Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

no dzieki za jakies pozytywne info :) no zloze dzis juto- maz sie musi podpisac- i jak pytalam wczesniej mysle co by tu napisac w uzasanieniu mam cicha nadzieje chociaz na tel 1 bedr flat- super by bylo a nie wiecie jakie kryteria ma Tower Hamlets?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Ewag ja mam -5. Obie cory urodzilam naturalnie.Wcześniej nawet nie wiedzialam ze z tego wg mogą byc przeciwskazanai do natur porodu. w drugiej ciąży rozmawialam o tym z lekarzem - tytaj wada oczu nie jest powodem do Cc. aczkoklwiek są wyjątki - Agnieszka75 miala cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ponad - 7 i problemy z siatkowka i widze tylko na 1 oko wolalabym sie skonczyc blind :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie porozmawiaj o tym z lekarzem. kazdy jest inny i rozne mogą miec podejście.ja mam tylko krotkowzroczność i wszystko potoczylo się bez problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morning :) kamila masakra!!! u nas sie narazie tylko butelkami rzucaja, skakac nie ma skad :O ewa niezla fura, ale jak Wy dziewczyny mozecie bez skretnych kolek jezdzic? przeciez to nie wygodne?ja mam w obu wozkach ruchome przednie ale mozna zablokowac, i jak kilka razy przypadkiem zablokowalam to malo w rowie nie wyladowalismy :O pojutrze polonia, trza sie zaczac pakowac.matka juz wali fochy bo nie chce do niej na obiad przyjsc po przylocie.ufffff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli to idz do niej na ten obiad i będziesz ją mieć z głowy może cię nie otruje w pierwszy dzień,tym bardziej,że dzieci będą jeść to co wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo, wlasnie tu jest problem bo ja juz mam inne plany a ona nie chce tego pojac.zawsze sie obraza jak nie robie tego co ona chce.ogolnie to dzialamy na siebie nawzajem jak plachta na byka :O przynajmniej tym razem nie popelnilam tego bledu co zazwyczaj i nie zatrzymuje sie u niej.zawsze mnie namawia a potem traktuje jak 10 latke i mowi mi ze nie moge wyjsc wieczorem itp.ehhhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila_black - moj council jest po prostu do duuuuszy bo w aplikacji stoi: \"a married couple or couple living together with a child under 12 months need one bedroom\" wiec jak Franke skonczy 12 miesiecy to dopiero bedzie przeludnienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu zesciie
tak patinke olały co?nawet slowa otuchy nie napisac toz to WSTYD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!! Lollibely snilas mi sie dzis ale jako skosnooka:-D Śnilo mi sie ze ja z moim M i z dziecmi chcielismy przejsc przez jakis most i tylko u ciebie na podworku mozna bylo przejsc i my weszlismy do ciebie na podworko i chcielismy ten most przywiazac bo to byl taki na linach no i ty wyskoczylas z domu z mezem i znajomymi:-D jakims cudem zaprosilas nas na kawe i od slowa do slowa okazalo sie ze jestes Lollibeli z forum:-D ale dlaczego bylas skosnooka to niewiem:-D obudzil mnie telefon tzn alarm w tel. i snu nie dokonczylam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Kamila no to niezle :D mi tez czasem snia sie rozne osoby z forum w dziwnych sytuacjach, nie wiem dlaczego.wiekszosci tych snow nie pamietam, pamietam tylko Mame Eli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja dopiero odpalilam kompa. moje dziecie pospalo az 15 minut bo go sprzataczka obudzila... :( patinka, trzymaj sie dzielnie! z kamieniami to bol podobno straszny, biedaku! zyczymy duzo zdrowia, dbaj o siebie! trzymamy kciuki za dalsze leczenie... nie wiecie co z asanna i oleniga? lolli, jak ci mama dopiecze to zapraszam do mnie, mozesz mi pomagac w sprzataniu srodremontowym :D spac mozecie na podlodze? bo nic wiecej nie mam na razie... no i mycie przy wezu ogrodowym... :D buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kamila_b niezle pomysly ma ta twoja sasiadka,wspolczuje widoku jej latajacej:) moze w łeb sie uderzyla i zmadrzeje;) ja wit D podaje mam vigantol niby na recepte,ale mama jak pow.ze to do anglii to od razu jej dala. selena fajny wozek szkoda ze uszkodzony byl. ewag mojego meza siostra miala operacje na oko i na nie nie widzi a rodzila naturalnie. patinka wspolczuje tego bolu,ja mam kamienie i nieraz jak mnie zlapie,a co dopiero ty mialas :( zycze szybkiego powrotu do zdrowia🌼 onyx fajnie masz mycie wezem ogrodowym heh. lolli ja dlatego wlasnie nie latam do PL moi starzy zbyt egoistycznie podchodza do tego spanie u nich jedzenie u nich... mojego brata synus jest w szpitalu chyba bedzie operowany wymiotowal krwia,od kilku dni nic nie jadl,odwodniony jest,wlasnie go erka na wroclaw zabrali,maja usg zrobic bo nie wiedza co mu jest:( a ja tak daleko,a bardzo bym chciala kolo niego byc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia strasznie wspolczuje, biedny maluszek, od poczatku zycia takie klody pod nogi.mam nadzieje ze szybko mu sie polepszy 🌼 onyx dzieki!przy mojej mamie to podloga i waz ogrodowy to szczyt marzen ;) a skad jestes again? bo cos mi sie plata po glowie ze Rybnik?pewnie sobie ubzduralam :) kurcze taka podenerwowana jestem dzis.czuje mega wielka kule w klatce piersiowej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie moge ten kto napisal na pomaranczowo chyba niezle sobie druta ciągnie !! ja napisałam, że jest to przykre, ale przecież nie wszyscy tu od razu czytają, a czasem pewne rzeczy umkną uwadze !! bardzo głupi komentarz i uwaga osobo PISZĄCA NA POMARAŃCZOWO !!!! Frugo już odpisałam :) Anecia oj biedny maluszek.. taka kruszynka i takie problemy, to straszne... pisz co i jak jak będziesz mieć więcej wieści ide men.ża budzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio wiele przydatnych informacji tu padlo... wszystko co potrzebne grzecznie notuje. :) Dzis bylam umowic sie na spotkanie z polozna. Jestem umowiona na czwartek o 9.40. Powinnam dowiedziec sie wynikow badan krwi. Kurcze, u Was tez tak depresyjnie za oknem??Lenia mam od tego a jeszcze 2.5 godzinki w pracy... zaraz po niej biegne na kurs... bede w domu po 21 i pewnie padne jak kafka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki🌼za godzinke bede do niego dzwonic.jak maz da to napisze dzis,a jak nie to jutro rano. kamila_b dobrze pomaranczowce napisalas hehe😘 Amelia namietnie cmoka piąstke ide kawke zrobic bo my dzis pobudka o 5rano mama pisala,ze z Patrykiem sie cos dzieje i juz spac nie moglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!! W koncu doczytalam jakies 6 stron od piatku :) Frugo dziekuje za zyczenia!!! wczoraj skonczylam 25 latek i mialam wolne od pracy :) pojechalismy na zakupy i na mily obiad :) by poswietowac :) Pozostal mi tydzien w pracy a pozniej 3-4 tygodnie i malutki bedzie juz z nami :) Patinka wspolczuje bolu i problemow zdrowotnych obys szybciutko doszla do zdrowia :) 🌻 Kamila_Black wspolczuje takiej wariatki...ona Ci gorzej szarpie nerwy niz niejedna tesciowa :( Gaga - hartland hospital to ten w ktorym moj brat lezal :) i nie powiem zlego slowa :) + moja kolezanka zaczela temat tego szpitala dzis i powiedziala ze miala wybor...solihull czy hartland i powiedziala mi ze hartland zajmuje sie ciezkimi przypadkami i skomplikowanymi ciazami wiec ona nie ma po co tam isc....wiec skoro tak powiedziala tzn ze hartland ma lepszy sprzet :) i ja bym wolala im sie w rece oddac :) Aneciu - informuj co z malutkim bo sie serce kroi ze taki maluszek ma problemy zdrowotne :O Maryska2maja napisz mi na maila swoj numer telefonu postaram sie zalatwic ci ta witamine d3 :) moj mail to duszko4@wp.pl aaaa witam nowe brzuchatki!!! Lolii trzym sie!!! i nie daj sie|!!!! Selena :) fajny wozeczek :) lubie kremy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie mam czasu nie mam czasu, ten moj maluch jest niezmordowany, pomozcie, poradzcie jakie zabawy, zabawki, gry stosujecie dla takich okolo roku, bo on sie pobawi 2 min i tyle dobrego. ewag, bij sie o ta cesarke, nigdy niewiadomo jak Ty zareagujesz na taki wysilek. badz pewna siebie i mow ze mialas odklejona siatkowke i zaleenia na cc. ja tak zrobilam , mialam -8 i laserowa operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae dziekuje 🌻 witaminka doszła i czeka w lodówce na mlodego. Dzis wrócilismy ze szpitala i wszystko ok, w zdrowej ciązy czekali by 12 dni a u nas 7 i wywoływanie do skutku. Czytałam o tym maluszku którego czeka operacja - duzo zdrówka życze i siły dla rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a u nas ząbkowania cd :( strasznie to przechodzimy obie :O mała ciągle płacze,a ja siadam psychicznie:( właśnie dostała viburcol n bo już nie miałam pomysłów ani sił by ją uspokoić idą jej dolne zęby jedynki już prawie są (myślę że dzien góra dwa i się przebiją) a na miejscu dwójek wielkie pęcherze z wodą jutro mamy szczepienie :O już mi słabo jak sobie pomyślę co mnie czeka i znowu czopki będą w użyciu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka-szybkiego powrotu do zdrowia bo nie dobrze jak mama chora-wtedy koniec świata, pozdrawiam dziewczyny kilka z was chyba stara się o nieszkanie socjalne lub spółdzielcze czy wiecie jaki mogą być maksymalne zarobki aby mozna było składać wnisek, i czy to jest na osobe liczone czy w sumie na rodzine? z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annn nie ma sprawy niech dobrze służy, jeszcze odnośnie mieszkania, podobno mozna dodatkowo osobno złożyć wniosek do spóldzielni o mieszkanie jednoczesnie z tym wnioskiem consulowkim-tak jest napisane na wniosku o socjalne mieszkanie tylko za bardzo nie wiem gdzie można pobrać form żeby złożyć wnisek bezpośredni do spóldzielni,kamilablack moze ty cos wiesz wiecej jak co to moge podać emaila magda.s@windowslive.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek25 dziękuję kochaneńka. Mam nadzieję, że mojej mamie uda się zdobyć w Polsce receptę i witaminę. Miała dzisiaj iść do przychodni, później zadzwonię i się dowiem. W razie co, uderzam do Ciebie :) Adres zapisuję i numer tel wyślę Ci swoją drogą. Mam nadzieję, że użyjesz aby dać mi znać kiedy zaczniesz rodzić :) Spóźnione buziaki urodzinowe przesyłam! 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka bardzo Ci współczuję przejść :( ale wierzę, że już wkrótce będzie lepiej. Dużo zdrówka Ci życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×