Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

I ja zmieniam tabelkę bo ostatnio przez te moje "upiększania" zupełnie zapomniałam ;) STARAJĄCE SIĘ 🌼 🌼 🌼 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA..............26.................34......... .......20.02.10 nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................65.................18.01.10 kalpek....................... 22.................31................. EwelkaO /Kraków........ . 28.................16.................14.02.10 silnaaa....................... 32..................7..................29.08.09 monita30.................... 34........długo + 8 z clo............27.02.2010 Moni25....................... 25.................46..................14.12.09 PaniMisiowa................. 29..................2..................31.01.10 mała kobitka................ 30.................29..................21.01.10 Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................21.12.09 ZACIĄŻONE ❤️ ❤️ ❤️ Nick/Skąd.................Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nevmila......................23...................9..... ............25.06.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................28..................15..... ............01.08.10 DZIECIACZKI URODZONE :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 22..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................????................Emilka .........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzę i znowu zrobiłam to samo........ łłłłłłłłłooooo matko co się ze mną dzieje STARAJĄCE SIĘ 🌼 🌼 🌼 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA..............26.................34......... .......20.02.10 nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................65.................18.01.10 kalpek....................... 22.................31................. EwelkaO /Kraków........ . 28.................16.................14.02.10 silnaaa....................... 32..................7..................29.08.09 monita30.................... 34........długo + 8 z clo............27.02.2010 Moni25....................... 25.................46..................14.12.09 PaniMisiowa................. 29..................2..................31.01.10 mała kobitka................ 30.................30..................18.02.10 Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................21.12.09 ZACIĄŻONE ❤️ ❤️ ❤️ Nick/Skąd.................Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nevmila......................23...................9..... ............25.06.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................28..................15..... ............01.08.10 DZIECIACZKI URODZONE :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 22..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................????................Emilka .........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pełna podziwu!!! następna stronka!!! i jak tabelkowato i fluidki :-) jak za starych dobrych czasów :-) tak pati używam katarka i lenka też się trzęsie jak słyszy odkurzacz ale efekty są i stosuję dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he kobitki ale sie nam dzieciaczki zakatarzyły:)mam nadzieję że szybciutko wrócą do zdrówka mała kobitko super ze pęcherzyki popękały,a jak tam staranka?? mam nadzieję że dopisze ci szczęście w tym cyklu trzymam kciuki❤️ no witaj rusaczku:) napisz coś jak tam poród,synuś?? musiałam cię już przeżucić do tabelki niżej bo tak nam wisiałaś z tym terminem porodu że w koncu się odezwałaś i wpisałaś nam synusia:) gratulacje🌻 patinko super że położna juz się zjawiła i teraz można spokojnie czekać na usg:) monia co tam u ciebie i dzieciaczków??szyjesz coś? kalpek gratulacje ty kujonku:):):):) panimisiowa kiedy staranka rozpoczynasz?? jolanta,mama dobrze robi,niech se tesciu nie myśli ze mu ujdzie zdrada i dla wszystkich kobitek 👄 ja ugotowałam juz barszczyk czysty i makaron do niego a na drugie kotlecik z ziemniaczkami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąśnie małą kobitko gratuluję spryciulskich pęcherzyków ;-) monitko ja też dziś barszczyk ale z ziemnieczkami, zabielany dla leneczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita nic z tego nie bedzie w tym miesiącu, jestem za bardzo chora zeby miec na cokolowiek ochote a poza tym u mnie to juz chyba po owulacji, tak mi sie wydaje monia ty tamtym roku podawalas przepis na faworki, ja bedziesz miala chwile to napisz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wlasnie przelecialam kilka stron z lutego 2009, madzik wlasnie zrobila test i byl pozytywny, monia byla w ciązy, lilowa zaraz miala zajsc chociaz jeszcze tego nie wiedziala, gramka wlasnie byla po badaniu na krzywą cukrową :P fajnie tak pocztac a przepisu nie znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi :-) wspomnienia piękna rzecz :-) to ja też poproszę o tłustoczwartowe przepisy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kurde napisałam sie i zjadło mi wszystko ;( ja do Patinka 26 z pytaniem w jakim wieku ma dzieci,i jak to było z tą 3 ciążą teraz...Bo ja bardzo marze o 3,w dokładniej o córeczce bo mam 2 synków.5lat i 1.6 roczku..ale boje sie ze jednak jest to nie przemyslane,bo i dzieci małe i ze nie poradze finansowo sobie i fizycznie....Pomysliscie pewnie ,głupia inne chcą a mają problemy,a ona nie wiaodmno czego chce.No wiadomo,bo kocham dzieci chce moją upragnioną córcie,oczywiscie smieje sie bo nikt mi nie da gwarancji ze to bedzie dziewczynka...ale własnie ,3 dziecko to juz nie lada wyzwanie.Czy ja dam rade....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenaMILENA
Witam,pisze tu bo na nowy temat nikt nie odpowiada, napisałm też na inne dwa 'tematy' i też nikt nie odpowiada więc prosze tutaj mi ktoś odpisze : mam pyatnie ale możę zacznę tak : mam 22 lata i jestem z chłopakiem już dłuższy czas, i ja bym chciała mieć dziecko, a on jeszcze nie ale jak by było to napewno by napoczątku się zdygał ale poźniej by się cieszył, a więc do konkretu, okres mam regularny co 32-33 dni, ostatnio dostałam 13 stycznia i teraz mi wypada na 14 lutego, a dni płodne miałam od 27.01 do 03.02 i w tym czasie się kochalismy kilka razy bez zabezpieczenia ale nie było we mnie tylko na zewnątrz, i się chciałam zapytać czy w tym prejakulacie czy jakos tak są plemniki? nie chce robić narazie testu bo nie chce rozczarowania, te takie obajwy urojone to mam, bolą mnie jajniki, na przemian albo oba, piersi mi się powiekszyły i zauważyłam 2 małe żyłki lekko niebieskie siwe na jednej piersi, wiem że to możę być bo może przed okresem ale jeżeli któraś tak miała to prosze pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
do Milena milena ja uwazam ze sa małe szanse na ciąze,poniewaz z tego co wiem w tym ejakulacie niby są plemniki,ale jednak nie jest to pełen ze tak napisze "wytrysk" ocziscie są przypadki ale tez rzadko ze kobiety tak zachodzą w ciąze,no wiec zycze tego i Tobie skoro tego pragniesz,ale nie nastawiałbym sie raczej ze cos z tego bedzie.Pozdrawiam i zycze powodzenia,i namowienia chłopaka na dzidzie i wtedy bedzie na pewno pełen stosunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenaMILENA
do obca dziękuję ci bardzo, za odpisanie i miłe słowa.Ja wiem za bardzo się schizuje i chyba trochę sobie urajam, no ale nic poczekam do @ czy bedzie czy nie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis ja bralam provag. Ale czy to cos pomaga to wątpie :( czy raczej napedza sie przemysl farmaceutyczny Raczej trzeba w diecie uwzglenic jogurt, kefiry, kiszone rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą:-) Milena milena- Obca ma rację, w ejakulacie są plemniki, ale rzadko kiedy są na tyle silne, żeby udało im się dotrzeć gdzie trzeba, przy przerywanym stosunku. Ale mój ginek mówi, że czasem "wystarczy kropelka" :D Życzę Ci ciąży, jednak myślę, że powinnaś w tej sprawie poważnie porozmawiać ze swym chłopakiem, a jesli zajdziesz w ciażę a on Cię zostawi? I powie, że przecież nie chciał... Naprawdę różnie bywa. Życzę powodzenia i mądrych decyzji :-) Gramko- ja mogę z czystym sercem polecić Lactovaginal. A powiem Ci, że także często łapię infekcje :-( Kochana- bywa tak, że te "infekcje" łapiesz od partnera, wtedy wyleczysz się, dochodzi do współżycia i zaraz potem znów infekcja i tak w kółko. Facet nie musi mieć żadnych objawów! Dlatego najlepiej poprosić ginka o lek dla was obojga. A w przypadku pospolitych "grzybów" po prostu kupić sobie Clotrimazolum i smarować :-) (oczywiście i Ty i M) Pani Misiowa- mówisz- masz: -2 szkl. mąki - 3 żółtka - 4 łyżki śmietany - 1 łyżka wody - sok z 1/2 cytryny ( ja nie zawsze daję) - 1 łyżka cukru pudru - szczypta soli Wszystkie składniki wymieszać i dokładnie wyrobić. Ciasto dobrze zbić wałkiem i odstawić na 20 minut. Następnie bardzo cienko rozwałkować , pokroić w paski i poprzecinać na mniejsze kawałki. W środku każdego z nich zrobić nacięcie i przewlekać końce raz lub dwa. Smażyć w gorącym oleju na rumiano , wykładać na papierowy ręcznik do odsączenia i posypywać cukrem pudrem. Wychodzi sporo:-) Kurka- a co do wspomnień- łezka się w oku kręci... Monitko- nie mam kompletnie czasu na szycie, no chyba, że ktoś znajomy wpadnie z prośbą o wszycie zamka tu i tam. Tydzień temu skroiłam sobie spodnie i nie mam czasu się za nie zabrać :-( W sklepach pełno biodrówek, a ja ich niecierpię!!!! Dlatego chciałam takie fajne z wyższym stanem. Może w sobotę M przypilnuje Adaśka, to się zabiorę... A dziś robiłam krokiety i sajgon w kuchni, Adaśko na garnkach grał :P M mnie tak już błagał, że w końcu się zabrałam. Nie wiem, co jeszcze miałam pisać.... W każdym razie buziaki dla Was gorące, nie dajcie się chorobom! 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wiem skąd moja infekcja w miejscach zakazanych ;-) teraz opanowała gardeło i nosola... lenka prądkuje ;-) czyli lactovaginal albo provag, ok... kupię... no i clotrimazolum chyba też ;-) a do tego jakąś dawkę czegoś przeciw grypie... bo jutro mam egzamin z anatomii... masakra... też wczoraj trochę poczytałąm naszych wypocin sprzed roku... cofnęłam się do moich akcji przedporodowych... fajnie jest Was mieć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Syncio zasnął ;) Więc mam nadzieję, że tym razem trafiłam na którąś ! Gramciu- mnie ginek dokładnie tłumaczył- faceci to "twardziele" w tych sprawach, przenoszą bakterię, sami nie odczuwając, kobiety są bardziej delikatne :-( No i niestety w przypadku Clotrimazolum- musicie oboje leczyć się (smarować) przez minimum 2 tygodnie! Nawet jeśli objawy miną! Inaczej wszystko zaraz wróci od nowa :-( No i w tym czasie seksik tylko w gumce :-( I naczej nic z tego!!!! Ciężka sprawa- ale naprawdę działa, ja walczyłam z tą infekcją prawie rok i dopiero po takiej kuracji minęło. No, a ile się musiałam mojemu natłumaczyć.... Faceci nie dadzą sobie powiedzieć, ech... :O A pączków nie robię, w tym roku nie tykam żadnych słodyczy i ciast, w ramach postu, a raczej takeigo mojego małego podziękowania Bozi za coś... I wcale mnie nie ciągnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś podziwiam.... my megasłodyczowi jesteśmy i chyba się skuszę na te twoje faworki... piszę z lenką na rekach... bo nie chce spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! mam Cię:P Buziaki dla Lenki👄 Jak mnie M wybłaga, to mu upiekę te faworki ... Tak mnie błagał o krokiety i wreszcie mu zrobiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest z tymi małżami... mój mnie od wczoraj błaga o piernika... o pieczenie faworków nawet mnie nie podejrzewa... bo ja jak widzę w składzie drożdże to mnie trzepie... pączki piekłąm raz w życiu i podziękowałam... choć uwielbiam swojskie pączuszki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale do faworków drożdży nie trzeba :-) Pączki- dużo roboty, z resztą teraz za gorsze można kupić, ile się chce, a tak, to się napiecze i trzeba zjeść! No chyba, ze w domu dużo ludzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co piernika- to polecam taki mega szybki- w proszku (nie pamiętam nazwy), ale z serii "duża blacha" coś koło 5 zł kosztuje, tylko trzeba dodać jajka, wodę i margarynę, zmiksować i do piekarnika. Rzeczywiście duża blacha wychodzi i jest pyszny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na piernika to ja mam mega szybki przepis... to taki piernik oszukaniec... no niby pączuchy można kupić ale takie domowe i tak są o niebo lepsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz... 27 lat na świecie i dopiero odkryłam, że faworki robi się bez drożdży ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam Adaśka nakarmić obiadem :-) Nie daję nic w zamian, właściwie to nie pamiętam żeby dawała ten sok :P Uciekamy zaraz na spacerek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj teżbym z chęcią myknęła na spacera... ale siedzę z małym choruszkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! :) i ja sie chyba skusze na te faworki, chyba nawet rok temu je robilam ale za wysoka temperature oleju mialam i mi sie palily poczatkowo :) w tym roku bede madrzejsza... chyba :) Fasol zasnal...cisza w domu jak makiem zasial... Grameczko🌼 Adas to chyba za mna ma tylko ten doleczek w jednym policzku... tak jak ja- tylko po lewej stronie. Malz tez twierdzi, ze ma moje usta i usmiech ale ja tego nie widze. Dla mnie to czysta kopia Taty :) Mala kobietko🌼 no to chyba sie znalazlysmy! Cudna sesja slubna!! ach... zazdroszcze mozliwosci zrobienia jej zaraz po slubie. My mielismy specjalnla wyprawe nad morze- z okazji drugiej rocznicy :) bo tez mi sie marzyly takie fotki nad morzem. Malz zrobil mi niespodziewajke :) Bylam juz jednak wtedy w ciazy, byl maj wiec nie zdecydowalam sie na kapiel w morzu zeby czasem sie nie przeziebic. PS suknie mialas jak z bajki! Prosta, zwiewna, elegancka- takie po prostu sa najpiekniejsze. Moniu🌼 ale mi apetyty robisz!bezlitosna kobieto :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×