Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

witam hiszpanki, polki i wszystkie moje laseczki myszka no teraz tylko do dziela i bedzie gitara, tak jak mowisz w świete bedzie juz brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Kalpeczku ja tez sie ciesze z tej decyzji i jestem jakos bardzo spokojna:) PaniMisiowa👄 co do doklanych kosztow calego zabiegu dowiemy sie na pierwszej wizycie u Pani Doktor- powie nam co pokryje ubezpieczenie a co nie....ale z tego co kiedys mi mowil moj ginek to koszt jest ok. 10 tys. dolarow wiec to chyba wyjdzie gdzies okolo 30 tys zlotych jak dolar jest po 3 zlote, wiec jak widac jest to od cholery kasy, ale coz....nie Ona najwazniejsza ...oddalabym wszystkie pieniadze jakie mam, aby tylko byc mama:) Ide po kawke i sniadanko, a Wam zycze milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pani Misiowa- w Polsce to około 13 tysięcy, do tego dochodzą jeszcze inne koszty. Podobno zależy od kliniki, najtaniej w Białymstoku. Ale cena masakra! Rekordzistka zaszła za 11 razem i jest szczęśliwą mamą:) Myszko- Ty śniadanko, a my obiad :P Znów mam full sprzątania, zamieniłam się w chorobliwą pedantkę, jak poczuję pasek pod stopą to dostaję cholery:O Patinko- odezwij się!!!! Liluś- co z Tobą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku- nie wiem o co chodziło, ale dobrze, że się wyjaśniło:) I nie waż się znikać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki chcialam wam podac moj nowy numer gg: 25016614 A tak wogule to co tak pusto tutaj??? Gdzie jestescie? Odzywajcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście??? myszeńko no to rzeczywiście spora inwestycja ale w takich sytuacjach chyba nikt nie liczy kasy!!! po to są pieniądze, żeby spełniać marzenia a to coś więcej niż marzenie :-) lilku lilku!!! wiem, że adaśko cudny ale my tęsknimy!!! kurcze monia zaraź mnie tym pedantyzmem ;-) kalpeczku :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia671 (i inne zainteresowane dziewczyny) - co do in vitro i kosztów w Polsce, to najtańszy nie jest Białystok, a Opole:) Nam z dojazdami, badaniami, lekami, kosztami wszystkich 14 wizyt przed stymulacją, w jej trakcie, punkcja, transfer - wszystko, wszystko aż łącznie z 2 testami na betę wyniosło 2 lata temu niecałe 9.5tys. teraz sam zabieg podskoczył o kilkaset zł, ale niewiele w porównaniu do innych miast i klinik. A co najważniejsze - fajni i kompetentni lekarze, no i skuteczni przede wszystkim - nam się udało za 1 razem i na opolskim wątku na bocianie kilku dziewczynom również. Jak ktoś jest z tych okolic, to polecam z całego serducha, choć klinika działa dopiero od kilku lat i dopiero walczy o swoją renomę:) (może dlatego tak się starają i przykładają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!! Widze, ze na czas sie zjawiam bo juz ktos zaczał za mna tesknic ;) a tak na serio: od 30 czerwca nie mielismy internetu, potem byla u nas siostra z synem- zwiedzalismy Anglie, a wczoraj wrocilam z Adasiem z Polski. Czas zlecial szybko ale juz jestesmy na miejscu i postaram sie zagladac :) Myszko🌼 bardzo sie ciesze z podjetej przez Was decyzji!! Kalpeczku🌼 dobrze, ze Malz tez przebadany i wspierany witaminkami- to duzy krok do przodu! Monia🌼 my chyba powinnysmy pogadac. Mam pomysla ;) Grameczko🌼 usciskaj mala ksiezniczke od forumowej ciotki.Duuuuzo zdroweczka dla niej. Czas szybko ucieka, masz racje, ale jeszcze wieeeeele pieknych lat przed Wami! Jolanta🌼 ogromniaste Gratulacje!! :) Jak sobie radzisz? Zajrze tu jeszcze dzis, teraz ide ogarnac Adasiowe zabawki dopoki spi ta nasza mala łobuzerka. Potem wybieramy sie na spacerek... dzis wyjatkowo po sklepach ( chociaz nie lubie) - bo wyprzedaze jeszcze trwaja a nam kilka ciuszków by sie przydalo. Sciskam Wszystkie i Kazda z Osobna!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj!!!! Voltare- dzięki, no widzisz a mi mówili, że Bałystok najtańszy. Liluś- no proszę! Wywołana do tablicy!!! :P Tylko mi nie mów, że byłaś w Krakowie, bo się obrażę!!!!!! Przeglądłam moje wpisy, ale chyba Wam nie powiedziałam: nam się niespodziewanie okazja do wyjazdu trafiła. Domek nad jeziorem za darmo, jedynie koszt dojazdu no i własnego wyżywienia. Bagatela- ponad 600km... za to do morza 100 i na pewno skorzystamy by pojechać na jeden dzień, choćby żabami i piorunami biło Wprawdzie to tylko tydzień i pogoda nie zapowiada sie ciekawie, ale niczego nie słucham, w końcu to nasze pierwsze wakacje od kilkunastu lat!!!! Strasznie się cieszę, choć mam nadzieję, że przeżyję z dzieciakami tę drogę, ale planujemy pojechać na noc, więc jakoś to będzie. No i w piątek wyruszamy:) Właśnie prasuję stertę ubrań i jutro powoli pakowanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka- zarażam Cię pedantyzmem:D Kończę prasowanko, 2 obiadki ugotowane, chałupa na błysk:P A przy okazji za łóżkami posprzątałam, bo mi się jakoś odsunąć zachciało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ci moniś zazdroszczę wakacji... a u mnie w pracy sajgon... zostaję co dzień dłużej i już mam kurwicę... całę szczęście jak wracam to zapominam o wszystkim bo lenka już czeka :-) liluś witaj!!! czyli wy też już wyurlopowani :-) extra!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Podnosze topik bo znalazlam go dopiero na 3 stronie- wow:) Gdzie Wy sie podziewacie?? Co slychac u Was?? U mnie dobrze....sloneczko bardzo ladnie swieci, a ja wlasnie zrobilam sobie sniadanie i pije kawke....mam nadzieje ze nidlugo sie pojawicie na topiku....czekam....milego dnia zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety.... do czego to dochodzi...??? kobiety pracujące przejmują stery? ;-) dziewuszyska niedobre!!!! wracać tu!!!!!! patinko co tam??? dziewczyny masz cudne!!! ślicznotki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam monia ja cie podziwiam za tą werwe do sprzątania, ja to sie musze zmuszac :P super ze wyjezdzacie, pogoda powinna byc ladna, najwazniejsze ze zmienicie otoczenie i pobedziecie wszyscy razem ja jutro jade na weekend do rodzinki, jestesmy juz obie spakowane jeszcze M cos sie opiera bagazy mamy tyle jakbysmy na tydzien jechali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł :) ja jeszcze na noc wpis zrobię :) Jemy z mężusiem lody,no nie pora nie,ale jakos naszła nas ochota... Dziewczyny jutro jade na weekend do kolezanki z forum...ale nie z naszego,znamy sie juz 3 lata,codziennie gadamy,piszemy,a nawet mąż był na weselu za fotografa :)juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jazda... fajna znajomość... ja mam męża z czata to wierzę też w przyjaźń internetową :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja w pracy...dobrze że dzis piątek jest :) Po pracy małe pakowanko i jedziemy. U nas jest chłodnawo to będzie sie dobrze jechało... Misiowa miałaś wkleic nam fotki...!gdzie są? Ciekawe co u misiaczki???????????????juz tak dawno jej nie było.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane ja w biegu wlasnmie pakuje rzeczy bo musimy juz sie wyprowadzic a tu jeszcze nowe nie gotowe sajgon totalny nie wiem jak to bedzie az sie boje !!! Myszko ciesze sie z decyzji i jestem z toba juz niedlugo bedziesz mama pozfrawiam a ja napisze teraz juz chyba dopiero z nowego domku bede miala wreszcie wiecej przestrzeni ciesze sie a zarazem boje jak ja ta przeprowadzke ogarne!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wakacyjnie :) Moniu🌼 bawcie sie tam dobrze i odpoczywajcie! :) Kalpek🌼 udanego weekendu i beztroskich pogaduszek z kolezanka!! :) Tez wierze w takie znajomosci! Kakusia🌼 powodzenia w pakowanku! A ja zmykam dalej do porzadków i obiadku. Malz z pracy wroci , zjemy obiadek i chcemy zrobic rundke po agencjach podrózy. Szukamy wakacji na koniec wrzesnia. W poludnie moze jeszcze Kolezanka z Synkiem wpadna. PS. Adas stoi juz przy meblach. Wczoraj dreptal wookol naszego lozka wspirajac sie raczkami o lozko.Oczom wlasnym uwierzyc nie moglam! PS2. Zabieram sie ostro za odchudzanie, bo rosne! PRzydalby sie jakis doping!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilus ja tez msuze sie wziac za siebie,bo rosne..szkoda tylko,ze to nie od czegos innego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze obiecywalam ale teraz bedą juz na pewno, kupilam sukienke w srode ide ją dopasowywac bo w sobote wesele wiec postaram sie o kilka zdjec gramka ja nie wiedzialam ze ty męza poznalas na czacie kalpek udanej wyprawy ja juz zaraz tez wyjedzam, Marcin pojechal z Patrycja na myjke samochod umyc i ruszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja na chilke ja czuje się dobrze choć szymon dba o to żebym zbytnio nie spała w nocy tak ok 2 lub 3 godzin mam zgłowy w nocy bo nie chce mu się spać byłam na wadze kontrolnej i szymus przybrał 100 g przez tydzień to troche mało a cały czas jest na cycu i daje mu jeszcze butelke a tak to ok a i jeszcze mam stan zapalny na dole p0ozdrawiam was pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tu tak cicho u nas wszystko dobrze jutro jade na szczepienie z Szymonem przeciw gruzlicy i ide na wage xzobaczymy ile przybrał od piątku u nas dziś było pieknie bylismy na małej wycieczce w parku Martynce bardzo się podobało pozdrawiam was i dziewczyny brac się do staranek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Nasz Adas konczy dzis 8 miesiecy... Szok ale ten czas leci! Maly staje juz przy meblach, raczkuje jak torpeda ;) Teraz smacznie spi a ja zagladam do Was z kawusia... a tu taaaka cisza! W piekarniku piecze sie pyszna drozdzoweczka- moze jej zapach Was tu przyciagnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa --- mnie łasucha przyciągnęła ta drożdżówka!! ale ten czas leci - dopiero co rozmawiałysmy na temat porodu a tu juz 8 miesiecy po... po dzieciach sie widzi jak ten czas ucieka . moj juz skonczyl 18 miesiecy i kiedy to zleciało??? teraz przez kilka dni mnie nie bedzie bo jutro ide do szpitala . ten ucisk na te nerwy w kregospupie nie daje mi żyć . w dzien chodze jak 90 letnia babciuleńka , podpieram sie wszystkiego co po drodze , chodze zgieta w pol , i faszeruje sie ketonalem... a w nocy--- masakra , wstac w ogole nie moge , nie mowiac juz o jakims przewroceniu sie na bok czy cos w tym stylu . gdy mam isc w nocy do toalety to z bolu i krzykiem budze kogo sie da - tak boli 😭 mam nadzieje ze mi pomoga bo 3 wrzesnia lece na tydz do irlandii i chcialabym byc sprawna... nie mecze was - buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! Wstawac spichy! Zapraszam na pyszna kawusie, chrupiące bułeczki z twarozkiem i szczypiorkiem. Dla wybrednych znajdzie sie cos wiecej w lodówce . ;) Jest tez kolejna porcja drozdzówki- dzis ze sliwkami ;) Olawd🌼 jak sie dzis czujesz? lepiej chociaz troszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac wtawac, dobrze lilowa mowi;) Ja zaraz tez ide po kawusie i sniadanko.... Dziewczyny wizyte mam umowiona na 9 wrzesnia na 10:30...wczesniej maja mi przeslac papiery do wypelnienia, na moj email....wiec powypelniam to i odesle a pozniej bede czekac na pierwsza wizyte ,cala w nerwach pewnie hehe:) Dobra ide po te kawke i mam nadzieje ze ktos sie zjawi:)Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×