja po weselu rowniez zyje - i tak jak Kalpeczek wytanczylam sie jak niewiem:)Fajnie bylo:) Monitko🌻 fajnie ze juz wrocilas.....ciesze sie ze wakacje sie udaly kochana:) A my 1 pazdziernika sie przeprowadzamy......wrrrrrrr....jak ja nie lubie przeprowadzek....ale mimo tego ze mamy ladne mieszkanko to nie mamy zamiaru tu mieszkac i czekac na kolejna awarie zatkania zlewu itd....znalezlismy mieszkanko dwu-sypialniowe na drugim pietrze....wlasciciele beda wymieniac wszystkie dywany na nowe, pomaluja nam wiec nic nie bedziemy musieli tam robic.....szkoda mi bedzie tego mieszkanka w ktorym mieszkamy, ale coz.....jakos trzeba sie bedzie przyzwyczaic...:) Wcinam teraz sniadanko i zaraz sie wezme za robienie "Kremoweczki" bo juz chodzi za mna od paru dni, wiec jak cos to pozniej zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z ubezpieczalni :D Zapłacą mi za trzy próby, z każdej próby 50% ---Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko to może na nowym mieszkanku się uda:):):) asia super że Wam dopłacą bo w polsce invitro to koszt blisko 10 tys.z lekami i nic nie dopłacają,to trzymam kciuki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Jak ja tęsknię za wami, ale mało mam czasu żeby zagladać co dzień. Gramaka jak po chrzcinach? Lenka płakała w kościele? Mój Pawełek był grzeczniutki, chyba czuł że tak trzeba naewt księdz stwierdził że juz ochrzczony to taki spokojny (dla przypomnienia chrzest z wody miał w inkubarorze, teraz było dopełnienie chrztu). Imprezka była w knajpie więc w domu nie miałam sajgonu, zreszto moje 40 m2 za małe jest na takie imprezki. Monia dzielna jesteś z dwójką dajesz sobie radę, jesteś dzielna. Monita fajnie że byłas na udanych wakacjach, my może już całą trójca wybierzemy się w przyszłym roku jak Pawełek trochę podrośnie. Pani Misiowa nie dziwię się że już chcesz wracać do pracy, czasami pranie i sprzatanie po wszystkich może wykończyć. Apropos powrotu do pracy to już w listopadzie wracam i martwię się tym bo 2 miesiące mi zostały. Nie wiem jak ja przeżyję rozstanie z Pawełkiem na 8 godzin. Jestem na etapie szukania niani, a już 3 sztuki były i różnie z nimi, jeszcze jutro dwie przyjda na rozmowę. Boję się bo zostawię pod opieka mój największy skarb na który tyle czekałam, ale muszę bo sama nie mogę nie damy rady żyć z jednej wypłaty, na płatny wychowaczy nie mam co liczyć, zreszto to tyle co nic. Wkońcu wpuszcza się obca osobę do domu, nawet zastanawiam sioę nad założeniem kamery internetowej, ale się jeszcze zobaczy. Zebym sie nie zdziwiła że przychodzę do domu a tu pusto ;-), taki żart ale strasznie mnie to stresuje. Zreszto sam powrót do pracy mnie stresuje bo jak pomyślę ile będzie do sprawdzenia tego co te pindy tam narobuły to włos mi się na głowie jezy. Pawełek już waży 6200g, już jest co nosić. Byłam u pediatry w piatek i powiedziała że za 2 tygodnie mogę już mu wprowadzać nowe posiłki, tak więc zaczniemy pewnie od marcheweczki, muszę nauczyć go jeść zanim oddam go jakiejś niani. Pozdrawiam was kochane będę zaglądac co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............?????????? Asik85.......................23..................2...... ............?????????? niusiusia....................27..................13... . ............?????????? Myszka24/USA............26..................28.. . . .. .........26.09.09 nikolka25...................25..................29.... .........ok 15.07.09 misiaczki....................23.................44... ...............?????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............??????????? Sara76.....................32.................60.... ...............29.07.09 kalpek........................22.................31 ...................???????? EwelkaO /Kraków.........27................10................ ...06.08.09 silnaaa.......................32..................7... ...............29.08.09 mała kobitka...............30..................18................ .??????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........??????????? pomocy7890..............21...................5.......... ............???????? monita30...................34......... długo +3zclo..................?????? xxmadziaraxx.............30.......(już nie liczę)... ............05.08.09 AsiaAaK....................19...................13...... ............10.07.09 asia3377..................32....................58.... ...............12.09.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu izulkaa......................30............. .8.....................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 dorota822...................27.............16........... ........20.11.09 lilowa.........................28..............25...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 felicity78....................30..............36........ ...........27.08.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... ...........13.11.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.........31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki!!! przepraszam że mnie długo nie było!! na początek zmieniam tebelkę STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............?????????? Asik85.......................23..................2...... ............?????????? niusiusia....................27..................13... . ............?????????? Myszka24/USA............26..................28.. . . .. .........26.09.09 nikolka25...................25..................29.... .........ok 15.07.09 misiaczki....................23.................44... ...............?????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............??????????? Sara76.....................32.................60.... ...............29.07.09 kalpek........................22.................31 ...................???????? EwelkaO /Kraków.........27................11................ ...12.09.09 silnaaa.......................32..................7... ...............29.08.09 mała kobitka...............30..................18................ .??????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........??????????? pomocy7890..............21...................5.......... ............???????? monita30...................34......... długo +3zclo..................?????? xxmadziaraxx.............30.......(już nie liczę)... ............05.08.09 AsiaAaK....................19...................13...... ............10.07.09 asia3377..................32....................58.... ...............12.09.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu izulkaa......................30............. .8.....................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 dorota822...................27.............16........... ........20.11.09 lilowa.........................28..............25...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 felicity78....................30..............36........ ...........27.08.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... ...........13.11.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.........31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam za pamięć o mnie;) monia- - tak- przed budową wyburzaliśmy stary domek drewniany;) - jeszcze dachu nie mamy, i w tym roku nie będzie..... u nas to powoli idzie, bo wszystko robimy sami, mieliśmy tylko 2 murarzy do stawiania murów, w sobote skończyli parter... teraz czeka nas przygotowywanie się do płyty... budujemy na wielkiej górze- więc wszelkie prace typu transport materiału itp są bardzo utrudnione...no ale cóż....pozatym mojemu M skończyły się juz wakacje więc zostają tylko popołudnia... mamy nadzieje że uda nam się połozyć druga płytę w tym roku i trochę obsypac dom- żeby skarpa nam nie spłynęła zimą! zaraz wrzucę aktualna fotkę z budowy na naszą pocztę i to by było tyle w temacie budowlanym;)- bo zaraz mnie tu ktos pogoni i powie że pomyliłam forum;) a w "temacie" to nic nowego... dalej mam cystę, dostałm na 3 miesiące duphaston i potem zobaczymy...aż się boję myslec co bedzie jak to świństwo nie zniknie...ostatni cykl trwał az 37 dni więc tez wszystko mi sie pokręciło.... testy owulacyjne w ogóle mi nie wychodzą....dzięki harówce na budowie na staranka mamy mało czasu i siły....i tak czas leci...ale zbliża się zima więc będziemy nadrabiać;) ja też ostatnio byłam na weselichu- super sie wybawiłam monia - super miałas wakacje.... ja mój dwu tygodniowy urlop spędziłam bardzo aktywnie (nigdzie nie wyjezdzałam-bo: kasa!!)- odwiedziły mnie 2 siostry, jedna z facetem, wiec troche zwiedzaliśmy, jeździlismy na rowerach itp, byliśmy na weselu, na imprezce urodzinowej u taty, w między czasie byli robotnicy na budowie.... itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia- super że ci pokryją choć część kosztów!! u nas można o tym jedynie pomarzyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni25
Czesc dziewczynki od wczoraj robie sobie testy owulacyjne czekam na dodatni .......:) trzymajcie kciuki mocno moocno jak tylko sie da ......:) ps moze mi ktoras z Was wytlumaczyc czemu kopjujecie te tabelki ....zapozno do Was dolaczylam i nie zabardzo rozumiem ;;;;) dzieki wielkie pozdrowionka i caluski dla Was kobitki :*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×