Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blekitna24

Wez go sobie...

Polecane posty

Wygralas....bierz go sobie to co zrobilas napewno wroci do Ciebie w przyszlosci...bol ktory teraz czuje poczujesz i ty. Nie moge pojac jak moglas zabiegac o zareczonego faceta? wiedzialas dobrze co rozbijasz.....kobieto M. z Luton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja życzę tego każdej babie
co się bierze za zajetego faceta, niech poczuje ból i cierpienie zdradzonej, oszukanej, porzuconej po latach kobiety. niech zycie da jej to co sama dała innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie w tym wszystkim facet? Zastanawia mnie ta Wasza dobrodusznośc dla Nas mężczyzn;) Bo nie ma tu epitetów pod Jego adresem...I szczerze on tak pewnie myślał, że jak już coś to bedziesz nienawidzic te kobiete a nie Jego i cała gorycz przeleje sie na Nia...A facet coż jak w tym przyslowiu złapie dwie sroki za ogon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blekitna24 Dostal dostal ale prawda jest tez taka ze jakby nagle chcial wrocic i przepraszal, ze zbladzil, ze kocha ze ta cała sytuacja uswiadomila mu Tylko ze Ty jestes i bylas jedyna Kobieta jego zycia to z pewnoscia przyjelabys Go z otwartymi rekoma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bot i co stel oooo
3lata zwiazku..pojawila sie ona...nie to piekna ni za madra...i sie zwiazek rozpierdolil...ech moj blad bo faceta sk...wybralam...wiec..ich zwizek mial sie okazac wielka miloscia..cholera...hehehe....puszczac ja zaczal kantem po miesiacu..buhahaha...i na dodatek byl na jedno moje skiniencie..hehe frajerstwo. a ja teraz cudowny piekny nowy zwiazek..juz prawie dwa lata...cudowny facet przy boku...szczescie jednym slowem... a tamtym mendom...deszczu zycze:)))))))))))))))000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem do twarzy
wiesz co autorko baby sa straszne i faceci tez jest cos dziwnego w tym wszystkim ze facet noby kocha ale zobaczy kawałek gołego tyłka i juz sprzedany jest ciezko wtedy ocenic czyja to wina bo to bardzo boli ale powiem Ci ze jedno i drugie powinno dostac od zycia kare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×