Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

neta1983

Najlepsza pozycja do zajścia w ciążę

Polecane posty

Gość Niezwiedzica
Pozycja na niedzwiedzia! Ja tak zrobilam i mam juz dwie zyrafy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaa
Zanim zaczęłam starania o dziecko naczytałam się o tym,że najlepiej na pieska a później oprzeć nogi o ścianę i podnieść pupę tak żeby ułatwić plemnikom dojście ale u mnie przez 2 m-ce starań nie działało wiec w 3 cyklu odpuściłam świece i inne wygibasy i kochałam się z mężem na jeźdźca ale od tyłu tzn plecami do jego twarzy i tak zaszłam w ciąże także myślę,że pozycja zależy od ułożenia macicy bo jest coś takiego jak tyłozgięcie i przodozgięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werona23
Dziewczyny Kobiety , bierzcie folik uwazajcie OBOJE na diete ograniczcie lub najlepiej rzuccie fajki itp. i nie róbcie tego mechanicznie ! spontanicznośc miłośc i niech facet po wytrysku zostanie w was ok 20-30 minut . Kobieta niech nie leci odrazu po do toalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealna pozycja
pagony poczytajcie se o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daggers
Poczęciu sprzyja pozycja klasyczna, w której kobieta leżąc na plecach obejmuje uniesionymi nogami biodra partnera. Odpowiednie jest też kowadełko: kobieta leży na plecach, jej kolana są przyciśnięte do klatki piersiowej, przy czym opiera ona stopy na ramionach partnera. Inna pozycja ułatwiająca poczęcie to pozycja kolankowo-łokciowa, podczas której oboje partnerzy klęczą na kolanach. Kobieta opiera się na łokciach lub dłoniach, podczas gdy mężczyzna klęczy za nią i obejmując dłońmi jej biodra dociera członkiem do pochwy od tyłu. Im bardziej kobieta jest pochylona i im mocniej eksponuje biodra, tym głębsza staje się penetracja. Inny układ polega na tym, że kobieta leży na łóżku w ten sposób, iż jej biodra znajdują się na krawędzi łóżka z szeroko rozłożonymi nogami, a mężczyzna klęczy lub stoi przed nią. Po współżyciu kobieta powinna poleżeć przez kwadrans z uniesionymi nogami opartymi o ścianę. W ten sposób nasienie dłużej pozostanie w okolicach szyjki macicy. Jeśli będzie przy tym zaciskała mięśnie Kegla, skurcze przyspieszą podróż plemników w głąb jej ciała. Autor: Kamila Gieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona 88
Witam!a propo pozycji i innych sztuczek z zajsciem w ciaze.Niektore z was lamia sie jak po 3,4 miesiacach nie moga zajsc w ciaze ja mialam ten sam problem i tez czytalam glupoty rozne jak zajsc w ciaze niestety bez skutku,oboje pragnelismy miec dziecko po pol roku stwierdzilismy ze jest cos nie tak ze moze ktores z nas jest bezpolne,przestalismy myslec o dziecku przez nastepny rok po poltora roku okazalo sie ze zaszlam w ciaze nawet sie nie spodziewalam tego teraz moja corcia ma 3 lata i staramy sie o kolejne niestety znowu bez skutku,ale nie zalamuje sie po wczesniejszym doswiadczeniu.Na wszystko musi przyjsc czas widocznie wydaje mi sie ze to zalezy od naszego organizmu i mezczyzny oczywiscie tez.Dla tych ktore maja problem z zajscie w ciaze nie lamcie sie dziewczyny przestancie myslec o ciazy wtedy sie uda.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co mówią obecne badania, to plemniki nie dziela sie na męskie i żeńskie i wszsytkie są obojniakami, a płeć dziecka ustalan jest w fazie zarodkowej gdy uaktywnia się testosteron - on determinuje płeć dziecka, jak jest wysoki - chłopiec, jak niski dziewczynka; mity o wolnych: "żeńskich" i szybkich "męskich" plemnikach to między bajki mozna włożyć, a nie w macicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogłębiona misjonarska. To znaczy Ty leżysz na plecach, z tą różnicą, że podciągasz nogi do góry, jeśli jesteś na tyle wygimnastykowana możesz oprzeć nogi na ramionach mężczyzny. Mężczyzna musi mieć doświadczenia i wyczucie w tej pozycji bo penetracja jest najgłębsza z możliwych i łatwo o ból. Facet w tej pozycji ma też największe szanse na głęboki i silny wytrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×