Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

czesc babki! chyba mój czas nadszedł mam skurcze co 10 minut nie są mocno bolesne, ale mocniejsze niż wszystkie jakie miałam do tej pory więc mam nadzieję, że to nie jest fałszywy alarm i że 28 IV to będzie ważna data :) małż pojechał do pracy podekscytowany i gotowy, że w każdej chwili będzie musiał wrócić :) Magda_g gratulacje!! obym poszła Twoim śladem dzisiaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda-g gratuluję serdecznie 🌻🌻🌻 a nie mówiłam,że dziś już wszyscy będą wiedzieć :D bes no to szykuj się kobitko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no ... jeden wieczór i tyle nowości !! Dzień doberek kobitki Gratuluje Madzia 🌼🌼🌼🌼 Bes finally :P Powodzenia i bądź dzielna Ja tym razem zieloną herbatkę popijam, bo trochę mnie żołądek boli, Maja jadła mi w nocy 3x ;/ I po 6 rano jeszcze zaczęła płakać, a po przytuleniu pospała do 7. Mam nadzieje, że słońce się utrzyma, bo wypada na spacerek iść Patinka... bardzo ci współczuje tej całej sytuacji :( To straszne Ja na foty też wolałam nie patrzeć, ale rozumiem jak to musiało boleć Wytrzymaj jeszcze trochę i pewnie się szybko przeprowadzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda-g tak sobie myślę,że najbardziej komicznie to było chyba na sam koniec,co? My z małżem nie mogliśmy uwierzyć,M gadał,że pewnie nas wkręcacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co było takie komiczne? :) Frugo i Maga już nie musicie chyba utrzymywać tajemnicy :P chciałabym to przeczytać jeszcze przed wylotem na porodówkę :D Patinka Twoja opowieść jest wstrząsająca! :( po prostu uciekajcie stamtąd chociaż nie wiem co.. nie ma co toczyć teraz wojen, bo stawka jest zbyt wysoka nie miałam odwagi otworzyć zdjęć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda_g - GRATULACJE!!!! Juz nie moge sie doczekac tych elementow komicznych :) Pozdrawiam cieplutko. Bes, zycze Ci szybkiego porodu, chyba masaz szyjki jednak pomogl. Trzymaj sie :) I w ogole dzien dobry dziewczyny! Patinka, to brzmi jak scenariusz thrillera, ale niestety jak widac zdarzaja sie takie patologie i w zyciu. Trzymaj sie kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila black mam pytanko. Gdzie robiłaś małej zdjęcia bo ja musze Maksowi zrobić jak najszybciej. Dziś taka Ladna pogoda - jak narazie :-D może na kawusię wyskoczymy? 🌼 oczywiście jeśli masz czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bsz no nareszcie i trzymaj sie :-)) 🌼 🌼 Magda wszystkie tu byśmy się chętnie pośmiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki patinka to okropne,ogladalam na fotosiku wszystkie twoje zdjecia kiedys i widzialam te cudne kroliczki jest mi strasznie przykro,ze juz ich nie ma,ja bym takim to samo zrobila skurwysynom i uciekaj jak najpredzej magdag GRATULUJE🌼i opowiadaj nam tu szybko lolli lenox swietny jest:) oleniga musze ogladnac zdjecia juz sie doczekac nie moge bes ale suuuper :):):) moj brat wczoraj zostal ojcem mamy urodzil sie o miesiac za wczesnie i byl kilka razy owiniety pempowina reanimowali go wazy 2600 na szczescie lekarz mowi,ze bedzie dobrze.stan narazie sredni,a pisze to ku przestrodze jesli ktoras bedzie miala cokrzyce ciezarnych niech przestrzega diety ona nie przestrzegala i urodzila wczesniaka w sumie to dobrze bo pepowina byl owiniety,ale uwazajcie dziewczyny,jak bylam w ciazy i jezdzilam z zeszytem wynikow do szpoitala to widzialam,ze babki se wyniki na pale w recepcji wpisywaly.normalnie nie rozumiem tego chyba nie wiedzialy co moze sie stac...ach szkoda gadac. poszukam lepiej Mikolajka zdjec to humor mi sie poprawi,tak ciezko mi jest my tak daleko,gdyby cos sie stalo...nawet paszportu dla Amelki nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze dobry :) sie zaczal??? dzionek :) Patinka ta historia brzmi jak z horroru :( ktos specjalnie probuje sie was pozbyc :( Jesli macie dom z councilu poproscie o przeniesienie. Policja napewno ma wszystkie zgloszenia interwencje....wiec to powinno pomoc :) Trzymam kciuki by ta sytuacja szybko pozostala hostoria i bys uspokoila ducha :) Magda - Gratulacje kochana!!!! i szybciutko opowiadaj jak bylo :) Bes obys sie \"rozpakowala\" !!! szybkiego i bezbolesnego porodu :) Wczoraj caly dzien przeryczalam :( jak bobr :( Jakos z ciekawosci wpisalam w google lozysko przodujace.... i co wyczytalam???????? ze w takich przypadkach ciaza jest ciaza zagrozona...ze nie powinno sie cwiczyc, kochac i wiele odpoczywac gdyz grozi to odklejeniem sie lozystka i poronieniem!!! W Polsce klada nawet do szpitala na lezenie w takiej ciazy, a tu????? nawet informacji od consultanta nie dostalam!!!! A ja w najlepsze przeprowadzki...noszenie...no nie mowie ze kamienie nosilam ale nie byly to lekkie rzczy....dwa ogrody zrobilam....i nie wiedzialam czym to grozi... szlag mnie trafil!!! dobrze ze dzis mam spotkanie z midwife i nie recze za siebie...jak mozna tak waznych informacji nie przekazac!!! Rece mi opadaja :(:(:( Aneciu :( przykro mi z powodu bratowej,,,szczescie w nieszczesciu...mam nadzieje ze nie doszlo do niedotlenienia mozgu w czasie reanimacji i dzieciaczek nie bedzie uposlezony :( a mama chyba powinna miec wiecej wyobrazni...i widzisz jedni wiedza i olewaja a drudzy nie...i narazaja dziecko i siebie na nieszczescie.... ryczec mi sie chce..poratujcie cieplym slowem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek nie przejmuj sie tak bardzo!byc może sytuacje masz podobna do mojej, tez zaczelam, później okazało się , ze niepotrzebnie, panikować po internetowych poszukiwaniach, z tego wszystkiego nawet pracowac przestalam, polski lekaerz tylko podsycil moje obawy. A tutaj spokojnie, bez nakazow i zakazow i wszysstko bylo ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi83 ale dupki!zrobili cie z tym mieszkaniem z malymi dziecmi teraz przeprowadzka!chociaz powiem ci ze chciala bym byc w twojej sytuacji... cherry szerszenie wytepione narazie ale sami...kupilismy jakis spray i psiknol,narazie spokoj. oleniga Mikolaj urusl:) i jest przeslodki,smieszek:) niulek bedzie dobrze uwazaj teraz na siebie🌼 haha obrzygala mnie i osrala spoko ide sie przebrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek, dokladnie, nie panikuj po internetowym surfowaniu, bo ja tez to przechodze - co nie wklikam to panika mnie ogarnia. jasne ze przodujace lozysko to wieksze ryzyko, ale ja donosilam az do 9 miesiaca, mialam przeprowadzki, lot samolotem do polski a powrot samochodem, w miedzyczasie remont z kuciem tynkow i pobyt w szpitalu na antybiotykach z powodu zapalenia oskrzeli. zmogla mnie dopiero pielegniarka z nhs :D jasne ze nie masz kamieni lupac na szosie, ale spokoj ducha tez jest wazny. no i dodatkowe scany. i twoja czujnosc - czy dziecko sie rusza jak dotychczas, czy nie ma krwawienia itp. wiecie co, stanelam wczoraj na wage u wujka (moja jest spakowana) i... chyba ma zepsuta. albo co sie bede czarowac, po ciuchach widze :( tylko nie wiedzialam ile. teraz juz wiem... 5 kg!!! przytylam w tym polandzie!!! cholerka... mimo karmienia piersia... uuuuuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek wszystko bedzie ok - przecież nic Ci się nie stało, prawda :-) Od tej pory nie forsuj sie i uważaj a będzie dobrze, zobaczysz. Glowa do góry :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda- GARTULACJE!!!! bes- zycze szybkiegi i bezbolesnego porodu trzymaj sie kobito ja wlasnie popijam kawke, wiecie jak sie wczoraj wkurzylam dostalam wkoncu odpowiedz z councilu a wniosek zlozylismy w lutym ze przyznaja nam benefit ale potrzeboja wiecej informacji i przyslali cala ksiazeczke 32stronowa ktora jes na samym pocztku jak sie sklada apliikacje czyli tak jakby od nowa wszystko chcieli szlak mnie trafi z ta biurokracja, pojade tam dzis sie zapytac o jakie informacje im znowu chodzi i czy teraz mi dadza jakas kase bo ja juz tyle przejezdzilam biletow zeby im cos doatarczac ze szok, powiem ze jak nie bede miec do konca tyg zadnej odpowiedzi to sie wiecej nie bede prosic tylko wynajme pokoj i dziecko majac 2 lata bedzie mieszkalo z rodzicami w pokoju i patrzylo jak uprawiaja sex i niech sie nie dziwia jak pozznniej wyrosnie na psychopate jakiegos:( zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx ja narazie 1,5kg wiecej,a tez piersia karmie i w polandzie nie bylam,slodyczy nie jem.takze nie ma znaczenia,czy piersia sie karmi.zalezy to od organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po porodzie mi waga tez spadala juz wazylam tyle co przed ciaza,a tu zonk wczoraj na wage i1,5kg wiecej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w czasie ciazy przytylam 17 kg po porodzie wazylam juz 80kg i po ciazy przybralam 7 kg teraz dieta i schudlam przez 2 miesiace 8kg czyli narazie waze 79kg oj dluga droga jeszcze do 63 kg tak jak przed ciaza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Niulek- Dzieki Kochana za zyczenia i gratulacje! To bardzo mile :) Dziewczyny maja racje- Nie powinnas sie teraz stresowac. Wiesz, ze czasami w Polsce przeginaja w druga strone tym chuchaniem i dmuchaniem na ciezarna. Czesto mysle, ze tu podejscie do ciazy jest zdrowsze...a te fora sobie odpusc, to akurat jedno z gorszych zrodel wiedzy. Bes🌼 trzymam kciuki!! A ja wczoraj list dostalam od poloznej, ze mam sie stawic na pierwsze spotkanie w szpitalu 10.05.2009 tj w niedziele. Zdziwili mnie tym troche, bo mowilam ze 16.05 jade do Polski na przeszlo dwa tygodnie i GP powiedziall, ze skontaktuja sie ze mna po powrocie- a tu prosze niespodzianka- Dosc szybko zadzialali :) Popracuje teraz troche ale bede oczywiscie do Was zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ sobie popsulam humor z rana :O najpierw wybralam się do cansylu w sprawie naszej wody i ogrzewania,ale Pan stwierdził,że skoro landlord powiedział,że może przyjedzie w weekend to musimy czekać do piątku,a jak się nie odezwie to w piątek na 15 umówił nas z jakiś inspektorem.Więc jak widać nikogo nie interesuje,że mam 2 małych dzieci i wodę na kąpiel i mycie grzeję w 1,5 litrowym czajniku:O No i jak by mi nerwów było mało to jeszcze zadzwoniła do mnie Pani ze sklepu w który wczoraj zamówiłam zmywarkę i zapłaciłam dodatkowo 25f za dostawę w 3 dni z informacją,że jest jej przykro,ale zmywarkę przywiozą mi dopiero 5.05 ciekawe co jeszcze dziś się wydarzy, a na domiar złego dostałam uczulenia na krem do twarzy który wczoraj zakupiłam i teraz oczy mam jak żaba i ciągle mi łzawią :( no i oczywiście my nie mamy ogrzewania to na polu zimno i leje 😭 no to się pożaliłam ale naprawdę mam dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yo :) bes trzymam kciuki.ale sie denerwuje heheh magda g gratulejszyn i pisz szybko co i jak! niulek no panica :) i dziewczyny maja racje-nie czytaj na necie o tym!tylko oszczedzaj sie i bedzie cool.nie Ty pierwsza i nie ostatnia ;) tak sie zaczytalam ze prawie przegapilam moja aukcje na ebayu i weszlam jak bylo 40 sekund do konca, ale udalo sie.a dzis przyszly ciuszki kt kupilam ostatnio a mnie nie bylo i musze czekac do czwartku na redelivery :O nie wytrzymam do czwartku, nie znaja mnie czy co???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wlasnie Was doczytuje przy kawce bo Mikolaj chwilowo jeszcze spi... sterta prasowania czeka, juz tydzien sie nad nia modle, zabralam sie dzis rano ale Mikolaj chcial spc wiec poszlismy razem :) to nasz ostatnia drzemka :( bo 1-go do pracy ... ach... Magdag ogromne gratulacje i duuuzo zdrowka dla coreczki ... alez Fajnie uslyszec o nowych narodzinach o poranku :) ... no w zasadzie juz prawie poludnie ;) ... jeszcze raz wielkie gratulacje 🌼 Patinka az mi skora scierpla... kobieto walcz bo sie wykonczysz i uciekaj stamtad jak najszybcje, koszmar ... a wydawaloby sie ze takie rzeczy dzieja sie tylko na filmach :o ... trzymaj sie 🌼 ... mi83 no tez wlasnie zastanawiam sie czy to nie egzema... dlugo uzywalam doublebase ale zauwazylam ze teraz jeszcze gorzej po nim ... smaruje go kremem bambino teraz, te slady liszajowe zrobily sie jakby jasniejsze, nie sa juz takie czerwone ale wciaz czuc chropowata skore, najwiecej ma na rączkach, na plecach zeszlo ... co z tym robisz?... czym smarujesz? i od czego to dziadostwo?... dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo ale dupki normalnie a ten landlord to jakis porabaniec ktos wynajmuje i placi regularnie mu za wynajem,a tego nic nie obchodzi co za czlowiek.jesli chodzi o zmywarke to ja bym zadala zwrotu tych 25f.co do uczulenia to wapno chyba tylko bo na alergie nic nie mozesz wziasc,albo umyj twarzi jak masz sudocrem to posmaruj.moze chociaz zlagodzi. a nam sie lodowka zepsula po 1.5roku uzytkowania:( wczoraj wracamy ze szpitala(usg boiderek,wszystko ok:))otwieram lodowke a tam woda cieknie,zagladam do zamrazalnika...wszystko rozmrozone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis ja w ciazy 10kg przytylam, po porodzie do 64 zeszlo,a teraz waze 65,5 a chcem 55kg wazyc:( i w dodatku zammiast chudnac to tyje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobiety,ja dzis mam w dupie strachu ogrom,bo za jakies dwie godziny sie okaze czy ojca mojego dziecka zamkna na conajmniej dwa lata,jest w sadzie bo swoje narobil a teraz za to pisnie ja juz chyba sie poskladam z nerwow, z kuli mnie to niech go zamkna ale przeciez Ksiezna jest a ja z nim jeszcze nie skonczylam a tak co ,ja pierdole,kibiety cieszcie sie ze macie swoich mezow w domu i ze mozecie mu spojrzec w oczy wieczorem tego skarbu nie da sie kupic, trzymaj sie Bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×