Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Witajcie kochane co tam u was slychac ?? pusto i cicho jakos jak znosicie upaly bo ja ciezko ale nie narzekam bo lepsze to niz zimno zadko was odwiedzam bo jestem na etapie zmiany mieszkania i mam duzo spraw na glowie ale czytam was w kazdej wolnej chwili ale nie mam siely pisac jestem wykonczona i fizycznie i psychicznie a tu remont jeszcze przede mna pozdrawiam kochane i bede zaglądać czy nasze brzuchatki urodzily, badz czy sie jakis nowy brzuszek nie szykuje a tak na marginesie to juz dawno nie bylo pozytywnego testu...;p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dziś byłam na kontroli w szpitalu zrobili mi usg dziecko głową w dół wód ma dużo czyli pani powiedziała ze ok i za tydzień do kontroli ale mi już ciężko Martynkaw przedszkolu ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tabelkę mam nadzieje że ostatni raz STARAJĄCE SIĘ 👄👄👄👄 Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.04.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 Kakusia 24....................24..................1................. .24.06.10 ZACIĄŻONE 🌻🌻🌻🌻 Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nevmila......................23...................9..... ............25.06.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................29..................40..... ............20.07.10 patinka26...................28..................28...... ...........5-8.09.10 PaniMisiowa................. 30................10.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28.................15................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE 🌻🌻🌻 Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka to już??? boże jak ten czas leci!!! myszeńko trzymam kciuki trzymam trzymam :-) ja dziś ostatni dzień w tym tyg do pracy jutro mam wolne z okazji roczku mojego dziecka cały dzionek spędzimy z nią a wieczorem wyruszamy na północ na wesele szwagra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie witam boli mnie czesto brzuch i leże duzo urządzamy dziewczynom moim pokoik dla nich i wpadlam w wir kupowania, na razie tylko planuje ale sofka dla Patrycji jest juz wybrana, widzialam wczoraj cudne dywaniki teraz sie tylko zdecydowac na któryś jolanta to juz niedlugo, bardzo sie ciesze, ja chyba tez juz bym chciala myszko buziaki gramka to juz roczek, ale duza panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę i wspominam! szkoda że was nie ma!!! :-( rok temu miałam juz skurcze co5 min i zczęła się przygoda mojego życia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko Wszystkiego naj naj dla Lenki i 1000 buziaków od Kacperka 👄 Myszko my dzis tez swietujemy przeciez wiec zycze ci tego samego co sobie milosci zgody i jeszcze 100 a nawet wiecej lat u boku tego jedynego...Wszsytkiego dobrego z okazji 4 rocznicy slubu :) Jolanta to juz o krok od finalu dla ciebie tez wszystkiego dobrego zeby wszystko bylo ok ale przeciez inaczej byc nie moze dla pozostalych tez moc buziakow 👄 ja uciekam bo pelno zalatwiania spraw ze sprzedaza mieszkania a w poniedzialek okaze sie co z naszym nowym ale jestem dobrej mysli bo to dzien urodzin niuniuska :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka buzaiczki dla Lenki :) U mnie nie jest dobrze niestety,z nasieniem kiepsko...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Kochana Leneczko: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Sto lat! Sto lat! wujek krzyczy, ciocia wręcza kosz słodyczy, dziadek w nowej swej koszuli, babcia Cię do siebie tuli, mama torcik dekoruje, tato wszystko to filmuje... Skąd to całe zamieszanie? Urodzinki masz kochanie! 👄 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Kakusiu dziekuje bardzo za zyczenia i dla Was rowniez: 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Z okazji święta Waszego życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości, niechaj problemy Was omijają, a wszyscy bardzo Was kochają, Bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie wszystko okm poz atym jestem zmęczona io buzka już taka inna gramka wszystkiego naj dla Lenki moja siorka chce dać Lenka na ime dla swojej córeczki myszko sta lat dla was kalpeczku i co powiedzia doktor można jakoś te nasienie wzbogacić panimisiowa 👄 lilowa 👄 monia👄 monita👄 madzik👄 i dla reszty dziewczyn 👄 a co z tymi dziewczynami które miały termin na czerwca odezwijcie się co tam u was zapomniałyście o nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gramka wszystkiego Najlepszego dla Lenki❤️-czas bardzo szybko leci,masz racje. Jolanta aby poszlo szybko i sprawnie :) super ze udalo ci sie dojsc do samego finalu :) Pani misiowa odpoczywaj czesciej takie bole brzucha nie sa dobre... myszka dla was rowniez wszystkiego naj naj i najlepszego 🌻 bede trzymala kciuki mocno za udana laparoskopie Kalpek czy lekarz cos zaproponowal ?jaies leczenie? jakas moze farmakologia? kakusia zycze szybkiej i w miare bezbolesnej przeprowadzki ja to mam gesia skorke jak wymawiam to slowo :D STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.04.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 Kakusia 24....................24..................1................. .24.06.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nevmila......................23...................9..... ............25.06.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................29..................40..... ............20.07.10 patinka26...................28..................33...... ...........5-8.09.10 PaniMisiowa................. 30................10.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28.................15................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 ja opadam z sil Laura w przyszly piatek konczy szkole ale teraz jest jakas masakra jezdzimy non stop do lekarzy-astma,krotkowzrocznos z-0.75 poszlo do -2.75,no i nerki Olivke wzmacniam specjalnymi olejkiem z omegi 3 i 6 i jak na razie nie choruje :) a upaly to jakas porazka ledwo zyje w pracy szczegolnie ciezko mi szefostwo nadal nie wie o ciazy ale juz sie przymierzam do rozmowy ktorej sie strasznie boje. Monita odezwij sie kochana :) Monia zyjesz? Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Zyję, żyję. Ale tem czas zapiernicza. Spóżnione życzonka dla solenizantów!!! 👄🌻 Po okropnych upałach dziś słyszę stuki kropel- niesamowite- pada deszcz!:D Jolanta- jesli nie zmieniłaś nr tel, to napisz sms-ka jak już się zacznie, przekażę na forum:) Kalpeczku- jakie dalsze postępowanie? Czyli jednak nasienie... A Ty ciągle narzekałaś na siebie. Dobrze, że w końcu jakieś konkrety❤️ Patinko, Pani misiowa- uważajcie na siebie dziewczyny. Gab- odezwij się Kochana!!!!❤️ Ja miałam ciężką noc- Adaś od wczoraj podejrzanie gorączkuje, nic się nie wyspaliśmy i teraz biedactwo nadrabia. Czekam aż się obudzi, bo musimy do lekarza przed 10 zdążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jejku jak Wy te upały znosicie bo ja już nie wyrabiam normalnie. Moje dziecko zalicza teraz same upadki odkąd zaczęła chodzić. A czemu tak mało o starankach teraz sie pisze? Pozdrawiam w ten upalny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziekuje wszystkim za zyczonka👄👄 Ja juz nie moge spac choc u mnie dopiero 5:48 rano,tak mnie bola jajniki-bo mam owulacje....szkoda tylko ze jednego jajowodu brak,a drugi zapchany:(:(:(:( Mezus juz poszedl do pracy, a ja wstalam i ciekawe co bede robic o tej porze....hmmmmm.... U nas tez caly czas upaly,ale my sie juz do nich przyzwyczaili..... Monis mam nadzieje ze Adaskowi szybko przejdzie ta goraczka,bo sie wycierpi biedak👄 No nic zycze Wam milego dnia kochane....moze uda mi sie zagladnac do Was pozniej:)Sciskam kazda z osobna:) Papatki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce ale sie boje...
hej:) bardzo chcialabym miec dziecko ale sie boje.... nie boje sie odpowiedzialnosci tylko przeraza mnie to co moze sie dziac ze mna podczas ciazy... przeraza mnie rowniez wizja porodu... moja przyjaciolka ostatnio rodzila mowila ze to niewyobrazalny bol myslala ze umrze.. i wlasnie tego sie boje.. czy ktoras z was tez tak ma/miala? prosze o ocpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka mnie bolał jajnik jak zaszłam w ciążę hihi. Jeśli się boisz ciąży to znaczy że nie jesteś jeszcze gotowa na bycie mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce ale sie boje...
nie jestem gotowa bo boje sie bolu? uwazam ze bylabym dobra mama. pracuje w przedszkolu mam swietny konakt z dziecmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boleć boli ale szybko się zapomina o tym bólu. Ja po porodzie mówiłam sobie, ze tylko cesarka przy drugim dziecku a teraz po roku znowu chce sama urodzić. Niektóre kobiety znoszą ból dobrze inne mniej. Ale radość z dzidziusia rekompensuje wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce ale sie boje...
tak wiec myslisz ze tak naprawde nie ma czego sie bac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerkam jeszcze do Was na chwilkę. Niestety Adam ma anginę- lekarka mówi, że teraz jest plaga. Upały? hm.. ja je uwielbiam. Podobno wyglądam jak murzynka:P Po deszczyku ani śladu. Mamy zakazane wychodzenie na upały, dobrze, że już piątek... Do pomarańczki- kochana- każdy ma pewne obawy, nawet jeśli nie na początku, to potem. Poród to niesamowite przeżycie- ból się zapomina, my jesteśmy do tego stworzone, bo faceci by nie wytrzymali:) A ciąża jest najpiękniejszym okresem, oczywiście różnie bywa ze samopoczuciem- ja np wymiotowałm przez pierwsze 4 miechy aż do szpitala trafilam, potem plamienia itd, a teraz jak patrzę na maleństwo to.... z resztą - głowa do góry- to wielki krok, że chcesz:) Liluś- a Ty gdzie??? Myszko, Saro ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce ale sie boje...
a powiecie mi dziewczyny czego moge sie spodziewac? co sie zmieni ( wiem ze wszystko ) ale chce posluchac rad doswiadc zonych mam :) jak wyglada porod ? wiem ze bedzie ciezko ale jak dac sobie ze wszystkim rade? z gory Wam bardzo dziekuje za odpowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim trzeba słuchać położnej bądź lekarza i robić to co oni każą. Może twój poród akurat będzie z tych lżejszych bo takie sie też zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Monia u nas tez sie chyba szykuje angina miesiac temu bylo to samo zaczelo sie od goraczki 2 dni a pozniej az ropa na gardelku od rana OLivka strasznie goraczkuje robi sie w ciagu 20 min cala czerwona az parzy skora sie luszczy rozbieram ja do samego pampersa podaje na przemian raz CALPOL raz Ibuprofen ale czuje ze jutro wizyta w szpitalu bo co 3 godziny temp na nowo skacze :( podaje jej jeszcze Lipomal ale chyba nie pomoze jesli to angina wrrrrr...i to moja wina 😭 od 3 dni woze laure na przygotowania egzaminy jakies spektakle i jak schodze o 3 ciej jade do szkoly po laure to ciagne mala ze soba zawoze gdzies tam za godzine znow wychodze bo trzeba ja odebrac zaweiesc w inne miejsce i tak do 21 godziny a wialo ostanie 2 dni i parno bylo wiec okna wiatraki spoceni bylismy a wiatr tak wial ze drzewa na pol lamalo :( oj wybaczcie ze tak smece. do Pomaranczowe co chce byc mama :) -ja po 1 szym porodzie byl bolesny to nie chcialam wiecej dzieci tak sie balam bolalo choc corka zrekomepnsowalo wszystko :) teraz bede rodzila 4 raz kazdy bolesny i za chiny bym nie chciala cesarki choc przy 1 szym porodzie o nia blagalam :D Gdybysmy umieraly przy porodach to by ludzi nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce ale sie boje...
no tak ... ale czegos "specjalnego" moge sie spodziewac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u nas nic nowego Oskarek od dzisiaj jest bez żadnego antybiotyku i bez tlenu trudno w to uwierzyć bo lekarze jedno a pchełka swoje ma ogromną wole życia. Ja zaczęłam nową prace i na razie nie jest źle zobaczymy ostatniego :) w połowie sierpnia idziemy do kliniki leczenia niepłodności. Czytałam posty pomarańczki i są dla mnie śmieszne . Nie rozumie jak można mówić że chce mieć dziecko ale boi się porodu. Co ma piernik do wiatraka . Dobra uciekam bo się czepiam . Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia jak dawno cię nie było fajnie że się odzywasz myszko kto rano wstaje ten ma długi dzień tak mi mówi Martynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta ale ci zazdroszczę (ale tak pozytywnie ) też bym chciała zobaczyć II kreski i mieć zdrowe dziecko. To ciężkie kiedy ono cię nie widzi nie słyszy nawet nie chce żeby go dotykać . To najgorsze wakacje w moim życiu wspomnienia wracają jeszcze rok temu byłam bardzo szczęśliwa a teraz staram się " normalnie żyć" Pamiętam wszystko każdy szczegół żeby to tak szło wymazać . Trzymaj się i szybkiego rozwiązania na pewno jest ci już bardzo ciężko !!!!!!!!!!!!!!!!!! Buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×