Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

witam :) czy ktos sie orientuje czy dzis w nocy byla jakas pelnia czy inny wymysl?czy ktos tez tak okropnie spal jak my???masakra... czeka mnie dzis bardzo przyjemny dzien :) popoludniu odwiedzi mnie pewna pszczolka Maja z mama :D :D :D ale przed tym male smazonko na ogrodzie, pogoda wypasik :) bilety zabookowane, lece w czwartek i juz zaczyna mnie ogarniac panika lekka.np. jakim cudem zdaze na lotnisko + jak uniknac spedzenia weekendu w gorach z matka i zamiast tego spedzic tam tydzien tylko z dziecmi???ehhh...juz zaczela sie wczoraj inwigilacja telefoniczna, poprostu mama nie bierze nie za odpowiedz i cisnie mnie i cisnie jakby nie wiedziala co sie dzieje gdy przebywamy w zamknietym pomieszczeniu dluzej niz 40 minut :O w co ja sie pakuje???w dodatku nie umiem prowadzic i ewentualna ucieczka odbedzie sie pociagiem (juz nie pamietam ile razy uciekalam z Brennej z malutka Nadia pociagiem-nie jest to latwe!!!) dlaczego jade na tak dlugooooo???to byl chyba glupi pomysl :O gosiaczek ja do niedawna pralam w persilu non bio ale juz powoli zaczynam w zwyklym proszku, tym co my, bo maly nie ma alergii zadnych i jak przypadkiem cos tam z jego rzeczy wyladowalo w naszym praniu to bylo no problemo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Niulek ja tez przed ciążą palilam rzucilam w dniu w ktorym sie dowiedzialam ze jestem w ciąży i to byl sukces bo wczesniej zawsze probowalam przestac palic ale nie dawalam rady.I wydaje mi sie ze tez przez to ze rzucilam to przybralam od razu pare kilo.W sumie przez calą ciązę 20.A teraz zostalo nadal 5 kg nadwagi do wagi przed ciązą. Ja pralam w proszku fairy non-bio a teraz piorę w Persil non-bio. A ja wczoraj zaczelam robic mojemu dziecku warkoczyki afrykanskie bo sie uparlo ze chce na wakacje.Kolor kasztanowy wiec w kolorze wielkiej zmiany nie bedzie.Po 5 warkoczykach juz chciala przerwe i cos czuje ze bede jej robic przez tydzien jak tak bedzie sobie robic te przerwy:-D A mowilam sobie ze juz nigdy wiecej warkoczy!!!!ale co sie nie robi dla dziecka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Doczytalam was troszke:) Piszecie o proszkach ja pralam w fairy non bio,a od niedawna piore w tym co reszta bo nie ma uczulenia. Frugo dobrre to z tym gryzoniem hihi poprawilo mi to humor:) Nie mam czasu bo Amelia ciagle przy cycu ledwo zdazam ze wszystkim nie chce pic z butli.Staram sie ja karmic chociaz co 2godz.teraz spi bo przy cycu zasnela w koncu.w nocy ok dalej spi od ok 9 do 3,a pozniej budzi sie o 6-7,moze pic jej sie chce przez to goraco. W dodatku ostatnio na n-k znalazlam dobra znajoma z PL i dowiedzialam sie przed chwilka od niej,ze jej synus zachorowal na bialaczke:( fajnie,ze wiecej brzuchatek zaczyna pisac:) ide cos zjesc i kawke wypic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak milo ze jest co czytac na drugi dzien :) Kamila :) 5 kg to pikus!!! zrzucisz raz dwa :) u mnie tez bedzie minimum 20 :) Aga Uk dziekuje za linka - przestudiuje uwaznie :) Lollibely do domu so mamy jedziesz?? hahah Frugo :) slicznie dziekuje za paczke!!! zel juz mi luby wczoraj wieczorem posamrowal bo wrocilam z pracy z baniakami i odrazu czulam roznice!!! Jeszcze raz bardzi Ci dziekuje 🌻 aaa i oby zabale nie byly uciazliwe i malutka przeszla zabkowanie gladko :) Gaga dzieki za linka i zaproszenie :) zaraz tam zagladne :) Czuje sie dzis wysmienicie :) ubralam sie w czerwono biala spodnice i czerwona bluzeczke :) zalozylam czarne balerinki i czarne korale i normalnie usmiech od ucha do ucha :) hahah wiem ze moze nie w temat ale milo jest sie poczuc tak jakby soba :) majac wielki brzuchol i malego piklarza w sobie ktory uwielbia urzadzac sobie mecze coraz czesciej hihihih Rozpromienionego dzionka dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc amay i brzuchatki!!!! u nas dzien jak co dzien-czyli samotna nuda do potegi, bylismy wczoraj na ważeniu i mały przytył 100gram w 3tyg i jest pod kreska-martwi mnie to bbo on czasem 3 razy pije w nocy mleko z butli -ja już prawie nie karmie bo moje piersi to masakra)-a on tak mało przybiera i waży 8600 w tym tepie to do roku nawet do 10kilo nie dobije -rośnie mi kolejny patyczak, na dodatek nie chce jesć słoiczków tych odz 7 miesiąca bo tam są małe grudki i robi mu się odruch wymiotny ale cały czas próbjemy przecież nie może całły czas jeśc twe od 4 miesiąca???! anecia twoja amelka lepiej śpi niż mój mały w nocy i mniej sie budzi-to i tak łądnie przesypia ci w tym wieku, ja piore teraz wszystkie rzeczy w tym samym proszku ale robie dodatkowe płukanie bo moja pralka za oszczednie płucze pozdrawiam was i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek, wiem cos o tym, ja tez co jakis czas ubieralam \'normalne\' rzeczy i bylam zaskoczona ze mozna sie przy tym rozmiarze czuc po ludzku heheh jade do Pol do dziadka, ktorego ostatnim zyczeniem jest zobaczyc wnuki i prawnuki (Lennoxa jeszcze nie mial przyjemnosci poznac). No a moja mama jako osoba bardzo zaborcza i \'wszystko musi byc tak jak chce\' niestety da mi bardzo w kosc.jedynym sposobem na uwolnienie sie jest mega wielka klotnia i nieodzywanie sie przez kilka miesiecy.z powodzeniem to praktykujemy od czasu do czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae moi chlopcy tez czesto sie budzili w nocy co 2 godz. Amelka ostatnio jak bylo duszno w nocy budzila sie ze 4 razy.dobrze,ze w nocy chocia mi daje odpoczac bo w dzien nie bardzo:D lolli udanej wyprawy do polski:) niulek swietnie,ze humor ci dopisuje oby tak zostalo.jeszcze pare tygodni i bedziesz tulic malenstwo:)szybko zlecialo.amelia za 10dni 3mies.skonczy.a 16 Daniel 10 lat,a niedawno w pampersach ganial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wlasnie wpadlam do pracy po USG. Male ma juz 8 cm i tak jak mowil moj polski gin jest dokladnie o tydzien wieksze. Wg miesiaczki 13 tydzien i 4 dni a wg rozmiaru 14. i 4 dni. Dziwi mnie to bo dokladnie wiem, kiedy mialam owulacje... no coz jest po prostu wieksze....Terminu jednak mi nie zmienili- pozostaje 6.12.2009. Kto wie- moze urodze jakiegos giganta ;) Niestety przeziernosci nie mozna bylo sprawdzic bo maluch za duzy juz jest :( Musze sie wiec zastanowic nad tymi badaniami z krwi. Co o nich myslicie? Maluch byl niesamowicie ruchliwy- trudno bylo go zmierzyc... skakal jak zabka i byl po prostu przeslodki... nie myslalam, ze mozna pokochac takie male stworzonko... ale to chyba juz sie stalo. ;) Tak sie dzis napatrzylam w poczekalni na te babki z brzuchami i pierwszy raz poczulam ze nie moge sie doczekac tego brzusia.... jejku - jakie to urocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba lato we mnie wstapilo dzisiaj no i luby mi ciagle pisze ze mnie Kocha i teskni!!! no ja nie wiem co sie z nami porobilo :) hahahah A zobaczy mnie po pracy za jakies 6h :) To chyba milosc :) Lolli mam jednak nadzieje ze wsio bedzie ok :) ja wiem jak to jest jak rodzice mysla ze zawsze maja racje :O a pozniej konczy sie to na klotni :O tylko nie wiem po co??? przeciez widza nas i wnuki tak rzadko wiec czasami chyba powinni wyluzowac :) Powodzonka anyway :) i bede trzymac kciuki :) Anecia :) jeszcze tylko 6 tyg :) wow!!! doczekac sie nie moge :) Liliowa :) ciesze sie usg sie udalo i maly/a zdrowiutkie :) dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli boskie zdjecia!!! Fajnie ze zyjemy w czasach kiedy mozna uchycic chwile :) To w hustawce Lennoxa jest boskie :) jak z filmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nas rozruszałaś Lolli :D super zdjęcia,a Leny jaki już duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:):) mam pytanie odnosnie badan w ciazy...bo jestem troszke wsciekla..zebym to ja musiala sie upominac o zdrobienie mi badan:(:(myslalam ze w mojej przychodni(nie prywatnej)bedzie bez problemu mialam zrobic w tym tyg.badania a okazalo sie ze polozna jest tylko w srody i zarejestrowali mnie dopiero na 24 czerwca:(masakra!!!!!!!!!!pamietam w pl jak bylam w ciazy to robili mi co miesiac badania krwi ewentualnie co drugi mieciac a tutaj wyobrazcie sobie ze mialam tylko raz pobierana krew a jestem w 6 miesiacu..pytalam sie kiedys o to ale w sumie to nikt nie udzielil mi konkretnej odpowiedzi w sumie to tylko to ze nie ma potrzeby robienia czesciej..ale zebym miala tylko raz??....wrr troszke zla jestem...no nic nie ma co sie wkurzac bo dzidzia tez sie pewnie denerwuje...trzymajcie sie cieplutko milego cieplego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selena- ja chyba mialam raz pobierana krew a normalnie chyba mialabym 3 razy tylko, ze pierwszym razem podalam im wyniki z PL bo akurat pojechalam na poczatku 2 miesiaca. Potem bylam w PL w 5 miesiacu i mialam juz anemie a tutaj wciaz w normie (inne normy) chociaz pytalam czy nie za niskie a ja juz z PL bralam zelazo. Nie wiem co by bylo gdybym nie brala bo kolejna morfologie mialam tutaj jakos miesiac pozniej i nawet ponizej ich normy spadlam biorac to zelazo. Nawet z przchodni do mnie zadzwonili, ze recepta na zelazo na mnie czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. mialo byc, ze 2 razy mialam pobierana krew a standardowo mialabym chyba 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moze w sumie to sama zawalilam:(bo przed ciaza nie chorowalam wcale i zwlekalam z zalatwieniem sobie GP jak zaszlam w ciaze i z moich obliczen wychodzilo ze to 4 tydz.to zaczelam chodzic po przychodniach i zalatwic cos okazalo sie ze wcale nie bylo latwo:(:(mimo tego ze mialam wszystkie ubezpieczenia kontrakt z pracy i wszystkie inne dokumenty brakowalo jedynie kontraktu od landlorda i przez to niestety nie moglam sie nigdzie zarejestrowac:(prosilam go o to non stop a wiecie co on zrobil??wypowiedzial nam mieszkanie!!!!chodzilam wczesniej i prosilam o rejestracje jedna babeczka okazala sie ludzka i udalo sie ale to bylo juz jak bylam w 14tygodniu ciazy wiec jedno badanie mnie ominelo..nie wiem ale ta sluzba zdrowia to dla mnie jakos dziwnie funkcjonuje:(:( a z mieszkaniem wyszlo..ze juz praktycznie powinno nas tu nie byc:(:(ale jestesmy w tej chwili pod ochrona i czekamy na mieszkanko z Councilu dzisiaj bylismy na rozmowie ale ile bedziemy czekac??niewiadomo:(:(no i niestety kolejny stres:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena to naprawde dziwne...bo do rejestracji powinnas miec tylko potwierdzenie adresu czym moze byc rachunek jakiegokolwiek typu... a to ze Wam zlozyl wypowiedzenie to pewnie dlatego zeby kontraktu Wam nie dac....bo wtedy macie swoje prawa czarno na bialym...moze wynajmuje wasz dom nielegalnie? albo nie placi councilu? hmmm podejzana sprawa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rejestracji dawalam potwierdzenia adresu rachunki za tel.,z banku itp..uparli sie i koniecznie musialam im dostarczyc kontrakt..kontakt z nim mam telefoniczny i osobisty bo co miesiac dajemy mu kase do reki...ale zrobilismy zadyme i napisalismy na niego skarge..cos ruszylo bo dzisiaj babeczka w counsilu mowila nam ze do niego dzwonila:):)ale trzepal portkami ze strachu heheheh grzeczny jak baranek jest:):)wiec najwidoczniej wzieli go pod lupe:)i cos ruszylo w naszej sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorowa pora:) Aga UK dzieki za porady,ale gdzie mozna kupic te platki mydlane,bo dzisiaj szukalam i nic:( Dziewczyny poradzcie prosze co zapakowac do szpitala dla siebie i malenstwa.Chce zaznaczyc,ze chyba czeka mnie cesarka:( Musze zaczac sie poakowac,bo moj facet szaleje:) ze strachu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Padam na papę strasznie !! :O Zrobiłam dziś kawał drogi samochodem z Edem, a potem sama prowadziłam. Edski kupił motor... fajny sprzęcik i widać, że jest cały podekscytowany !! a ja byłam potem u LOLCi !! fajnie było co lolli :) ?? Maja coś mało dziś jadła, a wieczorem po butli wszystko na mnie zwymiotowała :( fuj fuj, i na dywan i na siebie Dopiero nie dawno poszła spać, bo była żywa jak skowronek. Ja pewnie niedlugo pójde spać, bo poprzedniej nocy wstawałam co godzine a poszłam spać bardzo późno aaa.. zapomniałabym nasza sąsiadka przeszła samą siebie, bo znów zostawiła wodę lejącą się z wanny i przeciekło nam sufitem na dodatek pod klosz w łazience i do poniedziałku nie mogę tam światła zapalić, bo elektryk musi najpierw sprawdzić. Ed był bliski popełnienia zbrodni. Wrzeszczał na nią przez drzwi a ona płakała ze strachu, lapinda jedna !! Policja była i potem baby z councilu i może... MOŻE to coś przyspieszy naszą przeprowadzkę. Łi łil si :) Niulek a mówiłysmy, że w ciąży to raz jak skowronek a raz smutaśna :) ale to tylko nasze kochane hormony selena zapraszałyśmy cie na tą kawę i spacer i co.. nic nie piszesz kobitko Życze wam miłej nocki, jutro może was podczytam i coś dopisze papatki babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kamila bylo extrasnie :D chce jeszcze! ja tez juz padam, malzonek moj pozyczyl sobie gre GTA na PS3.no to od jutra ja chyba zajmuje sie wszystkim :O ide spiochac, dobrej nocy wszystkim zycze :) baaaaaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) selena ja to bym chciala zebys sie wyprowadzila... do Welwyn Garden... :D . z calego serca zycze :) dziewczyny musze Wam cos napisac... kupilam sobie odkurzacz (online) na ktory slinilam sie przez ostatnie ... kilka lat :D.sprzecior przyszedl dzis, wiec go rozpakowalam, zlozylam, wlaczylam i... d..a blada bo nie moglam odessac go od wykladziny :D:D:D. i na co mnie te 2200W ja sie pytam! moze jak sie troche worek napelni?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha Mamo Eli ale se dogodziłaś z tym odkurzaczem:D :D. teraz zamiast zbierac resztki bedziesz wycuiągac z niego wykładzinę!:D my tez przymierzaliśmy sie do kupienia super odkurzacza bo ten nasz to tylko ciągalam po podłodze i nic dopuki moj wspanialy mąż nie wyczytał gdzieś, że oprócz pojemnika i filtra trzeba czasem przeczyścic jakąś jedną malutką część. Mamo Eli , bo ten Twoj to nie dywanów!;):D A co to za cudo tak w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kobitki Już myślałam, że Maja pośpi dłużej skoro tak późno poszła spać.. ale nie :( :( jestem styrana normalnie i kilka razy wstaje w nocy ostatnio Mamo Eli a odkurzacz nie ma mocy ssania ? Lolli nie za dobrze z tą grą, heh, ale pewnie go od tego nie odciągniesz. W ogóle zdałam sobie sprawę, że żadnych zdjęć nie zrobiłyśmy sobie razem czy z dziećmi !! Normalnie ciapa jestem. i bardzo chętnie zjem cukinie w skórce hhehe, po prostu byłam w tej kwestii niedoinformowana, było pyszotka Popijam kawe z ekspresu, bo parę dni temu jak piłam z edyjus taką (po piciu bezkofeinówki przez kilka miesięcy) nie spałam do 24 !! :P wiec może teraz da mi to trochę energii.. oj przyda się ktoś jeszcze na kawce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Selena swietne to dobre wychowanie:)usmialam sie!! kamila_b moze to zabeczki beda,pamietam,ze moj adas tez n ie jadl a jak zjadl to wymiotowal czesto.co to ja mialam jeszcze napisac...aaa selena dziwne to z ta rejstracja do gp my nic takiego nie musielismy miec,zycz szybciutko swojego mieszkanka!kamila_b tobie tez!sasiadke masz niezla heh moja z flatu mi sie przypomina. gosiulek do torby szpitalnej: dla siebie:recznik,mydlo,szampon,szczotke do zebow,paste,grzebien,koszule lub jakies spodnie i bluzke,podpaski,podklady poporodowe(u mnie je dawali),wode do picia,kremy do twarzy i ciala,antyperspirant najlepiej bezzapachowy,i to chyba wszystko.. dla dzidzi:pieluchy tetrowe i pampersy,chusteczki nawilzane lub waciki do przemywania,ze 3 zmany body i pajacykow,niedrapki,skarpetki,czapke,cos na wyjscie,kocyk.recznik raczej sie nie przyda.jak cos zapomnialam to dziewczyny dopisza. mamoEli wiem cos o kupieniu takiego odkurzacza znajomi tezx taki kupili i im wciagnol,ale dywan heh,a my tez nad takim myslelismy,ale raczej kupimy mniej W :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×