Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Dzien dobry:) Kakusia👄 niewiem czy dalabym rade Was zostawic;) raczej nie ,bo za bardzo sie z Wami zzylam i bardzo bym tesknila, tymbardziej ze przychodzi zima i jest wiecej wolnego czasu wtedy...👄 Monia🌻ja tez sie nie moge doczekac swojego brzuszka, mam nadzieje ze jeszcze w tym roku zobacze II kreseczki na tescie ciazowym:) Wiec ja chce widziec te Twoje arcydziela wykonane przez Ciebie na Wesele....buziaki dla Ciebie i dzieci👄 Gramka👄ja tez jestem za tym zeby nie czytac pomaranczek i ich olewac, ale nie wszystkie tak potrafia i niektore wypowiedzi moga urazic dziewczyny...👄 dla Lenki:) PaniMisiowa🌻 jak tam leci, slyszalas wczoraj swojego szkraba??👄 Kalpek👄 a gdzie Ty sie podziewasz???Odezwij sie co u Ciebie:) A u nas pierwszy dzien jesieni, a tak goraco jakby bylo srodek lata:):):) Madziarko👄wiec czekam na maila:) Ja zmykam na sniadanie:) Bede zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Myszko to super ze nas nie moglabys zostawic nam tez by ciebie za bardzo brakowalo!!!!!! I pamietaj ze wszystkie bardzo ci kibicujemy w starankach i teraz napewno ci sie uda bo bedziesz wspaniala mama pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia👄 no fajna ta roznica czasu co nie???hehehee....ja niedlugo bede sie brac za obiadek, a Wy za kolacje....:)Dziekuje za mile slowa...buziaki kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane!!! jak wam mija sobota? my dziś mamy I zajęcia następnego kursu pływackiego lenki ;-) monia jak miło cię widzieć... też już czekam na fotki tych cudeniek :-) wierzę, że brak ci pracy... i kibicuję, żebyś znalazła coś co cię zadowoli i przyniesie satysfakcję... kakusiu :-) ale aktywność twa na medal :-) monita co to za milczenie... jak widzę wróciłaś już z chorwacji... więc już się nie wymigasz, że niemasz o czym pisać ;-) lilku piękne fotki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczymy madziara ale fajnie ze bedziesz miec maluszka mój mały dostał plesniawki cały jest od fioletu i tak sie długo uchował a mam okres juz dwa tyg. myszko fajnie ze jestes gramka panimisiowa madzik lilowa smerfetka dla nie wymienionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno mnie nie bylo ale to z braku czasu u mnie caly czas pod gorke w czwartek pochowalismy dziadka dawida ale wesela nie odwolalismy za tydz moj wielki dzien zuzi wyszly na gorze 4 zemby :) moj bark juz dobrze w listopadzie ide jeszcze na rehabilitacje :) zaczyna sie wielki tydz przygotowan juz nie mam czasu a co bedzie od poniedzialku nie wyobrazam sobie tego wszytskiego jeszcze z moja podla tesciowa to juz calkiem na wszystkim chce oszczedzic i wymysla wszystko zeby mi obrzydzic ten slub ale co tam jakos dam rade z nia :P😘 musze was nadrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno mnie nie bylo ale to z braku czasu u mnie caly czas pod gorke w czwartek pochowalismy dziadka dawida ale wesela nie odwolalismy za tydz moj wielki dzien zuzi wyszly na gorze 4 zemby :) moj bark juz dobrze w listopadzie ide jeszcze na rehabilitacje :) zaczyna sie wielki tydz przygotowan juz nie mam czasu a co bedzie od poniedzialku nie wyobrazam sobie tego wszytskiego jeszcze z moja podla tesciowa to juz calkiem na wszystkim chce oszczedzic i wymysla wszystko zeby mi obrzydzic ten slub ale co tam jakos dam rade z nia :P😘 musze was nadrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemby????
:D:D:D:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochanenco tak cichutko na forum ja wchodze po weekendzie a tu cicho i glucho szybko meldowac sie zwlaszcza ze musze sie z wami podzielic czyms waznym ale to za chwilke dam wam czas na zrobienie kawki i zameldowanie sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec zaczne od poczatku mialam bardzo pracowity weekend po wielu godzinach sprzatania i przenoszenia rzeczy juz oficjalnie mieszkam u siebie choc dopiero pol mieszkania gotowe ale mysle ze teraz juz z gorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny kakusia moje gratulacje to ty złapałaś mój brzuszek hi hi teraz nastepny patinki może myszka złapie ale by było fajnie u mnie wszystko dobrze SZymonek już dobrze w niedzielę kupiłam wózek głeboki z drugiej reki bo tak to mosiłam go na rekach a teraz jak mu się nie podoba to w wózku spi jak reks Rafuś miał wczoraj temp 38,5 biedny nic nie jadł cały dzien ale myslę że na zęby a ja powiesiłam ogłoszenie o sprzatanie i jedna kobitka chce 10 godz. tygodniowo to dobrze a jeszcze mam okres już ponad dwa tyg. zapomniałam wam powiedzieć mój wujek który mieszka dwa domy ode mnie ma raka już w całym ciele dostaje morfine co 2 godziny już był ksiądz z olejami to już ostatnie jego dni a o chorobie dowiedział się 1,5 miesiąca temu a ma 50 lat boje się że umrze zanim ja polece bo ja mam bilet na 11 pazdziernika..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta przykro mi z powodu wujka trzeba myslec pozytywnie i modlic sie moze zdazysz Gratulacji jeszcze nie przyjmuje bo to narazie test we wtorek mam wizyte u gina bardzo sie boje bo bralam antybiotyk i mialam rtg zeba czy to nie wplynelo na dzidzie nie sadzialm ze moge byc w ciazy bo staranka byly bardzo ale to barzo sporadyczne a tu wczoraj kazalam kupic m. test bo piersi mam nabrzmiale i zamiast okresu bylokilka plamek brazowych i narazie cisza zrobilam test a tu odrazu dwie krechy ta druga ciut slabsza niz pierwsza mysle ze to sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia mysle że to nie sen ja jak byłam w ciazy to miałam szczepienie przeciwko swinskiej grypie własni Rafi jest u mnie na kolanach znowu temp 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta biedny ten twoj Rafcio ucaluj go od internetowej cioci a jak czopki czy syropki przeciwgoraczkowe nie pomagaja?? a tak wogole to cos kafe szwankuje bo nie moglam przez 20min posta wyslac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusie --- GRATULACJE!!!! madziarko --- gratulacje decyzji . bedziecie miec swoje malenstwo !! mowi sie : nie ta matka co urodzila lecz ta co wychowala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Olawd jeszcze nie czas na gratulacje jestem pelna obaw dopiero po wizycie bede spokojniejsza i chyba pojde prywatnie w tym tyg nie bede czekac tygodnia na bezplatna wizyte nie wytrzymam tyle ;p nie moge sie dzis na niczym skupic milion mysli w glowie tylko moim chlopaka zrobilam spaghetti na obiad i obijam sie caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Kakusia🌻 serdecznie gratuluje:):):):):) Tak sie ciesze ze Ci sie udalo:)Buziaki👄 Olawd👄 Jolanta🌻wspolczuje Ci z powodu wujka:(Duzo zdrowka dla dzieci!!! Mam nadzieje ze zlapie Patinki brzuszek, ze w tym roku bede jeszcze w ciazy:) Ja zmykam bo mam wizyte kontrolna u lekarza:)Bede jutro po poludniu:) Papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusiu mam nadzieje ze mi sie tez uda:) Jutro mam dostac okres i w 3 dniu cyklu musze zdrobic badania hormonow i pozniej miedzy 5 a 10 dniem rowniez hormony....pozniej mam nadzieje bedziemy miec szkolenie i maz badanie nasienia i bedziemy mogli zaczac stymulacje....oczywiscie jezeli badania wszystkie wyjda ok....powiem szczerze ze juz sie doczekac nie moge , a zarazem sie boje troche.....:) Zagladne do Was pozniej, albo jutro:) Milego dnia i buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko wiem ze sie boisz bo cala ta droga jest bardzo trudna wiec jeszcze wieksze uznanie dla was bo sie nie poddajecie bedziecie suuuuuper rodzicami gromadki dieci zobaczycie ja w to wierze calym sercem i modle sie dla was o to pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jakie nowiny :-) kakusiu!!! strasznie się cieszę :-) myszeńko na pewno następny brzunio będzie twój... mocno wam kibicuję :-) joluś całusy dla twojej gromadki!!! podziwiam jak soobie dzielnie radzisz :-) patinko co u was? jak twoje księżniczki? jak ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki! My juz w Anglii. Urlop udal sie super! Teraz jest u nas Tesciowa wiec czasu mam troszke mniej... do tego praca... ale bede zagladac w miare mozliwosci. Za tydzien wszystko powinno wrocic do normy... Kakusia🌼 gratulacje!! Nie martw sie - ten cud tak dziala, ze to ze bralas antybiotyk czy mialas przeswietlenie nie zaszkodzilo na tym etapie.Głowa do góry i cieszcie sie po prostu! Myszko🌼 Ty wiesz...Adas i ja trzymamy mocno kciuki. Moniu🌼 rozumiem wiec, ze zabiegana teraz jestes... szkoda... bo jest maly biznesik ;) Madziara🌼 gratulacje...mam nadzieje, ze bedziesz dzielic sie z nami doswiadczeniami. A gdzie sie podzialy nowe forumowiczki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xamadziara GRATULACJE! Kakusia GRATULACJE :D WRESZCIE COŚ SIE RUSZYŁO :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całuski dla wszystkich padam z nóg więc lecę do łóżka ale zdążyłam przeczytać co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×