Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

myszka normalnie nie zazdroszcze ci tej przeprowadzki ;O ja mam przynajmniej dosc i tyle nazbieralam tych rzeczy ze szlo plakac tylko 4 full wyposazone pokoje duzo sie zniszczylo sporo poszlo do kosza ojej to jutro w dzien bedziesz odsypiala nocke nigdy nie lubialam w nocy pracowac bo w ciagu dnia bylam do niczego. No musi sie pojawic niebawem jakas fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajnie ze rozpoczela sie nowa stronka :) ide ogladac film Ostatni dom po lewej nowa wersja kiedys ogladam stara tzw thriller :) ale lubie tego typu filmy i horrory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni25
Hej kobitki:*:*:*:***:* Patinka26:) swietny film ogladalam rowniez lubie filmy tego typu polec jakies ciekawe tytuly :) Myszka 24:) a dziekuje Myszko wszytko w porzatku u mnie a jak Ty sie czujesz denerwujesz sie wynikiem nie martw sie bedzie oki :) buziole dla Wszystkich:*:*:**:*:*:*:*:***: ps wszedzie pelno kobiet w ciazy mnostwo wozkow ....nie wiem czy to jakis cudowny przyrost naturalny czy to ja stalam sie bardziej spostrzegawcza;) pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkie dziewczyny :) i przesylam 👄👄👄👄👄 Patinka 🌼 napisalam ci na nk :) Ja do tego jeszcze jezdzilam 3 razy lub 2 (zalezalo od pogody) jezdzilam na rolkach...przynajmniej 1,5-2h na jeden raz Myszka 🌼 ladniutkaa dziewczyny z ciebie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej asia ;) ja niedawno wstalam polozylam sie po 16 z moja Olivka i razem do 18 stej spalysmy czuje sie duzo lepiej ;) dzis kupilismy olivce chodzik stolik do zabawy i krzeselko do kapania bo wczesniejsze co mialam juz za male olivka rusza sie i zleciala juz raz w wannie ale byl krzyk :O asia na rolki nie mam jak isc a kiedys uwielbialam jezdzic i boje sie jak zobaczylam dziewczyne ze zmiazdzona glowa byla na rolkach wpadla pod samochod moj brat wtedy z deskorolki spadl i rozwalil lokiec kolana glowe ale z tej dziewczyny nie szlo juz nic uratowac to byl okropny widok a slowa lekarz ze to juz 5 wypadek z rolek w tym tygodniu i od tamtej pory nie wlozylam tego cuda na stopy a bylam maniakiem co chwilke lozyska wymienialam i kolka coraz to lepsze bo wiadomo jakie w polsce mamy drogi :O ale musze wymyslec jakas inna aktywnosc fizyczna np spacery i czestsze sprzatanie domku 4 pokoje i schody wiec jest gdzie gubic :p dziekuje za odpowiedz i opis pewnie zastosuje sie do paru twoich wskazowek. Moni moge podac pare tytulow polecam Przebudzenie ,zeby,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAtinka MAsz racje ze jest to niebezpieczne, ale ja jeżdżę trasami rowerowymi wiec mi nic nie grozi :), a w domu mam Crosstrainer...super rzecz polecam, aktywne są wszystkie partie mięśni przy treningu :), jest cichy i można ćwiczyć jak dziecko śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszukac przeznaczenie 4,przeczucie,wyznawcy,the hole czyli bunkier,dziewiec zyc,wzgorza maja oczy czesc 1 oraz 2 ;). a chodzik kupilsmy takie cudo :) http://www.edirectory.co.uk/pf/464726/mia/pid/10324924 http://www.additionsdirect.co.uk/rf/add/navigation/product.do?D=427015695&SNtk=catalog_no_partial&thisprod=427015695&Ntk=group_search&SNtt=UT424&N=95%20104&Nu=this_product&SN=95%20104&Ntt=427015695&Dx=mode+matchall&Np=1&product=427015695&Nty=1&Ntx=mode%20matchallpartial&SNu=pca_id&cm_mmc=shopzilla-_-ELECTRICAL%20and%20SEASONAL-_-UT42422-_-learn%20and%20groove%20learning%20table i taki stoliczek fajne to jest najpierw z laura zesmy zaczly sie bawic a Olivka zrobila smutna minke i krzyk i sama zaczela walic po stoliku chyba dala nam znac ze to jej i nie dotykac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupilam takze cos takiego na lozko i okazalo sie za male :O bo mam lozko king size jest ogromne a bolce ktore maja blokowac powinny wyjsc z 2 giej strony lozka i u mnie zatrzymaly sie w polowie lozka pod materacem i nie wiem co z tym fantem zrobic materac mam bardzo gruby wiec tego nie czuje ale czy sobie nie uszkodze go bo te bolce wbijaja sie pod nim a Olivka zapomniala do czego sluzy lozeczko wkladam ja czesto ale 5 min sie pobawi i koniec :( w nocy ja przekladam i od razu wstaje ryk wkladam moje bluzki nic to nie daje ona chce ze mna i Basta help . wybaczcie ze o dzieciach bo mialo nie byc tak czesto ehm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam oszukać przeznaczenie, przeczucie i wzgórza maja oczy obie części :) super filmy najlepsze są wzgórza maja oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia co to crosstrainer? ja mam w domu masazer swietnie gubi sie kcal i rzezbi cialo chudlam migiem na tym ale teraz nie moge dopoki nie usune kamienia i nie zagoje blizn po zabiegu :( http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3356902/c_1/1%7Ccategory_root%7CHealth+and+personal+care%7C14418350/c_2/2%7Ccat_14418350%7CMassage+and+relaxation%7C14418395.htm cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga bez nazy to nie przypadkiem film o zmutowanych brzydalach ktorzy gonia biednych ludzi i kroja na czesci a potem delektuja sie nimi :O ? chyba widzialam ale przez polowe filmu zamykam oczy brrr troszke ochydne hostel 1 i 2 czesc tez lubialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kiedyś tym cudem robiłam :D... wole poćwiczyć :D niż to używać powiem szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre to :) ale duzo miejsca zajmuje ja w polsce mialam Gazelle tez sporo miejsca zajmowala ale tez szybko ladnie sie chudlo i farjda na tym byla bo przy kazdym ruchu mialam wrazenie ze lece :) dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo ze to ki nie zastapi choc twierdza ze w ciagu minuty wysyla tyle impulsow do miesci jakbym zrobila 400 brzuszkow co nie jest mozliwe :) musz e koncu go wyjac i zobaczyc :p chyba topik dzis zmieni nazwe jak efektywnie cwiczyc by schudnac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczek222
dziewczyny pomozecie mi??mam do Was pytanko.Uwazacie ze ciaza biochemiczna swiadczy o droznosci jajowodow??Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczek ja ci nie pomoge niestety bo nie wiem asia mowia ze tak hmm chetnie jednak poszukam forum gdzie juz uzywaja tego i dowiem sie co nieco o tym ze strony klientow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×