Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość do olawd
Dr Lisiecki (przyjmuje w Ciechocinku, nie wiem czy to kujawsko -pomorskie) i chyba w Konskich.W ciechocinku trzeba go szukac w sanatorium "Pod Tężniami" swoja droga super sanatorium i ekstra jedzenienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam! Myszko widzę, że Amelka Telesforki swoim przyjściem na świat przełamała Twoje dotychczasowe poglądy;) Ale się cieszę, że przynajmniej postanowiliście spróbować (kibicuję po cichu i Tobie i każdej z Was)! Warto! Nasza córcia po ICSI jest zdrowa i śliczna i nigdy nie będę żałowała, że zdecydowaliśmy się na podejście do tego zabiegu. Co do kwestii religijnych - ja długo modliłam się o to, aby dane mi było zostać matką. Może to właśnie te modlitwy pomogły, że udało się za 1 razem? Trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia👄 dziekuje za odpowiedz:)Nie probowalam,ale chyba jutro polece do sklepu i kupie...juz mnie wkurza to ze maz sobie spi, a ja nie moge zasnac. Co tam kochana u Ciebie??Dziekuje slonko za kciuki...Wszytkie trzymacie za mnie wiec uda sie napewno👄 Voltare👄wlasnie Amelka rozwiala wszystkie moje watpliwosci ,a szczegolnie Telesforka,ktorej bardzo dziekuje👄👄👄 Dziekuje Ci rowniez za kciuki i 👄 dla Ciebie i coreczki:) Terazto ja sie poplakalam ze tak mnie wspieracie....nie mam slow wyrazenia wdziecznosci Wam za to....mysle ze kiedys nasze dziecko bedzie tym dowodem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia no zazdrosny az tak nie był,alemówił że slicznie wygladam :) Olawd jak Końskie to moje strony he he :) Myszko ja sie bardzo cieszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam do Was z rana:) Mam urwanie głowy z dwojga dzieciakami, bo przedszkole w wakacje zamknięte. Myszko- jeśli nie próbowałaś, to powinna pomóc, gorzej z tymi, co nagminnie się wspierają, wtedy już nie pomoże :P Jejku- naprawdę wierzę, że Wam się uda, tyle już za Wami. Cieszę się z tej decyzji. Kalpek- Ty to masz super M :) Nie wiem czy Wam pisałam- nam się szykuje wesele w pierwszą sobotę października. Siostra mojego M córkę żeni. Ale ten czas leci.... Druga moja szwagierka w tym czasie ma rodzić drugą córcię. W ogóle nie mogę ogarnąć tego uciekającego czasu- Adaśko ciągnie mnie za nogawkę krzycząć "mama oć", a przecież dopiero w brzuchu był!!!! Jej- mam nadzieję, że na Mikołaja posypia się tutaj brzuszki- zwaszcza Kalpka i Myszki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nie piszę ale Was czytam . U mnie nic nowego Oskarek bez zmian , wkurza mnie bo wszyscy mi mówią " on niedługo będzie miał roczek" tak jakbym tego nie wiedziała . Zaczęłam być złośliwa i mówię " wiem o tym ale nie wiem czy się mam cieszyć czy płakać" wtedy każdego przytyka i mam spokój. Z tego kiepskiego nastroju i deszczu w piątek uszkodziłam trochę samochód i M musiał dzwonić do pracy po wolne dzisiaj w nocy będę musiała pojechać po niego bo kończy o 02.00 . Tak że mówię wam kiepsko się z tym wszystkim czuję . 19 sierpnia jadę do kliniki może oni nam pomogą zobaczyć dwie kreseczki. Myszka cieszę się że podjęliście taką decyzję i wierzę że Wam się uda. Łezka mi się zakręciła jak czytałam to co napisałaś. Pozdrawiam Wszystkie Buziaki !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja spadam już z tego forum,będę Was czytać,ale kolejny raz ta sama osoba się na mnie uwiesiła z forum...nawet już z konta męża na nk mi pisze..żałosna jest!!!!!na jednym forum popłochu zrobiła to i tu zaraz zrobi!!!! Trzymam za Was kciuki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gab- super, że się odzywasz. Ludźmi się nie przejmuj- nie mają pojęcia jaka jesteś silna, z reszta Twój synek też. Będzie dobrze❤️ Kalpeczku- Twój post miał być na tym forum? Może po prostu zmień login i hasło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek to ty pierwsza nastąpiłaś mi na odcisk nasyłając dziewczynę z forum. A jak boisz sie ze mna rozmawiać i oskarżasz to napisałam z innego konta. To nie moja wina, ze spotyka Cie to co spotyka ale ty tylko umiesz oskarżać mnie zamiast dojść do porozumienia. Konflikt trwa juz tyle lat a ty znowu chcesz wojny. pora juz chyba skończyć z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia jaka dziewczyna???????????????????bo ja nie wiem naprawde o co Ci chodzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka dziewczyne???ja juz Ci napisałam,ze dawno zapomniałam o Tobie..mimo to,ze piszesz na tym forum. Jesli bym cos miala do powiedzenia to od razu bym ci to powiedziala,a nie wysługiwała sie innymi!!!nie mam 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałaś, ze nie chcesz bym pisała na żadnym forum na którym ty jesteś i nikt ma ze mną nie pisać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia ja naprawde nie wiem o co Ci chodzi nadal chodzi,juz dawno nawet twojego nicku nie wymieniłam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałm, ze po tych latach coś się zmieni ale widzę, ze nic. Nadal wojna. Ok spadam na swoje forum. I, żeby to jeszcze był jakiś ogromny powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoim zdaniem ja sieję zamieszanie? tylko ciekawe jaki? Co ja mam poradzić na twoje problemy, wszystko co napisze to ty źle odbierasz to wole nie pisać już tam gdzie ty piszesz. Jestem katoliczka i takie wojny sa mi zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia co ja takiego napisałam?????sama zaczęłaś!!!!pierwsza na nk do mnie napisałas co byłam bardzo ale to bardzo zdziwiona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety! Laski- mam nadzieję, że dojdziecie do porozumienia:( A swoją drogą nie widziałam tu żadnego "nietypowego" wpisu. Stefcia też się jakoś nagle pojawiła, a ja nawet myślałam, że to ta nasza dawna Stefcia. W każdym razie mam nadzieję, że się dogadacie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny myszko trzymie za ciebie bedzie ok kalpeczku i stefcia 👄 co to za kłutnie dziewczyny u mnie ok Szymon rośnie ładnie pije cyca ale troche zasypia i za chwilkę jest znowu głodny uroki karmienia piersią w nocy śpi ale robi sobie przerwe tak ok 1.5 godziny na bekanie kupke i takie tam ja dobrze brzusio gubie i kilogramy nie pisałam wam w szpitalu wziełam zastrzyk ant który działa przez 12 tyg. a potem implancik taki pod skóre na 3 lata mam nedical card więc bedzie za darmo a tak 700 euro powiem wam że czasami jakby mnie dół łapał cała troja jak zacznie to szok ......... ale kocham je wszystkie pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) A co to za klotnie.... Kalpeczku nie martw sie jakimis glupimi postami...👄 Ja tez bylam przekonana ze to inna Stefcia a to ta sama ktora kiedys narobila na tokiku juz zamieszanie....ludzie to potrafia byc klamcami i perfidni,ale coz...zamykam ten temat:) Jolanto👄 Szymus sliczniutki ....i jak Martynka dumnie trzyma go na raczkach...slicznie dzielna mamusiu:)i dziekuje za kciuki.... A reszta dziewczynek gdzie sie podziewa?? Ja dzwonilam do pani doktor ,ale wlaczyla sie sekretarka,wiec nagralam sie i ma mi odzwonic...zobaczymy:) Ide sobie zrobic sniadanko i kawke....wiec zapraszam chetnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko strasznie się cieszę i wierzę, że anioły będą wam sprzyjać!!! jesteście piękną parą i nawet z fotek aż bije waszą miłością!!! dzidziusia wam życzę!!! :-) i ściskam kciuki ile sił!!! kalpeczku myślę, że to nie rozwiązanie!!! dlaczego chcesz się wymiksować??? :-) ty tu jesteś niezbędnie koniecznie potrzebna!!! hiszpańska krew siniorita!!!! a jak chcą cię straszyć przez nk to zablokuj i tyle!!! :-) nasza jesteś i już!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewczyny już wszystko wyjaśnione jest... Myszko ciesze sie jak nie wiem,że podjęliście decyzje :) Gramka a tam Hiszpanka seniorita,nie zawstydzaj mnie he he :) Ja do pracy sie szykuję..brzuch mnie boli,bo mam @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×