Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moje życie mój dzień

krótko pisząc...

Polecane posty

Gość moje życie mój dzień

pierwszy facet do bani finał: rozstanie przez niego... drugi facet beznadziejny finał: j.w. .... trzeci facet kawał h..a finał: j.w. .. czwarty facet poprostu super finał: sama nie wiem...za słodko, za cukierkowo? może boje się przyznać że jest super i kochać go i dać się kochać bo wszystkie poprzednie związki kończyły się rozstaniem? pogubiłąm się już...sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też zawsze
poprawiałam przysłowie mówiąc "do trzech razy sztuka, za czwartym się uda.". Trzech już zaliczyłam, do dupy każdy się okazał. Teraz czekam na czwartego. :D Tylko najpierw rozwieśc się muszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYSTARCZY POMYŚLEĆ
Ej!!! Jak ci esie nie układa to źle!Jak masz normelnego faceta z którym chodzisz od dłuższego czasu też źle? O co ci chodzi? Czego ty w końcu chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie po prostu nie ufasz facetom i nie ufasz sobie. Może za bardzo boisz się porażki? Ja tam żyję z dnia na dzień i nikogo staram się nie obwiniać, jak mi związki nie wychodzą. Ot, życie. Powoli godzę się z myślą, że niekoniecznie będę tworzyła szkielet wzorcowej rodziny polskiej. Niektórzy tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYSTARCZY POMYŚLEĆ
oderdobe Ej słuchaj a gdzie jesta napisane ze jestem mężczyzną! Ty myslisz że mężczyźni maja takie poglady na świat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYSTARCZY POMYŚLEĆ
Ponury_kurczak No tak! Ale nazwanie kobiety mężczyzną jest okropne!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYSTARCZY POMYŚLEĆ
Tez tak mozna to potraktować.Ciekawe dlaczego nazsz"aderdobe" milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×