Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

małą kobitko trzyma kciuki za Twojego maluszka!!! panimisiowa no to wyzwanie przed Wami :-) madzik, no nareszcie jesteś!!! megan!!! uśmiech proszę :-) monitko a Ty co dziś porabiasz??? kalpeczku... ahoj :-) jolanta gratki!!! chłop będzie kolejny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBITKI 🌼 🌼 WCZORAJSZY DZIONEK MAM JUŻ ZA SOBĄ - JESZCZE TYLKO DZISIAJ I JUTRO DECYDUJĄCY DZIEŃ - CO NAJMNIEJ JAK BYĆ ALBO NIE BYĆ.... MADZIK255 - WIERZĘ KOCHANA, ŻE DUŻO PRZESZŁAŚ -WIESZ, ŻE DOPIERO WCZORAJ SPOJRZAŁAM NA TWÓJ "PODPIS"..... JEJKU ALEŻ TO ŻYCIE BYWA OKRUTNE I NIESPRAWIEDLIWE. NO ALE DLA CIEBIE TEŻ ZAŚWIECI SŁONECZKO :) :) :) PANI MISIOWA -KCIUKI Z PEWNOŚCIĄ SIĘ PRZYDADZĄ :) :) JAK TAM PO SPACERKU???? U NAS BEZNADZIEJNA POGODA AŻ NIC SIĘ NIE CHCE CZŁOWIEKOWI GRAMKO - DZIEŃ DOBRY :) KCIUKASY MILE WIDZIANE ;) FASOLKA (O ILE TAM JEST....) UŚMIECHA SIĘ DO CIEBIE ;) 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka sloneczka :) u mnie swieci za Oknem choc lekki przymrozek jest. Pranie wstawione zaraz biore sie za zmywanie i segregowanie ciuszkow od Olivki jeju tyle ladnych sukienek ma ani razu nie zalozyla ale to moja wina bo mam bizka na pukcie tych ciuszkow dla niej.Musze przystopowac bo dokupuje tylko pudla bo nie gdzie chowac a nawet do nich nie zagladam i tak robie postepy bo od 2 mscy zadnych nadmiarow zakupowych nie robie :P Wlasnie pieka sie na grillu kielbaski i papryczka i pomidorki :p do tego cukinia i jogurt naturalny yammi taaa a potem bede sie zalic ze sadlo mam :O mala kobitka ja caly czas wierze w to ze bedzie dobrze :) a plamienia to norma :) bardzo czesto sie zdarzaja dziewczyny za 10 dni ide do szpitala nie macie pojecia jak sie boje musze sobie kupic usb z internetem przenosnym :P bo nie wytrzymama 1 dnia bez kompa lezac bezczynnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATINKA - 🌼 WIEM, ŻE TRZEBA WIERZYĆ. MIMO, ŻE TAK WAM CAŁY CZAS TRUJĘ TO OCZYWIŚCIE GDZIEŚ TAM GŁĘBOKO W ŚRODKU WIERZĘ, ŻE MOŻE ZDARZY SIĘ JUTRO "CUD" MYŚLĘ, ŻE MÓJ PESYMIZM TO SWOJEGO RODZAJU "OBRONA". CHYBA BOJĘ SIĘ MOCNO W TO UWIERZYĆ, BY POTEM NIE ZWARIOWAĆ.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATINKO 🌻 🌻 Wierzę, że jest Ci ciężko i się boisz - to normalne ale tak samo jak ja tak i Ty również musisz wierzyć, że wszystko będzie dobrze 🌼 a komp rzeczywiście Ci się przyda - będziesz miała przynajmniej kontakt ze światem no i z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maa kobitka
🌼 KOBITKI GDZIE JESTEŚCIE?????????????? 🌼 Kurcze -wczoraj miałam taki apetyt a dzisiaj jakoś mi niedobrze i zastanawiam się czy w ogóle zjem obiad......... i ta pogoda.......... masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maa kobitka
źle wpisałam swój pseudonim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie też pogoda nie najlepsza wieje jak cholera:) Ale za to humorek dopisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maa kobitka
Mieliśmy jechać do teściów na obiad jednak przez pogodę zostajemy w domu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maa kobitka
kurcze cały czas zmienia mi się pseudonim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo... jesteście...??? ja mam jutro egzamin z dietetyki...nic nie umiem i nawet uczyć mim się nie chcę, więc raczej czarno to widzę... może przymknie oko bo to ostatni exam???? mała kobitko :-) ja wiem, że maluszek tam jest :-) wierzę, że te plamienia to tak jak pisała madzik efekt zagnieżdżania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Jestem ciekawa czy tym razem będę na czarno........ nie wiem dlaczego tak się dzieje Grameczko ja tu jestem dzisiaj niemal cały dzionek ale coś mało nas tutaj zagląda :( Za egzamin trzymam kciuki - tak jak piszesz - to już ostatni więc będzie dobrze :) Co do moich plamień to dzisiaj w sumie prawie ich nie ma, jedynie brzuszek nadal boli i po raz pierwszy pojawiły się jakby pierwsze nudności ale czuję się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja jestem a reszta gdzie dziewczyn moja zuzia juz 3 godz spi boje sie co bedzie w nocy ja jeszcze spi:) jutro sa imieniny mojej mamy a po jutrze urodziny szykuje sie impreza :):) mala kobitko juz sie do mnie usmiechnelo lezy obok mnie mala Zuzia wierze ze do ciebie tez sie usmiechnie :):)😘 pani misiowa to patrysia wyrusza juz do dzieci ale fajnie :):) 😘 patinko to taka z ciebie internautka :D bedzie dobrze aby do przodu :):)😘 gramka powodzenia na egzaminie dietetyka nie jest trudna wkoncu ja prawie jestem dietetykiem z zawodu hehe [nic prawie nie pamietam:P]:):) 😘 meldowac sie kobitki kochane wrocilam !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja jestem a reszta gdzie dziewczyn moja zuzia juz 3 godz spi boje sie co bedzie w nocy ja jeszcze spi:) jutro sa imieniny mojej mamy a po jutrze urodziny szykuje sie impreza :):) mala kobitko juz sie do mnie usmiechnelo lezy obok mnie mala Zuzia wierze ze do ciebie tez sie usmiechnie :):)😘 pani misiowa to patrysia wyrusza juz do dzieci ale fajnie :):) 😘 patinko to taka z ciebie internautka :D bedzie dobrze aby do przodu :):)😘 gramka powodzenia na egzaminie dietetyka nie jest trudna wkoncu ja prawie jestem dietetykiem z zawodu hehe [nic prawie nie pamietam:P]:):) 😘 meldowac sie kobitki kochane wrocilam !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana!!! na 11 jadę na rzeź bo nic nie umiem ale jakoś mnie to nie stresuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a gdzie wy sie podziewacie ??? gramka i jak tam egzamin ci poszedl :):) 😘 odzywac sie prosze ja ide robic pulpeciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki 🌼 🌼 GRAMKO JAK TAM EGZAMIN? CHWAL SIĘ ;) PANIMISIOWA - WIZYTĘ MAM NA 16.40 tak więc jeszcze trochę..... chyba "umrę" podczas badania USG....;) Tak bardzo bym chciała usłyszeć, że fasolka tam jest - w środku, w moim brzuszku i pozostanie na kolejne 8 miesięcy 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem mała kobitko czekam z niecierpliwością :-) egzamin za mną... facet poje... ale semestr do przodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Kobitko jak wrócisz od lekarz to szybko do nas napisz, bo w napięciu oczekujemy na pomyślne wieści. Gramka a Ty daj cynk jak przeżyłaś egzamin? Ja już jestem po sesji i jestem wykończona fizycznie i psychicznie... ale idzie wiosna więc uszy do góry! Patinko jak sobie pomyślę, że Twoją dietę szlag trafi, a właściwie to jej efekty to Cię podziwiam... może tym razem będąc w ciąży nie przybierzesz dużo na wadze i po porodzie będziesz laska... 👄 Misiaczki mogłabyś skrobnąć do nas chociaż kilka słów, co u Ciebie i co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki u mnie nic ciekawego,już po @ ,przyszła planowo 27.02 od dzis łykam clo przez 10 dni,pózniej jadę do gin na pregnyl,ciekawe co bedzie w tym cyklu,jakoś juz tracę nadzieję:( STARAJĄCE SIĘ ❤️ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ Myszka24/USA..............26.................35......... .......19.03.10 nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................67.................07.03.10 kalpek....................... 22.................31................. EwelkaO /Kraków........ . 28.................17.................17.03.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.03.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? PaniMisiowa................. 29..................2..................31.01.10 mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 ZACIĄŻONE 🌻 Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nevmila......................23...................9..... ............25.06.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................29..................18..... ............01.08.10 patinka26...................27..................13...... ............07.09.10 DZIECIACZKI URODZONE 👄 Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 22..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................????................Emilka .........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała kobitko i co tam?? daj znać mam nadzieję że chociaż tobie się poszczęściło 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitko a kysz temu złemu nastawieniu ;-) fajnie, że jesteś :-) małą kobitko... zaglądam co chwila i wyczekuję :-) wierzę, że świętujecie radosną nowinę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Przepraszam, że rzadko udzielam się na forum ale to dlatego, że nie mam za bardzo o czym pisac... Wczoraj zaczęłam szkołę. Bardzo się cieszę, że w końcu się zmobilizowałam :) Graminis - gratuluję zaliczenia sesji 👄 Monia ja równiez jestem w trakcie przyjmowania Clo - tylko ja biorę przez 5 dni - jutro ostatnia tabletka :) Muszę zadzwonić do gin czy ma robić kolejny zastrzyk. Tak więc podsumowując clo i pregnyl opanowały nasze cykle. Oby tylko zadziałały skutecznie :) Mała kobitko odezwij się 👄 Dla wszystkich duży buziak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni i Monita zawsze mi się mylacie :) No ale to nie ważne :) Moniu mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane widze ze szalejecie dzisiaj na forum :) Niedlugo minie poludnie i ani jednego wpisu :) Prosze usiasc do komputerow i napisac kilka slow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nikolko!!! kurcze martwię się co u małej kobitki!!! odezwij się kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Graminis - na Ciebie zawsze można liczyć :) Madzik, Monita, Monia, Lilowa, Pani misiowa, EfQa, Patinka, Megan, MAŁA KOBITKO i cała reszta gdzie się podziewacie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×