Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

kakusia ciesze sie bardzo ale jeszcze nie gratuluje :) razniej mi bedzie z nastepna ciężarówka madzik to juz tylko pare dni zostalo, na pewno sie uda wszystko efqa czesciej wpadaj myszka ty bedziesz nastepna nie ma bata ani innej opcji, powodzenia ja zaraz ide wlosy obciąć, na początku chcialam tak bardzo krotko jak ma Gardias czy Kozuchowska ale jednak zdecydowalam sie na takie do szyi a potem jak bede czula niedosyt to pojde na żywioł :P w sobote mam ostatnie wesele w tym sezonie i nie ma sukienki,a pogoda wcale nie nastraja na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja umowilam sie dzis na wizyte prywatna bo boje sie bo w 1 ciazy mialam problemy z progesteronem. Wiem ze niebedzie jeszcze pewnie widac serduszka bo to poczatek 6 tyg. ale bede spokojniejsza. narazie od wczoraj biore kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia trzymam kciuki ja wlasnie wrocilam od fryzjera i nie ma juz moich prawie do pasa wlosow ale jaka ulga dawno to juz powinnam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa juz doczekac sie nie moge tej 15 byle by bylo wszystko ok martwie sie bo nie uwazalam na siebie w ostatnim czasie duzo dzwigalam do tegio antybiotyk rtg zeba i słaby drink w sobote (ale to jednak alkohol)boje sie bardzo co do fryzurki to ja tez scielam wlosy z takich dlugich na boba w styczniu i to byla suuuuuper decyzja odrazu wygodniej pozdrawiam A gdzie sie reszta podziewa meldowac sie szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.04.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 Kakusia 24....................24..................1................. .24.06.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu PaniMisiowa................. 30................23.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28.................28................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 dressmaker-84.............????.................???......... ....... nicola77.....................????.................????/... ............ jolanta2....................3700.................Szymon.. 25.07.2010 patinka26...................?????............Ayse Emily... ...11.08.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerzucilam tabelke i troche pouzupelnialam bo ta ostatnia jakas malo aktualna byla bo Patinka i Jolanta w zaciazonych jeszcze byly przenioslam tez inne dziewczyny ktorych terminy juz dawno m,inely moze zajrza do nas i uzupelnia dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój mały dzis kończy 20 miesięcy!! jak ten czas leci , pomyśleć że jeszcze 4 miesiące i będzie miał 2 latka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dziś w nocy umarł mój wujek ............ choroba trwała dwa miesiące nie moge się z tym pogodzić w nocy nie mogłam spać tylko płakałam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolanta - bardzo mi przykro 👄 myszko - 👄 ja tez caly czas trzymam kciuki za ciebie !! kakusia - u lekarza wszysko ok bylo???? patinko - a ty slonce jak sie trzymasz?? Panimisiowa - glaskanko dla brzusia i łaskotki dla patrysi 👄 madzik - biedaczko ale masz intensywny ten tydz ...ach kiedy to ja tak biegalam??? ech poszlabym na jakies wesele ... efqa madziara - 👄 dla wszystkich nie wymienionych po duzej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja:) Jolus❤️ wyrazy wspolczucia kochana:( trzymaj sie jakos👄 i tule Cie mocno:) Aneczko🌻 nareszcie sie odezwalas kochana, dziekuje za kciuki, przydadza sie napewno....a co u Ciebie???odezwij sie tutaj, albo na gg 25819385, czekam i buziak👄 Olawd👄 gratu;acje dla Synka, duzy chlopak juz z niego, ciesze sie bardzo:) I rowniez dziekuje za kciuki:) Gramka🌻, Kakusia🌻, PaniMisiowa🌻,Patinka🌻, Ewelka🌻, Kalpek🌻, Madziara🌻, Smerfetka🌻 i inne niewymienione dziewczyny - goraco Was pozdrawiam i sciskam👄 Ja jutro jade na jedne badania do kliniki i za tydzien w piatek na drugie,wiec powoli zaczyna sie juz cos dziac, mam nadzieje ze wyjda dobrze i to sie wszystko nie przedluzy....Milego dnia, bede zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja:) Jolus❤️ wyrazy wspolczucia kochana:( trzymaj sie jakos👄 i tule Cie mocno:) Aneczko🌻 nareszcie sie odezwalas kochana, dziekuje za kciuki, przydadza sie napewno....a co u Ciebie???odezwij sie tutaj, albo na gg 25819385, czekam i buziak👄 Olawd👄 gratu;acje dla Synka, duzy chlopak juz z niego, ciesze sie bardzo:) I rowniez dziekuje za kciuki:) Gramka🌻, Kakusia🌻, PaniMisiowa🌻,Patinka🌻, Ewelka🌻, Kalpek🌻, Madziara🌻, Smerfetka🌻 i inne niewymienione dziewczyny - goraco Was pozdrawiam i sciskam👄 Ja jutro jade na jedne badania do kliniki i za tydzien w piatek na drugie,wiec powoli zaczyna sie juz cos dziac, mam nadzieje ze wyjda dobrze i to sie wszystko nie przedluzy....Milego dnia, bede zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witacie mialam dzis zabiegany dzien. u lekarza ok ciaza jest ale narazie malutka 5 tyg. wiec mam isc za 2-3 tyg zeby uz ja potwierdzic, zobaczyc serduszko itp. narazie widziala na usg taka malutka kropeczke fasoleczke teraz pozostaje czekac no i oczywiscie stres czy wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalusia🌻 wiec trzymam kciuki za kolejna wizyte, abys uslyszala bijace serduszko:) I oszczedzaj sie teraz i uwazaj na siebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia - no to co oficjalnie można ci juz pogratulawac??? wpisuj sie do tabelki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane jeszcze nie wpisuje sie do tabeleczki dopiero po wizycie za 2 tyg. jak uz bede miala karte ciazowa i bede wiedziala ze wszystko ok. Ciesze sie bardzo ale jednoczesnie bardzo sie boje czy wszystko ok niech ten czas akurat teraz szybciej leci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko u mnie wszystko dobrze mały rośnie jak na drożdzach. 15 września skończył roczek. Ja studiuje jestem na 3 roku pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. 31 sierpnia wyszłam za mąż.Cały czas czytam forum na bieżąco ale się nie odzywam,bo tu już widze stała ekipa jest. Oczywiście trzymam kciuki za każdą przyszłą mamusię,bo wiem że każdej się uda!!I Tobie również jestem tego pewna na 10000000000%%% Ciekawe czemu Misiaczki się nie odzywa smutno bez niej:(:(:( Ale trudno jest dużo innych fajnych dziewczyn:)) Kakusia moje gratulacje!!! Pozdrowionka dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka co ty za glupoty piszesz odzywa sie czesto ty tez nalezysz do naszej ekipy super ze po dlugim czasie sie odezwalas i teraz uz sie odywaj czesciej kazda z nas kiedys byla nowa na forum i przyjeta byla super a ty juz z nami pisalas wiec tym bardziej sie cieszymy ze znowu jestes. Gratulacje z okazji slubu i z maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.04.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 Kakusia 24....................24..................1................. .24.06.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu PaniMisiowa................. 30................25.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28.................28................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 dressmaker-84.............????.................???....... .. ....... nicola77.....................????.................????/.. . ............ jolanta2....................3700.................Szymon.. 25.07.2010 patinka26...................?????............Ayse Emily... ...11.08.2010 kakusia to ja nadal trzymam kciuki, zeby ciąża rozwijala sie prawidlowo i żeby mala księżniczka( może bedzie córka) byla zdrowiutka aneczka no pewnie, ze sie odzywaj, często i w duzych ilościach madzik to juz jutro, pewnie nie masz czasu nic napisac bo masz mase rzeczy do zalatwienia jolanta przykro mi myszka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa dziekuje za kciuki te dwa tygodnie dla mnie to juz wiecznosc staram sie nie myslec ale sie nie daje tak mysle ze moglam ten test zrobic pozniej to bym sie nie stresowala kurcze ty tez tak mialas czy tylko ja jestem taka niecierpliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę się teraz na pewno częściej odzywała:)))Bardzo się cieszę,że jesteście dziewczyny takie wytrwałe! Wiem,że każda z was będzie miała swojego upragnionego maluszka.Będziecie wspaniałymi mamusiami. Gdy zaczełam pisać na tym forum był początek 2008 roku wtedy byłam w 3-letnim związku a w listopadzie zareczyliśmy się. Nie mogłam zajść w ciąże choć bardzo tego chciałam. Ale już wtedy nasz związek psuł się i było coraz gorzej. Zaręczyny miały być ostatnią deską ratunku.On coraz gorzej zachowywał się w stosunku do mnie aż w końcu powiedziałam dość! Nie długo potem poznałam mojego obecnego męża. Pracowałam w sklepie byłam na stażu a on akurat zjechał z zagranicy,bo pracował w Irlandii. I tak jakoś przez jego szwagierkę spotkaliśmy się. I już na pierwszym spotkaniu poczułam,że to miłość od pierwszego wejrzenia! on czuł to samo/ I Bóg dał nam dzidzię za pierwszym razem. Pierwszy raz się kochaliśmy i udało się! I dziś się cieszę,że zostawiłam tamten związek za sobą,ponieważ dopiero po naszym rozstaniu wyszło wszystko kim był naprawdę moj były;/ Mój mąż jest wspaniałym człowiekiem i nie zamieniłabym go na nikogo innego!!! I wiem,że każda z was zasługuje na tą malą istotkę bo jesteście wspaniałymi kobietami i jeszcze lepszymi matkami.CZytając to forum gdy któraś z was pisała,że udało się cieszyłam sie jak by to było moje własne szczęscie. Jest to jedynyne wyjątkowe forum bo tworzycie je wy!! Dziękuje wam za wszystko. Bo mimo tego,żę mam już dzidziusia nie opusze tego forum bo wracam czesto do niego z ogromnym sentymenetem. Buziaki dla was !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło Aneczko ze tak piszesz o naszym forum i barzdo sie ciesze ze znalazlas wielka i prawdziwa milosc i ze jestes szczesliwa. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra lece się przespać,bo mały mi w nocy ciągle się budził. Jeszcze nie przespał żadnej nocy całej:P Później się odezwe:)) buziaki kakusiu i reszcie dziewczyn:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko - super ze jestes i ze sie odezwalas . gratulacje malenstwa i zamążpójścia !!! zagladaj do nas jak tylko mozesz . a moze jakies zdjecia nam podeslesz na nasza poczte wojego bąbelka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) U mnie ok. ale ten czas zbliża się wielkimi krokami:) Kakusiu GRATULUJE brzuszka❤️ Dbaj teraz o Was i odpoczywaj dużo,zobaczysz te 2tyg.przelecą i będzie wszystko dobrze,trzymam mocno kciuki🌻 Pozdrawiam A co tam u reszty? Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku👄 Głaskanko dla brzuszków🌻,buziaczki dla naszych pociech🌻 I dużo szczęścia dla staraczek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×