Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Czesc wszystkim wczoraj do pozna siedziałam w warsztacie :) tak mnie ta wczorajsza wiadomość uszczęśliwiła ze miałam ochotę coś zrobić :) Namalowałam wczoraj 3 obrazy(kupiłam płótna ), 2 obrazki namalowałam w Niedziele, można je już wieszać do jadalni, bo całkiem wyschły. Wczoraj tez zaczęłam firany od takiej znajomej, ale na razie jestem na etapie ciecia i mierzenia. Zostawiłam na razie moje firanki, moje mogą poczekać i tak jeszcze pokój nie pomalowany :) Alutek29 a tez bałabym sie zostawić swoje dziecko komuś obcemu.Popytaj najlepiej w śród znajomych może kogoś ci poleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ma badanie w piątek, wiec ma post, ciekawe ile wytrzyma :D Wczoraj sie na mnie obraził, bo powiedziałam nie.Jak 5 dni to 5 --- nie 4 nie 3 tylko 5 dni.zobaczymy jak to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki🌻 ja już w pracy:):) robie kawkę więc zapraszam na pogaduchy:):):) bez wykrętów :) ewelka ,wiem coś na ten temat bo ja mam dwa lata wycięte z zycia przez budowe domku,jak nie na budowie to w pracy i tak w kółko,gotowanie dla robotników ale teraz już mieszkamy i jest luzik,trochę porobiliśmy w ogrodzie a teraz czeka nas ogrodzenie ale to moze w przyszłym roku albo i następnym.Widze że warunki tam macie niezbyt ale za to widoki jakie będą jak sobie na balkonik albo taras wyjdziesz :):):) tylko pozazdrościć:):) choć u mnie też zielono w koło :):):)życze powodzenia i wytrwałości i wcale się nie dziwię że już nie macie siły na igraszki bo też tak mieliśmy :( moni witam,życzę powodzenia i udanych starań:):):) a tabelki kopiujemy żeby uzupełnić dane,każda zapisuje sobie daty @,urodzone dzieciaczki i tygodnie ciąży:):):) musisz skopiować,wkleić dopisać się i już:):):) alutek powiem tak że też bym sie bała wpuścić obcą osobę do domu,popytaj wsród koleżanek może ich rodzice albo kuzynki siedzą w domu i z chęcią by się zajeły maleństwem:):) graminis,patinka,myszka,panimisisowa,sara,kalpek,kakusia,olawd,monia,asia 🌻 piszcie co u was gab❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik :):):)ty to jesteś artystka ,musisz nam fotke obrazów posłać:) a mężem się nie przejmuj przejdzie mu:) ja mojego musiałam dwa tygodnie molestować żeby zrobił badanie i dwie kłótnie przeżyć aż w końcu poszedł i zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ale miły ruch !!! :-) Odwiozłam Różę do przedszkola, jestem bardzo zadowolona z nowej grupy i z pani, i mała też :-) Zaraz się biorę za obiadek- dziś robię placki ziemniaczane po węgiersku, bo M obiecałam:-) A co do zamieszania przy dzieciach, to nie jest tak źle, już nauczyłam się to wszystko ogarniać i jest ok:-) Jutro muszę zrobić badanka... Alutek- jak fajnie, ze wpadłaś- ciesz się każdą chwilką z Pawełkiem:-) U mnie Adaś nadal na cycu, a skubaniec waży dobrze ponad 7kg:p Na razie nie daję mu nowości, pójdzie na to wszystko trochę kasy, a póki mu moje mleko wystarcza, to będę karmić- w końcu darmowe he he :P Ja jestem zmuszona siedzieć na wychowawczym, bo nie mam kompletnie nikogo do opieki, a na nianię mnie nie stać. Dzis miałam jechać do swojej pracy w tej sprawie, ale mi jeszcze brakuje paru dokumentów, więc na piątek to muszę przełożyć:-( Pani Misiowa- ja tez sobie marzę o takim wypadzie na jakieś zakupki, albo po prostu gdzieś połazić... Moni- witaj u nas- mam nadzieję, że jakoś się z tymi nickami nie pogubimy :-) Asia- a Ty skąd jesteś, bo jakoś to przeoczyłam? Ściskam Was kochane wszystkie mocno, jak mi się uda, to jeszcze dziś zaglądnę.👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszne miał opory,bo powiedział że nie bedzie se tego sam robił :(taki dzik z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita30... tych mężczyźni tez czasami trudno zrozumieć, a oni twierdza ze to kobiety są zagadka :D Monia671... wysłałam Ci maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj to chciał żebym to ja jemu pomogła za parawanem :D, wiesz co zachęca mężów do zrobienia to jednak samemu?zrobić zdjęcie erotyczne na komórce i wysłać mu to MMS-em Mowili o tym kiedyś w Rozmowach w toku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach- te chłopy! Ja podejrzewam, że mojego musiałabym sama zaciągnąć :P Asia- wysłałam Ci zaproszenie na NK :-) Odbierz, bo strasznie jestem ciekawa Twoich zdjęć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Monitko🌼 jak milo Cie widziec! Super, ze urlop sie udal. :) Oby wiecej takich :) Czekam na foteczki :) Alutek🌼 to pieknie rosnie Twoj Pawelek:) Na pewno to nie prosta sprawa, taki powrot do pracy... my bedziemy pewnie w tej samej sytuacji. Tyle, ze tutaj zlobki i opiekunki sa niesamowicie drogie - w moim miescie minimum 170 £ tygodniowo( czyli 850 zL). Bedziemy sie pewnie zastanawiac czy to ma sens przy takich oplatach ale na chwile obecna bardzo chcialabym wrocic do pracy. Asia🌼 z checia zobaczylabym wiecej Twoich prac. Masz jakies na nk? Jak Cie znalezc? Graminis🌼 odpoczelas juz po chrzcinach? Monia🌼 trzymam kciuki za dobre wyniki badan. U nas byl dlugi weekend. Nie jechalismy jednak nigdzie tym razem. Trzeba bylo troszke czasu naszemu gniazku poswiecic. Odmalowalismy sypialnie, salonik. Wysprzatalam wszystko na blysk :) I tak zlecialy pierwsze dwa dnia. Stwierdzielismy, ze lepiej to zrobic juz teraz, kiedy jest cieplutko i mozemy wietrzyc domek.Przed nami jeszcze malowanie kuchni i pokoiku dla Adasia.Wczoraj natomiast pojechalismy do wielkiego dzieciecego sklepu. Ogladalismy wozeczki, lozeczka, foteliki samochodowe itp itd. No i juz mniej wiecej wiemy czego chcemy :) Fasolek zrobil sie ostatnio niesamowicie aktywny. Czesto budzi mnie w nocy kopaniem. W dzien jest spokojniejszy a w nocy szaleje... no widac temperament bedzie mial za mama. :) Tradycyjnie: Pozdrawiam Was Wszystkie i Kazda z Osobna🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wkroczylam w 27 tydzien , czyli 7 miesiac :) alez ten czas leci... STARAJĄCE SIĘ🌼 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............?????????? Asik85.......................23..................2...... ............?????????? niusiusia....................27..................13... . ............?????????? Myszka24/USA............26..................28.. . . .. .........26.09.09 nikolka25...................25..................29.... .........ok 15.07.09 misiaczki....................23.................44... ...............?????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............??????????? Sara76.....................32.................60.... ...............29.07.09 kalpek........................22.................31 ...................???????? EwelkaO /Kraków.........27................11................ ...12.09.09 silnaaa.......................32..................7... ...............29.08.09 mała kobitka...............30..................18................ .??????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........??????????? pomocy7890..............21...................5.......... ............???????? monita30...................34......... długo +3zclo..................?????? xxmadziaraxx.............30.......(już nie liczę)... ............05.08.09 AsiaAaK....................19...................13...... ............10.07.09 asia3377..................32....................58.... ...............12.09.09 ZACIĄŻONE🌼 Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu izulkaa......................30............. .8.....................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 dorota822...................27.............16........... ........20.11.09 lilowa.........................28..............26...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 felicity78....................30..............36........ ...........27.08.09 DZIECIACZKI URODZONE🌼 Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... ...........13.11.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.........31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie u mnie poploch bieganina od rana wiec nie mam na razie czasu z wami sobie poplotkowac jaki kiedys :( musze jakos to wszystko ogarnac. asia chetnie bym zobaczyla twoje dziela ;) gdzie ty mieszkasz ze pomoga ci w in vitro? masz naprawde szczescie bo w Polsce nie do pomyslenia niestety Monita witaj kochana :) Monia fajnie ze juz masz ogarniete w dzieciaczkami i wchodzisz w staly rytm :) moja olivka na chwilke przysnela sobie a ja ide wziasc prysznic i trzeba sie zbierac bo bede klocic sie z agnecja o zwrot depozitu zabrali mi 120 funtow na czyszczesnie domu wyobraxie sobie ze robili zdjecia gdy jeszcze 1,5 tyg mialam przeprowadzki wiadomo ze byl balagan a oni to wykorzystali ale nie wiedza ze w dniu kiedy mialam oddac klucze nakrecilam filmik w domu i porobilam z djecia wiec beda w szoku mam nadzieje ze nie zderwuje sie zbyt mocno. mialam cos jeszcze napisac ale skleroza to czesta u mnie dolegliowsc niestety :O Gab kochana co u ciebie? ❤️ trzymasz sie jakos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko🌼 dostalam Twoja wiadomosc, ale mam problem z odpisaniem Ci z mojej skrzynki. wrrr Czy mozesz mi przeslac fotke koszyczka i podac cene? Trzymam kciuki za Twoje dzisiejsze zmagania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie maluje obrazów, po prostu potrzebowałam extra obrazki do jadalni i chciałam żeby to miało związek ze mną i moim mężem wiec wymyśliłam sobie ze napisze po chińsku moje i męża imię po jednym znaku na jednym obrazie czyli mój mąż miał dwie litery a ja trzy razem daje 5, oczywiście mam jadalnie biało-czarna wiec płótna pomalowałam na biało, a litery na czarno :D Kiedyś malowałam i nawet uwielbiałam, teraz tez lubię, ale na to trzeba mieć czas i wenę.Teraz myślę nad tym pokoikiem w kolorze lila, tez chce coś namalować, ale już nie chińskie znaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzielam kapiel i czuje sie o niebo lepiej :) lilowa podaje ci linka do zdjecia koszyczka dla dzidzi kolor jest uniwersalny bo tez nie wiedzialam czy bedzie X czy Y :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Chcialam tylko Wam zyczyc milego dnia i zaraz zmykam do pracy:(:( a tak mi sie nie chce......a jeszcze w ostatnich dniach miedzy mna a mezem bylo spiecie i chodzi jakkbym mu byla potrzebna tylko do zrobienia obiadu, prania , sprzatania od czasu do czasu zrobienia mu dobrze.....ach te samce.....w czwartek jade na HSG - chyba ze wielmozny mnie jeszcze bardziej wkurzy to odwolam wizyte i tyle z tego bedzie....wrrrrrrrrr.....😠😠😠 Dobra zmykam i zycze udanego dnia:) A i dziekuje za mile komentarz na NK:) Bu$$ka👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę już spadać, może późnym wieczorem tu zajrzę, muszę te firany skończyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni25
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............?????????? Asik85.......................23..................2...... ............?????????? niusiusia....................27..................13... . ............?????????? Myszka24/USA............26..................28.. . . .. .........26.09.09 nikolka25...................25..................29.... .........ok 15.07.09 misiaczki....................23.................44... ...............?????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............??????????? Sara76.....................32.................60.... ...............29.07.09 kalpek........................22.................31 ...................???????? EwelkaO /Kraków.........27................11................ ...12.09.09 silnaaa.......................32..................7... ...............29.08.09 mała kobitka...............30..................18................ .??????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........??????????? pomocy7890..............21...................5.......... ............???????? monita30...................34......... długo +3zclo..................?????? xxmadziaraxx.............30.......(już nie liczę)... ............05.08.09 AsiaAaK....................19...................13...... ............10.07.09 asia3377..................32....................58.... ...............12.09.09 Moni25....................25....................43....................17.09.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu izulkaa......................30............. .8.....................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 dorota822...................27.............16........... ........20.11.09 lilowa.........................28..............26...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 felicity78....................30..............36........ ...........27.08.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... ...........13.11.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.........31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwilunię... witam moni witam asiu :-) monitko dobrze, że jesteś i stróżujesz na topicu :-) myszko ja też się ostatnio ścięłam z mężem :-( myślenie i sposób patrzenia na świat to o ni na pewno mają z marsa... ale powoli wszystko wraca do normy :-) no i mała ryczy wpadnę później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, jestem... aluteczku, lenka też była spokojna, bo... spała ;-) dostałą 120ml bebika i był spokój... chrzciny za nami, przyjęcie udane, żarełko nam pyszne pani kucharka ugotowała :-) wyślę parę fotek na pocztę. w niedzielę lena już nie chciała sztucznego mleka i nim pluła... póki co znów cyc wystarcza... może ze stresu i zmęczenia miałam jakiś gorszy pokarm??? wczoraj byłam u gina na przeglądzie technicznym i wg niego wróciłam do formy... dostałam cerazette... stososwałyście? jesteście zadowolone??? liluś... ale ten czas leci... monia buziole i trzymam za ciebie kciuki siłaczko!!! pati, kalpeczku... całuseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara olej teściową!!! Mojej się remont nie podoba - zła że wyrzuciliśmy jej stare szafy! A te rupiecie to było istne dzieło sztuki lat osiemdziesiątych ze sklejki biurowej ! No nic jej się nie podoba : a kafelki zbyt błyszczące są, a podłoga za jasna, a kolor na korytarzu zbyt mocny, a kuchnia brzydko pomalowana a w ogóle co to za wanna w łazience dziwna a i czemu wyrzuciliśmy jej stary klozet..... Asia fajne masz pomysły na urządzanie i szycie! Monita nie daj się grypie. ja przeszłam wirusa, cały piątek rzygałam jak kot. Myślałam że żołądek pęknie mi z bólu. Pani Misiowa widzę że wracasz kontynuować karierę zawodową !!! Trzymam kciuki kochana :D Alutek za dwa miesiące Pawełek będzie już duży bobas i spokojnie możesz go zostawić, ja już przez to przeszłam - bedę cie wspierać :) Emilka ma straszny katar. Była dziś u kawalera z wizytą i świetnie się bawiła ale kawaler ugryzł ją w policzek bo ciągnęła go za szelki i próbowała przewrócić na podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×