Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

agnieszka, pewnie juz zauwazylas ze standardowe zabawki to wcale nie taka radocha? :D u nas dzialaja garnki i drewniane kuchenne lyzki i szpatuly, moze sprobuj tego.czasem pozwalam mu sie bawic moimi kosmetykami (kremy, balsamy, lakiery do pazurow, wczesniej wszystko myje i upewniam sie ze jest dobrze zakrecone.a z normalnych zabawek polecam takie cos : http://cgi.ebay.co.uk/LEAP-FROG-ACTIVITY-TABLE_W0QQitemZ170338765805QQcmdZViewItemQQptZUK_Toys_Games_Toys_CA?hash=item27a8fb4bed&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12%7C66%3A2%7C39%3A1%7C72%3A1688%7C240%3A1318%7C301%3A1%7C293%3A1%7C294%3A50 lennox potrafi sie tym bawic najdluzej ze wszystkich zabawek. Kamillllla b wio na nasza klase :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli dobrze wiedzieć,że się sprawdza:) kupiłam taki ostatnio na carboot za 3 funty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia pisz co u patryczka! masz swietna pamiec, lolli :D z zabawek polecam jeszcze plastikowe butelki wypelnione grzechoczacymi rzeczami (moga tez byc puszki po napojach), oczywiscie dobrze zalepione. te grzechoczace to moze byc fasola, ryz, koraliki, drobny makaron itd. pokrywki od sloikow tez sa fajne. teatrzyk cieni. patyczek z przywiazana na koncu wstazka. a tak w ogole to namawiam na chowanie czesci zabawek na pewien czas, beda pozniej jak nowe :) przy jednoroczniaku chyba wystarczy na tydzien je schowac, mysle. napisze pozniej jak mi cos przyjdzie do glowy bo teraz maks mi pomaga pisac - dlugo spal po poludniu i teraz nie chce...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo widzisz onyx to jak bedzie bardzo zle to w te pedy do Rybnika wale.najpierw do szpitala, ukoic zszargane nerwy a potem do Ciebie, wyladowac zlosc na fachowcach :D zapomnialam o tych butelkach z ryzem.i jeszcze jest dobrze dac malemu niszczycielowi kolorowe gazety do potargania.Lennox uwielbia odglos targanego papieru.widzialam nawet kiedys filmik na youtube, taki maly babel az sie tarzal ze smiechu jak potargal kartke, to mnie zaispirowalo :D niech ktos sprobuje i da cynk czy u Was tez dziala. jeszcze w pl nie jestem a juz 3 awantura z matka.poprosilam zeby wyslala mi MOJA kase przez western union bo mam nadprogramowy wydatek, i co sie okazalo?nie moze bo...idzie do dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, dziala, dziala! ja dla maksa mam zawsze pare kartek z czasopism pod reka. poza tym wszelkie wiatraczki i wszystko, co sie obraca. musi tylko byc solidne, bo inaczej ma krotki zywot ;) butelki z woda mineralna tez sa fajne, zarowno w szesciopaku jak i pojedynczo. zapasowe szelki z wozka, bo maja plastikowe czesci do gryzienia. balonik na patyczku. reklamowka powiazana w wezly, zeby jej se na glowe nie wsadzil. skarpetka z zawiazana w srodku pilka. buty (niestety, maks dorwie czasem te swiezo uzywane)... a, wiecie, ze maks juz wie, ze poduszka ma dwie strony? na jednej jest kubus puchatek, a na drugiej nie ma i trzeba wtedy poduszke odwrocic. to byla moja tajemnica, bo puchatek to tajna bron, jak juz nic nie dzialalo, to odwracalam poduszke i dziecko bylo zainteresowane od razu. i dzisiaj po raz pierwszy dziecko mi sie dobralo do szafek... az sie wzruszylam... teraz to bedzie jazda pt. "zlap mnie jesli potrafisz" i "kto pierwszy dobiegnie do mopa" itd... ok, spadam spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha jak czytam o pomyslowosci waszych dzieci to momentami strach mnie ogarnia co bedzie jak maly Brian zacznie szalec na zewnatrz mojego brzucha aaa- dowiedzialam sie o testach z krwi na ZD mojego malego- 1 do 23000- czyli maluch zdrowy :) a propo cesarki- z jednej strony nie mam na n ia ochoty bo mi rany sie strrrrrrrrrrrrrrrrrrrasznie dlugo goja i ta pewnie tez nie zalepi sie w 3 dni a z 2 nie che ryzykowac utraty wzroku przy ciezkim porodzie ech- dylematy a po 3- jak czesto powinnam miec spotkania z midwife? Bo 1 mialam 18 maja- i mi powiedziala- wizyta u gp za 7 tyg- i 2 spotkanie ze mna za 14 tyg- czyli bede w 28 tyg teraz mi sie zaczyna 14 to normalna czestotliwosc? w miedzyczasuie mialam blood test- zaraz po spotkaniu z mf- i 2 scany (znaczy 2 bedziei 31.VII) CZY POWINNAM SIE JESZCZE O COS UPOMNIEC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 2 scanie w szpitalu też jest spotkanie z midwife u mnie było ważenie,omawianie wyników badań i scanu a jeśli chodzi o \"zabawki\" to u mnie działa 2 litrowa butelka coca coli :) najlepiej wypełniona bądź opróżniona do połowy :) duże,ucieka,coś się w środku rusza no i te ciekawe kolory :) etykieta czerwona z dodatkiem żółtego i \"czarna\" zawartość :D Kamila26 wprowadziłaś Olimpii jakieś jedzonko? jak zareagowała ??? Assana,oleniga,monis,monika2,mi,bes i reszta dziewczyn co z Wami proszę się tu szybko zameldować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnnna ojj zycze szybkiego rozwiazania teraz to pewnie bidulko musisz sie denerwowac trzymam kciuki. magdae co do mieszkania-ja staram sie o mieszkanie z counsilu jak skladam wniosek musialam napisac o obecnych warunkach mieszkalnych..a mieszkamy na jedym pokoju z dzieckiem w wieku szkolnym wiec wszystko trzeba tam napisac...no i im wiecej papierkow dostarczysz tym lepiej..u mnie jest troszke inna sytuacja do jestem w ciazy i dostalismy wymowienie mieszkania zakwalifikowali nas do grupy B..ale ile bedziemy czekac??nie wiem bylismy na spotkaniu w counsilu i powiedzieli nam ze do porodu napewno cos dostaniemy mam pytanko czy mialyscie tutaj robione badanie EKG w czasie ciazy??bo pamietam w pl robili mi cos takiego...mam male problemy z sercem ktore teraz troszke podczas ciazy sie nasilily ale jak bede u poloznej to jej o tym powiem to moze mnie skieruja gdzies. a co do zabaw pociech:):)ja pamietam ze ulubiona zabawa mojego synka bylo obwijanie sie papierem toaletowym:)a jak byl starszy to latal po mieszkaniu z nocnikiem na glowie:)achhh jak tak ogladam fotki z dzieciecych latek mojego synka to mam taka radoche:):)a teraz wszystko na nowo przedemna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane Patryk byl wczoraj operowany za szybko mu jakis miesien rosl i blokowal jelitka,mial tez niewielka dziurke w jelitach,dzwonilam to jeszcze byl na sali operacyjnej,ale wybudzony juz i za pol godz.mial isc na normalna.dzisiaj sie jeszcze nie kontaktowalam z bratem. zaraz napisze jeszcze bo dzwoni meza siorka na skype:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidulek maly, trzymam kciuki zeby bylo wszystko ok! maks jak nigdy pospal sobie do 9.00 a ja razem z nim i wszystkie moje plany wziely w leb :( no to co - kawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Lejdis 🖐️ Oj Anecia taka szkoda Patryczka, że się męczy. Oby szybko się wykurował i był zdrowym chłopczykiem. Majeczka właśnie poszła spać, więc idę zaraz się pogrzać w kąpieli z paluszkiem w górze.. poparzyłam się wczoraj i mam babelek na samym opuszku, aleee bolało Z braku środków użyłam proszku do pieczenia z wodą i po niecałej godzinie przykładania tej znakomitej papki bół przeszedł !! Oleniga ogólnie wiem, że pracuje i gości mame, więc po prostu nie ma pewnie czasu na kafeterie Mysle, że muszę część Mai zabawek też schowac, tzn głównie grzechotek, bo ma swój koszyczek i wszystkie wyciąga i bawi się pustym koszykiem na koniec. Ale te puste butelki i ryż w to, to chyba dobry pomysł, bo nie łatwo je odkręcić onyx ja już Mai papieru nie daje, bo za dużo go zjada, już ze 3 razy miała małe kawałeczki w kupce, chociaż jak widziałam, że papier rozmięka to jej zabierałam. ale powiąże reklamówki :D ok, idę się wymoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff powinno byc dobrze z malym,ma ze 2 szwy bo robili mu operacje gastroskopem jak nic sie nie bedzie dzialo to po 3 dobach wyjdzie. co do zabawek to zgadzam sie z tymi garnkami itp,moje dzieci to uwielbialy.to co lolli linka wkleila tez jest ok na play group widze ze sporo raczkujacych przy tym sie bawi. ide cos zjesc i kawke zrobic bo padam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i co do olenigi to kamila_b ma racje ale mama miala byc na 2 mies a byla na mies i miala opiekunki szukac,a mi83 pewnie przeprowadzka i neta nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!! U mnie pochmurno:-(moje jedno dziecko pojechalo z klasą na lodowisko.Stracha miala jak malo kiedy bo to pierwszy jej raz na lyzwach:-)Aby tylko nie powybijala zebów:-o Anecia biedaczek ten malutki twojego brata.Tak bardzo mi go szkoda:-(Ale piszesz ze juz po operacji wiec powinno byc juz dobrze. Niulek przepraszam nie wiedzialam o twoich urodzinach wiec Wszystkiego Najlepszego!!🌼spoznione ale szczere:-) Frugo dawalam jej dwa razy jablko po jednej lyzeczce.Najchetniej to by zjadla razem z łyżką i sloiczkiem,tak jej smakowalo.Nic wiecej nie podawalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki 🌼 Patinka życzę szybkiego powrotu do zdrowia - no i żeby już tak nie bolalo. Patryczkowi też dużo zdrówka i niech się już chowa zdrowo. Pomysły zabawkowe - świetne, na pewno zastosuję Selena 1515 uśmiałam się z tego nocnika :D Dziewczyny - wczoraj ściełam moje długaśne włosy (które chodowałam przez 9 lat) i czuję się jak nowo narodzona. Przynajmniej odciążę kręgosłup - to taki ciężar z głowy ;) Kamila wpadniesz dziś na kawkę? Lolli trzymaj się - może jednak nie będzie tak strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem dobrej mysli brat to samo. kamila26 swietne spodnie. edyjus to dlugasne te wlosy musialy byc:)9 lat to kupa czasu,ja musze sobie sciac bo juz Amelia mi polowe wyrwala,a jak zepne to glowa mnie boli bo nieprzyzwyczajona.maz mnie w piatek farbowal:) teraz pora na sciecie tylko fryzjerki brak i chyba do salonu musze isc tu. frugo biedna malutka z tymi zabkami,napisz jak po szczepionce.moze powiedz co ma z tymi zabkami to ci cos dadza.my w poniedzialek mamy szczepienie to juz 2gie.a dzisiaj wazenie:) i my z mezem stomatolog... kamila26 ty tez na samej piersi olimpie masz napisz mi ile przybrala na wadze od ur. do 3mies bo Amelia jak z nia sie warze wychodzi ze 7kg. a urodzeniowa 3590 i wydaje mi sie ze sporo przytyla:( adas urodzeniowa 4150 a na 3mies wazyl 6600 na 4mies 7kg.adas mial lepsza przemiane to moze dlatego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo pewnie chodzilo ci o to jak zareagowala po jedzonku a ja napisalam jak jej smakowalo:-D wiec nic jej nie bylo zadnego uczulenia,rozwolnienia czy zatwardzenia:-)wiesz narazie to byly tylko dwie lyzeczki ale wczoraj rozmawaialam z kolezanka ktorej synek ma 4,5 miesiaca i ona juz podaje nawet jogurty co 3 dni takie ktore sa od 4 miesiaca i wiele innych rzeczy jak marchewka, gruszka,jablko i nic dziecku nie jest.Dostala wprawdzie opiernicz od GP ze dziecku wystarcza mleko do 6 miesiaca ale i tak mu to wszystko daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 nie stresuj mnie ze do 6mies na cycu to Amelka bedzie nawet nie mysle ile warzyc,maz sie smieje,ze kurczaki itp.z cyca jej leca heh,ja chcem po 4mies.zaczac podawac chociaz jakis obiadek zeby jeden posilek zastapic,bo ona nie chce herbatek pic,mam rumiankowa i z kopru wloskiego,tak to by moze mniej jadla jakbym kiszki jej obiadkiem zastapila,a zamowilam w pl sklepie obiadki z bobovity,i bede jej tez sama gotowac,na ile czas pozwoli przy mojej 3ce,wakacje 10lipca sie zaczynaja i juz mam stresa co to bedzie... moja kolezanka zaczela podawac malej juz jak miala 2,5 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusiki i brzuchatki ja wlasnie popijam kawusie cosik w powietrzu chyba wisi bo strasznie mnie glowa boli:( a moze tez dlatego za dluzo mysle...wokol mnie i mojej rodziny nie najlepiej sie dzieje i szlag mnie trafia ze nie moge pomoc:(a rodzina powinna trzymac sie razem!!po wczorajszej rozmowie z moja siostra nie spalam cala noc:(moj chrzesniak urodzil sie z krotsza noga i trzema palcami u mogi przez cale zycie mial rechabilitacje co nic nie pomagalo..teraz on ma 19 lat przestal rosnac i czeka go operacja wydluzenia kosci roznica miedzy nogami jest az 6.5cm:(:(to straszniiiie dlugo no i oczywiscie nie jest to refundowane a taka operacja kosztuje wstepnie 12 tys:( jezuu gdybym miala taka kase bez zastanowienia bym pomogla ehh czuje sie taka bezradna:(:(hehe najlepsze jest to ze moja siostra pisala do fundacji o dofinasowanie ale jej powiedzieli ze musi wykupic cegielke na rzecz szpitala o wartosci 3 tys!!i wtedy beda mogli jej pomoc..ale jak wylorzyc taka kase jak zarobki w PL sa takie jakie sa..ale znajac moja rodzinke cos wymyslimy przewaznie spadamy na 4 lapy i mam nadzieje ze tym razem tez tak bedzie...zastanawialismy sie nad ta operacja jak on byl jeszcze maly ale wszyscy lekarze odradzali ze wzgledu na to ze on zawsze szybko rosl i takie zabiego trzebabylo by kilka razy powtarzac teraz jak juz jest dorosly i nie rosnie moga ja naciagnac na tyle ile bedzie potrzebne tylko chodzi sie w szynie z dziurami w kosciach pare miesiecy:(:( Przepraszam ze tak wam tu smuce ale jakos lepiej mi jak komus sie wygadam buzka wielka dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie tylko ja takiego pulperta wychodowalam:( pewnie opiernicz dostane dzisiaj...moze zaczne jej juz podawac kaszke albo kleik?ona w sumie co 3godz je, w nocy 1-2 razy je i chwilke possie i spi dalej.kurde 3cie dziecko i taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selena to straszne tyle kasy!!!wymyslicie cos!i bedzie dobrze nie martw sie🌼❤️a gdzie bedzie operowany?pytam bo moj brat we wroclawiu mial wsz\czepiana endoproteze w biodro bo kosc mial krzywa i krotsza noge tam jest bardzo dobry ortopeda.brat tez mial miec ta enop... za 7tys.ale dalo rade ze inna wszczepili co fundusz refunduje.to straszne jest ze mlody czlowiek nie pracujacy i tyle kasy musi dac.a moze niech napisza do funduszu,zeby chociaz czesciowo zrefundowal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia, co do wagi to Franek byl karmiony prawie caly czas formula i wazyl 6700 w wieku 15 tygodni (waga urodzeniowa 3670), jutro pewnie znow pojde go zwazyc z ciekawosci :) Niulek-spoznione, ale serdeczne zyczenia urodzinowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia teraz w sobote skonczy 13tygodni.kolezanki wazyla 3700 i tez sama formula od 2tyg. karmiona i wazy 5700,a tydzien pozniej od amelii urodzona.kurcze trzeba sie za nia wziasc.kamila26 a co ile karmisz olimpie???agauk a franio ile razy je?bo tej kol.co 3 godz a na noc jak karmi o 19 to pozniej dopiero o 5rano. znowu kolezanka co ma synka w adaska wieku to mowila,ze po 17tyg tu mozna podawac juz zupki dziecku itp.a tez piersia karmila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×