Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

i kurcze nie wiem do końca czy to ospa czy różyczka wyglada na ospe, ale nie ma bąbelków (jeszcze?) i zaczęło się od rączek i nóg a nie brzuszka a na końcu ręce do tego wychodzą powoli te plamki a przy różyczce są powiększone węzły chłonne... zero pojęcia czy ma powiększone ??!! ma przecież ledwo widoczną szyje mój pulpecik dzwoniłam do przychodzi, to zabronili mi przyjść debile ! no wiem wiem, wolą nie zarażać innych dzieci, heh lekarz do mnie zadzwoni za jakieś 2-3 godzinki, ciekawe czy zgadnie z opisu :D ech poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila sprawdź czy Maja ma wysypkę za uszkami i na szyi jesli tak to moze byc rożyczka. Ale przy różyczce dziecko ma drobniutkie czerwone krostki, jak wysypka, i wypukłe. poza tym na ok 2-3 tyg przed nią dziecko jest marudne. Przechodzilam to z Olką jak miala 5 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila b chciałam ci wstawić zdjęcie oli z ospą ale na zadnym nie ma wyraźnej krostki różyczka to takie maleńkie czerwone krosteczki,a ospa no to juz duże krosty wypełnione płynem w środku Moja Ola wstala rano i szliśmy do szkoły na festyn i jak ją ubierałam to miała na piersi jedną i pod pachą jedną mega dużą ale już były wypełnione płynem w środku dopiero te następne jak wychodziły to najpierw czerwone a dopiero po jakimś czasie się wypełniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idiodam ,że wysypka rozwija się bardzo szybko po 1-2 dniach krostek jest tak dużo, ze zlewają się ze sobą. ola tez mial chrypkę przez te 2 tyg przed wysypką, myslalam ze to przeziębienie. Była bardzo marudna, moglaboleć ja głowka, gardełko, węzłow chłonnych raczej nie miała powiększonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej to sie Wam dzieciaczki pochorowaly :O:O:O mam nadzieje ze szybciutko wyzdrowieja :)🌻 Selena gratuluje odwagi!!! Dzielna dziewczyna!!! Tak trzymac!!! Najwazniejsze to byc szczesliwym prawda??? U mnie bylo to wszystko tak pogmatwane ze nie umialabym tego nawet wytlumaczyc. Dzieki Bogu wszytsko sie poukladalo i teraz czekamy na Naszego Aniolka :) I mam okropny problem :( wczoraj mialam apogeum spuchnietych stop i kostek :( nie moge nimi ruszac jak chodze, zginac, a w pracy pozostalo 2 tyg!!! Spotkanie z Midwife mam we wtorek i cos czuje ze nie dam rady do wtorku :( Moze znacie jakies kremy, spreye by przetrwac w pracy??? bo w domciu to w misce z sola potrzymac moge i jakos jest przezyje...ale w pracy to masakra :( Szczęśliwe Brzuchatki: mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. Cebi.................26.05.2009.......29.....Bedford.... ....Jaś Aleksandra188......23.06.2009......36..Hereford .........Jonathan gosiaczeko5........17.07.2009......20.....Luton....Mate usz /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. mysza703...........15.07.2009......32....Southport..?.. Piotruś/Nikola Niulek25............18.07.2009.......33.....Birmingham...syn..Jack(Kubus) GaGa_................19.07.2009.....32....Birmingham... .syn....Szymon Aga_nton..............04.08.2009....23.....Northampton ...??........ Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Selena1515...........08.09.2009......23....Hatfield..... .........???..... Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009......9.......Bedford. ............... Ewag...................12.12.2009......4.......london... ... Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek mnie pomagal krem z aventu jest taka cała seria dla kobiet w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek kiedy tylko możesz ukladaj nogi wyżej niz reszta ciala, ró zimne oklady, a jak siedzisz to znajdz jakiś stolek czy coś i stawiaj na to stopy. unikanie soli też dobrze robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila przy ospie naprawde sa powiekszone mocno wezły nie trzeba być specjalista mój maly mial z tyłu na głowie to było jak guz az sie przestraszyłam, wiec szukaj guzkow z tylu na głowie na tej kosci lub za uszkiem, jezeli bedzie naprawde nie da sie tego nie wuczuc, albo to różyczka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kobitki!!! Podnozek juz mam :) polece zaraz do bootsa tzn doczlapie sie :P i oby tam byl ten krem :) Buzka x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przy ospie wysypka jest rozłożona bardzo nierownomiernie u nas tez sie zaczelo od jednej nduzej na plecach, i nie wszystkie krostki musza byc z płynem bo czasami ospa nie rozwija sie zupełnie i wtedy jest lekiki przebieg ja moge wkleic zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila nie chce mi wstawiczdjecia ale na jednym gdzie sa razem to ten starszy ma wlasnie ospe na buzi, krostki bez płynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny plus karmienia cyckiem
Jednak aby wszystko było dobrze, wszystko musi sie toczyć tak jak natura nas stworzyła, naturalny poród i karmienie piersią Poród jest momentem przełomowym dla każdej kobiety. W czasie porodu ściany i mięśnie pochwy są bardzo rozciągane. Dynamiczny rozwój anestezjologii w ubiegłym wieku przyczynił się do wprowadzenia narkozy i znieczuleń w czasie porodu. Nie jest to niestety zgodne z naturą, że kobieta spędza najważniejsze dla siebie chwile w narkozie, albo w znieczuleniu. Nie jest też naturalne karmienie dziecka mlekiem krowim, czy innymi odżywkami. Nie jest to dobre zarówno dla dziecka, jak i dla matki. Istnieje fizjologiczne powiązanie piersi i mięśni okołopochwowych. Podczas każdego karmienia piersią mięśnie pochwy kurczą się, powracając do stanu sprzed porodu. Ta kurczliwość mięśni vaginy powoduje także ułatwienie w przeżywaniu orgazmu na podobnej zasadzie, jak ćwiczenie mięśnia Kegla. Tymczasem kobiety, które rodziły w znieczuleniu mają zbyt wiotkie mięśnie okołopochwowe, aby odczuwać przyjemność w czasie stosunku seksualnego. O tym, jak ważne są piersi w stymulowaniu reakcji seksualnych kobiety świadczą też wyniki badań naukowych oraz doświadczenia kliniczne seksuologów i ginekologów. Po pierwsze, część kobiet przeżywa orgazm podczas karmienia dziecka piersią. Jest to naturalna reakcja fizjologiczna, która ma poprawić więź emocjonalną między matką a dzieckiem. Po drugie, kilka procent kobiet przeżywa tak zwany orgazm sutkowy podczas kontaktu seksualnego ze swoim partnerem. Dochodzi do tego podczas stymulacji oralnej, rzadziej manualnej, sutków, otoczek piersiowych i całych piersi kobiety. W celu poprawienia reaktywności seksualnej kobiety po porodzie, stosuje się szereg prostych ćwiczeń fizycznych, które poprawiają kurczliwość mięśni pochwy i przywracają zdolności orgastyczne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam bardzo za rady i sugestie 🌼 to bardzo pomocne Ciężko naprawdę to okreslić, bo plamek jest dość dużo, ale się niczym nie wypelniają i są tylko troszke wypukłe. Lekarz właśnie dzwonił i mówił, żeby przyłożyć szklanke i lekko nacisnąć.. jak zniknie to nie ma się czym martwić. Powiedziałam, że ją poobserwuje i poczekam co będzie dalej. Jakby co zadzwonie jeszcze raz jak będzie gorzej, bo w sumie nie ma gorączki, a clbuprofen i tak dostała, bo na zeby i ciężko jej szło zaśnięcie Szyjke ma raczej normalną, więc węzły chyba nie są powiększone. ech, dziwna sprawa :) Zrobiłam jej garnek jedzonka obiadowego .. ziemniak, marchew, kabaczek, trochę zielonej fasolki i pierś z kurczaka. Pachnie super, a nie ma przypraw. Czasem daje jej słoiczki, ale one zawsze takie oleiste ślady zostawiają na miseczce, więc już głownie wolę jej gotowac, a czasem słoiczek magdae mysle, że nie wychodzi jej tego mleka niż 600. Ma 3 do 4 butelek dziennie po 120 do 150 ml A to chodzi tylko o napoje czy o wszystko ?? Bo myśle, że spokojnie mogą więcej jeść oj ktoś się obudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W bootsie odeslali mnie z kwitkiem mowiac ze nic nie moge uzywac na te opuchlizny ze wzgledu na ciaze w mothercare nic nie maja a w superdrugu kupilam Daktarin Aktiv - Ice Cooling Spray i teraz czy wiecie czy on bezpieczny jest??? bo nie chce dzidzi zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za głąby :O nic nie możesz używać,ciekawe tylko czemu avent ma krem dla kobiet w ciąży ja go kupiłam w asdzie,może jeszcze tam poszukaj a czy możesz stosować ten który kupiłaś niestety nie wiem,poczytaj może na opakowaniu coś pisze a jak nie to skontaktuj się midwife

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam ten nivea 50+ i podaje amelce wit D3,u nas dzisiaj 24stopnie i siedzimy tylko po troszku w ogrodku za goraca na spacer. niulek nie wiem czy to szkodzi,a na ulotce cos jest lub na opakowaniu,ja dawalam nogi wyzej niz reszta ciala,a w pracy staraj sie co jakis czas wstawac i pochodzic troszke,no i unikaj soli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety na opakowaniu nic nie ma :( zadzwonilam wiec do kliniki i sie pytam czy moze powinnam przyjechac...bo wiem ze opuchniete nogi sa normalnoscia???a oni ze tak...bo musza mi zmierzyc cisnienie...i posluchac malenstwa i sprawdzic czy nie mam innych objawow ktorych sama nie zauwaze....troszke sie zdziwilam ta troskliwoscia :) powiedzieli ze jak nogi bardzo spuchniete to musza mnie zobaczyc.... aaaa no i ze w pracy juz dawno nie powinno mnie byc i czemu zielonej karty nie nosze ze soba na wszelki itd :P czyli dostalam OPR Takze zmywam sie po pracy prosto do szpitala....zobaczymy co wymysla...oby wszystko bylo ok :) Frugo, Anecia dzieki za podpowiedzi :) po szpitalu pojade do asdy bo mamy blisko i kupie ten kremik :) bo ten spray...to jak im powiedzialam to zawalu dostali!!! ze bron boze....ochhhhh chyba zaczyna byc pod gorke w ciazy powyzej 33 tygodni :( oby na tym sie skonczylo :) Anecia czemu Maly ma band na kolejne urodziny??? Bomba wybuchla tam u Was po imprezie??? Jak powiedzialam swojemu M to sie zapytal czy napewno jest potrzeba ze bedziemy w kolejce siedziec!!! no wkurzyl mnie jak nic bo bo skoro ozieble NHS mowi jechac no to jechac!!! no nie? ohhh ci faceci :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilablack faktycznie nie zostało ci nic innego jak obserwować dzidzie, ate 600ml to chodzi o mleko , czasem na kartoniku od mleka jest tez napisane, pozdrawiam zdrowia u nas upał nawet mi jest ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czasu Was nadgonic dzisiaj-tak tylko pobieznie rzucam okiem. Kamila-black- mam nadzieje, ze malutkiej sie poprawi-ja sie okropnie boje jakby moj maluch zlapal ospe albo rozyczke, szczegolnie ze to pierwsze mozemy niestety przechodzic razem :( Wyobrazcie sobie, ze po moim wczorajszym zajrzeniu do przychodni z pytaniem gdzie prywatnie mozna zaszczepic na rotawirus i tym jak mnie wkurzyla ich kompletna ignorancja dzis rano dzwoni mi komorka-odbieram-przychodnia. Otoz recepcjonistki poinformowaly mojego szanownego lekarza o moich zapytaniach i on przestrzegl mnie, ze dziecku nie daje sie innych szczepionek poza tymi w programie szczepien(!!!!!). Co za glaby patentowane!!!! Niulek25-co do opuchnietych nog to ja mialam z PL zel lotion1000-wiem, ze na pewno mozna stosowac podczas ciazy bo pytalam, ja smarowalam tez tym kiedy w nocy lapaly mnie skurcze lydek-dzialal niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych szczepionek to w tej rozmowie telefonicznej wrecz zakazano mi szczepic na cokolwiek innego-rozumiecie!!! az mnie nosi, ale oczywiscie bylam niebotycznie mila i uprzejma, ale gdybym miala ta babe przed soba to naprawde nie recze za jej nietykalnosc. Brrrrrr!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila_black, jak czytam o tym waleniu mlotkiem w drzwi to mi sie przypomnialo jak sasiad pode mna mial 4 glosniki, ktore naprawde dawaly i wszystkiego na nich sluchal, lacznie z filmami a najbardziej lubil Dido o poranku :( Wiec pewnego wieczora, juz w zaawansowanej ciazy wyskoczylam do kuchni, wzielam tluczek do miesa i zanim moj zdazyl sie zorientowac gdzie zniknelam to juz wybijalam mu dziury w drzwiach :D Kilka sugestii w kierunku landlorda, ktory kiedys zrobil nalot wlasnie o poranku kiedy glosniki szly na maksa i goscia juz nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!Takiej pogody u mnie tu jeszcze nie bylo.Upal hurrrraaa!:D Kocham slonce i ciepelko!az nie moge uwierzyc.Jak wyszlam z mala na spacer to musialam sie z nia wrocic do domu bo byla za grubo ubrana. Ja zawsze zakladam malej czapke.Krem kupilam dzis nivea 50+ bo bylo napisane ze do delikatnej skory bejbiaczka. Kamila B przykro ze Majeczka przechodzi ospe teraz :-(ale z drugiej strony pozniej bedziesz juz miala to za soba.Ja mialam w wieku 9lat i zarazilam moja 5 letnia siostre,obie bylysmy cale w kropki:-) Moja Nikola jeszcze nie przechodzila ospy. To blog mojej niuni.Kto ma ochote zajrzec to zapraszam!!Jeszcze nie dokonca zrobiony ale jest:-D www.olimpia.corcia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Eli-wlasnie przeczytalam Twoje pytanie dotyczace tego zbijania goraczki i zadzwonilam do kolegi z apteki-bo ja specjalistka nie jestem :) ale dzieki za komplement. Powiedzial zeby dawac tylko ibuprofen 4 razy na dobe-bo paracetamol tak nie zbije goraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc dziewczynki wystroilam moją Hanulkę dziś w ślicznego rampersa z falbankami i kokardą i już mieliśmy wychodzić na spacer ale ja mówię do mojego M ona jakaś dziwna,a on mi na to żebym nie przesadzała i że wszyscy tak ubierają dzieci i tylko ja panikuję więc poszliśmy mała spała w wózeczku przykryłam ją pieluszką,a jak wróciliśmy to się okazało że ma 38 stopni :( oczywiście winny nie jest spacer bo ja już przed wyjściem widziałam że coś się dzieje,ale tak naprawdę to nie wiem co jej jest :( na trzydniówkę za niska temperatura,więc może to zęby sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Brzuchatki: mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. Cebi.................26.05.2009.......29.....Bedford.... ....Jaś Aleksandra188......23.06.2009......37..Hereford .........synek gosiaczeko5........17.07.2009......20.....Luton....Mate usz /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. mysza703...........15.07.2009......32....Southport..?.. Piotruś/Nikola Niulek25............18.07.2009.......33.....Birmingham.. .syn..Jack(Kubus) GaGa_................19.07.2009.....32....Birmingham... .syn....Szymon Aga_nton..............04.08.2009....23.....Northampton ...??........ Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Selena1515...........08.09.2009......23....Hatfield..... .........???..... Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009......9.......Bedford. ............... Ewag...................12.12.2009......4.......london... ... Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dzieki AgaUK 🌼, normalnie nie moge ze dzwonilas po kolegach :) . szaman tez powiedzial zeby dawac ibuprofen (jak trzeba to na zmiane z paracetamolem). poza tym dostalam OPR ze dziecko w dzinsowych spodenkach (krotkich) a nie w (maksymalnie) samym body... odpyskowalam :D. wychodzi na to ze to trzydniowka. doktor sprawdzil mu uszy, gardlo (zaczerwienione) i elastycznosc karku (chyba zeby wykluczyc zapalenie opon mozgowych).oznajmil ze to viral infection. kazal przecierac go ciepla woda, trzymac w domu tylko w pieluszce i nie bac sie uzyc wiatraka do schlodzenia. ciekawe czy po tym wiatraku nie bede musiala leczyc dziecka na przeziebienie... :) frugo napisz co tam u Was slonce. lece spac bo padam na pape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmm u nas mamo eli był ciężki wieczór:( wykąpałam Hanię a ona zamiast zasnąć jak zawsze grzecznie urządziła nam płacz :( zasnęła nam dopiero po 22 w huśtawce, a wcześniej nosiliśmy rozdardka na zmianę na rękach dostała paracetamol ale teraz jej mierzyłam gorączkę na śpiocha i nadal ma 38 :( nie wiem co to,na trzydniówkę za niska tempka mamo eli niech Twój Kuba już nie choruje bo ostatnio jak on to i moja rekordzistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wstawać śpiochy!!!!!!!!!!! żartowalam. śpijcie, śpijcie... ile tylko się da Ola znowu przespala całą noc, tzn. znowu, jak wieczorem zajmowal się nią mąż a ja byłam w pracy. No aż muszę z nim przeprowadzić rozmowę co on z nią zrobił bo mi nigdy sie tak nie udalo. No szok, budzę się, tzn. Ola mnie budzi, na dworze jaśniutko, patrze na zegarek 6.05!Czyli pora na ranna pobudkę jak zwykle. Czyli, co? Córa bedzie punktualna;) Frugo i jeszcze Twoja Hania do sie rozchorowała...co sie dzieje?dzieciaczki przestańcie już... Nie wiedziałam, ,że tzrydniówka jest wirusowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×