Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

no i nie ma was... a ja mam pytanko... czy to normalne, że jeśli karmię cycem dostałam już pierwszą po porodzie miesiączkę??? gdzie jesteście dziewuszki??? pati 😘 monia 😘 kalpeczku 😘 liluś 😘 a ty strażniczko monito??? ❤️ myszeńko ❤️ madzik ale brzucholek ogromny :-) a my wczoraj podbijaliśmy z Lenką Szczyrk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko niby mozliwe jest ale czy u ciebie to nie jest jeszcze pozostalosc po pologu przeciez Lenka nie ma jeszcze 2 miesiecy polog trwa zazwyczaj 6 tyg. u mnie trwal nawet kolo 7 wiec moze to u Ciebie to a powiedz regularnie karmisz czy dokarmiasz Lenke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmię naturalnie i regularnie... ale połóg skończył mi się po 5 tyg... i było czyściutko... tydzień temu miałam kontrolę u gina... od pn biorę też cerazette... a od soboty krwawienie i nie takie jak w połogu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam dziewczynki :D pierwszy raz mialam wiertarkę w reku dzisiaj bo juz dwa lata prosze sie żeby mi moj dwa wieszaki zrobił i sie doczekać nie mogłam az w końcu sama sie za to wzięłam :D katastrofa z tym moim jak ma coś w domu zrobic, prawie wszystko robie ja :( mam tego czasami dość, ale co zrobić :(. Kupilam sobie taki wieszak na rure i kij z odkurzacza i mam taki waski plac na wszystkie rzeczy do utrzymywania porządku w domu (miotła, kij do mopa, szczotka do pajęczyn itp).Wicie co, to wcale nie jest takie trudne :D, a nawet fajna zabawa, ale bamam sie zeby na jakies kable nie trafic hahaha, bo miałabym fryzurę szoguna za darmo hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny :) ja zmykam do dentysty wiec wroce obolala pewnie bo nie obejdzie sie bez 5 czy wiecej nakluc ide zlikwidowac kamien nazebny :O graminis ja tez dosc szybko dostalam @ chyba 3 miesaice po porodzie jakos tak a tez karmilam swoim mleczkiem tyle ze ja sciagalam. milego dnia wam zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) dobra ksywa nie jest zła!!! widzę, że pracowity poranek??? :-) pati biedulko trzymam mocno kciuki, żeby nie bolałao... czyli jestem normalna czy znów się chrzani moja maszynka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym miala czekac ze wszystkim na niego to tutaj nic niemam zrobione w domu Kuchnie sama skręcałam, pokoje malowałam :) itp wszystko na mojej glowie i nawet jak mialam przeprowadzke to zama wszystkie graty przewiozlam 700km zrobilam w 5 dni, a w jedna strone mialam okolo 17km, co ja sie napakowalam i rozpakowawalam. Oczawiscie w 6 dzien moj mila wolne to przewiezli 2 fotele wersalke i lodowke, to byla jego praca w przeprowadzce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki:):):) widziałam fotki z podboju szczyrku:):):):)super że Lenusia taka spokojna:) co do miesiączki to ja dopiero po ok.8 miesiącach dostałam bo cały czas karmiłam:::) kurcze dziewczyny ale wy aktywne jesteście,az pozazdrościć,ja to taki leń jestem że szok,jak po 19 wróce z pracy to juz mi sie nic nie chce madzik super ten brzusio twój:):):) myszko nie martw się wkrótce musi się usmiechnąć szczęście i do Was:):):) patinko ale dajesz czadu z tą dietą laska z ciebie na maxsa:):):) a rzeczy dla oliwki super:):) a my wrócilismy wczoraj wieczorem i dziś zaspałam do pracy i kris do szkoły sie spóznił 15 minut hihihih wyjazd w bieszczady udał się:) byliśmy w miejscowości Smerkoło Wetliny zaraz niedaleki jeziora solińskiego,mieliśmy tez rejs po solinie Białą Flotą::):):)no i wieczór skonczył sie festynem dla wszystkich uczestników ale była balanga z dj-em potańczylismy na maxsa ale powiem Wam że w sumie mieszkam tez w górach i w sumie to bieszczady nie zrobiły na mnie większego zdumienia,wręcz myślałam że są tam większe góry:):):) ogólnie stwierdziliśmy z mężem ze lepiej nad morze gdzieś pojechać,bo góry mamy na co dzień:):):) ale za to drogę powrotną mielismy super bo wróciliśmy przez słowację przez Preśow i Poprad a tam już piękne widoki tatr wysokich::):):)i wyjazd kolejką na Lomnicki szczyt coś pięknego :):): ogólnie słowackie tatry i rochacze są duzo ładniejsze niż od polskiej strony w Zakopanym kurcze nie moge ochadać tych wszystkich fotek nawet z wczasów jeszcze nie mam na kompie,musze to w tym tygodniu zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę poodkurzać zrobić obiadek i muszę jeszcze ze znajoma iść po materiały na firany itp A co u ciebie graminis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z lenką sobie gruchamy mała w świetnym humorze po podboju szczyrku!!! ale to był trening, w piątek ruszamy w wielkoposkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i og ogólnie sie wkurzyliśmy bo mielismy pokój z rodzicami :(:(:( bo to była wycieczka od mez a z pracy a ojciec tez z nim pracuje i też jechali z nami,ale miał być ponoć apartament dwu pokojowy z łazienką a to było wszystko w jednym tylko taki zakręt w pokoju i tam takie łoze małżenskie i nie dało się nic zdziałać:(:(:( no masakra hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze sorki za błędy ale mam juz takie długie paznokcie że mi sie zle pisze asiu to z ciebie taki informatyk:):):) brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i majsterkowicz,ale tak to z tymi chłopami mój też wie że ja sobie ze wszystkim poradze i też wiecznie odwleka wszystko aż ja sie wkurze i sama se to zrobie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moim to jest tak że jak już skonczy wszystko to już wiecej nie trzeba nic robić jak szykowaliśmypiętro u tesciów to wszystko zrobił i pozniej przez 8 lat zadnych remontów teraz znów z budową 2 lata szaleliśmy i od pół roku jak sie wprowadziliśmy to juz nic nie zrobił w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) monitka nie zadroszczę pokoju z rodzicami... no to nie poprzytulaliście się :-( ale nadrobicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nie zazdroszcze pokoju z tesciami, chociaz ja mam tesciowa spoko, bo mam do niej 1000km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki!! Widze, ze weekend mialysmy wszystkie udany :) My wczoraj bylismy w uroczym miasteczku Bury St Edmonds.Mielismy jechac tylko po wozek dla Fasola ale okazalo sie, ze to takie sliczne miejsce wiec zostalismy caly dzien i juz planujemy powrot tam w najblizszym czasie. Najwazniejsze jednak: Bryka dla Fasola kupiona :)) Czerwona jak przystalo na sportowa fure :) Oto ona: www.bugaboo.com Wersja cameleon. Mozna zobaczyc tam filmik pokazujacy jak latwo i przyjemnie sie go sklada.Nie jest to wozek nalezacy do ladnych i slodkich wozeczkow, ale nas zawsze gdzies nosi wiec zalezalo nam glownie na wygodzie. Ten wazy zaledwie 9 kg i jest niesamowicie zwrotny. Nie powinien nas wiec w zaden sposob ograniczac. Uciekam na chwilke, ale bede zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi asiula moja też jest spoko choć w odległości zaledwie 400 km ;-) lilka fura na wypasie!!! czyli wycieczkowy weekend za nami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis te 400km to tez jest super, zawsze to 400km a nie 400m ooooooo400m to by bylo przesrane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kwietnik musiałam sobie sama przykręcic do sciany hihih a o półkę do łazienki nie moge się doprosić bo u teściów mieliśmy w łazience taką otwieraną z lustrami i chcę żeby mi ją przykręcił u nas na scianie na przeciwko lustra żeby widzieć tył głowy jak fryz robie :):):) to nie idzie sie doprosić asiu a mi coś teraz nie za bardzo chce się szyć jakoś nie mam natchnienia,a nie bede w kółko firan i lambrekinów szyć bo mam fioła na tym punkcie bo nie mieszcze już tego wszystkiego w szafie i meż sie kłóci po co trzy firany do jednego okna czy nie moze wystarczyć jedna na zmiane:):) a ja jak gdzieś jadę do miasta to bez firan nie wracam hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś mieszkałam z pierwsza teściowa to jak sie wyprowadzałam na swoje po roku i pół to mi jej rodzina powiedziała ze sie dziwią ze ja te 1,5 roku tam z nimi wytrzymałam :) i ze nawet zdanych awantur nie bylo prócz jednej, ale to nie z mojej winy :D i jeszcze w dodatku miałam wtedy gości, ale był wstyd, dobrze ze to moja przyjaciółka była wtedy, bo przynajmniej jakoś to było.W sylwka napila sie i chciala prowadzic autem, a ja jej nie chcialam na to pozwolić i była awantura :D dobrze ze moj byly wtedy nadszedł on sie z nią później rozprawiał na dworze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×