Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

megan kurde ale ci fajnie dwoch chlopakow, ale chyba daja niezle popalic co?? ja mam jedną córkę i czasami mi rece opadają na jej pomyslowośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam, zacznę się ubierać, może w międzyczasie lenka się obudzi i pójdziemy na spacer!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie szkodzi:) ja mam jednego synka ma 4 lata straszny łobuz z niego :)czasami jak cos powie to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać takie teksty ma że szok:)A moja siostra co dwa lata ma dzieci:)takie diabołki z nich jak sie zejdą jeszcze z moim to mamy małe piekiełko w domu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 KOBITKI MOJE KOCHANE - martwię się okrutnie - plamienia nadal występują, boli brzuch i do tego mam dość mocne kłucia.... Pojechałam więc do kliniki i zrobiłam sobie betę oraz PRG - 0 16 będę miała wyniki choć nie wiem co one mi dadzą skoro robiłam je we wtorek.... nie wiem czy to nie za krótki odstęp Człowiek wariuje okrutnie - masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta na pewno da ci orientację... na początku ciąży jest spory przyrost hcg :-) czekamy więc do 16!!! i nie stersuj się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 BETA - 905,73 PRG - 33,8 Mam 36 d.c. - nie wiem ale chyba nie jest najgorzej We wtorek BETA powyżej 500 a prg 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) mala kobitka Gratuluje ci kochana beta sliczna :) oby rosla teraz tylko ja powtorz a plamienia na poczatku sie zdarzaja wazne aby nie bylo brazowe klejace zywa czerwona krew,klucia to normalne i bole jak na @ spokojnie bo teraz spokoj jest najbardziej potrzebny staraj sie odpoczywac do lekarza pewnie za wczesnie bo nic jeszcze nie wykarze ale dobrze jakbys miala luteine dopochwowo lub duphaston :) abys byla spokojniejsza :) Lykaj kwas foliowy to wazne pozdrawiam was kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki za słowa otuchy 👄 Kupiłam dzisiaj Clomid i od jutra zaczynam przyjmować. Mała kobitko serdecznie gratuluję, nie denerwuj się napewno wszytko będzie dobrze 👄 Graminis powodzenia na egzaminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do małej kobitki
wybacz, że to napiszę, ale wg mnie przyrost bety jest zdecydowanie za mały, wypada poniżej normy. Lepiej skonsultuj to z lekarzem, albo jeszcze w poniedziałek powtórz betę. Jesli pierwsza była 500, to po trzech dniach powinno byc ok. 1500-2000, a nie jedynie 900...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobotni poranek :) Jeju nie chce mysle ze cos moze nie byc tak :( mala botka trzymam kciuki za ciebie jak ja mialam pozamaciczna to moja beta zamiast rosnac spadala po trochu. Nicolka25 trzymaj sie kochana 🌻 dla ciebie na poprawe humorku :) mam nadzieje ze lek pomoze Megan Gratuluje zostalas ciocia po raz 3-ci :) pogratuluj siostrze :) 2 chlopakow kurcze :P wiecie od mojej kolezanki kolezanka moja imienniczka ma 5 dzieci 4 chlopakow i 1 dziewczynka ona twierdzi ze pochodzi z rodziny wielodzietnej i kocha ten chaos.Ale jak poszla do niej na kawe to miala dosc chlopaki strzelali do siebvie z pistoletow darli sie normalnie skakali z lozek stołów a mamusia calkiem spokojnie kochani prosze o spokoj :O ja to taka cierpliwa nie jestem choc pracuje nad soba czesto ale jak dzieciaki wyprowadza mnie z rownowagi to zaloze sie ze sasiedzi mnie slysza :O kalpek-jestem pewna ze swietnie sobie poradzisz na tych szkoleniach Inteligentna z ciebie osoba :) 🌻 graminis mam nadzieje ze lenka sie juz wychorowala na najblizsze 5 lat i bedzie teraz tylko zdrowa tego jej zycze :) a tobie sil :) soniu17 -twoja wypowiedz troszke mnie zaskoczyla moze mialas zly dzien nie wiem my kobiety ktore zachodzimy w ciaze i mamy dzieci nie do konca mozemy poczuc to co kobiety ktore staraja sie bardzo dlugo i pragna tez miec malenstwo,czlowiek glupieje,stara sie jak moze czesto rodzina nie da takie wsparcia bo wlasnie nie potrafi zrozumiec problemu,a po to sa wlasnie takie fora gdzie wiecej jest takich osob z tym samym problemem i moga wymienic sie doswiedczeniem moga sie wspierac gdy znow pojawi sie @.Ja potrafie je zrozumiec ich zal zlosc rozczarowanieTylko tyle chcialam powiedziec mam nadzieje ze spojrzysz na to z innej strony :). Jolanta idziesz jak burza jeju niedawno pisalas ze jestes w ciazy a tu sie zbliza polmetek dziewczyny czemu ten czas tak leci? Lilowa caluski dla Adaska jest kochany :) kakusia24 🌻 magda-co u was ?:) Pani msiowa jak tam brzuszki ?trwasz w postanowieniu?jesli tak to chyle czoła :p a co u Moni dlugo jej nie ma a jak sie pojawi to na krotko :( MOnia hallo wolamy cie 🌻 dobra dzieciaki mi tu buszuja ide pozmywac zrobie kakao i trzeba posprzatac dzis Olivka wlasnie rozwala kolekcje moich plyt CD trzeba wymysle o innym bardziej ustronnym miejscu :O no i wysylam dla was fluidki :P **************************************************************************************************************************************************************************** **************************************************************************************************************************************************************************** **************************************************************************************************************************************************************************** **************************************************************************************************************************************************************************** 🌻 http://nasza-klasa.pl/#profile/28149230/gallery/album/2/34 kroliczek was pozdrawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie ok byłam wczoraj u lekarza gp i słyszałam bicie serduszka a jutro jedziemy na usg to dam wam znać martynka ma ospe wiec czekam kiedy Rafałek dostanie wszystkie was pozdrawiam mała kobitko trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki 🌼 🌼 Plamienia mam nadal, choć nieco mniejsze (wydają się dość "wodniste") W sobotę około godz. 24 pojawiła się krew (mała ilość) wystraszyłam się okropnie, mąż przerażony...... potem już krwi nie było - ani przez noc ani w kolejnych dniach. Nie ukrywam jednak, że myśli mam przeróżne i wcale nie tryskam humorem. Dopochwowo biorę LUTEINĘ - 3 razy po 2 tabl. no i oczywiście kwas foliowy To czekanie na wizytę (WTOREK) jest okropne Spodziewam się jednak wszystkiego Nie wiem, może jak "ktoś" napisał BETA rzeczywiście jest za mała........ Matko ale ja dzisiaj smęcę - przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie kompletny brak czasu zuzia juz coraz starsza i chce sie duzo bawic wczoraj bylysmy na dlugim spacerku i dzis cos mi zaczyna pokaslywac oczywiscie dla tesciowej to napewno alergia bo dla niej wszystkie dzieci maja alergie:P Zuzia jje juz wszystko co jest przeznaczone po 4 miesiacu i tak jej posmakowalo ze malo mi mleka je bo wyciaga jezyczek ze chce deserek hehe a jak zrobilam swoj przecier dla niej to zaczela pluc musi byc jedzonko ze sklepu moja kuchnia jej nie odpowiada hehe :):) a ja bylam w srode u gina i zalozylam wkladke na 5 lat :( cala noc mi sie snila tak sie balam ale sie odwazylam bo teraz spozniala mi sie @ 3 dni i siedzialam jak na szpilkach ale nie dlatego ze niechce miec dzidzi tylko ze lekarz zapowiedzial mi ze nie moge miec tak szybko bejbe bo byly by komplikacje i tego sie najbardziej balam . mam nadzieje ze wybaczycie mi moja nieobecnosc :):) mala kobitka ❤️ gratuluje szczerze ci gratuluje :):):) bedzie dobrze nie mozesz teraz zle myslec musisz miec duzo optynizmu :)** jolanta czekam na wiesci z usg :)*** buziaki 😘 dla twoich dzieciaczkow:):) patinko trzymam kciuki za twoja fasolke i sciskam mocno twoje krolewny :) ❤️ gramka maly kopniaczek przed egzaminem :):) powodzenia 😘 dla twojego smieszka :):) pani misiowa dziewczynki czasami goresze niz chlopcy jeje ja tez sie juz boje co bedzie za 2 lata :):) 😘 dla patrysi :):) megan gratulucje awansu na ciotke :):) i mam nadzieje ze nie dlugo pogratuluje ci na mamusie :):) kalpek napewno sobie poradzisz :):):) 😘 monitko a jak ty sie czujesz mam nadzieje ze niedlugo do nas napiszesz :):) 😘 dla krysa monia a co tam u ciebie daj znac bo sie martwie o ciebie :):) ucaluj maluchy :):)😘 kakusia obiecalas zagladac czesciej i co!! nie ma cie czekan na wiesci od ciebie :):) liliowa a co tam u ciebie jak tam maly smieszek adas sie czuje :):) 😘 myszko a co tam u ciebie slychac :):) misiaczki chyba zapomnialas o nas :(:( ewelka znowu cie wzywam :):) ewcia a ty czego nie zagladasz do nas daj znac co u ciebe:):) alutek a jak tam pawelek sie czuje pewnie juz niedlugo bedzie chodzil:) :):) gab a ty jak sie czujesz !! a co u oskarka :):)❤️ sciskam go mocno ale sie rozpisalam ale znalazlam troche czasu bo zuzia zasnela :):) 😘 caluje dziewczyny ktore nie wymienilam i pewnie kupe bledow narobilam :P:P bo pisze szybko zeby zdazyc przed pobudka zuzi :):) bede jeszcze tu zagladac ❤️mam nadzieje ze ciszy nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagladam i zagladam iiiiiii nic!! co taka cisza dziewczyny gdzie sie podziewacie :)**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja niestety dostałam @ no ale i tak bywa:(może następnym razem się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja byłam dziś u gienekologa i z dzieckiem wszystko dobrze rośnie zdrowo i wiemy już płeć która zgadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo jest tu kto:):) jolcia to bedziesz miala chlopunia ale sie ciesze :) 😘 mala kobitko a ty co porabiasz ciekwe co ty bedziesz miec :):) na jaka plec liczysz oczywiscie na pierwszym miejscu aby zdrowe bylo wiem :):):) 😘 megan napewno sie uda wkoncu musi:):)!!!!! 😘 a reszta gdzie sie podziewa zapraszam na kaffe :):) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolanta - super :) :) Najważniejsze, że dzidziuś dobrze się rozwija :) MEGAN26 - kochana trzymam kciuki za kolejny cykl - musi w końcu się udać 🌼 🌼 madzik255 - tak jak piszesz najważniejsze by było zdrowe i to się dla mnie liczy. Ciężko mi nawet myśleć teraz o płci - póki co myślę cały czas o wtorku i o tym co powie mi mój gin.... DLA WSZYSTKICH KOBITEK 🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala kobitko wiem co przezywasz i wiem ze nie jest latwo ale czasami nie ma co tak myslec bo napewno bedzie dobrze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik255 - już w taką paranoję popadłam, że nawet wysłałam sms do mojego gin. z wynikami by mi napisał czy przyrost hcg nie jest zbyt niski ale szybko mnie uspokoił- że ponoć w normie i że prg mam ładne ;) Tylko te ciągłe plamienia mnie martwią - są takie dziwne jakby się coś "złuszczało".... o ile wiesz co mam na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala kobitko mimo ze jestem mlodsza od ciebie to duzo przeszlam i troche wiem :( plamienia moga byc lekarz mi mowil ze tak fasolka moze sie zagniezdzac nie mozesz panikowac spokoj jest najwazniejszy ja wierze ze jak udalo ci sie zajsc a to wielkie szczescie to dotrzesz do mety czego ci z calego ❤️ zycze :):) bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie slonko swieci zapowiada sie ladny dzionek :):) a tu co tak cicho maldowac sie :):):) 😘 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem od rana mamy akcje przedszkole od 15 marca przyjmują dokumenty, musimy sie zdecydowac do ktorych złozymy i zaraz spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×