Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hej dziewczyny u mnie wszystko dobrze Rafałek po malutku chodzi ale i tajk woli na czworaka ja dziś sprzątam piorę chyba coś sie zanośi hi hi chyba przebrałam sobie prawą reke bo mnie wczoraj bardzo bolała nawet nie mogłam się przykryć w nocy kądra dla wszystkich dziewczyn 👄 lilowa to masz fajnie a odnośnie dnai taty to my zrobiłyśmy laurke z modeliny było tam serce dwa kwiatki i nowe auto dla taty i balsam po goleniu mu kupiłyśmy miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zmienię tabelkę STARAJĄCE SIĘ 🌻🌻🌻 Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.04.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 Kakusia 24....................24..................1................. .24.06.10 ZACIĄŻONE 🌻🌻🌻🌻 Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nevmila......................23...................9..... ............25.06.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................29..................37..... ............20.07.10 patinka26...................28..................28...... ...........5-8.09.10 PaniMisiowa................. 30................10.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28.................15................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE 👄👄👄 Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza!!! dobrze, że jest jolka bo topik by padł :-( monitko co u was? czemu się nie odzywasz? madzik jak sprawy? monia tęsknimy!!! u mnie szybko.. czas ucieka między palcami... lenka rośnie i broi jak szalona!!! jutro idziemy na piknik rodzinny w firmie małża... oby pogoda dopisała... w pracy ok... jest adrenalinka, czasem ledwo co panuję nad tymi babami ale kręci mnie to!!! muszę się jeszcze sporo nauczyć... przede wszystkim konsekwencji i zołzowatości!!! podczytuję was codziennie ale nie zawsze mam siły żeby poklikać... ale pamiętam o was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gramka to masz fajnie piknik my ostatnio bylismy nad morzem prawie cały dzien i było super ja właśnie farbuje sobie włosy bo potem to nie wiem czy znajde czas zrobiłam sobie henne na brwi i tyle dzieci już śpią i wieczór nasz jak co dzień pozdrawiam was pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta to widzę salon urody u Ciebie. Ja uwielbiam takie zabiegi. Moja Nikola w nocy miała biegunke a teraz cos się stało, ze nie chce mi spać. Kładę do łóżeczka a ona wstaje. Nie wiem dlaczego. Mój m dzisiaj późno wraca a ja mam roboty w domu ze hoho. Ale jak mała nie śpi to nic zrobić nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gdzie jesteście ja wczoraj piekłam placek drozdżowy ale szlak go trafił i poszedł do kosza cały jakiś suchy nie do jedzenia ale dzię Martynka upiekła taki na szybko mój sprawdzony z truskawkami i wyszedł super pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej smerfetko u mnie wszystko dobrze troche mi nogi puchną ale takie uroki koncwki jak dzieci zdrowe bo moje tak pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie nic nowego jutro mamy dzwonic do adwokata to bede wiecej wiedziec wczoraj byla nasza data slubu i z tej okazji kupilismy sobie auto nikomu nie powiedzielismy ze jedziemy po auto a kupilismy w warszawie od jakiegos handlaza ale bardzo mlody i przyjemny byl :) kupilismy piekne BMW e46 srebne jak podjechalismy pod dom to sasiady wszystkie ze wszystkich stron sie patrzyly hehe jolanta wiem co czujesz ja mialam takie nogi napuchniete ze chodzic nie moglam jak banki byly i lezalam przez to 3 dni w szpitalu 😘 gramka jak tam po pikniku opowiadaj jak wrażenia😘 smerfetko widze ze dzielnie radzisz sobie z maluchami :) 😘 stefcia jak tam nikolka sie czuje polepszył sie jej stan?? 😘 liliowa prezencik tatus dostal bardzo orginalny my bylismy z Zuzia mniej orginalne i kupilismy naszemu tatkowi zestaw perfum :) 😘 myszko jak tam wypadlo otwarcie restauracji?? przyslij zdjecia fikusnych smakolykow 😘 patinko naleza sie pochwaly dla meza :) a ogolnie jak sie czujesz z fasolem wszystko ok :) przygon sloneczka troche do nas 😘 kalpeczku bedzie dobrze juz jestes w dobrych rekach wiec aby do przodu:) 😘 buzka 😘 i milej niedzieli zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny hej madzik to fajnie że macie nowe autko a ślub zobaczysz bedzie śliczny buzka dla małej miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lillAnn zaznacz tabelke i kliknij kopiuj a potem wklej ja to moge zrobić za ciebie ale spróbować możesz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tabelke lilliann STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.04.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 Kakusia 24....................24..................1................. .24.06.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nevmila......................23...................9..... ............25.06.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................29..................37..... ............20.07.10 patinka26...................28..................28...... ...........5-8.09.10 PaniMisiowa................. 30................10.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28.................17................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Madzik ale super to autko. Świetny se prezent strzeliliście. Nikola ok. wczoraj jej truskawki pierwszy raz dałam i nic jej nie jest. Ja dzisiaj zaliczyłam 2 ostatnie egzaminy, jestem prze szczęśliwa. Cały rok bez żadnych poprawek. Buziaki dla Was. Idziemy kąpać malutką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nie pisalam bo kurcze same problemy rodzinne i az odechciewa sie wszystkiego :( nie dotycza one mojego najblizszego grona tj dziecka i meza ale bliskiej rodziny i dlatego tez nie jest za wesolo poza tym tydzien temu mialam wesele isie suuuuper wybawilam zadowolona strasznie jestem, poziej chorowalam bom na weselu gardlo zdarlam poza tym niunio od wczoraj ma katarek bo taki glupi sasiad wiedzial ze chory jest to doszedl do dzieci i witasl sie choc nigdy tego nie robil ludzie sa nie odpowiedzialni! przeczytalam zaleglosci ale cos ich malo piszcie kochane Smerfetko suuuper cie poczytac buziaki dla skarbow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie wszystko dobrze jutro jade do szpitala na kontrole a tak to dobrze babcia zabrała moja Martynke przespałam się z godzinke a dziś moja siostra jesdzie na usg i zobaczą jak maleństwo i kto tam mieszka ja stawiam na dziewczyne bo siorka bardzo zbrzydła w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny u mnie nic nowego z Oskarkiem kiepsko jesteśmy już po rozmowie z ordynatorem który określił że to już nie będzie długo trwało, przepłakałam po tej rozmowie 2 dni nie wiem co będzie jak odejdzie nawet nie chce o tym myśleć. Jedno jest męczy się strasznie dlatego poprosiłam żeby pozwolili mu spokojnie odejść . A tak po za tym w poniedziałek zaczynam nową prace w starej będę tak jak dotychczas raz w tygodniu a w nowej mam pół etatu tak jak chciałam . Praca oczywiście w biurze bardzo się na nią ciesze myślę sobie że coś nowego jest mi potrzebne a szef wydaje się bardzo miły i do pracy mam 15 min spacerkiem dodatkowo mam dobre przeczucia. Szukam dobrego lekarza na śląsku bo zdecydowaliśmy się z mężem na inseminację nie chcemy już dłużej czekać a problem niestety jest po stronie mojego M ( głowa blokuje wszystkie nasze próby) Jakbyście mogły m kogoś polecić będę wdzięczna. Madzik szybkiego powrotu do zdrowia , ładny samochodzik nabyliście :) Jolanta powodzenia na badaniach:) Pozdrawiam Wszystkie i każdą z osobna !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madzik
Szpan bmw na wsi to jest cos,ale zeby jeszczde o tym gadac. Na naszej klasie też dałaś zjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gab kochana az łzy mi się cisną mówiłam mojemu mężowi o ty bo wiedział o małym przesyłam mu 👄 i niech bedzie mu lepiej tam z aniołkami skoro na tym świecie tak musi cierpieć tak bym chciała cię pocieszyć ale nic nie bedzie stosowne przytul go mocno ode mnie i się popłakałam ..............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warszawa - dr. Dariusz Góźdź Byłam z moimi problemami u wielu "specjalistów", którzy na dzień dobry kierowali mnie na szereg badań i mało ich interesowało co ja mam do powiedzenia o moich objawach, albo od razu chcieli mi zapisać tabletki antykoncepcyjne produkcji firmy, której logo mieli na fartuchu. Dr. Góźdź był zupełnie inny. Wysłuchał wszystkiego co miałam do powiedzenia, uspokoił moje obawy (hipochondryczka ze mnie ;-)). Miałam bardzo nieregularny okres i problemy z zajściem w ciążę. Dopiero on poprawnie zdiagnozował moje zaburzenia hormonalne. Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek pełen empatii. Świetny specjalista, trochę w typie roztargnionego naukowca, ale wiedzę ma naprawdę niesamowitą, a cierpliwość do odpowiadania na tysiące pytań ogromną. Wiem, bo wypróbowałam. Polecam go wszystkim moim koleżankom, które maja problemy nie do rozwiązania.. Obecnie jestem szczęśliwą mamą Pozdrawiam, Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane!!! Miałam tyle napisać, ale wszystko jakoś uciekło gdy przeczytałam wpis Gab... Kochana- powiem Ci tyko tyle, że będę sie modlić...❤️ Oczywiście się poryczałam... U mnie... już lepiej, jakoś ogarnęliśmy to wszystko, mamy niestety trochę długów, ale musi być dobrze. Madzik- masakra z tym wypadkiem, Bogu dzięki, że już oki! Jolanta, Patinka- uważajcie na siebie!!! Lillann- cudne zdjątko dzieciaczka! Pisz więcej! Kakusia, Efqa- jak sie cieszę, że znów jesteście staraczkami!!! Olawd- jak Tymuś??? ten guz mnie zmroził!!! Liluś❤️Wiedziałam, że mała jest silna i wyjdzie z tego bez szwanku!!! Bogu dzięki!!!! Kalpeczku-masz wyniki i co dalej? ❤️❤️❤️ Gramka- nie masz pojęcia jak Ci zazdroszczę, że z pracą ok. Całuski dla Lenki!!! Jeśli którąś przeoczyłam, to przepraszam. Ściskam Was mocno kobietki. Postaram się zaglądać częściej. 👄dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas troche slonka sie pojawilo :) ja w czwartek jade do lekarza nie wiem czego ale boje sie ze mi gipsu nie zdejmie ze cos bedzie nie tak:(teraz bede miec taka poduszke ktora usztywni mi reke a tak bym chciala juz wziasc Zuzie na rece. Im blizej to tego lekarza tym bardziej boli mnie ten bark. oczywiscie dziewczyny nie napisalam to dla szpanu poprostu to jedyna rzecz ktora mnie pocieszyla w dniu mojego niby slubu hm... szpan na wsi- gowniarskie okreslenie :D a tym bardziej ze wczesniej tez jezdzilam BMW to nie wiem dlaczego miala bym sie nim chwalic (rzecz nabyta) a tak na marginesie to nawet nim u mamy jeszcze nie bylam bo chcemy zalatwic najpierw wszystkie oplaty a jak wczesniej napisalam to nikt nie wiedzial ze jedziemy po auto a wiekszosc rodziny dowiedzialo sie na 2 czy 3 dzien ze go mamy a nie ktorzy do tej pory nie wiedza ze go mamy np mojego dziadki he. do madzika daj nk to wstawie specjalnie dla ciebie :D jolcia jak tam kontrola z fasolem wszystko ok?? opowiadaj kto sie pokazal na usg siostry :) 😘 Lillan a jak tam u ciebie fasolka sie czuje :) a ty jak sie czujesz :) 😘 stefcia gratuluje zdania egzaminow oby tak dalej moja Zuzia zjadla wczoraj danonka truskawkowego i zrobila kupe na zielono nie wiem czy mam sie martwic ze to od tych truskawek 😘 kakusia to zabawa byla udana napewno jak gardlo chore :D a sasiad jakis glupi czlowiek 😘 gab tak mi przykro zadne slowa nie zastapia twojego cierpienia ale tak musi byc Bog chce Oskarka u siebie❤️ jeszcze wszystko sie ulozy 😘 monia bedzie dobrze pieniadze raz sa raz ich nie ma wyjdziesz na prosta :) 😘 gramka co u ciebie jak tam twoj slodziak? 😘 patinko odezwij sie:) 😘 kalpecZku a ty co tak ucichlas :) 😘 myszko a ty czemu nic nie piszesz :0 😘 liliowa co tam u smieszka Adasia slychac :) 😘 😘 😘 😘 pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wracam w koncu do Was :) rzyganie zaczyna mi odpuszczac i nawet da sie troche posiedziec przy kompie monia witaj kochana madzik musi byc dobrze z twoim zdrowiem, lekarz na pewno cie uspokoi smerfetka fajnie ze jestes kakusia a jak starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tabelke lilliann STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.04.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 Kakusia 24....................24..................1................. .24.06.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nevmila......................23...................9..... ............25.06.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................29..................37..... ............20.07.10 patinka26...................28..................28...... ...........5-8.09.10 PaniMisiowa................. 30................12.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28.................17................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Kobietki 🌼 Gab🌼 jestem i mysle tu o Was...modlitwy płyna równiez z Anglii... Moniu🌼 odezwij sie w wolnej chwili na gg. U nas wszystko ok. Adas raczkuje, Małż pracuje a ja sprzatam domek wlasnie.Ostatnie dni mialam zabiegane wiec nadrabiam domowe obowiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje stranka narazie starankami bo @ przyszla dwa dni wczesniej lub wreszcie reguluje mi sie cykl ;p pozytyw tego ze zamiast 7 dni trwala tak 4-5 ;p ale narazie to sa takie luzne staranka bedzie to bedzie bez liczenia dni plodnych itp. poprostu kochamy sie kiedy mamy na to ochote i jest tak narzie suuuuper p;ozdrawiam jak bede miala chwilke to napisze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.04.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 Kakusia 24....................24..................2................. .22.07.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nevmila......................23...................9..... ............25.06.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................29..................37..... ............20.07.10 patinka26...................28..................28...... ...........5-8.09.10 PaniMisiowa................. 30................12.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28.................17................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja po kontroli w szpitalu zrobili mi usg i powiedzieli że dziecko powinno byc mniejsze niż ostatnio tak że mam sie nie denerwowac a brzuch mam ponoć mały i przytyłam 12 kilo za dwa tyg. do kontroli a siorka bedzie mniec dziewczynke ......... wiedziałam monia fajnie że napisałaś dasz rade panimisiowa jeszcze troche i wymioty bedziesz mniec za soba madzik 👄 gramka 👄 kalpek 👄 gab [usta i dla reszty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×