Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Gość agnieszka75
lulu gratulacje, to Twoje pierwsze? mama Eli - tak , mialam problem i to okropny, dwa miechy sie meczylam, bo lekarze tutejsi tylko paracetamol zalecali i ze przejdzie a tu g...o i nic, umieralam karmiac, cesarka to przy tym male piwo. w koncu lekarz wymyslil ze to plesniawki, ale tak notabene to ja mu ten pomysl podsunela, zajrzal do buzi malca i przepisal mi canesten tylko ten na brodawki a nie dolne partie, a dla malca nystatyne, mnie pomoglo po tygodniu, ale kubus nadal ma nalot i to chyba nie plesniawki. w kazdym razie u mnie juz ok, poza siniakami bo mocno ciagnie, ale to da sie przezyc. to sie nazywa oral thrush. zacznij kuracje jak najszybciej bo mnie sie to bardzo rozhulalo. a, i jeszcze smarowalam brodawki aftinem z polski, wiec nie wiem ktore bardziej pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi badanie wyszlo dobrze tylko skan wykazal ze cos nietak,musze zadzwonic do polski do gina mojego,zapytam o ten torbiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila_b sliczna Majeczka!!!GRATULUJE JESZCZE RAZ I ZYCZE ZEBY ZDROWO SIE CHOWALA. Aniapud wiem,ze torbiel moze sie wchlonac i zazwyczaj tak jest,martwie sie ze dzidzie to boli,najgorsze jest podejrzenie tego zespolu,oby bylo wszystko ok,czekam niecierpliwie na skan.starosc nie radosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze agnieszko nie mam konta na naszej klasie:(:(:( chorobcia trzymam telefon w rece i nie wiem czy dzwonic do gina z polski czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Eli ta kobitka odradziła pompke bo wychodza po jakies £50 za miesiac. To są jakieś szpitalne, inne niż takie sklepowe. Wiec poczekam dziś jeszcze z jej kupnem. Ale bardzo doradziła mi jak trzymac dziecko przy karmieniu, ze szczegółami, wiec będę próbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka jaki dużutki już twój Kubuś:) anecia1702 jak masz się słońce zamartwiać to dzwoń do polskiego gina. pewnie ci powie co i jak i będziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobitki!!! widze ze na tym forum mnostwo jest rannych ptaszkow!!!! mam nadzieje ze przyjdzie moment i wszystko wroci do normy. Ja na razie nie mam problemow ze spaniem i korzystam z tego jak sie tylko da. ogladalam zdjecia nowo przybylych istotek. sa rewelacyjne jak dla mnie. same anio anecia1702 wiem ze sie martwisz, ale twoje pozytywne myslenie i przekonanie ze wszystko bedzie dobrze moze zdzialac cuda. wiec glowa do gory nie daj sie zwariowac. Agnieszka75 twoj kubus po prostu przefajny, najbardziej podobalo mi sie zdjecie \'moi trzej mezczyzni\'. a tak w ogole to mam wrazenie ze gdzies juz cie widzialam !!!!???? trzymajcie sie dziewczynki szczegolnie te ktore czekaja na rozwiazanie. duzo sily i skurczy zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos to bedzie,tak bywa i nic na to nie poradze.mama dzwonila na skype i jeszcze nie dzwonilam do polski do gina,nie mowilam nic mamie o tym,powiedzialam,ze skan dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki i chlopaczki male tez czesc! jak widac, mam glupawke zmeczeniowa. maks tez spi od wieczora do 3-4-5.00 rano a potem daje popalic. usypia jak ja postanawiam wstac i zrobic cos w chalupie. jak tylko chce sie kolo niego polozyc to robi szparke w jednym oku, czeka az sie umoszcze i przykryje i zaczyna kwekac. a jak zamkne oczy to wola: llllleee, co znaczy, ze umiera z glodu. przeczekuje ale on mnie tez przeczekuje i jak daje mu cyca to pociaga dwa razy, skubany, i posyla mi tak sliczny bezzebny usmiech, ze pletwy opadaja. odkladam go i poka zaczyna sie od nowa... :) swoja droga, ciekawe, czy wie, ze lait (czytaj:le) to po francusku mleko...) agnieszko, nie mam konta na naszej klasie, nie moge obejrzec twoich pociech :( kamila, fajne masz te obie coreczki :) i mezczyzne tez... ;) pozdrawiam, ide wstawic drugie pranie i dlej sie uzerac z urzedami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila_b ty podawalas kiedys link do styrony ze skanami 3d,jesli znajdziesz czas podaj ja jeszcze raz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobietki no sama nie wiem czy taki dobry:(padam na pysk nie moge spac ,nogi mam jak balony od 3 dni nawet jak rano wstaje z lozka to juz sa opuchniete aniapud tez pisalas o tych kostkach wybierasz sie z tym do lekarza?ja juz nie ide do midwife i nie wiem co mam robic?staram sie malo chodzic,leze z nogami do gory,ale one caly czas sa napuchniete. kamila....fajna masz ta majeczke jest super (kwiatek) katelka25...napisz cos o sobie? anecia...glowa do gory,a co do torbieli to moja kolezanka na poczatku ciazy miala takie wielkie ze chcieli je usowac bo dziecko moglo by sie udusic i jak poszla do szpitala to sie okazalo ze sie wchlonely i u ciebie bedzie tak samo (kwiatek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam wszystkim,u mnie nic sie narazie nie dzieje choc z rana malutka bardzo zadko dawala znac o sobie,troche sie przestraszylam ale po zjedzeniu czekolady dala znac.A tak wogole to wczoraj u gp o malo mi oczy deba nie stanely jak zobaczylam ze przez cala ciaze przytylam 20 kilo. . anecia1702 o ta strone ci chodzilo http://www.babypremier.co.uk/Home

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwe brzuchatki monika820227...15.10.2008.....28.....Londyn..........?.. ............? ania 3..............25.10.2008.....31....Boston.....synek....... .Dawid magdzikm.........27.10.2008.....31....Redditch...synek.. ..Maksymilian aniapud............29.10.2008.....41....Enfield......syn ek.......Kubuś Jola25..............31.10.2008.....39....St Albans...chyba córka..Hania mala79.............08.11.2008.....39.....Londyn....corci a.............? Gosiulka24.........15.11.2008.....38....CROYDON...synek. ..Adas/Alan lorinka..............19.11.2008.....32.....blackpool...c oreczka.....Zuzia? Krakersik81.........22.11.2008.....36....Menchester...có rka.....Zuzia Patinka26...........30.11.2008.....34....Cheltenham..cor ka.....Olivia Katelka25...........06.12.2008r....36....Cheshunt....... ?????.......????? Salma................10.12.2008......8.....Leicester.... .......? ...........? iwwwa***..............14.12.2008......27....londyn...... ..corcia...........? Kamila26............18.01.2009......29....Inverness..... .. ? ...............? olenka2001.........26.01.2009......26....Cardiff....córe czka..Liliana? frugo05.............04.02.2009.......26....Winsford...chyba coreczka anecia1702.........19.03.2009......20.....Melton........ ....?.............? mi83.................24.03.2009.......18....Leicester... ........?............? bes...................22.04.2009.......15....Swindon.... .................... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................... magda_g............07.05.2009.......13....H/C........... ..?syn?........... Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek MONDZI25..02/11..3850......Banbury...coreczka........... ..Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa........07.07.2008....3,056kg....Thornton Heath..córka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ........Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. ..........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia.... .Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. .........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... ..Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke..chlopak. ..Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1............02.09.2008....2900.....London..Maksymil ian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910....Hatfield.....psz czólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersik a duzo pijesz plynow?moze to od tego tak ci nogi puchna? oby tak bylo krakersik,zeby to dzidzi sie wchlonelo,to bylo straszne kurde po usg inni poszli,a nas zaprowadxzili do innego pokoju,ja cala sie telepalam nie moglam isc,a jak tylko zaczxela gadac to ryczalam,pokazala nam na zdjeciu usg,glowki dzidzi i widzialam torbiela,oczywiscie sny mia;lam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala dzieki wielkie to ta strona zapisalam w moim zeszyciku od razu,wiedzialam ze baby ale nie wiedzialam dalej to dla ciebie🌼dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w cambridge jest to blisko mnie kosztuje single 95L,a twins 120L jesli to dobrze rozumiem ale tak sie spodziewalam ze ze 120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w baby clinic, ktore dzis prowadzila moja znajoma HV ;) dostalam wszystko co chcialam :) . syknela jak zobaczyla moje \"bubisy\" i zapytala jak karmie, czy z nipple shields czy odciagam :) syknela jeszcze raz jak jej powiedzialam ze normalnie przystawiam dziecko do piersi :D nie mam oslonek a laktator tak nie sciagnie jak dziecko, wiec jeszcze mi tylko zatorow brakowalo :O recepte podrzuci mi po poludniu do domu! coz za serwis! :D:D:D magda_g a co to jest H/C? moje WGC znaczy Welwyn Garden City :) nice to meet You :D onyx nie wiem czy wie, ale lait\'owo to on raczej z Toba nie postepuje. znam te podchody, u mnie to samo: \"mama zamyka oczy, Kubuś oczki otwiera ;) \" . cierpliwosci zycze, a jak bedziesz ja miala, to pozycz mi z wiaderko ;):D adres moge przeslac mailem. ok,ide klasc dzieci do lozek. Kamila_B a pani od pompy jest Polka czy tylko ma polskie nazwisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama eli H/C to w skrocie nazwa mojej mescinki. jest bardzo dluga wiec darowalam sobie wpisywanie. Ogolnie mieszkam mniej wiecej posrodku Liverpool a Manchaster, niedaleko Crewe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie mamoEli oby pomoglo!! krakersik pij mniej wody,dziedzia uciska ci na nerki,postaraj sie duzo nie pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda _g a możesz napisać dokładnie skąd jesteś bo ja z Winsford to jakieś 15 mil od Crewe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu33
Witam!! Mam eli-plesniawek sie nie sciera.Tak napisals, a ja sie przerazilam.To straszy bol dla dziecka.Smaruje sie je specjalnym plynem.W Polsce to nazywa sie Aftin i schodza.Czasami wychodza z nadmiaru higieny lub oblizwyania przez matke smoczka Agnieszka75, nie to nie pierwsze, to trzecie :),:) zafundowalam sobie na 33 urodziny :)tylko w Anglii pierwsze i stad troche wahania, bo nie znam prowadzenia ciazy tutaj i lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka75
lulu lekarzy to Ty tu kochana nie uraczysz jesli chodzi o prowadzenie ciaze, tylko polozne. ogolnie mniej si eprzejmuja niz w Polsce, ale co kraj to obyczaj. Ja na poczatku bylam tym przerazona, ale z perspektywy widze, ze maja swoje racje (nie zawsze) powodzenia mama Eli, co Ci lekarz przepisal na cycuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia 1702 czytałam trochę o Twojej ciąży ale za dużo tego napisz proszę jeśli oczywiście możesz czy miałaś usg około 12 tc i co ci po nim powiedzieli i jakie były wyniki testu na downa ale już teraz myślę że będę mogła Cię trochę uspokoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu33
A tak dla mam karmiacych.ja karmilam swoje dzieci do roku.Mialam ogomisate piersi i nie moglam nadzayc za sciaganiem mleka.Mialam poranione brodawki i dosc karmienia. Pilam herbate koperkowa i zawsze zjadlam jakies ciasto, tak mi radzila polozna z Polski-super kobieta.dziecko tez ma smaki i czuje to co jemy.Poranione brodawki smaruje sie lwasnym mlekiem lub mascia na rany taka dla niemowalkow.Jak piersi sa nabrzmiale to nie ma nic lepszego niz zamrozona pielucha przykladana do cycucha.Poza tym laktaror utartowal mi zycie.Uzywalam chico przy dwoch ciazach.rewalacja.sciagalam nawet, jak wyjezdzalam i zamarazalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu33
agnieszka 75, widze ze masz to samo imie co ja i rocznik:) ja sie ciazy nie boje, bowiem wiem co i jak z tym.jednak mimo wszytsko mam bariere jezykowa i to mnie martwi.Owszem mowie,ale ...nie tak jakbym chciala.Jestem tutaj dopiero od lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo05 napisalam dokladnie o mojej miejscowosci na twoj e-mail zeby nie zasmiecac forum. wyglada na to ze mieszkamy niedaleko siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo na downa test wyszedl ok mam 1:20000,ale mojej dzidzi grozi syndrom edwardsa,bede miala skan okolo 30tc,bo torbiele zanikaja zazwyczaj w 28,ja czytalam juz o tym syndromie edwardsa...jakos to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×