Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

kurcze nikolko... smutasko jak nikt nie zagląda... co za dzień :-( ciągle sprawdzam, odświeżam a tu echo!!! mała kobitko... odezwij się!!! monia, jak zdrówko??? kalpeczku, ty już po szkoleniu??? monitko... 😘 myszko 😘 madzik znów cię zuzka tak pochłania??? pani misiowa... przedszkole jest??? decyzja podjęta??? lilku jaka pogoda o was??? my kolejny dzień spędzamy w domu bo wieje straszliwie a dziś to nawet śniegiem sypnęło... masakra jakaś!!! nikolka... dobrze, że choć ty tu dziś zajrzałaś... bo to klikanie z samą sobą doprowadziłoby mnie do obłedu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj oj... no ale stronka nowa... no to macie... słonika na szczęście... żeby nam topik nie zdechł... ##,................,#**#,.,#**#, .....##.........,,#####...........# .......##....,#..........#....//.....# ........###*.....#..........((......# ..........'''#................... ....# .............''#......#...............# .................''##;........#.....#, ......................#........"##"...#, ......................#....................#, ......................#.....#................#, ......................#.....#..................#,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :) No Kochane ale tłok!!:) U nas akcja ,,pakowanie''. Dzialam glownie gdy Adas spi. Staram sie by nie czul sie zaniedbywany. Chodzimy wiec na spacerki, bawimy sie, spedzamy czas jak nalezy- bez sciemniania.Wynik? momentami zasypiam przy karmieniu i to nie tylko nocnym. Jestesmy juz jednak prawie spakowani i w weekend mozemy przejsc do kolejnej fazy, czyli przewozenie. Zaczynamy w piatek.Jutro wieczorem chce wiec odpoczac i zregenerowac sily, bo przeciez ktos to musi jeszcze rozpakowac, poustawiac, zapelnic szafy... jakos wole tym sie sama zajac a Malzowi zostawic noszenie dobytku :) Adas pieknie przewraca sie z brzuszka na plecki, musze wiec ciut bardziej na niego uwazac. Smieje sie jak mala zaba- a my mamy ubaw razem z nim. Moniu🌼 co z Toba? Mialam napisac do Ciebie maila, ale czasu brak...przepraszam... a chodziloby mi o kroliczkowy kostium na wielkanoc. Moze jeszcze jutro znajde chwile i napisze.Z tego jednak co wyczytalam masz problemy z oczetami, nie bede wiec cie chyba meczyc.Jak sie czujesz? Mala Kobitko🌼 nie bede oryginalna- ODEZWIJ SIE. Grameczko🌼 u nas pogoda bardzo ladna, dzis bylo 14 stopni, czuc wiosene...porzucilam zimowe odzienie ;) Monitko🌼 i jak CLO? Jak sie czujesz? Patinko{kwiatek] jak idzie w collegu? Ok, uciekam... bo jak sie rozsiade, to potem ciezko bedzie tylek ruszyc...a Adas juz dawno slodko spi... wiec powinnam juz zawijac w te swoje sreberka ;) :) Dobranoc Kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilku śpij słodko i zbieraj siły!!! ucałuj małą żabkę od cioci gramki... no nic... uciekam... mam nadzieję jutro tu z kimś poklikać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzsik255
hej laski ja juz mowilam ze dzis mam urodziny mu mamy wiec jestem usprawiedliwiona i zmeczona wiec jutro sie odezwe :):)***😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie to ja tylko juz mam klapki na oczach zuzia troche meczy bo aby patrzec jak zabek bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) Sloneczko juz wysoko a Wy jeszcze spicie??!! Hallo! Hallo!! A kto bedzie za nas kciuki trzymal?Za godzinke idziemy na szczepienie. Mam nadzieje, ze Adas dzielnie je zniesie i obedzie sie bez goraczkowania po nim. No Kwiatuszki!! Wstajemy, wstajemy. Piekny dzionek przed nami! Madzik🌼 a Mamusia czestowala jakims dobrym truneczkiem wczoraj? :) Och, tez wybralabym sie na jakas imprezke rodzinna. No ale przeciez przed nami parapetowka! Zapraszam wszystkie! Ale fajnie by bylo! Buziaki.Lece. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie też piękna pogoda się zapowiada dzisiaj moja siostra przyjeżdza z dziećmi aż strach pomyśleć co się będzie działo:)trzy małe tornada przelecą przez dom:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o megan... no to rzeczywiście... megamasakra :-) madzik ale dziś już nie masz usprawiedliweienia ;-) lilku trzymamy cały czas z lenką kciuki za adaśka!!!! mała kobitko.... ❤️ monitko aloha... monia mam nadzieję, że jest ok... tylko jesteś zagoniona... myślę o Was!!! ❤️ kalpeczku hop hop!!! myszko kochana a co tam u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle miałam racje kochane łobuzy tym razem wybiły mi szybe w drzwiach:( na szczęście nic im się nie stało:)ale niestety musiałam porozstawiać ich po kątach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki *gramko dobrze ze chociaż ty nam tu na straży stoisz:):):) 👄 *lilku widzę że pakowanie na całego:) ale fajnie że będziecie na nowym mieszkanku:) a rozkładanie znacznie szybciej idzie niz pakowanie więc spokojnie wszystko zrobisz:):):) trzymam kciuki za adaśka żeby nie płakał na szczepieniu:) *megan współczuje z dzieciakami:) mój brat tez ma trójkę (11,7,3 lat) jak wpadną do mnie i mój kris z nimi to idzie oszaleć hihihi *mała kobitko jak tam są juz wieści na 100%????? *patinko👄 *nikolka ja mam brak owulacji więc muszę podwójną dawkę brac żeby coś urosło 2xdziennie przez 10 dni,najgorsze jest to ze dzwoniłam wczoraj do gin i znów nie mozna kupić pregnylu!!!!a ja muszę 13 marca dostać ten zastrzyk bo jak nie to znów moze powstać cysta z niepękniętego jaja:(:( a tego bym nie chciała *sara i jak ?zdecydowanan juz jesteś na to hsg?czy nadal brak czasu? *WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK🌻🌻🌻 ucałuj też księżniczkę👄 *nikola dla ciebie specjalne 👄 *jolanta zdrówka dla ciebie i dzieciaczków *moniu głowa do góry,jak juz nie możesz to bierz dzieci i wpadnij do mnie na "wiochę"w góry na odpoczynek misiaczki,myszka,panimisiowa,kakusia, kalpek odezwijcie się zwłaszcza wzywam kobitki które borykają się z problemami zajścia bo coś mało się już udzielamy,sama to po sobie widzę że czas daje nam w kość:(:(:(bo w końcu ileż można,ale razem zawsze lepiej gramko słucham ciebie i nastawiam się na pozytywne myślenie w tym cyklu!!!zobaczymy co będzie buziole dla wszystkich kobitek a ja dziś byłam na komisji w zusie,wszystko oki zrobiłam trochę zakupów głownie spożywka i słodkości :P jak mi zeżre posta to się na serio wkurzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Martwie sie o małą kobitke :(nic nie pisze nawet na gg... :( Gramka super,ze sesja zaliczona,juz do przodu idziemy :) Monitko ja nie mam o czym pisac... A Monia nie ma kompa,bo wyłączał sie jej i nie mogła właczyc,wiec dała do serwisu,wiec z meisiac nie bedzie miała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja ide jutro do szpitala :( na neurologie, bo po tym moim wypadku moja glowa nie dziala jak trzeba ciągle migreny, wymioty i zawroty glowy trzymajcie kciuki zeby nie wyszlo cos najgorszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!! Jestem ze swoim kompem, niestety nadal zepsutym!!! Zadzwonili dziś do mnie, żebym po niego przyjechała, bo oni jednak tym się nie zajmują, tylko inna firma i kazali mi go przewieźć!!! Sukinsyny!!!! Tak to jest, jak się reklamuje towar na gwarancji!!! Wkurzyłam się i próbowałam włączyć. Udało się :D Potem spróbowałam znów i to samo :D Postanowiłam więc chwilę go w domu potrzymać zanim znów oddam :D Ech... do nadrabiania dużo nie miałam!!!! U mnie... cóż- ze zdrowiem laseczki nie najlepiej, nie najlepiej... Poza tym leci- Adaśko stawia pierwsze kroki :) Zaraz pewnie się obudzi, a ja sajgon w domu inawet obiad nie tknięty:) Wszystko przez to, że robiłam formę i kroiłam sukienkę dla kuzynki. Nawkurzałam się, bo kupiła za mało tkaniny i jeszcze wymagania ma, nie dość, że za darmochę Ona ma rozmiar 52 a zażyczyła sobie taką: http://www.allegro.pl/item930071826_nowa_elegancka_spodnica_wysoki_stan_szelki_xxl.html Szkoda gadać- twierdzi, ze ją wyszczupli... Dziewczyna ma 19lat.. Skoro mam przez chwilę kompa, to będę w miarę możliwości zaglądać :-) 👄👄👄 Gramka- to jest Twój numer kom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o szit... zapomniałąm, że mam nowy numer :-) tak moniś to ja cię gnębiłąm ;-) fajnie, że jesteś!!! co się dzieje niedobrego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka- wiedziałam, że to Ty, tylko nie wiedziałam na jaki numer odpisać :D A ze zdrowiem.... nie będę może nic pisać, bo jeszcze nic na 100%- tzn nie wiem, czy trzeba się załamać, czy żyć dalej... Kurka- zbieram tyłek i robię ten obiad- dziś rybka, brokułki , ziemniaczki... Potem Adaśka nakarmić, posprzątać... Pogoda debilna, wieje i śnieg popaduje, nie wiem czy dziś wyjdę na spacer. Uciekam! Ale kompa nie wyłączam :D Monitko- uważaj, bo przyjadę naprawdę :D Zapomniałaś, że masz pi paznokcie zrobić :D Ciekawe jak u Alutka i Efqi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa- koniecznie daj znać co u neurologa!!!! Oj, ten temat to ja już też przerabiałam, najeździłam się do tych neurologów:-( Pewnie w pierwsze kolejności EEG zlecą. Dobra, zbieram dupę, bo będę pisać i pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak się pojawiłaś to chociaż ruch jakiś na forum :-) mniama... to ja się pakuję i lecimy z leną do was na obiadek :-) więc ten numer jest jedynym aktualnym... tamten do kosza :-) ja chyba zrobię makaron z serem i szpinakiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakbym taki obiad M zaserwowała, to by umarł ze śmiechu :D W życiu by nie tknął. Rybka opanierowana :) Adaśko nakarmiony, teraz ziemniaki... A jaka u Ciebie pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he mój małż dziś ma popołudniówkę... to jest obiad dla mnie :-) ale on lubi makaronowe zapiekanki... tyle, że szpinak dla niego nie istnieje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO :) W Polsce zima wróciła, a u mnie WIOSNA. Przepiękny słoneczny dzień. Do tego mam wolne więc zrobiłam małe porządki. Słońce jednak dodaje ogromnej energii i chęci do życia :) Monia - wierzę, że wszytko z Twoim zdrowiem będzie dobrze 👄To samo dotyczy Pani misiowej :) Graminis - Ty jak codzień stoisz na straży forum i pilnujesz żeby się rozwijało :) Postawa godna pochwały :) Monita - przepraszam, że nie odpisałam na gadu. Właściwie odczytałam Twoją wiadomość wieczorem, a Ty byłaś niedostępna. Szkoda, że masz taki problem z dostępnością pregnylu. Gdyby można było to bym Ci tutaj kupiała i wysłała ponieważ nigdy nie miałam problemu z jego kupnem. Niestety na pewno sama wiesz, że to nie możliwe bo musi być przechowywany w niskiej temperaturze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i proszę- zaraz tę stronkę przepchniemy! Nikolko- u mnie raz słońce, raz zawieja śnieżna, ale Ci zazdroszczę!!! Gramka- zbieraj się, zaraz będzie jedzonko gotowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Was nie ma? Kurna, jak sobie pomyślę, że za niecały misiąc święta..... Macie jakieś pomysły i plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Monia ja mam słońce, a Wy szykujecie się do świat. Miałam ogromna ochotę leciec do Polski na święta. Załatwiłam sobie urlop i dzisiaj sprawdzałam bilety... Oczywiście WYSOKA cena spowodowała, że nie dane nam będzie spędzić świąt w gronie rodzinnym. Nie stać mnie na to żeby wydać 1000 na bilety :( Pocieszająca jest tylko myśl, że to OSTATNIE święta tutaj. Za rok będę już u siebie w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bilety oczywiście kosztują 1000 euro więc za taką cenę można mieć super ekstra "wpasione" wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka- doskonale Cię rozumiem, mam siostrę w Irlandi. Bilety najdroższe właśnie w takich okresach. Ja też chciałabym do niej polecieć, ale mnie nie stać, poza tym M nie da się namówić na lot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×