Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

dzień dobry :) znowu mam pytanie do ekspertów :) czy pracodawca może mi zmniejszyć ilość dni pracy z 5 do 4 w tygodniu bez mojej zgody? to własnie się stało wczoraj, zobaczyłam na grafiku ale nie dostałam żadnego pisma ani nic takiego.. u mnie w hotelu jest samowolka i managment się zachowuje jakbyśmy nie mieli żadnych praw, wygląda na to że znowu rozpętam burzę w pracy :( np. miałam uzgodnioną ilośc obowiązków na risk assesment i wczoraj rano po przyjsciu do pracy okazuje się że mam więcej do zrobienia niż się umawialiśmy, zwróciłam na to uwagę, bo wiem że nie dam rady i wiecie co..? zostałam odesłana do domu za to, tak jakbym odmówiła pracy zupełnie, a ja tylko zasygnalizowałam że zasady były inne.. :( i dzisiaj ide na dywanik za karę, ręce opadają przepraszam, że tak o sobie gadam ale musiałam się wyżalić, a teraz jestem w sresie bo zaraz wychodze do pracy i nie wiem co będzie.. PS witam ciepło nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Paniom :) niech ta strona 18 sie juz skonczy bo jakos mnie drazni heheh i mnie dopadlo paskudne przeziebienie-nadszedl dlugo wyczekiwany poniedzialek-1 dzien szkoly po przerwie i nawet nie jestem w stanie Nadii zaprowadzic :O masakrycznie sie czuje, obym malego nie zarazila! kupilam mu wczoraj mase ubranek na ebayu i troche mi sie humor poprawil, troche gorzej ze czeka mnie wystawienie \'starych\' ciuszkow-wywalilam wsystko na lozko-masa!!! no nic, trza bedzie wszystko opisac, porobic fotencje...ehhh, nie na moja bidna glowe teraz. moze meza potem zagonie:D wstawac kobitki! Olga zajrzyj na mejla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz kontrakt? hmmm, no nie jestem pewna ale chyba nie powinni tak robic, sczegolnie jezeli to oznacza dla Ciebie mniejsze zarobki. aha, i nie przejmuj sie nimi- jestes w ciazy i masz prawo wymagac, jezeli nie dotrzymuja umowy to TY ich na dywanik wez! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... bes oby wszystko bylo dobrze... trzymam kciuki i nie stresuj sie - nie wolno Ci... juz patrze Lollibelly ... przeczytam ale odpisze pewnie pozniej bo na 10.30 mam byc u GP a jeszcze jednego cyca musze zdoic... ;) a tak w ogole dzieki Twojej chuscie moglam zjesc dzisiaj sniadanie z malym na brzuchu :) w chuscie... chwile grymasil ale zasnał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie!!! zostawic Was na jeden dzien i ciezko nadgonic! Asanna... nie wiem co powiedziec, poplakalam sie :) gratuluje Ci slonce i mam nadzieje ze teraz bedzie juz tylko dobrze, zasluzylas sobie na to :). chyba teraz to ja sie wybiore do Ciebie w odwiedki :D:D:D ale nie moge wczesniej niz w sobote :) z reszta zadzwonie do Ciebie pozniej, bo probowalam juz, ale pewnie nie masz jak rozmawiac :) zmieniam Cie w tabelce i zostawiam miejsce na Kamile_B ;) Szczesliwe brzuchatki monika820227...15.10.2008.....28.....Londyn..........?.. ............? ania 3..............25.10.2008.....31....Boston.....synek....... .Dawid magdzikm.........27.10.2008.....31....Redditch...synek.. ..Maksymilian aniapud............29.10.2008.....41....Enfield......syn ek.......Kubuś Jola25..............31.10.2008.....39....St Albans...chyba córka..Hania kamila_black.....04.11.2008.....39...Hatfield...chyba córka.....???? mala79.............08.11.2008.....39.....Londyn....corci a.............? Gosiulka24.........15.11.2008.....38....CROYDON...synek...Adas/Alan lorinka..............19.11.2008.....32.....blackpool...c oreczka.....Zuzia? Krakersik81.........22.11.2008.....36....Menchester...có rka.....Zuzia Patinka26...........30.11.2008.....34....Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25...........06.12.2008r....32....Cheshunt....... ?????.......????? Salma................10.12.2008......8.....Leicester.... .......? ...........? iwwwa***..............14.12.2008......27....londyn...... ..corcia...........? Kamila26............18.01.2009......29....Inverness..... .. ? ...............? olenka2001.........26.01.2009......26....Cardiff....córe czka..Liliana? anecia1702.........19.03.2009......20.....Melton........ ....?.............? mi83.................24.03.2009.......18....Leicester... ........?............? bes...................22.04.2009.......15....Swindon.... .................... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................... magda_g............07.05.2009.......13....H/C........... ..?syn?........... Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek MONDZI25..02/11..3850......Banbury...coreczka........... ..Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ........Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. ..........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia.... .Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. .........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... ..Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke..chlopak. ..Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1............02.09.2008....2900.....London..Maksymil ian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... .....Jakub Jan Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green.......... ............ zostawiam miejsce na imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiety w ten chmurzasty poranek, nic tylko kawa i jakiś serial. Mam pytanie, czy któraś z Was miała może taki ból, jakby kolki, skurcze pod prawym żebrem pod piersią? Ja mam taki ból od wczoraj, najczęściej przy głebokim wdechu lub jak się ruszam, zginam, wydaje mi się, że to chyba raczej nie dziecko mi uciska, bo zmienia pozycje, a ból nadal jest? Wiecie coś na ten temat? Pomyślałam, że to może ucisk na wątrobę, ale chyba za długo to trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie rozmawialam z Asanna... ona jest dziewczyna nie do zdarcia! sama przyjedzie w odwiedki :D:D:D bes nie maja prawa zmienic Ci ilosci dni, chyba ze masz tak napisane w kontrakcie. ja bym poszla do CAB i poprosila o interwencje. niech nie mysla ze beda tak sobie z Toba pogrywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek laseczki!! Jola25 ja mialam dosyc czesto taki bol ze jak sie ruszylam albo oddychalam to jeszcze bardziej bolalo,wtedy wiesz co mi pomoglo?staralam sie zeby maly zmienil pozycje(pomasoalam brzuch,przekrecalam sie pare razy z boku na bok,wtedy on tez zaczal sie wiercic i sie przekrecal) bo on po prostu pchal mi nozki pod zebra,albo spal tak cala noc z nuzkami tam gdzie nie trzeba a potem to mnie caly dzien czasem pod zebrami kulo i tez tylko pod prawym .nieprzyjemne raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bes ja tez w pracy mialam podobne sytuacje,niby masz kontrakt a oni i tak zmieniaja godziny pracy,jak potrzeboali to sie pracowalo 6 dni w tyg wlaczajac niedziele,a jak sie zrobil zastoj(akurat jak odchodzilam na maciezynski)to kazali przychodzic tylko 4 dni w tyg,a jak koniecznie chcialas pracowac wiecej to oczywiscie moglas przyjsc do pracy ale nikt ci nie gwarantowal ze wogole cos zarobisz(bo u nas nie bylo placone za godzine tylko procent od utargu).wogole szkoda gadac,i tak mialam jeszcze zanizone pejslipy ze cudem macierzynski dostalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka* jak tam wczorajszy spacerek do centrom?Nie zmarzliscie?My prawie skonczylismy malowanie,mysle ze do czwartku sie wyrobimy,moze wpadniesz na kawencje z malenstwami?jakby cus to pisz na meila:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiulka bardzo dziękuję za odpowiedź, uspokoiłam się, że to nie tylko tak u mnie, poszperałam w necie i znalazłam takie wyjaśnienie lekarza na podobne pytanie ciężaenej w 8 miesiącu ciąży: "To kłucie jak je określasz jest spowodowane nie tylko bardzo dużym rozciągnięciem mięśni brzucha, ale również tym, że dno twojej ciężarnej macicy jest pod samymi żebrami i niestety uciska na wątrobę, która znajduje się właśnie pod prawym łukiem żebrowym. Ten ucisk także może dawać objaw, który opisujesz. Nie zagraża on ani tobie ani dziecku i ustąpi kiedy za miesiąc macica "opadnie" i jej dno się obniży. Wtedy opisywany ucisk ustąpi, a z nim również kłucia pod prawą piersią."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki no i siostra poleciała tak jakoś smutno w domku mąż w pracy a ja sama jak ten palec tylko Zuzia się wierci coraz bardziej i nie wiem o co chodzi i żeberka tez bola jak wsunie nóżkę . Mamuśki nie napisałyście mi czym smarujecie wasze dzidzie po kąpieli ?co warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
anecia, i jaka plec? moj tez jakis katarek zalapal, na zatkany nos stosuje wode morska w spryskiwaczu ale nie wiem jak czesto mozna taki maly nosek meczyc psikaczem. ja daje raz albo dwa razy dziennie. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakersik ja też dziś sama w domu, mąż w pracy, ale trzeba się cieszyć ostatnimi chwilami luzu ;) Ja mogę Ci tylko napisać co ja kupiłam do smarowania, ale od razu nie będę smarować, zobaczę czy skóra dziecka będzie tego wymagać, poza tym tu na początku myje się dziecko samą wodą, więc nic nie narusza jego naskórka i nie wysusza, więc chyba zacznę smrować gdy będę już kąpać dziecko z dodatkiem płynu do kąpieli, albo jak będzie mieć ciemniniuchę. Ja zamówiłam z Polski oliwkę bambino (sprawdziła się u dzieci moich sióstr, a poza tym wiem, że nie uczula), dobre są też oliwki z ziaji (można zamówić w uk w sklepie internetowym), co do popularnego tu Johnnsona to wiem, że niektóre dzieci uczulają. Jest duży wybór, ale nie pamiętam nazw innych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kobitki:) ja oczywiście w dwupaku i małemu się nie śpieszy do wyjścia. wczoraj cały dom wysprzątałam z myślą że może coś się zacznie a tu nic tylko dzisiaj ruszać się nie mogę bo mnie tak wszystko boli. jestem jak połamana:( Jola25 ja też mam taki ból a to jest spowodowane tym że maluch wkłada swoje tupty pod żebra i tak śpi a rano jak się budzę to jak by mi ktoś tam kijaszkiem przywalił. więc to nic groźnego. jak ty się kochana czujesz? zapowiada coś wypakowanie się czy raczej nie bardzo. ciekawe co tam u malej79 bo od kilku dni się nie odzywa. może też już się rozpakowała:) idę się położyć bo zaraz mi kręgosłup się złamie tak mnie boli:( życzę wszystkim miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniapud mnie też nic nie rusza jeśli chodzi o poród, tylko ten ból pod żebrem, ale się trochę już rozruszałam i jest lepiej. W środę mam wizytę u położnej, a zarazem drugi termin porodu, ten według daty ostatniego okresu, a wcześniejsza była według usg, więc może do tego czasu coś jeszcze się ruszy :) Odpoczywaj i proś męża o masaże pleców, póki jeszcze nie odmówi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po wizycie u GP... macica się okurcza ale dalej boli... więc dalej biorę antybiotyk :(... w piątek będę miała badanie krwi... jak bęzie coś nie tak to będą robić prześwietlenie, zeby zobaczyc co zrobili źle w czasie cesarki... gnojki 😠...a wydawałoby się, że tutaj lekarze nie popełniają błędów...:(... a na fizjo musze jeszcze poczekac - nie iwem ile... wzięłam tez małego bo dalej ma odparzone dupsko...dala masc...oby pomoglo... Krakersik jak używam oilatum - to taki tłustawy płyn, który dodaje się do kąpieli... zawiera on ciekłą parafinę dlatego natłuszcza skórę i nie trzeba jej dodatkowo smarować... tylko wycierasz malucha po kąpieli i ubierasz...glówkę też tym myjemy... ja mam jeszcze oliwę z oliwek (taką extra virgin) i czasem w dzień jeszcze smaruję jak widzę, że skórka jest gdzieś poprzecierana... My zdecydowalismy sie uzywac oilatum bo woda bardzo wysuszala skórę malucha...a po tym jest ślicznie naoliwiona :) Trzymajcie się brzuchatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci przewietrzone, przegonione po podworku spia grzeczniutko :) . ja tymczasem mam chwile na kanapke lub dwie (lub trzy :O ). dziewczyny pytanie do mam : czy Wy tez tyle jecie??? ja dopiero teraz jem za dwoch :) . dzis obiecalam sobie, ze przynajmniej nie bede sie obzerac slodyczami ;) magadae pytalas kiedys o plamienia po porodzie. tez je jeszcze mam, ale pamietam ze po pierwszym dziecku trwalo to ok 2-3 miesiecy zanim ustaly. Krakersik ja Kube smaruje oliwa z oliwek (tez mam extra virgin, ale dobra jest jakakolwiek). kapie go tylko w samej wodzie, chyba ze sie \"ohaftuje\" wtedy dodaje kropelke plynu do kapieli. Oleniga tez zauwazylam ten cyrk z pryszczykami na twarzy malego :) . po spacerze bledna, komedia. nie sa to potowki, bo ma je tylko na jednym policzku i nigdzie wiecej. HV mowila mi, ze to pozostalosci po moich hormonach i beda z niego wychodzic jeszcze przez jakis czas. pytanie czemu bledna w chlodzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobitki!!! Wlasnie wrocilam z wizyty u midwife. Nie bylo tak zle, choc kilka razy opadly mi rece. Ogolnie mnostwo pytan o choroby z przeszlosc, rodzinke, alergie i takie tam pierdoly. Przynioslam rowniez mocz do badania i ........ to byl moment kiedy pierwszy raz opadly mi rece. Zbadala go papierkiem lakmusowym po czym dodala ze wszystko dobrze. Takie rzeczy to ja robilam badajac wode w podstawowce na chemi. Pobrala mi rowniez krew. Mam nadzieje ze nie bedzie jej badac papierkiem lakmusowym, ani okreslac koloru krwi???!!!! Nie mam jak na razie zadnych problemow wiec ciaza przebiega prawidlowo. Dokucz mi tylko serducho i kregoslup ale to normalne w tym stanie. Oczywiscie powiedzialam jej o tym i czy moglaby mi cos doradzic na to - odparla ze jak chce to moge isc z tym do GP - noi to byl moment kiedy rece opadly mi po raz drugi. Nie oczekiwalam cudow ale prostej rady, rozwiazania czy podpowiedzi... Takich momentow bylo jeszcze kilka -ale nie bede przynudzac. Dostalam mnostwo papierkow i lektury do czytania. Bes- z doswiadczenia wiem ze w pracy moga duzo zrobic, a nawet utrudnic ciezarnej zycie. Znja sie na przepisach i wiedza jak je wykorzystac przeciwko nam, a kontrakty tak formuluja zeby zawsze bylo na ich korzysc w razie \'w\'. Jesli masz sile i dowage to walcz z nimi choc czasem to walka z wiatrakami, ale pamietaj ze twoje dziecko jest teraz milion razy wazniejsze niz jakakolwiek praca. Mysl pozytywnie a wszytko sie ulozy. Co do smarowania dzieciakow po kapieli to nie bardzo mam doswiadczenie, ale mam kolezanke, ktora rodzila w anglii i polozna doradzila jej smarowanie bobasa po kapieli oliwa z oliwek (taka ze sklepu). Tak robila i mala nie miala zadnych problemow ze skora ani odparzen. Nigdy wczesniej o tym nie slyszalam, ale ona stosowala i DZIALA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję kobietki za rade:) magda_g....z tym badaniem moczu to oni tak robią musisz sie do tego przyzwyczaić, ale uwierz mi jak byś miała jakieś bakterie w moczy to ten śmieszny papierek to wykryje . tak było w moim przypadku dostałam jakiś antybiotyk trzy dniowy i teraz jest wszystko ok:)wiec sie nie przejmuj. ciekawe co tam u ani 3 tez długo sie nie odzywała i magdzikim czy ona tu czasami zagląda? nie wspomnę o monika820227 może przestawimy ja na dolna tabelkę?c bo juz na pewno urodzila:)co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie... czlowiek ma tylko 3-dniowe problemy z internetem a te juz tu epopeje wysmarowaly... i ja to mam nadrabiac :)) pozdrawiam wszystkie panie, a szczegolne buziaki dla nowych mamus! trzymajcie sie dzielnie i oby wasze pociechy byly grzeczniutkie i daly wam odsapnac! chyba mam stan przedzawalowy, strasznie mnie piecze w mostku... :( nie bede juz dzwonila do siostry, hehe... ciekawe jak dlugo sie tu czeka na wizyte u kardiologa... milego dnia wam zycze, trudno zachowac pionowa postawe w taki dzien, nie? aha, mamoeli, ja jem za trojke albo czworke, cud, ze waga stoi w miejscu. wlasnie ide zjesc kanapke albo dwie (lub trzy... :)) mniam, mniam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc hwile bo bede dojona zaraz, niby dobrze u nas z karmieniem ale czasami nas kryzys siega i sie zalamuje od razu bo on co godz czasami jest glodny i po godz potrafi wypic np90ml sztucznego mleka i to mnie czasami zalamuje a czasami przesypia 3godz na moim i badz madry!!!!ale walcze a co do kupy, healt visitor zapisala nas dzis do lekarza bo kupy nadal nie ma i bylismy, wlozyl mu palce i stwierdzil ze kupa tuz tuz, wpuscil mu cos na rozluznienie kupy jakas eczema czy cos takiego nie mam pojecia, i kazal pic sok pomaranczowy 5ml przed kazdym karmieniem i ma byc dobrze wedlug niego to nic powaznego, lactimu nie zapisal bo twierdzi ze sok jest bezpieczniejszy dla niego, no wiec zobaczymy,mam nadzieje ze nie bede wiecej [pisasc o kupkach] pozdrawiam was!!!!!!!!!moje gg to3808779 chociaz do pisania czesciej uzywam skype bo gg czasami przerywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych krostek j mial ich pelno ale po dwoch tygodniach caly sie złuszczyl i wszystko mu zeszlo[tradzik potowki i bog wie co to bylo]uzywalam to oilatum do kapieli i krem naprawde pomaga,teraz juz rzadziej to oilatom mam balsan do kapieli z firmy simple bez zadnych dodatkow i tez od razu nawilza, tak ze po kapieli nie trzeba niczym smarowac jeszcze raz pozdrowionka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wam ja niestety tylko na moment, bo dopiero dzis wróciłyśmy z moją MAJĄ ze szpitala i trzeba tu do końca wszystko przygotowac, z racji zaskoczenia nas o te 5 dni. Widze tylko na tabelce, że i Asana urodziła, moje gratulacje 🌼 ❤️ Ja dziękuje bardzo za wszystkie miłe słowa i gratulacje. Doczytam na dniach na pewno i jeszcze wkleje więcej zdjęc mojego pączusia. 🌼 ❤️ a na razie... Maja Blackburn ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e5cd4c2d758096e5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko sliczna ta twoja niunia,ma sliczne pulchniutkie policzki:-)buziaki dla ciebie i malenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kamila, jeszcze raz gratulacje, sliczna dziewczynka, taki śpioszek malutki! Fajnie, że już wróciłas do domu. Napisz w wolnej chwili jak się czujesz? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kamila, jeszcze raz gratulacje, sliczna dziewczynka, taki śpioszek malutki! Fajnie, że już wróciłas do domu. Napisz w wolnej chwili jak się czujesz? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila śliczniutką masz tą małą kobietkę jeszcze raz gratulacje znowu mnie nie ma w tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila śliczniutką masz tą małą kobietkę jeszcze raz gratulacje znowu mnie nie ma w tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×