Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

gab moja droga ja bym chciała żeby każda z was mogła mieć dzieci i nawet takie nie planowane jak to nasze 3 i modle się o to gorąco pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki. Gab nie znam dokładnie twojej historii ale ściskam Ciebie i Twoje maleństwo mocno. Miej marzenia bo one sie spełniają. Jolanta nie wiedziałam, ze to już trzeci dzidziuś u Ciebie, zawsze chciałam miec 3 dzieci ale nie wiem czy tak będzie. My dzisiaj wyjeżdżamy na wieś do naszego domku trochę odpocząć od tych upałów i przy okazji odwiedzić rodzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce ale sie boje...
nie rozumiem dlaczego mialoby to byc smieszne ze ktos boi sie porodu! przeciez to jest normalne. watpie zeby ktorakolwiek kobieta nie odczuwala strachu choc przez chwile. liczylam na pomoc piszac u Was, chcialam posluchac kogos doswiadczonego, ale widze ze sie mylilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie wszystko dobrze nadal czekam my dziś wyprawiamy Rafałkowi pierwsze urodzinki bo jak urodze to bedzie trudno tylko pare dni wczesniej także od rana troche gotuje i pieke kurczaki a co do twoich obaw to rozumiem każdy się troche boi ale to nie przeszkoda uwierz mi ten ból to nic w porównaniu co cię czeka to twoje dziecko musisz się troche poświęcić tak już mamy my kobiety głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie boisz bólu
to wez znieczulenie. Wierz mi sam porod to z tego wszytkego jest najlepisze. Najpierw w ciazy nasz mlosci, pozniej puchniesz, a gdzy brzuch jest duzy nie mozesz oddychac i spac. Co chwila chodzisz do toalety. Po porodzie przez ok 1 rok do 1,5 nigdy normalnie sie nie wyspisz bo je typu o 5 rano. Więc porod przy tym wszystkim to malo znaczacy epizod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny roczek się udał super mały z zachwytu nie mógł jak mu się podobał tort a wybrał różaniec mamy taki zwyczaj że stawiamy książke różaniec kieliszek i pieniądze i wybrał różaniec i pieniążki wszystcy się śmiali że będzie ksiądz w rodzinie hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić ... Więc któregoś dnia zapytało Boga: * Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tak żyć skoro jestem takie małe i bezbronne ??" - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę dla Ciebie jednego. On będzie na Ciebie czekał i zaopiekuje się Tobą. * Ale powiedz mi Boże, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym ?? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do Ciebie każdego dnia ... I będziesz czuł jego anielska miłość i będziesz szczęśliwy. * A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówili, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie ?? - Twój anioł powie Ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. * A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą, Boże ?? - Twój anioł złoży Twoje rączki i nauczy Cię jak się modlić. * Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni ?? - Twój anioł będzie cię chronił nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. * Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Ciebie, Boże więcej widział ... - Twój anioł będzie wciąż mówił Tobie o Mnie i nauczy Cię jak do Mnie wrócić. Chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej Ciebie ... W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: * Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć, powiedz mi proszę imię mojego anioła ... - Imię Twojego anioła nie ma znaczenia ... Zawsze i wszędzie będziesz do niego wołał : "M A M U S I U "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Jolanto wszystkiego najlepszego dla Rafalka,duzo usmiechu i sloneczka i buziak👄👄👄 Kochane a mnie cos kolano zaczyna bolec,jest troszke spuchniete i wydaje mi sie ze woda mi w nim zbiera, bo jak nacisne to czuje pod palcami.....cholera zawsze cos....no nic jakos wytrzymam.....pojde do lekarki mojej po srodzie czyli po laparoskopii....Kochane trzymajcie kciuki za mna, bo bardzo sie boje.....im blizej tego tym wiekszy strach mam..... Sciskam kazda z Was kochane i odezwe sie jak wroce ze szpitala👄 dla wszystkich Was:)Papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja tez bede miec laparoskopię,jesli teraz dostane okres to jade....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. My wypoczęliśmy od tych upałów i dzisiaj juz chłodniej mamy. Weekend udał się nam znakomicie, Nikolka siedziała w basenie cały dzień i piszczała. Zabieram sie za porządki bo pobojowisko mam w domu. miłego tygodnia życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane!!! Kamilla- ładne to, czytałam juz nie raz:) Myszko- trzymam kciuki, musi być dobrze!! Kalpeczku- czemu nic nie mówisz, że będziesz miec laparoskopię??? Lekarz tak zdecydował? A co z nasieniem? Dał jakieś leki??? Jolanta- uściskaj Rafałka:) Już za rok będziesz mogła jednoczesnie obojgu chłopcom urodzinki zrobić:p A ja czuję się fatalnie, mam taką @, że nie mogę się z domu ruszyć, wręcz mi się słabo robi. A tu tyle roboty na głowie... Nie mam siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane!!! Kamilla- ładne to, czytałam juz nie raz:) Myszko- trzymam kciuki, musi byc dobrze!! Kalpeczku- czemu nic nie mówisz, że będziesz miec laparoskopię??? Lekarz tak zdecydował? A co z nasieniem? Dał jakieś leki??? Jolanta- uściskaj Rafałka:) Już za rok będziesz mogła jednoczesnie obojgu chłopcom urodzinki zrobić:p A ja czuję się fatalnie, mam taką @, ze nie mogę się z domu ruszyć, wręcz mi sie słabo robi. A tu tyle roboty na głowie... Nie mam siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane!!! Kamilla- ładne to, czytałam juz nie raz:) Myszko- trzymam kciuki, musi byc dobrze!! Kalpeczku- czemu nic nie mówisz, że będziesz miec laparoskopię??? Lekarz tak zdecydował? A co z nasieniem? Dał jakieś leki??? Jolanta- uściskaj Rafałka:) Już za rok będziesz mogła jednoczesnie obojgu chłopcom urodzinki zrobić:p A ja czuję się fatalnie, mam taką @, ze nie mogę się z domu ruszyć, wręcz mi sie słabo robi. A tu tyle roboty na głowie... Nie mam siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam myslalam ze ten deszcz bardziej ochlodzi temperature a tu znowu gorąc siedze i wpieprzam gotowana kukurydzę i zachodze w glowe w co sie ubrac na wesele do szwagra 14 sierpnia, nie wiem czy to ma byc juz ciążowa sukienka czy normalna monia moze ty bys mnie poratowala??? ty jestes geniusz chodzący w tą sobote tez mam wesele ale z ubiorem nie ma problemu bo nie ma duzego brzuszka jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia👄 Jeśli teraz dosatne okres to będe mieć robiona laparoskopię,mam małe już 3 mięśniaczki,a hsg nie chce bo przy okazji te mięsniaczki usunie i sprawdzi drożność,a i zobaczyny czy sa jakeis zrosty... Mąż ma witaminki na nasienie... Teraz biore mega lekow,bo powiedział,ze zadziałamy agresywnie i moze sie uda,a jak nie to laparo... Misiowa ja mam teraz wesele w sobote tez i jestesmy swiadkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny zapomniałam wam napisać że wczoraj mało mnie szlak nie trafił jak się dowiedziałam że teściu u nas śpi Bartek dostał zj.... i się do siebie nie odzywamy myślałam że z tej złości to urodze a tu nic kretyn jeden jak by nigdy nic się zachowywał normalnie żygać mi sie chce jak go widze powiedziałm że go nie chce widzieć w naszym domu a jeszcze mój się pyta jak jutro jedziemy do szpitala a ju mu zadzwon do ojaca to ci powie ale jestem zła i jeszcze sie oberwało Martynce bo mi małego obudziła .......................... a teraz dla was 👄👄👄👄 kalpeczku to działaj kochana myszko ja bede trzymac kciuki za ciebie też panimisiowa👄 monia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze przelotem. M się zlitował i zabrał dzieciaki na mały spacerek, więc odetchnęłam, choć przy okazji za sprzątanko sie wzięłam. Jolanta- szkoda nerwów, takie chłopy. Nie daj się maleństwu stresować, wiesz, że już niedługo!🌻 Kalpeczku- kurka, no to się dzieje, będę się modlić, żeby wszystko poszło super. Pani Misiowa- pewnie, że ciążowa! A co! niech się wszyscy patrzą :D Ja bym Ci proponowała taką delikatną, nawet przed kolanko, lub ciut za, odcinana pod biustem:D A Ty ciemnowłosa, to jakiś wyrazisty kolorek- może czerwień albo fiolecik???:P:P:P Liluś- a Ty gdzie??? Zapomniałaś o nas???? Przejrzałam już wszelkie oferty pracy- takiej z doskoku, ale dupa, wszędzie umowa, nawet taka byle jaka, a wtedy nici z wychowawczego a tyle samo zarobię:( Myślałam o nockach co drugi dzień, może jakoś bym pociągnęła, ale ciężko znaleźć takie coś:( Uff... trudne czasy... gdybym tak miała mamę....😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Co taka cisza??? Ja z moim kolanem wyladowalam u lekarza, bo w ciagu dwoch godzin strasznie mi spuchlo,bylo gorace i zaczynalo bardzo bolec....i pani doktor sciagnela mi ten plyn z krwia i kazala przez pare di za duzo nie chodzic ,zeby nie przeciazac kolana....wiec siedze i odpoczywam....przynajmniej mnie juz nie boli i zeszlo spuchniecie....jak dlugo pochodze to czuje lekki bol,ale to chwilowe i nie dokuczliwe....;) Jestem gotowa juz na jutrzejsza laparoskopie,ale tak sie boje jak niewiem....dzis maja mi zadzwonic ze szpitala na ktora mam sie zglosic....musze jakos to przezyc... Zycze Wam milego dzionka i prosze jeszcze o kciuki...odezwe sie po wyjsciu ze szpitala:)Pozdrawiam kochane i sciskam👄Pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka trzymam mocno kciukasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U mnie koleżanka była z córeczką i miło spędziłyśmy czas. teraz szykuje kolacje bo m zaraz będzie. Buziaki i miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny myszko bedzie dobrze daj znać jak bedziesz po ja dziś po wizycie pan doktor bardzo fajny zrobił usg dziecko szczęsliwe tak to okreslił dużo płynu jeszcze i na 100% chłopiec i powiedział że powinien mieć ok 3800 tak on wnioskuje to super ale co ma mówić za tydzien do kontroli jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pozdrawiam serdecznie! ❤️ U mnie zmienili szefa, cala firma się cieszy bo już mieliśmy dość poniżania i mobbingu. Myszko czekam z niecierpliwością na wiadomości od ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) myszka trzymma kciuki za ciebie bardzo mocno 🌻 Jolanta gratuluje ci jeszcze raz syna :) wszystko dobrze to super :) ciekawa jestem kiedy cie wezmie :p efqa jak super ze sie odezwalas :) dobrze ze szefa wymienili wam to i atmosfera bedzie inna :) ja sie troszke mecze od wczoraj ze skurczami nieragularne krwi nie ma wiec szyjka musi byc ok oby chociaz wytrzymac do tego 27 lipca do daty sciagniecia szewka- z moim troszke niewesolo spiecia :O jutro gonitwa ale juz odliczam dni jeszcze 3 dni i koniec z laura tzn z jej szkola :P pozdrawiam was wszystkie :) uciekam bo laura krzyczy z gory ze mala wariuje i skacze po lozku i nie chce spac wrr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevmila
STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.04.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 Kakusia 24....................24..................1................. .24.06.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................29..................40..... ............20.07.10 patinka26...................28..................33...... ...........5-8.09.10 PaniMisiowa................. 30................10.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28.................15................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek............28.06.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny hej Nevmila moje gratulacje synuś fajnie co tam u ciebie nic nie piszesz jak się czułaś w ciąży i jak poród pozdrawiam ja cały czas czeka sprzątam wymyślam sobie zajęcia dziś mam szaleństwo wczoraj kupiłam w polskim sklepie żółtą fasolke szparagową ale się nawcinam niepamiętam kiedy ją jadłam pewnie jakieś lat temu jak mieszklałam jeszcze w polsce pozdrawiam was miałego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :DDDD Dawno mnie tu nie było........... nie zaglądałam, nie czytałam Mam nadzieję, że udało się kolejnej kobitce złapać brzuszek i że wszystko u was układa się pomyślnie??? Przesyłam kilogram pozytywnych promyków :) dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PANI MISIOWA - MOJE NAJSZCZERSZE GRATULACJE :) CÓŻ ZA RADOSNE NOWINY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIECH FASOLKA ROZWIJA SIĘ PRAWIDŁOWO I OSZCZĘDZA MAMUSIĘ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevmila
Dziekuje za gratulecje:) ale na wszystko brak czasu. W ciazy mialam cukrzyce ciazowa, bralam insuline. Filipek urodzil sie zdrowy dostal 10 pkt, ale lezelismy tydzien w szpotalu, bo zlapal bakterie i bral antybiotyk:(. Teraz caly czas jest przy piersi- moj zarloczek kochany:). Poród w sumie trwal 5 godz., ale bol byl okropny- za to nagroda cudowna. Pozdrawiam wszystkie starajacve sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×