Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

witam grono kobietek!!!! ruch na kafeterii ze hoho, jest co czytać a i pośmiać się można. mnie wczoraj pochłonął topic o teściowych. Jezu jak dobrze ze moja normalna i mamuśka tez. ale były momenty ze się zwijałam ze śmiechu. kamila_b witaj na starych śmieciach :-) ciekawe jak tam bes????? ja tez kawusie idę pic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assana ja też po urodzeniu miałam zakładaną rozwórkę (tak się to chyba nazywało) żeby kości się dobrze umiejscowiły i nosili mnie w tym przez 3 miechy.Ja sobie nie wyobrażam jak bym tak teraz musiała nie daj boże mojej małej takie cudo na nogi zakładać,jak takiemu maluszkowi musi być w tym niewygodnie,cały dzień nogi trzymać tak szeroko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witm was wszystkie. Niedawno patrzyłam w tabelke i okazuje się ze Kamila Black to rzut beretem odemnie mieszkasz :-) Maksowi ta wysypka ciągle ie przechodzi, Czy możliwe by takie maleństwo miało uczulenie na pyłki czy trawke? Bo mu się pogorszyło po wizycie w parku w trakcie koszenia tejże trawki. Nie wiem - chyba na izbę przyjęć pojedziemy bo maleństwo marudne, jeść zabardzo nie chce i ma oczka zaczerwienione a wysypka to na ramionka już mu zeszła. :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyjus... mama Eli też z Welwyn jest :) A ja fakt,do WGC mam blisko, bo moja teściowa tam mieszka, u niej też mieszkaliśmy rok a teraz już na 1bed flat Trochę mnie ostatnio tu nie było, więc nie widziałam, że dołączyłaś do mamuś Tyle piszecie o tych teściowych, musze doczytać ten temat, bo aż jestem ciekawa co takie wesołe było moja teściowa strasznie mnie ostatnio drazni, bo co chwila wtyka nos w nasze finanse...grrr... ale teściowa to temat rzeka nieprawdaż Maja jeszcze śpi, wiec zaczynam prasowanko.. auuuu, góre prasowanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ubezpieczniu \"a propo ubezczenia to jest tak ze ja mam w bupa i place 25Ł na miesiac na razie mam juz rok a skorzystalam raz ale wydaje mi sie ze warto oni do ciebie przyjezdzaja i wybieraja ci pakiet \" wyglada to tak \"idziesz najpierw do gp jezeli gp stiwerdzi ze masz np zrobic szereg badan ale musisz czekac na list ze szpitala to mowisz gp ze masz privet medical insurance i oni wystawiaja ci list z tym listem dzownisz do bupa i oni umawiaja cie tego samego dnia albo nastepnego na wszystkie badania konsultacje w prywatnym szpitalu nasz najblizszy jest na shirley kolo croydon jezeli np zdiagnozuja go operacje to masz operacje w prywatnym szpitalu zmiast mayday albo innego \" a tu link: http://www.bupa.co.uk/asp/services/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie sie wczoraj uśmiała na topiku o teściowych i porodowych opowieściach. oj to sie strasznie dziwił co mnie tak wzięło na teściowe? oja mma i teściowa niestety a może na szczęscie w PLi wiec mam swiety spokój. Jedynie mama na skypie mnie czasem zamecza ale jest ok. Kamila black ale to super ze ktos w okolicy - moze na kawke sie kiedyś umowimy. a mama Eli znikneła - nie miałm do tej pory okazji jej poznac - ale moze jeszce powróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanna kiedy ty masz zamiar do onsulatu lecieć? bo nam troszke na czasie zależy wiec może na pierwszy tydzień maja byśmy sie umówiły jeśli chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga UK mój synek tez ma mieć na imię Franek ale cały czas się zastanawiam jak angole będą znowu wydziwiać przy zapisywaniu czy wymawianiu imienia Franciszek. Czy Ty nadałaś mu imię Franciszek czy Frank może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia-zerknij na stopke, tam sa pelne imiona :) Musze przyznac, ze kobieta w Registration Office nie miala problemu z wymowieniem imienia Franciszek, ale to chyba kwestia wprawy w rejestrowaniu roznych narodowosci. Natomiast wszystkie listy, ktore przychodza z GP czy szpitala nie zawieraly zadnych bledow. Ja postawilam na Franek i do tego dostosowaly sie moje kolezanki, zadna nie stara sie uproscic tego jako Frank. Co do wyboru imienia to dziewczyny pytaly mnie jakie imie wybiore ( a dodam, ze u mnie w pracy nie ma Polakow i w ogole malo tu obcokrajowcow), czy moze jakies latwe dla nich. A ja na to:jasne, mam takie bardzo latwe polskie imie- Szczesny :D Musze powiedziec, ze zart nie przypadl im do gustu zdecydowanie. W duchu pekalam ze smiechu patrzac na ich miny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wy znacie jakas laske co zapodala swego na policje by sie zdala trzymal bo potrzebuje kontakt z kims takim. Jeju Frugo za niedlugo sie okaze ze my siostry. Edyjus tak wczesnie uczulenie na pylki?Biedactwo Maksio.Ja to bym w srode chciala jechac tylko zdjecia musze wyrobic. Monis jak Bubus? Jak mezulo po stracie czterech kolek? Mam nadzieje,ze mi sie uda wyslac to co napisalam bo mi Ksiezna wyrwala z kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asanna moja kumpela ma taka akcje.idziesz bodajze na policje i zglaszasz ze sie czujesz zagrozona czy co tam i facet dostaje injunction [zakaz zblizania], tylko to nie tak od razu.zapytam i dam Ci znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy wy teraz tyle piszecie ze nie daje rady was doczytac, oleniga dobrze ze jestes, kamila black witaj piszecie znowu o bioderkach ja czekam na konsultacje tez sie denerwuje jak cos bedzie ale nadzieja jest bo nie klikaja mimo tych faldek tylko ze one nie sa nierowne tylko ta jedna bardzo malo widoczna oleniga mij maly tez nie ma zabkow, a zaczal slicznie powtarzac sylaby ma.,.ma ba..ba...ba i da..da tata niue chce a siedzi juz od 5,5 dzieci teraz w ogole szybko sie rowijaja bes wspolczuje czekania na porod ja czekalam 10dni od terminu ale za to szybko poszlo moja tesciowa jest dobra ale na odleglosc generalnie sie nie wtyka ale uwielbia grubo ubierac wnuki i to mnie draznie zaloz czapke przukryj kocem a nie za zimno ale jest w polsce wiec nie tak zle a moja mama nie wtraca sie wcale pozdrawiam was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobitki melduję, że u mnie cisza kompletna idę na spacer, bo pogoda piękna, może się coś rozrusza.. mam takie pobolewania jak na okres stale, ale czy ja wiem.. one mało bolą więc to chyba nie to.. miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam takie slabe okresowe bole bes od rana i po poludniu mocne skurcze i potem juz Franek :) A spacer pomoze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, faktycznie Aga masz w stopce imiona :) Franka to angole wymówią ale pewnie z Franciszkiem będzie problem.... No ale z imienia nie zrezygnuje. (dobrze, że na nazwisko nie będzie miał np Brzęczyszczykiewicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Lolli ja wlasnie chcialam wiedziec ile to trwa bo mi tu ktos podpowiada,ze od razu a ja musze brac pod uwage to ze jak nie od razu to mam kretki,zapytaj ja ile to trwa a najlepiej zapodaj mi jej numer jak pozwoli na email,przeciez i tak sie nie bedziemy widzialy z nia,ja cos czuje ze mnie to czeka bo ostatnio by mi dzrzwi frontowe rozwalil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok juz do niej napisalam ale chyba jest w pracy.pamietam ze ona miala dzikie akcje z prawie bylym mezem, dzwonila na policje, na drugi dzien szla do swojej adwokatki i ona to chyba zalatwiala.kurcze no nie wiem, najlepiej jak ona Ci powie.dam znac jak co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezo mooj naprawil sobie te autko bo mial czesci zapasowe:D a Bubciu dobrze wczoraj jakis miejski kot nasral na w ogrodzie i ten znalazl sobie ta kupe i sie nia wysmarowal smrud w domu byl okropny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze a co tu takie pustki?hmmmm??? a ja jade na carboot!!!! :D :D :D juuupiiiiiiiii!!!!!!!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Piękne słońce za oknem, mam nadzieję, że i reszta dnia taka będzie Maja uśmiechnięta a ja mam jakiś taki ... taki humor. Szkoda mi było wyjeżdżać z domu rodziców. Już za nimi tęsknie. Chyba to poczucie szarej codzienności mnie dopadło. Uśmiechnięte dziecko to piękna sprawa, ale oprócz tego tysiąc innych, kobiecych obowiązków :(... No ale Majeczka bawi sie swoją ulubioną...czerwoną łapką na muchy! musiałam to mamie z PL zabrać, tak się dziecku podobało To kto kawusie pije ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije - dziendoberek :-)) mały na jednej rece mi wisi - wiec ez polskich znakow jest. A ja siedze i sobie diete układam na tydzien - bo musimy akupki zrobić. od jutra jem tylko 1500 calorii i tabletki alli - zobaczymy jak to bedzie - mam nadzieje ze bez side effects bo sa okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a ja pije pyszne kakao i zaraz zmykamy do kosciola a potem na dluuuuugi spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASANN
Witam! Ale akcja Laski zaraz z rana rzucal kamieniami w moj samochod,zastawil mi droge no szok,jak ja kocham go wkur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wrazenia zjadlo mi \"A\" ale Wy wiecie,ze to ja ,,ja se kawe dzis daruje bo mi sie tak rece trzesa,ze mole epiej ziolka,a my wciaz na tej samej stronie,wtydzcie sie kobitki no chono tu pogaworzyc wszystkie, Monis nowy natularny rodzxaj maseczki,moze kiedys bedzie jakims odkrywca no wiesz jablka spadaja z drzew rodza sie idee moze masz geniusza w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx to Ty nauczycielka jestes? Pytam bo kiedys tam cos bylo,chcialam Was przeprosic za moje czeskie bledy i ze czasem zjadam literki ale ja jestem zmuszona pisac w tepie \"in shot\" bo no bo no bo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem asanna ja ci strasznie wspólczuje kobito. trzymaj sie i koniecznie idz na policje - nie bedzie ci wariat zycia rojnował malego usypiam to nie mam zabardzo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Edyjus jest ok ja silna jestem i nie wspolczuj mi o zaczynam miec wrazenie,ze sie uzalam a ja Wam pisze by Wam udowodnic jak t jest milo gdy jest fajnie,moj facet to ewenement rano rzuca kamieniami w moj samochod a wieczorem mam cudowna kolacje na stole jest ok ja mu daje popalic za to co mi zrobic ot co , on poprostu wie co narobil, a ja jak go blagalam by zapisal Ksiezna na siebie a on powiedzial \"no\" poprzysieglam seobie zemste i to ze bedzie tego zalowal,teraz pewno by on mnie blagal by mogl to zrobic ale za pozno,Mama Eli zna szczegoly,bylam u niej gdy to wszytsko si dzialo gdy sama zostalam z tygodniowym dzieckiem warzacym 2,7kg bez nikogo a ten przyniosl mleko raz w tygodniu ,teraz spi z oczami optwartymi bo wie,ze ktoregos dnia sie obudzi i jego aniolki dwa znikna, dostaje szalu bo wszyscy jego pracownicy mowia mu jejak nas straci to straci wszystko,on nawet poprawnie nie umie wypowiedziec mojego nazwiska a matka jego to mu dopiero da popalic po wyprowadzce teraz kumuluje pieniadze z benefitow by sie przeprowadzic nareszcie bo mialam dlugow na ponad 3tysiace bo nie malam co jesc za co oplacic czynszu i kradlam mleko z tesco by dac malej tak bylo przez dwa miesiace bo zostalam bez grosza on mnie tu sprowadzil z Polski mialo byc wszytsko dobrze a potem mu sie odmienilo,jego matka nas do siebie wziela z Ksiezna nakupowala wiecej niz potrzebowala,rzyjaciele zalatwili wozek ubranka i tak bylo,sek w ty,ze on tu tez mieszka i to byl moj plan,ja go zniszcze psychicznie za to mojemu dziecku zrobil a wyobrzcie sobie,ze nigdy go nie obrazilam,jestem grzeczna i wprost perfekyjna,wbijam mu szpile w plecy z niewinna minka,dostanie za swoje,wiec nie uzalajcie sie na de mna bo ja juz jestem u kresu swego planu,on zglupial na punkcie Ksieznej i o to chodzilo sprobuje zaaplikowac troszku zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×