Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

witajcie hej dari witaj na forum kurde wy o tym karmieniu a ja zaczelam sie martwic bo wiekszosc rzeczy alex juz probowal i chyba nie ma na uczulenia bo jak wyglada uczulenie??? a ostatnio pojawilo musie cos z tylu szyjki nie wiem czy to z przegrzanai czy cos takei krostki czerwone czasem mniej czasem wiecej no ja mam kaszke hippa o sie z mlekiem rozrabia banan i brzoskwinia i ja zawsze dodaje jeszcze troszke deserku z owocow ze sloiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pożyczylam dla Mikolaja taki plac zabaw - wygląda jak nadmuchana dentka okryta materialem, tak ze moze sobie w tej dziurze siedziec, odkrylam to na play groop w zeszlym tygodniu, teraz moge go tam wsadzic i siedzi troszke sam :) :D - super sprawa dla mojego malucha, powkladalam mu tam poduszki zeby sie nie gibal do przodu i na boki i siedzi zadowolony i bawi sie zabawkami, juz sam sobi egrzechotką tez rusza :) ... no a ja moge cos napisac i wypic spokojnie kawe :) ... polecam to "kółko" ... dla niego najwazniejsze ze mnie widzi, jak znikne z pola widzenia to jeczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena z tego co ja wiem to jesli kupki były w porządku to nie ma uczulenia na to co już wcina ... :) Twoj Alex ma juz 6 miesięcy :) to już sporo mógł spróbować :) ... a dawalas ang. sloiczki od poczatku?... od czego zaczynałas karmic? Anecia jak tam dziewczyno sie czujesz? A jak Cherry i Mi83? Zaneta Ty to juz pewnie niunię tulisz ... napisz jak tylko znajdziesz chwile :) Buziaki dla brzuchatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga najpiew dostal surowe jabuszko, aikkurat w polsce bylam wiec jablko dostawal od moich rodzicow z ogrodka, obskurnie wygladaly :) ale jemu strasniz esmakowaly, no i generalnie wszystkiego po trochu co jest od 4go miesiaca, angielskie sloiczki i polskie jak w polsce. najbardziej mu smakuje hipp heinz i organix deserki, ale teraz sama gotuje i zamrazam. lekarz mi mowil zeby za duzo jednej rzecyz nie dawac bo wtedy dizecko sie uczula (ale kazdy ma inna opinie) noi ja tak zrobilam, wiec on straszne mieszanki je np ostatnio ugotowalam wieprzowinke z marchawka pietruszka porem slodkim ziemniakiem, takie cos jak dynia wyglada squash sie nazywa czy cos troszke kalafiora i brokul wczoraj zrobilam kurczaka na parze z nowymi rzeczami do kazdego takie zestawu dodalam po jednym nowym skladniku: kukurydze, brukselke, i cukinia, takie podluzne wyglada jak ogorek :) ale ja neijestem expertem bo podobno inaczej sie karmi jak sie karmi piersia a inaczej jak sztucznie, alex bylkarmiony cycem 3-4 tygodnie a potem sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dari witaj na forum Moj Kubus dzis przespal 8 godzin! Ja mysle, ze to tak basen na niego dziala, bo w zeszlym tyg spal az 10 godzin non stop. To prawda ze karmienie piersia jak dla mnie to mile uczucie, dzidzius sie przytula i taki jest szczesliwy i tak blisko, jednosc po prostu. Szkoda z jednaj strony ze tak szybko rosnie i niedlugo juz nie bedzie mial potzreby. Ale jak mnie tak okropnie bolaly sutki, cesarka to przy tym pikus, to klelam na czym swiat stoi. Niestety lekarze mi wtedy nie od razu pomogli i zupelnie niepotrzebnie tak dlugo sie meczylam. Wystarczylo odpowiednie leczenie i po tyg. przeszlo. Arvena no Ty mialas ciezki porod, biedactwo. Z tym jedzeniem to jest rzeczywiscie tyle opini ile lekarzy, np w Polsce pediatra zalecila robienie malemu kisielu z ... torebki, czego oczywiscie nie robie. A w tych Hippach co kupilam nie ma cukru. To jest baby rice, albo banana&peach breakfast. Jak gotujecie kaszke manna? Tzn. ile czasu? Z woda? dzieki. Kuba ma 6,5miesiaca to juz chyba mozna wprowadzic troszke glutenu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!!!!! Tak sobie Was czytam i fajnie....wymieniacie sie opiniami na temat swoich pociech :))) mi jeszzce troszke pozostalo :) 12.02.09 poczulam pierwsze kopniaki :) jak przylozylam reke :) swietne uczucie!!! Teraz to nawet w pracy siedze z reka na brzuchu hihih 14.02.09 moj luby oswiadczyl sie :):):) niezapomniana i cudowna chwila :) Widzialam nowe brzuchatki wiec witam serdecznie Tym ktore czekaja na rozwiazanie zycze wytrwalosci :) juz niedlugo bedziecie mialy swoje maluszki na rekach :) Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny, U mnie oczekiwania ciag dalszy... Postanowilam niezdrowo zaczac dzien i zrobilam sobie...ogromny omlet z konfitura malinowa plus kawa. Pewnie to tylko ja mam takie pomysly :-) Ale kto wie kiedy znow jakies smazone jedzonko bede wcinac... Marza mi sie jeszcze rogaliki francuskie z czekolada.... Moze wybiore sie na spacer do tesco... Wybaczcie te glupoty o poranku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka ja podaje kaszke manna od chyba 2 tygodnie ael tyci, np jak gotowalam warzywa to na koniec na 5 minut dodawalam 2 lyzeczki a to taki malutki garnuszek z czego mi wychodzilo z 5porcji dla niego . tylko najlepiej kupic kaszke manna do gotowania a nie blyskawiczna bo taka tez jest. i tam na op jest napisane ok 3 minut gotowa ja gotuje ok 5-6 troskze dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) witam nowe przyszłe mamusie niulek gratuluje kopniaczka :D, od teraz juz bedą tylko mocniejsze :D Arvena, super,że Alex taki chętny do jedzenia i tak mu wszystko smakuje.Pewnie nawet nie wiesz jakie to szczęście. Moja mała to wybredna sztuka, jablek nie lubi, kaszek nie lubi, słoiczki to przeważnie te ktore zawierają batternut squash(tak to sie pisze?)o ktorym pisalaś, mleka sztucznego nie tknie, ani też nic innego do picia, oprócz mojego. kurka wodna... To prawda, że ilu lekarzy to tyle opinii. Ostatnio czytalam , ze dobrze jest nie mieszać skladnikow w posiłku bo nie będziemy wiedzialy co dziecku smakuje, albo poważniej, na co może mieć alergię. Zuzi ni emieszalam przez 2-3 pierw tygodni, Oli zaczęłam od razu podawac mieszanki. A to z tego względu, że Zuzi gotowalam sama, a Oli daje słoiczki. Zauważyłyście jak drogie są sloiczki w pl sklapach?zdzierstwo! i kto to kupuje??kupilabym ale same mięsko, szukalam nawet...tutaj nie mają. Alex gdyby mial alergie na pewno bys zauważyła - biegunka, wysypka, pokrzywka, wymioty. Moje obie mialy, Ola ma nadal, czerwone plamki na karczku, już tam gdzie zaczynaja się włoski, na środku,od urodzenia. słyszałam,że wiele dzieci ma cos takiego. U Zuzi juz znikneło. Możliwe,ze to jest to samao co a Alex, na pewno to nie jest na tle alergicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki borowka :) ale nop jak chcialam mu dac do jedzenia sloiczki z cow&gate to od razu pokazywal odruch wymiotny, nawet sama jak sprobowalam bylo ohydne :( baby rice tez mu nie podszedl z tej firmy, wogole mu nie podeszla ta firma a ja mam kilka kuponow znizkowych z cow and gate to moge komus przeslac :) jesi ktoras chce???? bardo chetnie a te sloiczki w pol sklepie to kurde w makecie kupisz sobie 3 a w pl skl 1 porazka a wogole w polsce tez drogie strasnzie drozsze nie tutaj a w asdzie jest promocja na pieluch!!!!!!!!!!! np 4 4+ i 5 po 8f za ok 120szt!!!!!!!! hicior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchatki; zaneta2400........01.02.2009....... ........Huntingdon..syn/Mateusz anecia1702........19.03.2009......!!35!!.....Melton..... .... ..?.............? Cherry76...........19.03.2009......35.........Londyn.... ......coreczka mi83.................24.03.2009.......34....Hinckley.... ..córcia....Hania lucilla29.............01.04.2009......21.....grimsby..?? ??.. laura/gabrys bes...................22.04.2009.......30....Swindon.... ... Bartuś mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......26.....Birmingham.....Franek magda_g............07.05.2009.......28....H/C........... ?syn............ Aleksandra188......23.06.2009......22..Hereford ..........Alanek czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Niulek25.............18.07.2009..... .18...Birmingham....?....Lilianna/ ? mysza703.............15.07.2009.....18....Southport..?.. ..Piotruś/Nikola Aga_nton..............04.08.2009......13.....Northampton ...?.....?...... GaGa_.................08.08.2009......10.....Birmingham. . .............. Kinga82................25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Szczęśliwe Mamusie : Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia 1403monis1988....16.08.2007.....3700....west norwood....syn....James(Bobo,Kubuś) Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...ćóreczka... Hanna Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry76
Wiatm dziewczynki. Dzieki Oleniga, jeszcze sie toczymy :). Niunia ma czkawke x3 dziennie, ciekawe czy tez tak mialayscie? Tak czytam Was i zazdroszcze, ze macie juz swoje skarby, a ja musze jeszcze tyle czekac :( Jeszcze 4 tyg!! Dzisiaj ma byc 12 st w Ladku, super! Pojdziemy na spacerek kaczym kroczkiem :) Milego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny skręca mnie na słodkie tak mi się chce zjeść coś słodkiego że chyba nie wytrzymam,tylko nie wiem co bym mogła żeby Hanie nie zaszkodziło Obecnie nie jem żadnych słodkości,ale dziś mam chyba jakiś kryzys doradźcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, Witajcie nowe brzuchatki Cherry z tą czkawką to jak najbardziej normalne, moja tez czesto je miała w brzuchu jak i teraz rowniez. Borowka czy stosowałas lub stosujesz cos na Oli wysypke? Czy ty miałas kiesys alergie? Moja Hania ma okropną egzeme i się zastanawiam czy to może genetyczne ma podłoże, bo ja poki nie zaczęłam dojrzewać to miałam alrgię. Ocho, chyba wiosna się zbliża, coraz przyjemniejsze powietrze, pachnie wiosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę cherry? to super! tylko ja z domu nie wychodzę - epidemia u nas - wszyscy przeziębieni juz nie wiem ktory raz tej zimy :(((( A czkaweczka to rzecz normalna. A wiesz Cherry, ze niejedna Tobie zazdrości,ze :albo teskni za stanem blogosławionym, albo teskni za spokojem...Ja nie należę jeszcze do żadnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka to gdzie Ty mieszkasz? Niulek gratulacje podwojne, fajne uczucie takie kopniaczki, ja tez ciagle trzymalam reke na brzuchu, nawet myslalam ze bedzie mi tego potem brakowac i mialam taki odruch przez jakis czas. moj tez sie zrobil wybredny na obiadki, wcina tylko owocki ikaszki. Aga uk, nie zaluj sobie dobrego jedzonka. potem bedziesz musiala kilka rzeczy odstawic, chociaz nie na dlugo. ja szybko zaczelam jesc wszystko po troszku i malemu nic sie nie dzialo. wlasnie przyszedl kotek i lasi sie do kuby, a on ciagnie go za ucho. zaraz idziemy sie powazyc. Aga, jeszcze jeden plus karmienia cycem, szybko sie chudnie nawet jak sie duzo je slodyczy, bo mleko slodkie i wyciaga. jestem na to przykladem, bo wcinam mnostwo slodkosci i normalnie bylabym jak beka a waze juz 56kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry76
Frugo, moze racuszki? nalesnikczki z serkiem i dzemem? uwielbiam z serem rociotta i dzemem truskawkowym. Ja mam strzaszna ochote na buleczki drozdzowe z jagodami, mniam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola ja tego niczym nie smaruje, nie pomyslalabym, ze powinnam. To nie wyglada poważnie, jest tam ciagle, czasem bardziej widoczne czasem mniej, po prostu czerwone plamki na kawaleczku skory nie większym niz duża czereśnia. kiedys lekarz mi powiedzial zebyms marowala to oliwka - ale szybko przestałam bo nie robiulo to żadnej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla zainteresowanych, to odpowiedz na moj list w sprawie slodzonych kaszek, moze Was zainteresuje. Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Ilość sacharozy w produktach dla dzieci regulowana jest normami prawa polskiego i europejskiego. Słodycz kaszki wynika nie tylko z dodanego cukru, ale także z obecności mleka, które zawiera laktozę, a więc naturalny, słodki cukier mleczny, zawarty w każdym mleku, w tym mleku kobiecym, a także z dodatku maltodekstryny (powstałej ze skrobi). Jeśli chce Pani ograniczyć ilość cukru w diecie dziecka to proponuję przyrządzić kleik ryżowy (nie zawiera sacharozy) na mleku modyfikowanym o gęstości papki do którego można dodać deserku lub musu owocowego BoboVita w celu nadania smaku posiłkowi. Jeśli poszukuje Pani kaszki bez zawartości sacharozy polecam kaszki BoboVita "Smaczny Sen", które posiadają sycącą i lekkostrawną recepturę oraz zapewniają dziecku właściwy rozwój również podczas snu. Kaszki powstały z unikalnych kompozycji ryżu i kukurydzy lub siedmiu specjalnie wyselekcjonowanych zbóż (owies, ryż, pszenica, jęczmień, proso, kukurydza, żyto) z pełnego przemiału z dodatkiem kojącej melisy. Taka kompozycja zapewnia na długo uczucie sytości dzięki czemu dziecko może "smacznie" spać. Nowe kaszki BoboVita "Smaczny Sen" występują w dwóch pysznych wariantach smakowych: Mleczno - ryżowa z bananami po 4. miesiącu Mleczno - wielozbożowa wieloowocowa po 9. miesiącu Przekażę Pani opinię naszym koleżankom z działu marketingu. Gdybym mogła jeszcze w czymś pomóc, proszę o ponowny kontakt. Oferujemy pomoc specjalistów w zakresie żywienia niemowląt pod telefonem 0-801 16 55 55 (płatne za jeden impuls, niezależnie od długości rozmowy) lub 077 456 4576, od poniedziałku do piątku w godz. 8-17. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka jeszcze w tesco jest promocja tez tanio pieluch papmers ale nei tak tanio jak w asdzie :( a wogole podam wam linka do strony o najnowszysch promocjach :) http://www.hotukdeals.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku... kicius...Zwierzeta dobrze wplywaja na dzieci, tak bym chciala takiego pieszczocha dla Zuzi. Jak bylam mała bylo u mnie mnóstwo kotków, uwielbialam je, i uwielbiam. moim ulubionym byla Ciotka Mombi - tak ja nazwalam, juz teraz nie pamietam naet tej postaci ale kojarzy mi się, ze byla z Czarnoksięznika z krainy Oz...to były czasy... A ja mieszkam w Londku, przecie. I poczytuje sobie o problemach dzieci ze spaniem, samo czytanie przynosi skutki;), olka juz od paru nocek budzi sie 1-2razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, Agnieszka, wyczerpującą odpowiedz dostałaś:) Ale ten 13 -letni tatus to mnie przeraża. I oni mówią, że muszą postawic na edukację seksualną, Boże, to oni dzieci małe chcą edukowac w tej kwestii. Rodzice weźcie sie za wychowanie i troche dyscypliny! Jakoś w Pl edukacji nigdy nie było a jednak nie ma tylu dzieci-rodzicow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co boto tak roznie z ta edukacja, im wiecej sie wie o tym tym bardizje sie chce sprobowac!!!!! jak np z papierosami itp dziciom nie wolno mowi sie ze nie zdrowo itpitd i mowi o szkodliwosc a i tak dizeci widza ze wszyscy pala wiec czemu nie sprobowac a zakazany owoc smakuje tysiac razy lepiej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane mamuśki :) witaj dari :) u nas dziś piękna wiosna, wymarzona pogoda na spacer, mam nadzieję, że już tak zostanie, bo dość mam zimy i mrozów :) Niulek gratuluje serdecznie! masz podwójny powód do radości! ślub planujecie po urodzeniu dzidzi czy jeszcze przed? :) czytam Was stale i robię notatki, bardzo pomocne są Wasze rozmowy na temat jedzonka dla maluchów po ostatniej wizycie przywiozłam sobie z Polski herbatki Hippa i jakąś kaszkę, ale jeszcze mam sporo czasu więc pewnie zdążę być jeszcze w Pl zanim zacznę mojemu maluchowi wprowadzać jakieś inne niż mleko jedzonko :) od kilku tygodni słucham stale radia classic fm, ciekawa jestem czy mój maluch polubi dzięki temu muzykę klasyczną, chciałabym żeby tak było :) aaa Cherry podchwyciłam Twój pomysł z racuszkami i lecę pędem sobie przyrządzić :D kupiliśmy wczoraj gofry w i mamy dziś robić wieczorem, ale waham się, bo idę jutro do midwife i boję się, że będę miała dużo cukru w siuśkach.. dziewczyny czy Wy jakoś ograniczałyście cukier przed oddaniem próbki moczu do badania? nie wiem czy powinnam się pilnować wtedy czy to olać ostatnim razem dosyć się pilnowałam a miałam troszkę cukru, więc sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchatki; zaneta2400........01.02.2009....... ........Huntingdon..syn/Mateusz anecia1702........19.03.2009......!!35!!.....Melton..... .... ..?.............? Cherry76...........19.03.2009......35.........Londyn.... ......coreczka mi83.................24.03.2009.......34....Hinckley.... ..córcia....Hania lucilla29.............01.04.2009......21.....grimsby..?? ??.. laura/gabrys bes...................22.04.2009.......31....Swindon.... ... Bartuś mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......26.....Birmingham.....Franek magda_g............07.05.2009.......28....H/C........... ?syn............ Aleksandra188......23.06.2009......22..Hereford ..........Alanek czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Niulek25.............18.07.2009..... .18...Birmingham....?....Lilianna/ ? mysza703.............15.07.2009.....18....Southport..?.. ..Piotruś/Nikola Aga_nton..............04.08.2009......13.....Northampton ...?.....?...... GaGa_.................08.08.2009......10.....Birmingham. . .............. Kinga82................25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Szczęśliwe Mamusie : Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia 1403monis1988....16.08.2007.....3700....west norwood....syn....James(Bobo,Kubuś) Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...ćóreczka... Hanna Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherry76
Bes, musze przyznac, ze z cukrem nie ograniczam sie w ciazy zupelnie i nigdy nie mialam wysokiego poziomu w wynikach. A jezeli sie boisz, to nie jedz nic slodkiego jutro i oddaj drugi mocz do analizy. W tym z nocy cukru na pewno bedzie wiecej. Smacznego deserku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherry u mnie tez tak bylo z czkawką jak bylam w ciąży :) czesto czułam ze maluszek ma czkawkę... po urodzeniu tez mial czesto, zdarzało się ze miał 2 albo 3 razy w ciągu dnia a czasem w ogóle, pomagało usypianie bo pić nie chciał - złościł sie :) i tak bylo jakoś do 3 mies. ... teraz juz rzadziej się zdarza ... Frugo zjedz sobie snikersa :) Niulek wielkie gratulacje z okazji zaręczyn 🌼 ... no i oczywiscie kopniaczków, ja tez tak miałam, jak tylko czułam kopniaczki to trzymałam brzuszek :) ... zobaczysz potem :D bedzie patrzyła na brzuch i widziała zmiany jego kształtu... takie baraszkowania malucha to dopiero przygoda :) chociaz nie powiem czesto byly malo przyjemne a nawet bolesne... Mikolaj upodobał sobie prawy bok i zawsze tam siedział a mial sporo miejsca bo brzuch mialam wielki, do konca ciazy wmawiali mi ze blizniaki urodze ;) Agnieszka75 to piekna i dluga odpowiedz Ci dali.... powinni jednak nie dawac sacharozy ... moim zdaniem ... a tak w ogole to te kaszki \"smaczny sen\' po 4mies. mają tyle zbóż zmielonych?? to przeciez tam jest gluten... teraz to ja juz nic nie wiem... chyba zostane przy pure baby rice :o Bes olej to ;) zdazysz wydalic ten cukier do jutra :) tylko nie dawaj porannego moczu do analizy a jesli musisz to niech splynie troche zanim nabierzesz :) O tym mlodym tacie i mamie czytalam na interii :) niezle, chlopaczek jak dziecko a mama jak jego starsza siostra ... i tak dziadkowie bedą wychowywali malutką :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny szczerze mówiąc to ja nigdy nie dawałam do badania porannego moczu, nikt mi nie mówił że tak trzeba :D więc tym razem też dam ten późniejszy, zwłaszcza że wizytę mam o 1:30 :) jestem już po racuszkach, szczęśliwa i pełna :D a jednocześnie gruba i ciężka w brzuchu mam już 106 cm i 14 kg na plusie, a przede mną jeszcze dwa miesiące.. odnośnie czkawki to mój też miał kilka razy, na początku nie wiedziałam co to jest ale później dostałam olśnienia :) mam pytanie z innej beczki, może któraś z Was jest zorientowana w tym temacie chodzi o chrzciny chciałabym zorganizować chrzciny tutaj w UK czy wiecie może czy po ewentualnym powrocie do Polski za jakiś czas będziemy mieli z tego powodu utrudnienia? mam na myśli komunię, albo ślub w przyszłości albo inne tego typu uroczystości bo ja wiem, że zorganizować tutaj chrzciny to mały problem, tylko czy nie zrobi się z tego problem później? czy trudno będzie te dokumenty z chrztu póxniej zdobyć, zaświadczenie i takie tam wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×