Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hej dziewczyny lilowa dłudo cię nie było witaj wsród nas nasz synuś bedzie miał na imię Szymon nie mamy Szymona w rodzinie i nam się podoba a czuje się w miare możliwości pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu kody do wpisywania i nie rozumiem dlaczego link ze stopki wklejony zostal w tresc wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!!!!!!! Wieki mnie tu nie było!!! Pani Misiowa GRATUUUULAAAACJEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak sobie ostatnio myślałam o czasach, kiedy nie nadążałyśmy z pisaniem i czytaniem... Było nas wtedy tak dużo... U nas po staremu- Adaśko już po roczku. Jakoś leci czas... Brakuje nam tu dobrego humoru :) Buziaczki dla wszystkich!!!!!!!👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd-to zdecydowanie ćma :D Liluś- nie mogę się napatrzeć na Adaśka! To na nk wstawiłaś zdjęcia, a mnie żadnego nie wysłałaś:( Jolanta- odpoczywaj kochana, już najwyższy czas! Gramka- szefem być to też nie taka prosta sprawa. Monitko- pisz o czymkolwiek- np jaka pogoda:) A jak praca??? Pani Misiowa- jak się czujesz? A wie któraś co u Nicoli??? Czy w końcu wszystko ok??? Ciekawe co u Kakusi i Alutka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu🌼 wstawilam fotki na nk bo Rodzinka sie bardzo dopominala. W wolnej chwili oczywiscie wysle i Tobie.Musze je posegregowac.Sporo mamy fotek z wyjazdu i czasu mi na nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja dzisiaj w domu bo strasznie wymiotuje, i nie mialam sily wstac z łóżka czuje sie dobrze tylko te wymioty mnie wykańczają lilowa to piekny twoj synio jest i stroj Moni jak zwykle genialny ja tez jak bede chrzcila swoje bobaska to sie uśmiechne do naszej mistrzyni olawd tak duzej cmy to ja jeszcze nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Laseczki!!! :) Lilus- ja tylko żartowałam! ;) Pani Misiowa- współczuję kochana- wiem, wiem jak to jest :) Ale może to chwilowe, w końcu początek. A swoją drogą ciekawe jak płeć :P Ale pogoda paskudna!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia pogoda rzeczywiscie do niczego, pada non stop i do tego ta burza, ja sie zbieram do sklepu po cos na obiad co do plci to wszyscy liczą na chlopca a ja znowu na dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa- obyś w sklepie z jedzonkiem nie miała mdłości... tfu... tfu... Ja zapałiłam w piecu i suszę na grzejnikach ubrania, bo nie mam co dzieciakom ubierać. Cały tydzień wiszą i mokre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po dlugiej nieobecnosci Juz słyszalam dobra nowine od naszej Moni wie odrazu postanowiłam napisac Wiiiiiiieeeeeellllkkkiiieeee GRATULACJE dla Pani Misiowej suuuuper :) Kochane u mnei po stremu pracuje, duzo spraw na glowie i nie ma czasu na nic moze teaz bede miala wiecej czasu bo bede mniej pracowac Pozdrawiam was i caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia dawno Cie nie było, co tam oprocz pracy slychać ??? sklep zaliczony, bedzie dzisiaj zupa grzybowa i placki ziemiaczane mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomnialam dziekuje bardzo kakusia a kiedy ty sie bierzesz za robienie dzidziusia? bo pamietam ze obie o tym rozmawialysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa po za praca duzo innych zajec chocby absorbujacy synek ktory cale dnie spedzal by na dworze :) co do staranek to ja chcialam poczekac do zmiany mieszkania ale w tym miesiacu maz za mnie zdecydowal i narazie nie wiem choc nie sadze ze za pierwszhym razem tak chop sup bedzie :) a ty jak sie czujesz?? ktory to tydzien?? ale masz super fajnie chodzic z brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kakusia -- trzymam kciuki - jak tobie sie uda to ja sie tez biore do roboty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ruch ale bajer!!! aż mi się ciepło na serduchu zrobiło!!! :-) witaj moniu!!! :-) sto lat dla synunia mamuni!!! cześć lilku!!! widzę Bałtyk zaliczony!!! promieniejecie szczęściem!!! jak oglądałam fotki z chrzcin to się wzruszyłam... aż bije miłością z tych zdjęć!!! olawd!!! ucałuj tymuśka!!! kakusia jak miło, że jesteś!!! no wiesz... z tymi starankami to nigdy nic nie wiadomo!!! ciekawe co u alutka??? dawno nie pisała... monitko jak tam??? kalpeczku, myszko ❤️ ❤️ panimisiowa a ja ciągle nie mogę się nadziwić!!! popukaj fasolince małej!!! nie jest ważne czy syn czy córcia byle zdrowiusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko🌼 bo my tak nawet całkiem się lubimy ;) Baltyk zaliczony, nastepnym razem będą Taterki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja jutro zaczynam proszenie teraz przygotowania ida cala para :) szukalismy garnituru dla mojego dawida ale niestety nie ma tak malego rozmiaru i bedzie szyty mial bardzo chcial sie odchudzic i tak sie odchudzil ze 20kg przez zime spadl a on niski i trudno dobrac na niego garnitur taki co by chcial:P Zuzia wyszla z choroby ale czasami miewa kaszel zdarza sie jej tak 3 razy dziennie jade z nia do alergologa bo nie mozliwe zeby kaszlala tak bez powodu tyle czasu i tak mysle ze to alergia a jak nie to wyksztusza jeszcze resztki choroby czytalam ze po zapaleniu oskrzeli kaszeljeszcze moze sie utrzymywac pare tyg 🌻 liliowa cudne zdjecia milosc czuc na odleglosc od was :) 😘 dla Adasia :) olawd swietna masz ozdobke na scianie hehe :):0 😘 jolanta widze ze juz imie fasolka ma swietnie :) 😘 dla Szymka :) monia swietnie ze w koncu sie pojawilas jak tam Adas sie czuje pewnie juz lata po domu :):0 😘 stroj dla adasia przesliczny panimisiowa pierwsze objawy sie zaczely // :) ale ci zazdroszcze {kiss] kakusia opowiadaj co wiecej u ciebie:) mam nadzieje ze jie dlugo i tobie bedziemy gratulowac :) 😘 gramka dzielny strazniku naszego kaffe :) co tam u ciebie jak w pracy ja Lenka sie czuje zaczyna chodzic :) 😘 patinko co tam u ciebie jak dzidzia sie czuje :):0 😘 pozdrawiam wszystkie 😘 lece bo zuzka wstala dran nie chce mi jesc mleka jje tylko lyzka z butli nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilku to przy zaliczaniu taterek zapraszam do nas!!! :-) madzik lenka zaczyna chodzić ale przy łóżku... ;-) a broi jak chłopaczysko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia to może sie udało gramka to twoja dziewczynka to juz duza panna jak zeczela chodzić, kurde teraz juz jej nie zatrzymasz :P madzik no tak ty ta miesiąc za mąż wychodzisz, pamietasz, że ja sie pojawiam pod kościołem, mam nadzieje, ze nie bedzie Ci to przeszkadzało my za dwa tygodnie jedziemy nad morze na 3 komunie jednego dnia i zostaniemy tam troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki u mnie po staremu @ juz sobie poszła właśnie usiadłam wykonczona,piekłam pietrowego torta na komunię ufff jutro idziemy na komunie do bratanicy mojego męża,więc znów imprezka liluś wielkie 👄 dla całej rodzinki wyglądacie pięknie nie mogę się napatrzeć na Was,a ten usmiech adasia zwala z nóg! madzik super ze juz zaczynacie zapraszać,zdrówka dla małej gramko i jak poszło zwalnianie pracownika?? dałas rade?? moniu ty to jestes mistrzyni 🌻 patinko a ty jak sie czujesz?? pani misiowa super ze się udało :) całuski dla wszystkich 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą... Ciezki dzien za nami...Spedzilismy go w szpitalu. Moja serdeczna kolezanka urodzila w czwartek dorodną dziewczynke- 5.1 kg. Niestety Mala wydalila smolke do wod plodowych i zachlysnela sie nią podczas zabiegu cesarskiego ciecia. Teraz w bardzo ciezkim stanie przebywa w szpitalu. Wczoraj byl kryzys, dzis jest stabilna.Schlodzili jej cialko do temperatury 33 stopni aby zmiany w mozgu nie postepowaly, podaja jej silne leki, podlaczona jest do respiratora. Jej rodzice ciezko to znosza...staramy sie wiec byc z nimi. Nie maja tu zadnej rodziny. Serce mi peka jak patrze na bol tych kochajacych sie tak bardzo ludzi.Staram sie byc przy nich twarda ale w tym momencie siedze tu i becze.Nerwy schodza a przed oczyma ciagle mam widok tej malej istoty poowijanej wprost w kable i rurki i twarze jej zatroskanych rodzicow.Najwazniejsze jednak, ze jest nadzieja-serce ma silne- jutro w nocy maja ja wyprowadzic z farmakologicznej spiaczki, pozniej odlacza od respiratora...bedzie mozna ocenic do jak glebokich zmian doszlo przez niedotlenienie mozgu. Tak bardzo chcialabym im pomoc. Nienawidze tej bezsilnosci! Dlaczego oni? Dlaczego ona? 6 lat czekali na ten cud! Prosze, pomodlcie sie za nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Liluś- to straszne!!!! Ale musi być dobrze!!!! Może to silna dziewczynka i wyjdzie z tego bez szwanku, będę się modlić. Daj znać proszę w tej sprawie! 🌻 Monitko- super, że jesteś. Widzę, że też lubisz wypieki:) Chyba się zbiorę i wyślę parę zdjęć z urodzin Adaśka- torta robiłam sama, a strój szyłam 2 godziny przed imprezą :P Dobija mnie okropnie ten deszcz, pada non stop!!! Szok!!! Okropnie się przeziębiłam, bez chusteczek ani rusz:( Kakusia- a kiedy masz dostac @? A czy ktoś w ogóle na naszą skrzynkę zagląda? Pani Misiowa- będziemy teraz czekać na zdjęcia Twojego brzusia. Olawd- jak się czujesz w nowym domu? nic nie piszesz jak minęły pierwsze miesiące? Madzik- 👄 dla Zuzi. 20kg??????????????? Rany boskie! To jak on teraz wygląda??? Zwariował chłop???? To teraz obydwoje jesteście kruszynki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdjęcia, więc macie pretekst, żeby skrzynkę odwiedzić, bo pewnie sie pająki zalęgły :) Idę lulać. Papatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ja na chwilkę, bo sprzątania ful i gotowanie... Pani Misiowa- wysłałam Ci, jak się czujesz? Kalpeczku- czy Ty dziś czasem nie jedziesz do Krakowa???? Daj znać jak poszło!!!!! Ciekawe co u Ewelki... Liluś- wiadomo coś? Nadal się modlę, nawet mi się w nocy to dzieciątko śniło. Musi być dobrze!!!!!!!!! Ten deszcz wygląda jak jakaś plaga! Przeraża mnie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie nic nowego @ ma przyjsc 19-20 ale czasami sie spoznia wiec moze sie przesunac nie licze ze sie udalo ale gdyby bym bardzo sie cieszyla ;p a co z rana cisza taka spicie dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×