Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

dzień dobry Paniom :) u mnie oczywiście bez zmian :D położna poszła przed chwilą zrobiła mi masaż szyjki, którego się bałam jak nie wiem co, a okazało się, że w ogóle nie bolał- nic a nic :) no i kazała mi teraz łazić i skakać na piłce a jak się nic nie wydarzy do piątku to mam już iśc na wywołanie załamała mnie tylko tym, że jak już dotrwam do tego wywołania to nie będę już mogła rodzić w wodzie tak jak chciałam więc chyba jak przestanie lać to pójdę pobiegać :D przepraszam, że nie odnoszę się do Waszych rozmów dzisiaj, ale jestem taka pełna emocji, strachu, podekscytowania i nie wiem czego ejszcze, że nie mogę się na niczym skoncentrować- oprócz zawartości mojego brzucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bes trzymaj sie dziewczyno ... niczym sie nie przejmuj :) najwazniejsza jest teraz, cyt. \"zawartosc Twojego brzucha\" :) ... zycze szybkiego rozwiazania :) dzieki dziewczyny za komentarze do zdjec mojego Mikolaja :) 🌼 Kamila_b ja ta oslonke kupilam w Polsce (tzn. an allegro) jeszcze jak bylam w ciazy, bylo w komplecie razem z posciela ... teraz kupilam wypelnienie do poszewek ale koldra jest za wielka i za gruba, chyba bedzie dopiero na zime albo do lozeczka jak urosnie :) ... nie polecam koldry 90x135 lepiej mniejsze ... Mikolaja przykrywam rozwinietym rozkiem :) ...a wiecie ze smyk juz druga noc na brzuchu spal... zdziwiona jestem i najlepsze jest to ze co chwile do niego zagladam zeby sie nie udusil... ach co za noce ;)... a teraz zboj maly spi juz 2.5godz. chyba zmeczony po czesciowo przesiedzianej w lozeczku nocy ;) :D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja chyba zwariuję :O znowu jestem w konflikcie z moim landlordem:( cały tydzień do niego dzwonimy i go informujemy,że znowu jest problem z bojlerem,ale on twierdzi,że skoro jest ciepła woda to jest ok to nic,że trzeba czekać z 10 minut żeby zaczęła lecieć letnia :O Od piątku nie ma gorącej wody wcale,nawet letniej,bojler zepsuty na amen ale łaskawy Pan balangowicz prze weekend nie odbiera tel anie nie odpisuje na sms:( o 12 łaskawie odebrał telefon od męża i mu mówi,że no sory ale on nie ma czasu i przyjedzie w piątek a mój M mu mówi człowieku,ale my mamy małe dzieci,jak mamy być bez wody cały tydzień? a ten f**t że on to rozumie,ale nie ma czasu :( no to mój M ty nie przyjeżdzaj tylko przyślij jakiegoś fachowca do tego,ale on znowu swoją słynną śpiewkę że on to najpierw musi zobaczyć sam :( na swoim ****** się nie zna a piecyk chce naprawiać jestem załamana,chce mi się wyć i nie wiem co robić,w następną środę przylatuje rodzina z PL w niedziele chrzest,a ja czuję że znowu będziemy bez wody i ogrzewania z miesiąc 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherr.76
Frugo, kobieto, jak ja ci wspolczuje! My bylismy w grudniu bez ogrzewania tydzien jak sie piecyk zepsul, a w agencji nas zbywali, ze sa busy bo wszystkim bojlery sie psuja, az zagrozilismy, ze nie zaplacimy czynszu, to wyslali jakiegos 'kazia', ktory robil go tydzien i wypil beczke herbaty i kawy. Ja bylam w 7 mies ciazy i przeziebilam sie, akurat wtedy przyszly mrozy. Proponuje tez zastosowac jakas forme szantazu. Bes, trzymaj sie, to juz niedlugo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherry ja to się z nim kłócę,ale to taki typ,że jak mu naplujesz w twarz to Ci powie,że deszcz pada :O my w tamtym roku na przełomie października i listopada byliśmy 5 tygodni bez ogrzewania:( i nic na niego nie działało,nie zapłacilam mu za miesiąc to się nawet nie upomniał,a piecyka dalej nie naprawił,w końcu poszłam do CABu i dopiero oni dali mu radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Paniencje to tam dzis nowego? Aleksandra ja mam nowy myslalam ze bede go uzywac ale jest nie tkniety zanim kupisz zastanow sie czy na pewno go chcesz ja kupilam,jak przemyslisz sprawe to daj mi znac na email jest z kokosowego podkladu wys jakosci nie ma problema chyba ze mieszkasz kolo Romford to daj znac podrzuce Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis slopnce jak bylam u Ciebie to ci dalam propozycje to se ja przemysl i walnij na email odpowiedz,zreszta nie co sie zastanawiac uwazam co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia-jak tam Twoje szerszenie? :D Tak mi sie przypomnialo bo wczoraj jak wracalismy ze spaceru to obok nas jest taki stary pustostan pietrowy po jakiejs kombatanckiej organizacji. Kilka razy sie to palilo, jest teraz ogrodzone i tam maja byc ponoc apartamenty, ale to juz tak 2 lata temu ogrodzili i chyba kryzys ich przycisnal. I wczoraj pies mnie nagle szarpnal w tamta strone a ja tu widze tluste i dorodne szczurzyska biegnace w nasza strone. Co za obrzydlistwo!! Dzis zadzwonilam do councilu zeby cos z tym zrobili bo ten budynek to przybudowka do naszego wiec te tlusciochy moga tutaj zaraz przejsc. Brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ostatnio do was nie zagladal a tu widze ruch byl spory :) Wklejam uaktualniona tabelke... daleko musialam jej szukac. bes..................22.04.2009.......41....Swindon.... . .... Bartuś mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......39.....Birmingham.....Franek magda_g............07.05.2009.......38....H/C........... ?syn............ Cebi.................26.05.2009.......29.....Bedford.... ....Jaś Aleksandra188......23.06.2009......31..Hereford .........Jonathan gosiaczeko5........17.07.2009......20.....Luton.....Mate usz /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. mysza703...........15.07.2009......19....Southport..?.. Piotruś/Nikola Niulek25............18.07.2009..... .28.....Birmingham.......syn......Jack GaGa_................19.07.2009.....27....Birmingham... .syn....Szymon Aga_nton..............04.08.2009....23.....Northampton ...??........ Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009......8.......Bedford. ............... Ewag...................16.12.2009......4.......london... ...( moze bliznieta beda? Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...ćóreczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...corcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....coreczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada I musze Wam napisac, ze teraz jestem juz oficjalnie brzuchatka :) Sprawa potwierdzona! :) W sobote bylismy prywatnie u ginekologa i potwierdzil 8 tydzien ciazy :) Termin potwierdzony na 6.12.2009 Oto nasza fasolka : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/23bd25af2d6fc00d.html Ma juz glowke, oczka, raczki i nozki a co najwazniejsze silne i cudnie pukajace serdusio :) Duza jest na cale 1.54 cm :) Maly ale najdrozszy skarb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey babencje :) Czytam Was caly czas jednak nie mam co napisasac :) Oprocz tego...wspolczuje ci frugo :( ja nie wiem jak tak mozna traktowac ludzi :( przeciez macie malutkie dzieci :( Oleniga i Lolibelly widzialam wasze pieknosci :) Boskie sa Wasze maluszki schrupac je tylko :) Asanna czytam Twoje posty i dopiero teraz zaczynam kumac co u Ciebie sie dzieje...choc czasem nie do konca :( U mnie jak narazie nic nowego....oprocz mam nadzieje tymczasowego focha dzidzi ktora jakos nie ma ochoty dac mi znac wiekszym kopniaczkiem ze u niego wszystko ok :( chyba pogniewal sie na wybryki rodzicow o poranku :P aaa jesli chodzi o linka do rozkow :) to bardzo prosze :) http://cgi.ebay.co.uk/NEW-BLANKET-for-SWADDLING-a-BABY_W0QQitemZ220403476677QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_NurseryBedding_RL?hash=item220403476677&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1683|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318 mam nadzieje ze link zadziala :) Buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny dobrze was poczytac , czlowiek troche sie oderwie od rzeczywistości. Mąż mowi ze ja jedyna w UK martwie sie tak. nic na to nie poradze, to mnie przerasta chwilowo, jakaś paranoja, zly sen. juz maski zakupilam. teraz pewnie wiecie o czym mowie... Oleniga wróciłAś na dobre :) przystojniachy Wam rosną ze hej tez takiego bede miaLA he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzewczyny wybaczcie ze milcze ostatnio. powiedzcie czy dostaliscie te kosze bo ja dostalam odpowiedz ze pomylili sie ze stronka i ze nie przysla mi ich juz wiecej :( i koszt za delivery 3.50 bedzie na ich koncie a jak chce zwrot to mam im napisac 😠 a tak sie juz cieszylam :( u mnie ostatnio dzieje sie koszmar. mieszkam w tej dzielicy juz od ponad 1,5 roku .rok temu dziewczyna pobila moja 8 letnia corke bylo pogotowie i szpital na szczescie nic powaznego sie nie stalo.Bolala ja glowa bardzo tylko kilka dni i wymiotowala.Chciala sie przytulic do kolezanki angielki a ta ja odepchnela wiec moja corka ponowila probe 2 raz i tak ja zucial na trawe i kopala po calym ciele gdzie popadnie. Nie zycze nikomu takiego widoku :( a teraz jak wam pisalam ktos rysuje mi samochod kluczem lub gwozdziem zamowilam profesjonalna kamere CCtv z Dvr czyli nagrywa tylko wtedy gdy ktos jest w poblizu domu. wiec ta osoba ktora niszczyla samochod zorientowala sie ze mamy kamere przed domem i zabila moje kroliki przez rok czasu zamykane byly w klatce i maily druciane ogrodzenie dodatkowo. gdyby to byl lis zaatakowal by ich w ogrodzeniu mialby latwiej ale klatka byla zamknieta wiec ktos ja musial otworzyc!! w klatce czysto brak sierci krwi czegokolwiek. to byly klapouszki :( moja corka je uwielbiala tak o nie dbalam kupowalam im witaminki zabawki codziennie mialy swieza wode 😭 zrobil to czlowiek bo lis atakuje szyje i zjada wnetrznosci zoladek watroba flaki,pies oderwal by leb ale by nie zjadl a klatka do cholery byla zamknieta. tylko dla mocnych ostrzegam to co zrobiona z Misia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2a332b43244fe4fe.html a to co zostalo z pysia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce81dff321ffa19a.html a tutaj jak zyly :( http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/93f120237121d78c.html tam gdzie glowa oderwana brak krwi siersci niczego czysciutko. wnetrznosci tez poukladane rowno na kamieniach bez krwi i innych czesci. a corka rano chiala zaniesc im wode ale poprosilam zeby zrobila to po szkole jak ja odprowadzilam do szkoly i wrocilam cchialam im zaniesc mleczu i inne smakolyki i szok nic wiecej byla policja. dzien pozniej byla proba wlamania do mojego domu i to ja bylam w srodku swiatla zapalone nagle slysze jak ktos klamka od ogrodu porusza myslalam ze sie przeslyszalam.stoje po ciemku w korytarzyku do drzwi ogrodka a tam klamka 2 razy szarpla ale jak mocbo Boze dziewczyny serce mialam w gardle wzielam 2 noze z kuchni i pobieglam do sypilani zadzwonilam do meza ze ktos w odgrodzie przyjechal z kolega w ciagu 5 minut i pozniej Policja a raczej 2 mlode policjantki i wiecie co nie weszly na ogrod swiecily latarkami z okna z kuchni na ogrod i kazaly mi pozamykac dokladnie okna drzwi i powiedzialy ze bede bezpieczna ... ktos sie na mnie uwziol,jez.... ja nie mam wrogow tzn tak myslalam z nikim tu nie rozmawiam co od nas chca do czego sie jeszcze posuna biore leki na uspokojenie od Gp i na zoladek bo nie jem i mma odruchy wymiotne. bylam w Councilu dalam im zdjecia i opisalam cala sytuacje powiedzieli ze do 3 dni oddzwonia .wiec czekam za telefonem jak na zbawienie. Musze stad uciekac tylko jak ja dlugo wytrzymam tutaj spie z nozami schodze robic malej mleko do kuchni tez znozem w reku swiatla sie swieca cala noc tak sie boje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezus, patinka... to jakis koszmar... :( nie wiem co ci napisac, zeby cie podniesc na duchu. po prostu uwazaj na siebie i dzieci. swirow nie brak, ja kiedys mieszkalam z dziewczyna, ktora m. in. probowala oblac mnie wrzatkiem. doszlo do tego, ze siedzialam w swoim pokoju z termosem herbaty a wychodzilam tylko do toalety i to biegusiem. na szczescie byl zamek ale i tak sie balam wychodzic :( czlowiek sie robi zaszczuty, cholerka... trzymam kciuki, zeby sie wszystko wyjasnilo, to jest jakas chora sytuacja. moze naglosnij to jako atak na mniejszosc narodowa czy co...? sama nie wiem. trzymaj sie cieplo. mysleliscie o przeprowadzce? ja bym chyba wolala sie wyniesc w takiej sytuacji ze wzgledu na dzieci. a obrazkow nie bede ogladac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka - Boze, co sie u Ciebie dzieje, az mi skora scierpla jak czytalam! Z nozem chodzic po wlasnym domu!! Chyba nie ma wyjscia i musicie sie ewaukuowac. Trzymaj sie dzielnie, w razie kryzysu mamy wolny pokoj i chetnie przyjmiemy pod nasz dach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka- boze masakra co sie dzieje wydaje mi sie ze chca cie soasiedzi anglicy wygonic slyszalam juz o kilku przypadkach takich ja bym sie na twoim miejscu przeprowadzila nie wiem moze napisz do gazety, wspolczuje Ci naprawde uwazaj na siebie i dzieci ASSANNA- zadzwonie do Ciebie jutro wieczorem tylko odbierz bo bede z kuby nowego nr dzwonic to pogadamy;) Frugo-my mielismy podobny przypadek po swietach wielkanocnych landlort zwlekal i zwlekal oni maja na wszystko czas zadzwonilismy i powiedzielismy mu ze jak do jutra do godz 12 nie przysle fachowca to sami zamowily fachowca i on wystawi rachynek a my odliczymy sobie to od czynszu a jemu damy rachunek i fachowiec przyszedl radze zrob tak samo jak nie przysle kogos to sami jakiegos zatrudnijcie i sobie od czynszu odliczycie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis ja bym juz tak dawno zrobiła,ale niestety mam związane ręce bo mam zapis w kontrakcie,że wszytskie naprawy w domu są dokonywane przez jego ekipy i jeśli ja sobie zadzwonię i kogoś zawołam do tego to niestety i ja będę musiała sobie za tą naprawę zapłacić ja już to wszystko raz przerabiałam i nic z tego edyjus dzięki za linki ale powiem Ci szczerze że oni to tylko ładnie piszą ja byłam u takiej pani u nas w cansylu w listopadzie obiecała pomoc,miał przyjść pracownik obejrzeć warunki mieszkaniowe itd i do dziś nikt nie przyszedł :O chodziłam,przypominałam się, dzwoniłam i co,nic prawie pół roku czekam i ani widu ani słychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za troske. moze to chore ale nawet boje sie isc kapac ze ktos wejdzie choc nie wiem jak ale takie mam mysli myje zeby i co chwilke wychodze z lazienki mam wrazenie ze ktos stoi za drzwami. jeszcze troche i psychiatryk mnie czeka 😭 szukamy domu kurcze na szybko do wynajecia nie da rady bo nie oddadza mi depozyty tutja a to 850 Funtow dla mnie to duza kwota wiem ze musze myslec o dzieciach,ale bez $$$ nic nie zrobie :( jutro jade do 2 go coucilu tam tez mam wniosek od ponad 2 lat zlozony i tez opisze im sytuacje nie bede wysylac listow i pewnie uslysze ze trzeba sie umowc na appoitment ale zaczne im plakac blagacv i musza mi dac pozwolic z kims gadac.Zrobie wszsytko. zastanawiam sie nad gazeta Echo ale kolezanka mi odradza mowi ze ten kto to robi jak to przeczyta to moge go wkur.... i moze byc jeszcze gorzej.Nie mam juz pomyslow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka, bardzo wspolczuje, a te zdjecia... sama mam zwierzaki i wiem jak to jest stracic, ale w taki sposob... No, ludzie sa po prostu jacys jeb....i. sorki, ale jakbym dorwala takiego, co to krzywdzi zwierzatka to nie wiem. U mnie spokoj, Kuba spi ladnie, czesto cala noc, a czasem budzi sie raz okolo 4 rano. Je tez z apetytem, nawet moje wynalazki, kasze rozne, amarantus, soczewice,etc. I uwielbia Krecika ogladac. Co prawda chwile mu pozwalam, nie wiem ile taki maluch moze patrzec w tv. sa rozne opinie. pytalam kiedys o chleb i rybe, ale wnioskuje, ze nie dajecie tego maluchom. i dzis pierwszy raz Kuba calkiem samodzielnie sobie usiadl, a nigdy go wczesniej nie sadzalam, ani ni epodpieralam poduszkami, i druga rzecz, podciagnal sie na kolana. ma takie silne nozki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże kochany dziewczyny to straszne co się dzieje Patinka kochna jak tylko możesz to uciekaj z tamtąd. Ja jestem w kompletnym szoku. Słyszy się o takich sytuacjach ale jakoś do tej pory to do mnie nie docierało. Ja mieszkam na prowincji więc tu o wiele spokojniej więc nie miałam do czynienia z nikim kto by przezył cos podobnego. Nie wiem co powiedzieć - z zdjęcia - straszne - ktoś musi być całkowicie bez serca. Frugo w tej sytuaji nie wiem co ci poradzić. Może to nie do końca legalne z tymi naprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tz mialam na myśli ze w kontrakcie taka klauzula jest :-) Dobranoc dziewczęta i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak napiszesz patinka do gazety to oni sprawe naglosnia pojda do councilu na policje i sprawa pojdze szybciej moze zlapia tego kogos, moja mama jak chciala wymeldowac mojego ojca z mieszkania bo byl alkoholikiem i bil ja walczyla o to jakies 5 lat napisala do gazety i za 2 miesiace ojca sad wymeldowal , nawet byla kilka razy u prezydenta miasta i palila z nim malboro heheh wiec moze jak napiszesz to dadza ci jakies mieszkanie councilowskie nie wiem ja bym napisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo shit Patinka...wspolczuje.mnie by juz dawno tam nie bylo :O ja juz oczywiscie pozamykana na 4 spusty i gdyby nie to ze koty musza karmic mlode to spalyby na ogrodzie bo balam sie otworzyc drzwi.nawet wlaczylam lampe na fotokomorke chociaz cholerstwo mnie budzi za kazdym razem jak kocur przebiegnie pod domem.uffff. zadzwonilabym do gazety.a do tych gnojow wroci zla karma (hej, do mnie zawsze wraca to do nich tez musi ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) patinka- okropnie Ci wspólczuję, straszne.. frugo- no wiem jak to jest z takimi landlordami..nasz przez dlugi czas przysyłal nam do bojlera swoich wszystkowiedzących kolegów \"z kanapek\"(tam pracował)..dopiero jak nie bylo rady przyszli fachowcy.. oleniga- a moze to egzema, co? Moj Adas ma takie pojedyncze suche jakby liszaje, jedne znikają, a pojawiają się nowe w innym miejscu.. gp powiedzial wlasnie ze to egzema. ..a my szukamy nowej chaty.. agencja zrobila nas w konia..mialo byc mozliwe wynajmowanie long term, a teraz gdy trzeba by bylo podpisac nowa umowę, przyslali liscik, ze niestety landlord chce dom.. no i coz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki Wlasnie was doczytalam do konca i mam dla was niusa wczoraj sie rozpakowalam i przed 18ta przyszla na swiat moja corka. Porod byl ciezki ale elementy komiczne byly.... Jak bede miec wiecej czasu zdam relacje z porodu.Corcia wazyla 3.22kg i jest przeslodka w najlizszym czasie dolacze zdjecia. Frugo dzielnie dochowalac tajemnicy -dzieki To ja zmieniam miejsce w tabelce: bes..................22.04.2009.......41....Swindon.... . .... Bartuś mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......39.....Birmingham.....Franek Cebi.................26.05.2009.......29.....Bedford.... ....Jaś Aleksandra188......23.06.2009......31..Hereford .........Jonathan gosiaczeko5........17.07.2009......20.....Luton.....Mate usz /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. mysza703...........15.07.2009......19....Southport..?.. Piotruś/Nikola Niulek25............18.07.2009..... .28.....Birmingham.......syn......Jack GaGa_................19.07.2009.....27....Birmingham... .syn....Szymon Aga_nton..............04.08.2009....23.....Northampton ...??........ Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009......8.......Bedford. ............... Ewag...................16.12.2009......4.......london... ...( moze bliznieta beda? Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...ćóreczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...corcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....coreczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C...corka...Maja, Magdalena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda- serdeczne gratulacje! Niech się Mała zdrowo chowa:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda g - gratulacje!!! buziaki dla calej dzielnej rodzinki! a dzis w nocy snil mi sie porod... trzeba sprawdzic w senniku... :) patinka, bes - meldowac sie prosze! no to co, babencje - kawusia...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam - ja już pije Magda gratulacje 🌼 i trzymajcie sie zdrowo wszyscy Moje słońce najdroższe właśnie uskutecznia rozmowy do kwiatka - dziśiaj kończy 8 tyg. mam mu zamiar dzisiaj balonik kupić - zobaczymy czy zadziała i w jego przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×