Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosia-samosia--

odezwalyscie sie kiedys do swojego bylego na nk powielu latach?

Polecane posty

Gość zosia-samosia--
ja to wlasnie zrobilam:) jakies 10 minut temu, z ciekawosci co zrobi;) chyba5- 6 lat minelo od rozstania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ale
moj ex sie odezwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ale tylko po to
zeby go wkurwic i pochawlic sie jakie mam zajebiste zycie bo on ciagle zycia nie moze sobie ulozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia-samosia--
do "tak ale tylko po to" no to tez moze byc powod;) on zaprosil do znajomych moja mame i moja siostre, zdziwilo mnie to bo mnie nie, a to przeciez ja z nim bylam 2 lata:) jestem ciekawa czy odpisze mi normalnie i pogada, czy nic nie odpisze a moze nabluzga hehe (z tym ostatnim zartuje);))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia-samosia--
Mary07 w sumie w niczym nie ma problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia-samosia--
do "nie ale" t byla krotka rozmowa czy znajmosc sie odswierzyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pijaku napisałam
komentarz do fotki, a na drugi dzień napisałam że to pomyłaka. Pewnie pomyślał że jebnięta jestem. Ale siarrrrrrrrrrrrrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ale
zapytal co u mnie i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia-samosia--
"po pijaku napisalam" a to wtopa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia-samosia--
ja licze na to ze cos odpisze, jak nic sie nie odezwie to troche glupio mi bedzie, no ale plakac juz nie bede hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie wiecie co
do 2 byłych.. skręciłoby mnie gdybym się nie odezwała.. jeden wziął ślub we wrześniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
"zeby go wk**wic i pochawlic sie jakie mam zaj**iste zycie bo on ciagle zycia nie moze sobie ulozyc" no wogole wykoncz czlowieka bo wam nie wyszlo... zniszcz, dom mu podpal i naslij na niego dresow :-/ pewnie jak ci sie znowu w zyciu cos nie uda to bedziesz zgrywac z siebie totalna ofiare i pytac sie czemu akurat ciebi to spotyka.... zalamka... ludzie sa debilami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam swojemu wszystko mowie
ja mojemu dalam komentarz na zdjeciu, teraz on ciagle siedzi na moim profilu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black sea....
no way :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfgd
Do mojego odezwała się jedna była. Prawdę mówiąc głupio to wyszło bo na paru drętwych zdaniach się skończyło, nie wspominając o tym że on ją przede mną skrytykował po całości a ja przez jakiś czas wchodziłam na jej profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby go wk**wic i pochawlic sie jakie mam zaj**iste zycie bo on ciagle zycia nie moze sobie ulozyc o k u r w a....ale koles ma szczescie ze juz z toba nie jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straciatella...
U mnie odwrotnie, on sobie ułożył życie i wkleja mase "szczęśliwych" zdjeć, ja jestem sama, ale nie narzekam i nie stękam. 3 lata od rozstania, on już zaobrączkowany :) Ale to on mnie codziennie w późnych godzinach nocnych odwiedza- ja weszłam kilka razy z innego profilu. Odwiedza mnie też jego mama niedoszla tesciowa i jej koleżanki. O co im chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj byly mnie znalazl.jeszcze napisal,ze szukal juz od jakiegos czasu...z calej serii wiadomosci wywnioskowalam,ze dziekuje panu bogu za jasnosc umyslu w momencie rzucania tego typka...nic sie nie zmienil.chlop 28 lat,a myslenie 17-stolatka...skonczyl historie,a pracuje jako ochroniarz...znaczy pracowal do niedawna,bo naduzyl broni i zabrali mu licencje.ma narzeczona,ktora tak sie o niego martwi,ale z niego taki kozak,ze przeciez nic sie stac nie moze...straszne...bylam z nim 10 lat temu i nie wyczuwam,by mentalnie wydoroslal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straciatella... bo tak czesto jest ze ciekawosc bierze gore zwłaszcza wsrod kobiet... ewentualnie chca sledzic twoje zycie,bo wiesz NK jest pewnym rodzajem reklamy,prezentacji i samouwielbienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika123
Ja tez sie odezwalam i okazalo sie , ze po 38 latach mial do mnie zal , ze go zostawilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straciatella...
>ciekawosc bierze gore zwłaszcza wsrod kobiet... bracie niedźwiadku, cos mi sie zdaje ze to zalezy, bo mój były ma chyba ciekawośc po mamie skoro tak pilnie mnie sledził każdego dnia, aż w końcu usunęłam profil. m.in z tego powodu. a wczesniej kiedyś - już jako mąż odezwal się na gg- ładnie się pochwalił że ma dobrą żonę i wybaczył mi wspanialomyślnie że odeszłam, więc pogratulowałam i pożyczyłam szczęścia, a ten wyjeżdza z tekstem, że mozemy isć kiedyś na spacer... o co kaman? lubię go ale niech sobie układa życie a nie zajmuje byłymi, bo mnie by było na miejscu tej dziewczyny troche :o dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srata tata
ja nie pisalam i nie napisze bo uwazam to za temat zamkniety w moim zyciu moze na ulicy jakbym go spotkała to czemu nie krotka pogawetka kazdy z nas poszedl w swoja strone ja mam kogos on pewnie tez i po co komus dupe truć bylo minelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pisalam i nie napisze bo uwazam to za temat zamkniety w moim zyciu moze na ulicy jakbym go spotkała to czemu nie krotka pogawetka jedyne madre zdanie jakie tu przeczytałęm:) straciatella...napisałem "zazwyczaj" bo faceci takze czesto zagladaja z tym ze moze nie tak nagminnie jak kobiety ale mniejsza z tym... najwaznijesze w tym momencie to jest to zeby zadac sobie i pytanie... po co?.... z ciekawosci z braku problemów a moze z sadomasochizmu uczucziowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirania 13
On napisał. prawie rok temu to było. ponad 10 lat się nie widzieliśmy. teraz jesteśmy razem :) i nie planujemy się już rozstawać. a najlepsze jest to, że nie czuję się jakbym "po raz drugi do tej samej rzeki wchodziła". bo po prostu kontynuujemy to, co zaczęło się między nami w szczenięcych latach. planujemy n-k ufundować odznaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfmhhljhj
po 9 latach weszłam na jego profil jak już byli aktywni "goście"... byłam ciekawa jego reakcji... też wszedł na mój profil... i tyle. Obydwoje mamy poukładane życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja odpowiedzialam
napisalo do mnie dwoch bylych, emocje wziely gorę...napisalam kupę glupot i teraz pluję sobie w brodę, gdzie ja mialam rozum. i usunęlam konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się odezwałem. Na pierwszą wiadomość czy mnie w ogóle pamieta itd. Odpisała. A drugą juz olała. :o A ja tylko z nia pogadać chciałem. Ale cóż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×