Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

kurczen spac nie moge przez Asanne sie zdenerwowalam dzwonic do mnie niechce a tu czlowiek sie martwi tak sie zdenerwowalam ze zapomnialam napisac ze moj James znowu wczoraj mial biegunke:( nie mam pojecia co z nim jest wszystko daje mu swieze chyba bede mu musiala kupic kozie mleko INFAKOL- daje sie od 1 miesiaca ale ja dalam jak moj mial 3 tyg bo juz na nogach nie moglam stac HIPP koperkowy od pierwszego miesiaca ale tez dalam wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i minela pierwsza prawie samotna noc w malzenskim lozu :) nawet lennox chyba poczul troche litosci bo nie obudzil sie o 6 tylko pol godz temu.przynajmniej troche wiecej miejsca bylo :D Asanna trzymam kciuki, masz w sobie sile dziolcha! katarek troche lepiej ale za to kaszel jest wiec nie moge sie ruszyc z domu. a takie mialam plany na zabicie czasu... no to kawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Moja Hania jest ostatnio taka maruda, że codziennie powtarzam sobie: to pierwsze i ostatnie, ale pewnie jak już będzie ok, to o tym zapomnę, a w planach mam trójkę, chyba trafię do psychiatryka ! Ma egzeme na twarzy, wygląda okropnie, drapie się, najgorzej jest w nocy, dziś mielismy pierwszy raz taki czas, że ponad godzinę jęczała. Mamy powiedzcie czy wasze dzieci miały ezgeme, po jakim czasie te plamy zejdą i czy towarzyszył temu np brak apetytu u dziecka? HV przepisała nam płyn do dodawania do kąpieli i emulsje z parafiną do stowanie na plamy, ale ja nie widzę efektu, a nawet jakby się zaogniło. Paznokcie obcinam często, ale i tak podrałała się mocno i teraz cały czas w rękawiczkach, bedulka zabawek nie może łapać. Nie wiem też od czego może być to uczulenie, wychodzi na to że będę chyba jeść tylko ziemniaki, bo wszystko może uczulać, nawet czuję się winna że jem płatki, bo tam jest przenica która też może uczulać. Oj chyba też popadnę w jakąś depresję zimową Frugo i Kamila26 my też przechodziliśmy ciężkie chwile z Hanią na początku, trwało to jakoś do 6 tyg życia, też się cały czas napinała przy jedzeniu i nawet podczas snu, non stop, a wieczorami płacz, nic nie pomagało.Po 6 tyg było już ok, zaczęłam wówczas dawać jej esputicon z Polski na kolki, ale nie wiem czy on miała jakiś wpływ, bo dałam tylko kilka razy, może akurat się zbiegło w czasie z tym, że jej układ pokarmowy przywykł do pokarmu. No cóż, mogę poradzić tylko cierpliwość, skończy się to niebawem, ale wiem, że trudno to i mi było sobie wówczas wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie, czy stosowałyście czopki viburcol dla dzieci, czy były efekty i jak takiego dużego czopka włożyć dziecku w tyłek? Czy to nie będzie bolesne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis ja jestem slazaczka z tychow:) a Ty? pogoda dzis piekna, chyba jednak sie skusze na spacerek.szkoda tylko ze wozek mam bez przekladanego popychadla bo jak wieje to jemu w buzke :O ale juz niedlugo kupie moj wymarzony! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie, czy stosowałyście czopki viburcol dla dzieci, czy były efekty i jak takiego dużego czopka włożyć dziecku w tyłek? Czy to nie będzie bolesne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wcielo posta hmmm. monis, tak, ja jestem slazaczka prosto z tychow :) a Ty? pogoda sliczna u nas, chyba sie skusze na spacerek :) szkoda ze wozek mam bez przekladanej raczki bo jak wieje to jemu w buzke :O ale juz niedlugo kupie moj wymarzony i wystekany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wcielo posta hmmm. monis, tak, ja jestem slazaczka prosto z tychow :) a Ty? pogoda sliczna u nas, chyba sie skusze na spacerek :) szkoda ze wozek mam bez przekladanej raczki bo jak wieje to jemu w buzke :O ale juz niedlugo kupie moj wymarzony i wystekany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak nie wcielo...co jest?????? odgonilam nadie na chwile od kompa ale juz sie dobija.jak znow ja odgonie to napisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wam nie moge jeszcze przysiasc i napisac ale INFACOL od poczatku sie podaje a nie po 1 miesiacu! to gripe water od 1 miesiaca Jola25 ja caly czas uzywam tego plynu i masci, sa bardzo dobre, ale nie pomoga az tak jak jest duzy stan zapalny egzemy. Pamietasz moze Maja miala na szyji, az czerwone i pomoglo dopiero jak uzylam hydrocortisonu ze 3 razy a teraz glownie double base i dipro bath i czasem oliwke lub inny plyn dla ladnego zapachu i nie ma nawrotow acha i czy ty mowilas cos ze z jednej piersi idzie ci wiecej mleka niz z drugiej ?? BO ja tak mam w nocy, prawa produkuje wiecej i czasem musze ja odpompowac gdy akurat Maja wyczyscila druga (ale tylko w nocy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wam nie moge jeszcze przysiasc i napisac ale INFACOL od poczatku sie podaje a nie po 1 miesiacu! to gripe water od 1 miesiaca Jola25 ja caly czas uzywam tego plynu i masci, sa bardzo dobre, ale nie pomoga az tak jak jest duzy stan zapalny egzemy. Pamietasz moze Maja miala na szyji, az czerwone i pomoglo dopiero jak uzylam hydrocortisonu ze 3 razy a teraz glownie double base i dipro bath i czasem oliwke lub inny plyn dla ladnego zapachu i nie ma nawrotow acha i czy ty mowilas cos ze z jednej piersi idzie ci wiecej mleka niz z drugiej ?? BO ja tak mam w nocy, prawa produkuje wiecej i czasem musze ja odpompowac gdy akurat Maja wyczyscila druga (ale tylko w nocy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kobitki!!! słonko pięknie świeci, a ja dziś tyle do zrobienia mam, noi nici ze spacerku. asanna trzymaj się kobito jakoś, głowa do góry. masz ślicznego szkraba wiec będzie dobrze. jakby co to wal na forum my cie pocieszymy - to pomaga :-) dziewczyny a słyszałyście o czopkach glicerynowych na bączki? poleciła mi kuzynka która pracowała przy wcześniakach w szpitalu. mówiła ze pomagają się dziecku wyprukac, noi kosztują grosze w Polsce i trzyma się je w lodowce. ja się zaopatrzę, może akurat pomogą. a mnie dzisiaj odcinaja internecika i nie wiem kiedy mi podlacza na nowym adresie. kicha straszna bo juz tesknie za forumowiczkami. ale jak tylko bede miec go podlaczonego to nadrobie zaleglosci. a jak na razie sie zegnam i mam nadzieje ze podlacza szybko. trzymajcie sie babeczki i duzo zdrowka, a jeszcze tabeleczke wkleję. brzuchatki; zaneta2400........01.02.2009....... ........Huntingdon..syn/Mateusz anecia1702........19.03.2009......!!35!!.....Melton..... .... ..?.............? Cherry76...........19.03.2009......33.........Londyn.... ......coreczka mi83.................24.03.2009.......34....Hinckley.... ..córcia....Hania lucilla29.............01.04.2009......21.....grimsby..?? ??.. laura/gabrys bes...................22.04.2009.......30....Swindon.... ... Bartuś mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......26.....Birmingham.....Franek magda_g............07.05.2009.......28....H/C........... ?syn............ Aleksandra188......23.06.2009......21..Hereford ..........Alan czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Niulek25.............18.07.2009..... .18...Birmingham....?....Lilianna/ ? mysza703.............15.07.2009.....18....Southport..?.. ..Piotruś/Nikola Aga_nton..............04.08.2009......13.....Northampton ...?.....?...... GaGa_.................08.08.2009......10.....Birmingham. . .............. Kinga82................25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Szczęśliwe Mamusie : Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia 1403monis1988....16.08.2007.....3700....west norwood....syn....James(Bobo,Kubuś) Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...ćóreczka... Hanna Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis odezwe sie ale naprawde teraz musze sama z tego wyjsc,nie panikuj i nie roa mi ganby na forum,kobito ja w 6miesiacu pojechala a 4tygodnie przed porode przejezdzajac 900mil autem wrocilam to nie martw sie,dam rade. Kamila 26herbatka koperkowa jest od 1tygodnia hippo,posluchaj co ja robilam z Ksiezna bo ciezko mi bedzie wytlumaczyc ale mialam spokuj chodzilam tak z nia godzinami,tylko to pomagalo.Wyobraz sobie ze ukladasz to swoje szczescie w pozycji siedzacej(polwyprostowanej bo za wczesnie by siadac)plecami do Twojego brzuszka,ty mozesz stac albo siedziec wsjorawno ukladasz dlonie dzieciatko jakbys chciala zrobic siodelko z samych dloni,trzymaj ja pol za uda pol za pupcie i delikatnymi ruchami w (delikatnie dynamicznie wykonuj krotkie ruchy w gore w dol 5cm w gore i 5w dol,powtarzam delikatnie ale sprezynowo)wierz mi jak to opanujesz to nie masz placzu moja zawsze sie przestawala drzec od tego jest Ksiezna bo ja jej tron na kolki robilam,a za tydzien juz mozesz zapodac lyzeczke wody koperkowej gripe water(na infacolu dzialanie czeka sie tygodniami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni polski infacol jest od 1m-ca,angielski infacol od pierwszych dni zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipp granulkowy w puszce pisze jak byk od 1tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipp granulkowy w puszce pisze jak byk od 1tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_g czopki glicerynowe sa na zaparcia, podaje sie je juz w ostateczności. podawane za czesto, albo wtedy gdy noworodek ma trudnosci z wyproznieniem(wszystkie noworodki tak mają - nie mylcie tego z zaparciem) zrobia wiecej szkody niz pozytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola 25 co ta egzema u dzieciatka nie moge pokojarzy? Jola ja storowalam virbucol do 4liter jest jak chcesz to dam Ci pare na sprobowanie albo wysle asanna@op.pl zapodaj adres.Wiesz co skutkuje,kapiel,masarz calego cialka z pol godz bedtime lotion johnson's baby(po oliwce z tej serii moja miala czerwone plamy) i mleko cieplunie albo hippo herbatka uspokajaca(malo syp)droga impreza ale dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ..Monis pewnie ze wpadne na kawencje,a co,tylko ja tu w polsce pare tyg posiedze.I jeju jak mi sie za moim M juz teskni.A adasio wyczol zmiane otoczenia i juz druga noc budzi sie kilka razy w nocy i nie chce jesc a nad ranem zjada podwojna porcje,mam nadzieje ze szybko wroci do normalnosci,a wogole zmiana wody chyba dobrze mu zrobila bo robi kupki bezproblemowo,wrecz niezauwazalnie:-)Ja myslalam ze juz z tymi benefitami latwo pojdzie,ze tylko czekac na decyzje a oni mi znowu jakies papierzyska wyslali i na dodatek musze wyrabiac ten home office bo chca zeby im podac numer,a ja tu w Polsce siedze a Daniel nie ma czasu tego pozalatwiac,cholercia,no.A moze powiedzcie mi co jejst potzrebne do tego home office,jakie dokumenty.No i moze sie myle ale wydaje mi sie ze kase z benefitow to juz nie dostane od momentu urodzenia synka ttylko od momentu otrzymania home office?jak myslicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,juz sobie popisalam,moja mamuska wrocila z pracy,wiec idem na kawencje.pa pa pa...jeju jak mi sie stesknilo za kawencja z mamuska,bo u nas to codzienny rytual,przed praca i po pracy..i ploteczki..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiulka do home office potrzebujesz napewno zdjecia paszportowe i pewnie list od pracodawcy.hmm nie pamietam juz dawno to bylo, pomoze ktos? ja w pon zanioslam do revenue akty urodzenia i juz dzis dostalam kase!teraz tylcko chb...ufff ciezko ciwzko aha, dostaniesz od momentu ur dziecka na 100% ooo wlasnie przyszla tez decyzja o housingu-no, spisali sie ladnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollibelly- ja tez ze slaska z Rudy Śląskiej :D ASANNA- sorki za ta panike ale ja strasznie wszystko przezywam bede czekac na wiesci od Ciebie, ale jak bedziesz czegos potrzebowac to wiessz gdzie mieszkam:* gosiulka24- to czekam az przyjedziesz Sorki za infakol i hipp ale bylam przekonana ze to od 1 mies, ale kazdy sie myli wkoncu dawalam to jakies 18 miesiacy temu:D Pogoda sliczna wlasnie wstal maly i wcina mleczko zaraz szykuje sie na spacerek bo szkoda dnia bede pozniej:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Borówkę - nie dawajcie czopków na wypróżnienie niemowlętom, one stękając ćwiczą mięsnie układu wydalniczego i im szybciej układ osiągnie dojrzałość tym szybciej problemy kupkowe się skończą. Prawie wszystkie noworodki maja problemy z kupkaniem, to po prostu trzeba przetrwać.Pomagają masaże, ciepłe kąpiele, okłady ciepłą pieluszką, kaszą gryczaną ciepłą, podginanie nóżek do brzuszka, kładzenie dzieciątka na brzuszku.Cierpliwości, wszystkie przez to przeszłyśmy. A viburcolN używam od 4 miesiąca (chyba),Działa super, od razu.Używam go tylko jak Czarek BARDZO marudzi.A jak go ewidentnie bolą dziąsła to daję od razu paracetamol, U Czarka ból \"widać\" na policzkach, ma bardzo zaczerwienione w miejscach gdzie mu się w danym momencie zęby wyrzynają. Życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli a powiedz mi jeszcze jak dlugo zalatwia sie home office?no i dzieki za odpowiedz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ten czopek uzylam tylko raz,pomogl,ale posluchalam sie Borowki zeby nie uzyeac i juz nie uzywam,Adas juz nie ma takich problemow,ale wiecie co pomagalo na rozluznienie brzuszka i kupke,ogrzewaniw brzuszka ale nie pieluszka bo ta szybko robi sie zimna tylko ogrzewanie suszarka do wlosow poprostu,na malych obrotach i przez ubranko,bron boze na gola skore,i z dobrej odleglosco zeby nie bylo za goraco,adas od razu sie uspokajal,nie plakal,rozluznial sie,a druga reka masowalam mu brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki napisze Wam szybko i spadamy z Hania na spacerek :) od 2 dni daje infacol ,od wczoraj przed kazdym karmieniem,od 2 dni nie jem też żadnego nabiału,bananów i ciastek(choć jadłam tylko na niby deserek biszkopta lub herbatnika) i wiecie co mała wczoraj nie miała kolki :D jestem taka happy :D i mam nadzieję że tak już zostania Kamila26 podawaj Olimpi infacol ja kupiłam w asdzie i pisze od narodzin u mnie coś pomogło choć jeszcze nie wiem co Mamo Eli dziękuję - Hanie wybraliśmy z pośród wielu a Ewa po babci Arvena jeszcze nie zdążyłam wypróbować kropelek i mam nadzieję że będę je mogła komuś posłać tak jak Ty :) Mój mąż się wczoraj śmiał że brzuszek zobaczył krople i kolka się sama wyniosła bo nie chciała mieć z nimi doczynienia :) Assana trzymaj się kobitko jesteś silna i dasz radę Lolli też mieszkałam w tychach :) ok a teraz spacerek odwiedzimy tate w pracy na długiej przerwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila_B dziekuje za odp. Jeszcze troche ja bede smarowac tym co mam, a jak przez najblizsze dni sie nie poprawi to pojde po mocniejsze masci. Monika2 dzieki za info o virbucolu, jak bede u kresu wytrzymalosci to jej zaaplikuje i sobie tez :) Assana dziekuje za propozycje, ale czopki mam tylko uzyc sie bałam. Frugo no to fajnie, może Twojej Hani się już powoli wszystko reguluje, tzymam kciuki oby teraz tylko lepiej było. My juz dzis po jednym spacerku i zaraz wezme małą na drugi póki słoncr swieci. Napisałam do męza ze musze jechac do senatorium, bo taka wymeczona jestem, uznał to za żart, ale ja naprawdę czuję każdą kość w kręgosłupie, nogach, rękach, wszystko obolałe, ach te uroki macierzyństtwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1403monis, ales Ty mlodziutka mama jestes, wygladasz jak nastolatka, fajna rodzinke masz Jola24, bozie bozie jaka slodziaczkowa Twoja corunia, do schrupania ;) A ja we wtorek pierwszy raz zostawiam malego pod opieka obcej osoby, tzn. nie z rodziny, sasiadce, bo musze isc z kotem do weterynarza, ma jakies wybrzuszenia na skorze :( Dzis pieknie, Skad i jaka kupujecie kaszke manna? Specjalna jakas dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×