Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urum23

praca w Almi Decor

Polecane posty

Gość gość
w tym roku czy 2016?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018 roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszcie się, że w ogóle coś takiego jak FGŚP w ogóle jest. Dzięki temu kasa będzie na 100%. Zważcie, że kogo w ogóle obchodzi, że firma Wam nie płaci, coś zalega? Ba, nawet jeśli nie płaciła składek na FGŚP to będzie ona wypłacone. Syndyk nie ma nic do tego. Fundusz nie jest też stroną w naszym stosunku pracy czy należności za nią. Równie dobrze to każdy z Was mógł indywidualnie wystąpić do Funduszu i fundusz by to rozpatrzył zapewne pozytywnie. A, że później niż byśmy chcieli, no cóż... mogliśmy zostać z długami i zszarganymi nerwami, a tak będziemy mieć kasę. Przestańcie psioczyć na Fundusz. Zobowiązanie które wobec Was powstało nie jest wynikiem działania Funduszu czy Syndyka ale ADe Line. Bądźcie sprawiedliwi i rozsądni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepny nowy termin super no tak jest juz marzec to zyjemy kolejnym nowym miesiacem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne wiadomosci przeciez fundusz ma weekendy wolne a po drugie nie udziela wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział, że Fundusz pracuje w weekend? Czytacie ze zrozumieniem? Post jest z soboty, a osoba pisze w nim, że rozmawiała "wczoraj " czyli w piątek z syndyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej tylko siedzieć ,narzekać i dopytywać się na forum.Ruszyć dupę ,pojechać lub zadzwonić do Syndyk.Ja dzwonie dwa razy w tygodniu ,ciekawe jak reszta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i syndyk Cię zbywa!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń sam/a to się przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy mnie nie zbywał! Wręcz przeciwnie ,kazał dzwonić do siebie i dopytywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tylko pytanie ,dlaczego skoro wszystko jest już sprawdzone, syndyk nie poda konkretnego terminu. Dla mnie to jest zbywanie i brak konkretów. Też dzwoniłam jakiś czas temu do syndyk i zapytałam, czy termin wypłat w marcu jest plotką? Syndyk potwierdziła,że jest to plotka(wówczas uspokajała,że już praktycznie to kwestia tygodnia)...hmmm jest marzec. I jaki jest podany termin...początek marca, znów termin bliżej nieokreślony...2, 5 a może 10, potem będzie połowa miesiąca, koniec itd. Za zaistniałą sytuację oczywiście odpowiada nasza była firma, ale dlaczego nikt obecnie nie potrafi udzielić prostej odpowiedzi- ile to jeszcze potrwa...?!Dla mnie, to jest zbywanie i nie widzę też większego sensu w wydzwanianiu tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby znów usłyszeć, że to kwestia tygodnia...góra dwóch. To już słyszę od grudnia...Słusznie ktoś pokazał jakiś czas temu na forum, jak może wyglądać forma przekazywania informacji przez syndyk...szkoda,że u nas wygląda to zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie dostałam Pitu za 2014, jaki jest ostateczny termin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termin z pit jest do dzisiaj! Macie rację, żadnej konkretnej daty :-( Miesiąc temu powiedziałam Syndyk, że jest takie forum na którym wymieniamy się informacjami.Myślę, że na bank tu zagląda, może mogłaby chociaż tutaj się wypowiedzieć konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez żartów, nikt nie wystawi się na strzał, jeśli nie musi. Tym bardziej, że nikt się tu nie podpisuje z imienia i nazwiska. Rozmawiałam z paroma ludźmi oplutymi tu na forum i chociaż denerwowały ich bzdury wypisane na ich temat, to nie zzdecydowały się choćby na dementi. Zawsze jakiś anonim, sorry, gość wie lepiej. Jeśli Pani syndyk ma trochę oleju w głowie, a pewnie ma, to nigdy się tu oficjalnie nie wypowie. Żałowałaby do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka prawda pierw luty teraz marzec potem kwiecień pani syndyk i fundusz chyba nie pracuje od dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka cisza moze ktos dostal kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie! Mija początek marca i znowu dupa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo miną trzy miesiące od złożenia wniosku do FGŚP, a kasy nadal nie ma! Straciłam już nadzieję :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby to napisać delikatnie? Moja cierpliwość jest bardziej naciągnięta już niż guma na członku (dla bardziej wrażliwych guma w majtach). Zaraz chyba pęknie. W obu wypadkach oznacza to dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uśmiałam się po pachy z mojego przedmówcy buchacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×