Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hejka dziewczynki;) trochę mnie nie było... i nie bedzie przez parę najbliższych dni... jutro idę do szpitala, w czwartek mam laparoskopie. trzymajcie za mnie kciuki please!!! buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
oj kobietki piszemy nie tylko jak jest dobrze ale takze gdy jest cięzej..pamiętajcie ze są takie co wspierają ale i chcą a byc wspierane...zaniedbujecie to forum az zaniknie...a szkoda..bo ja tu wywalczyam swoje drugie dziecko...kochane piszcie o bylcze czym ale ktos to II załozył gdzie ten ktos jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
EwelkaO trzymam mocno kciuki....na pewno bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie wszystko dobrze Martynka zdrowieje a dziś Rafałek dostała ospe ale się dzieje i jeszcze mój poleciał do Polski i zostałam z teściową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tabelkę 🌻🌻🌻 STARAJĄCE SIĘ 👄👄👄 Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ Myszka24/USA..............26.................35......... .......19.03.10 nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................67.................07.03.10 kalpek....................... 22.................31................. EwelkaO /Kraków........ . 28.................17.................17.03.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.03.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? PaniMisiowa................. 29..................2..................31.01.10 mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 ZACIĄŻONE 🌻🌻🌻 Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nevmila......................23...................9..... ............25.06.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................29..................20..... ............01.08.10 patinka26...................27..................13...... ............07.09.10 DZIECIACZKI URODZONE ❤️❤️❤️ Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 22..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................????................Emilka .........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obca masz rację!!! motywuj dziewuszki :-) jolka no to niezły klops... dbaj o siebie!!! a ja witam z rańca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja na sekunkde :) jutro ide do szpoitala na maly zabieg ale sie boje najbardziej epiduralu. u nas w miare ok auto mi szwankuje caly czas i chodze zla. jak wroce ze szpitala zmienie w tabelce tygodnie. posylam wam fluidki :) ***************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** :) ewelka tzymma kiucki za ciebie a ty za mnie :p graminis witaj Kochana :) jolanta bedzie dobrze mysmy ospe przechodzili z laura jak bylam w 4 tygodniu ciazy z Olivka masakra balam sie strasznie buzki uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety! Jak tam sie dzien zaczal? Mam nadzieje, ze nie wstalyscie dzisiaj lewa noga :) Ja mam humorek od rana.SLonko swieci,cieplo sie robi az milo.Nie moge sie juz doczekac wylotu do Polszy... Patinka jestesmy z Toba, trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szejka (zciągnęłam od ciebie moniś ;-) ) lenka dziś mi wpadła pod łóżko... tak wywijałą... :-( tyle się strachu najadłam... nie wiem jak to zrobiła ale nic się nie stałao :-) idziemy do dziadka na kawkę a później spacer póki mamy słonko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka wypita szykujemy się na spacer... a wy??? zaginęłyście??? dziewuszki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki:)co słychać dobrego?Ja już chyba wiosne poczułam bo jak zwykle zmieniłam kolorek włosow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka pisze do was inwalida :O kurcze w zeszly piatek byl u mnie lekarz w domu bo z ziemi wstac nie moglam cos z plecami od pn juz bylo duzo lepiej dzis rewelacja podnosze Olivie i znow, z samochodu nie moglam wysiasc :O jeju co sie dzieje umre chyba z bolu. zycze wam milego dnia :) ja mialam isc z mala na play group ale nie pojde wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ kobitki:) gramko co z tym kręgosłupem u ciebie??mam nadzieję że minie szybko a lenusia straszna wiercipięta :):):)dobrze ze nic sie nie stało,ale dzieci tak mają ,mój kris miał 8 m-cy jak z huśtawki wypadł i tez nic się nie stało na szczęście patinko trzymam kciuki za ciebie,oby wszystko sprawnie poszło i szybko do nas wracaj i pisz co i jak,mam nadzieję że może zmienią ci ten lek a ja siedze w domku gotuje gulasz:):):) piękne słoneczko świeci ale mroziku -5 jest:) co do leku to dalej nic nie wiem,dopiero ok.13 mam zadzwonić do apteki czy uda się ten pregnyl kupić a jak nie to juz zdecydowaliśmy się z mężem że jeszcze raz spróbujemy na leku ovitrelle, dziś juz zaczynam czuć kłucia w prawym jajniku jutro jadę na usg sprawdzić wielkość i prawdopodobnie od piątku czas działać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramko sorki bardzo myślałam ze to ty piszesz o kręgosłupie a to naszą patinkę znów zaatakowały bóle mam nadzieję że mi wybaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitko a co tu jest do wybaczania!!! fajnie, że jesteś!!! patinko no z kręgosłupem nie ma żartów... a twój obciążony... 2 ślicznotki i maluszek pod serduchem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana... mała kobitka się odezwała... żyje... jest... resztę opowie jak sama będzie chciała... ja nie czuję się upoważniona... a gdzie nasz panimisiowa??? bo też zaczynam się martwić... wzywam was dziewuszki bo cisza tu okrutna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojone koleżanki
Mała kobitko Po tym co napisała Graminis chyba nie możemy spodziewać się dobrych wiadomości od Ciebie. Szkoda bo na pewno wszystkie mialysmy nadzieję, że po wizycie u ginekologa będziemy mogly cieszyć się z Tobą Twoją radością. Trzymaj się kochana i wiedz, że sercem i myślami jesteśmy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojone
o Panią Misiową: nalezy umieć czytac posty ze zrozumieniem: przecież wyraźnie napisała, że IDZIE DO SZPITALA!!!!!!! A tam musi swoje odlezec. A co do małej Kobitki: tak jak mysłałam, i ktoś napisała - przyrost betyy był za niski i pewnie była ciąża pozamaciczna:(, szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak pomarańcze czuwają... no cóż nie umiem czytać postów ze zrozumieniem ale chyba troska o kogoś to nic złego??? kochane pani misiowa pozdrawia!!! jak zauważyła pomarańcza... jest w szpitalu i ma wykonywane badania... być może na weekend wyjdzie na przepustkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki 🌼 Widać, że wszystko już wiecie, więc nie mam co pisać prócz tego, że w sercu :( i ból ....... Trzymajcie się wszystkie cieplutko a tym z Was które serdecznie się o mnie martwiły bardzo dziękuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała kobitko nie ma sensu wypisywać słów współczucia bo na pewno wiesz, że jest nam przykro. Jesteśmy tu żeby pomagać w trudnych chwilach. Trzymaj się kochana i uwierz, że na pewno doczekasz się radosnych chwil. Głowa do góry. Nie poddawaj się ❤️ Byłam wczoraj u ginekologa. Dostałam zastrzyk. Bolesny zastrzyk. Jeszcze dzisiaj czuję ból przy prostowaniu ręki. To chyba przez to, że mam za bardzo umięśnioną rękę :) :) Zaczęłam również przyjmować duphaston. Tak bardzo chciałabym żeby już się udało ponieważ z każdym kolejnym cyklem jest coraz trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane:) małakobitko bardzo mi przykro❤️ patinko jak po zabiegu zakładania szewka? jak się czujesz ?daj znać gramko i jak sprawa z samochodem? naprawiony? mam pytanie czy któraś z was miała podawany ten lek ovitrelle?? jutro jadę do gina,ale takiego innego z przychodni żeby sprawdzić wielkość pęcherzyków,jutro tez będe mieć ten lek,zobaczymy co lekarz powie,jak wielkość,kiedy wstrzyknąć i kiedy działać:):):):) kurcze nerwy mam straszne na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka a co za zastrzyk dostałaś?? a dlaczego zaczełąś brać duph? jesteś juz po starankach? panimisiowa wracaj szybko do nas i to zdrowiutka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×