Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

moje drogie 2 kwietnia may 5 rocznice ślubu i nie mam pojęcia na prezent dla Bartka może mi dacie jakieś przykłady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki 🌼 🌼 jejku tak się cieszę, że o mnie pamiętacie - naprawdę :) :) Po wizycie za dużo niestety nie wiem - troszkę za wcześnie ale na mega zbliżeniu gin. stwierdził, że niby wygląda, że coś się tam powoli wykluwa ale nie może powiedzieć na 100% - mam przyjść za tydzień Po wizycie poszłam od razu na badanie PRG i BHCG Wynik PRG 15,3 Wynik Bety - 558 To mój 33 dzień cyklu więc chyba nie jest najgorzej Od jutra mam brać luteinę 3razy po 2 tabl. (spora dawka) AAAAAA no i teraz najlepsze kiedy kończyłam już pracę poszłam do toalety i tu rozpacz - patrzę a tu jakieś dziwne brązowe plamienia jak przy początku okresu - po pracy pojechałam po wyniki i przy okazji rozmawiałam z gin. który mnie uspokajał, że to niby normalne i nie mam się na razie czym stresować. No ale jak tu być spokojną, może jednak coś się tam złego dzieje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małą kobitka a ja gratuluję głośno!!! dbaj o siebie!!! pati fotosik mi sie nie otwiera bo trwa konserwacja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cudne wiesci z rana przeczytalam!! Mala kobitko!! 🌼 tak sie ciesze!! Super!! Dbajcie o siebie mocno!!teraz szybciutko zarazisz fasoleczka reszte Dziewczynek :) Sciskam Cie mocno !! O jaaaa !!ale fajnie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane mam ogromne zaleglosci ale zdazylam przeczytac ze malej kobitce sie udalo ogromne gratulacje gratulacje rowniez dla Patinki zdjecie cudne sama bym takie chciala miec kochane u mnie dwa tyg. wyjete z zyciorysu bo malemu zeby 5 ida bylam wykonczona placz 24h/dobe a ja wykonczona psychicznie bo nic nie skutkowalo i nie umialam mu pomoc. jedyny plus ze nie doi juz smoka bo sam wyrzucil i teraz do buzi juz nie wezmie bylam w szoku ze sam sie oduczyl. kochane mysle ze mi wybaczycie nieobecnosc lece gotowac obiadek jak bede miala chwilke to jeszcze dzis zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo megan!!! kakusia masz wybaczone :-) pati śliczna dzidzia :-) lilku ale adaśo rośnie!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam!:)chyba @się zbliża (niestety)mam straszna ochotę na cukierka może trufle?:)Wpadnę do was za trochę ide jednak szukać tych cukierków bo nie wyrobie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia🌼 dzielnego masz zucha! Grameczko🌼 no rosnie, rosnie- czasami az zal ze tak szybko.Staram sie cieszyc kazda z nim chwila...ach zebym tak mogla zatrzymac czas na jego usmiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko dziekuje bardzo :) na nk widzialam twoja panienke cud miod i orzeszki poprostu sliczna widzialm tez synka Lilki oraz Oliwd super chlopaki wogole te nasze dzieciaki to takie slodziaki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co to za kuszenie cukierkami ja jestem 3 dzin na diecie jeszcze mi zostalo 7 do zakonczenia pierwszej tury a wy tu kusicie ale wasze figury sa bez zarzutu to jedzcie na zdrowie a ja mam 14 kg do zrzucenia za 7 dni wazenie powiem wam o efektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta to i mi by się przydała ale cóż jak organizm się domaga słodyczy ??? ;-) lilku... fakt za szybko to ucieka... ale jak cieszą nowe umiejętności!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała kobitko gratulacje! Bete masz powyzej 5 to chyba juz na pewno ciąza. Zrób usg czy nie pozamaciczna tzn. czy ja widac we wlasciwym miejscu (tak z wlasnego doswiadczenia). Patkinko-niech Ci sie wszystko uklada. Sara, zona moja kuzyna po 5 poronieniach urodzila ok 36 roku zycia... Ja krwawilam- u lekarza 120 pln usg 120 test na bete 35 i leki 80... po to aby dowiedziec sie ze jestem zdrowa ;) No ale mowia,ze zdrowie jest bezcenne. Wiecie, moja kolezanka pracuje na OIOM-ie dla dzieci i mowi,ze rodziece bardzo czesto nie odwiedzaja swoich maluchów (tych 600 gram), a jak dziecko ma jakas wade wrodzona, to juz to norma. W zeszlym tygodniu trójka umarla, a jeden z rodzicow "ze niech sobie zrobia z ciale co chca"... Ja nie rozumiem tej znieczulicy. Ale oczywiscie jest tez duzo dzieci, które wychodza pozniej na prosta i to jest sens chyba tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka moj nastroj calkiem niezly wiosne sie czuje, czyli czas na coroczne przygotowania do wiosny musze isc do fryzjera, kosmetyczki i trzeba by odwiedzic solarium bo troszke zbladlam przez zime :P no i zaczynam jak co roku brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Czy ma może ktos numer Moni???? Potrzebny mi jest bardzo !!!! A tak poza tym to u mnie wszystko ok.... Mała kobitko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po raz kolejny wielkie rozczarowanie, łzy w oczach i wielki smutek :( Dwa dni spóźniał mi się okres. Nadzieja była ogromna. Wczoraj zrobiłam test i oczywiście wyszła jedna kreska, a dzisiaj @ mnie obudziła. Brak słów i sił na kolejne starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie chyba też to czeka:(Ale testu nie robiłam bo nie chce się rozczarować a do @ zostało 2 dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka tulę cię mocno ❤️ a ty megan masz czas... i bez nerwów proszę... póki @ nie ma jest nadzieja!!! a z testem poczekaj... co nagle to... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,a za razem zegnam Was, nie bede juz do was zagladac. Niektore z was uzalaja sie nad soba,ze naprawde zal! Albo wezcie sie w garsc albo nie trujcie. Bo kurcze trujecie,ze przykro! Zajmijcie sie czyms ,adoptujcie dzieci, albo po prostu ZYJCIe z dziecmi czy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×